Durrës

Biznes & Punësime në shitje në Durrës

 • 0 foto
  për të kontaktuar urgjentisht
  Sherbime

  për të kontaktuar urgjentisht

  Keni nevojë për një kredi për një rast urgjent, për një blerje të propozuar, kredi konsumi ose perso

  Durrës 28 qershor 12:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fondi Monetar Ndërkombëtar i Lirë
  Sherbime

  Fondi Monetar Ndërkombëtar i Lirë

  Të gjitha hapat financiare, ligjore dhe administrative janë të lira - Ju keni nevojë për para pë

  Durrës 28 qershor 10:33
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitje bisnesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitje bisnesi

  Shiten dy autobuse dhe nji furgon sprinter. Mjetet shiten me gjithe license linje e rregullt Shqiper

  Durrës 27 qershor 05:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pajisje restoranti
  Makineri dhe inventare

  Pajisje restoranti

  Shiten pajisje restoranti si frigorifera fetatrice etj.cmimi i diskutushem.

  Durrës 26 qershor 16:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gjel kinez shum i mir
  Kafshe ferme

  Gjel kinez shum i mir

  Gjel kinez shum i mir

  Durrës 26 qershor 07:21
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Durrës 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Durrës 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Toke gjiri lalzit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Toke gjiri lalzit

  Tek gjiri i lalzit me siperfaqe prej 6000 mq nga pishat tek rruga kryesore. Tel +39 3333265795

  Durrës 25 qershor 16:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Durrës 25 qershor 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe investime ndërmjet individit
  Sherbime

  Kredi dhe investime ndërmjet individit

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi ose personel. Ju jeni t

  Durrës 25 qershor 12:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pica furre
  Makineri dhe inventare

  Pica furre

  Italiane e pa perdorur akull ere me cmim okazion

  Durrës 24 qershor 14:30
  123.456.789 €
 • 0 foto
  Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Furre Buke

  Shes Furre Buke Mondial Forni rrotor ne gjendje shum te mire me gaz. Furra Pjek 60 Buke per 45 mi

  Durrës 23 qershor 15:15
  3.600 €
 • 1 foto
  Shiten paisjet për restorante.
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet për restorante.

  Shiten paisjet për restorante,friteza,bolitor,soba me 4 vatra,sobë me 4 vatra me furrë,me gaz

  Durrës 23 qershor 07:08
  999.999 €
 • 3 foto
  Shitet Makineri per Krepa
  Makineri dhe inventare

  Shitet Makineri per Krepa

  shes makineri per krepa ne gjendje shume te mire pune. makineria eshte gati per pune me te gjitha pa

  Durrës 22 qershor 20:39
  1.300 €
 • 3 foto
  Makine akullore Frigomat
  Makineri dhe inventare

  Makine akullore Frigomat

  Eshte ne gjendje shume te mire pune per me shume informacione kontaktoni be numrin e telefonit.

  Durrës 22 qershor 11:01
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Makine akullore
  Makineri dhe inventare

  Makine akullore

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune.Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefoni

  Durrës 22 qershor 11:01
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Dhi te rraces alpine
  Kafshe ferme

  Dhi te rraces alpine

  shiten dhi te rraces alpine me 4 litra qumesht

  Durrës 21 qershor 09:17
  200 €
 • 5 foto
  Gjenerator okazion
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator okazion

  gjenerator silencioz , me nafte shum pak i perdorur , 6 kv tre fazor dhe monofaz shitet okazion 100

  Durrës 20 qershor 14:26
  1.000 €
 • 7 foto
  Okazionnn!! Shiten mobilje te reja per farmaci!!
  Makineri dhe inventare

  Okazionnn!! Shiten mobilje te reja per farmaci!!

  Shiten mobilje dhe pajisje te reja per farmaci ne gjendje superr fare!! Shiten te gjitha me nje cmim

  Durrës 20 qershor 13:17
  150.000 Lek
 • 0 foto
  6 komplete playstation 4
  Makineri dhe inventare

  6 komplete playstation 4

  6 playstation 4 me 11 leva 2 playstation 3 me 7 leva 7 televizora, 7 kolltuqe, 8 pupa dhe 7 tavolina

  Durrës 19 qershor 15:45
  4.000 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 19 qershor 12:17
  730 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 19 qershor 12:17
  680 €
 • 0 foto
  taksi per mynih gjermani
  Sherbime

  taksi per mynih gjermani

  Taksi per mynih gjermani nisja diten e premte 21 qershor 2019 ora 7 e mengjezit cmimi 80 euro pers

  Durrës 18 qershor 19:16
  80 €
 • 1 foto
  Ekspres me dy Grupe me Mulli.
  Makineri dhe inventare

  Ekspres me dy Grupe me Mulli.

  Shitet Ekspres me dy grupe me Mulli ne gjendje te mire pune.

  Durrës 16 qershor 21:32
  45.000 Lek
 • 1 foto
  Bejme kepuce me punim dore
  Sherbime

  Bejme kepuce me punim dore

  Kepuc per kemb me probleme invalid etj Lekur 100% Sipas deshires Vendodhja Shijak

  Durrës 16 qershor 14:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION,,,PAJISJE PICERIE,,
  Makineri dhe inventare

  OKAZION,,,PAJISJE PICERIE,,

  AFETATRICE ..OBERWERK,,GJermane..290 euro TAVOLINE PICE..Mermer /Inox.....430 euro BRUMATRICE...590

  Durrës 15 qershor 15:21
  290 €
 • 2 foto
  FRIGORIFERE RESTORANTI DHE BARI
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFERE RESTORANTI DHE BARI

  FRIGORIFER VERE/PIJESH I zi....permasa..180cm/60/60.....350 Euro FRIGRIFER Freskues ...permasa 2mt

  Durrës 15 qershor 15:14
  290 €
 • 0 foto
  Nesto 2000
  Makineri dhe inventare

  Nesto 2000

  Kryejmë servisim montim per makina industriale info +355672477073 mob / viber +38970893951 mob / vib

  Durrës 15 qershor 08:54
  1 Lek
 • 3 foto
  FURRË PROFESIONAL
  Makineri dhe inventare

  FURRË PROFESIONAL

  Shitet furrë profesional Angelo Po. Me 5 tava. Italian. Shitet te garanci.

  Durrës 14 qershor 14:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:41
  750 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:41
  950 €
 • 5 foto
  Ekspress per Bar & Restorante te perdorura
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante te perdorura

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:33
  1.600 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:33
  1.100 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:21
  750 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:13
  790 €
 • 6 foto
   Ekspress per Bar & Restorante
  Makineri dhe inventare

  Ekspress per Bar & Restorante

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:13
  900 €
 • 5 foto
  ekspres kafeje
  Makineri dhe inventare

  ekspres kafeje

  Shesim Ekspress per Bar & Restorante te perdorura, te kontrolluara dhe kualiduara gati per pune

  Durrës 14 qershor 13:13
  900 €
 • 4 foto
  Kaldaje per baxho dhe per ngrohje
  Makineri dhe inventare

  Kaldaje per baxho dhe per ngrohje

  Kaldaje per ngrohjen e qumeshtit ne baxho Gjithashtu perdoret edhe per sistem ngrohjeje neper kopesh

  Durrës 12 qershor 10:31
  15.000 €
 • 2 foto
  Makine qethje
  Makineri dhe inventare

  Makine qethje

  Shes makin qethje te perdorur whal

  Durrës 12 qershor 00:52
  30 €
 • 0 foto
  Shitje , servisim montim
  Makineri dhe inventare

  Shitje , servisim montim

  Shitje ,servisim dhe montim 24/7 ne sherbim te klienteve nr kontaktues 🇦🇱 +355672477073 mob / viber

  Durrës 11 qershor 18:00
  1 Lek
 • 8 foto
  Klinike dentare ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Klinike dentare ne shitje

  Shiten pajisjet e klinikes dentare. - Poltron Dentsan Klaros - Aspirator kirurgjikal 4tek - Autokla

  Durrës 11 qershor 17:32
  5.000 €
 • 4 foto
  OKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI
  Makineri dhe inventare

  OKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI

  OKAZION JAN 8 EKSPRES PER BARE 3 RANCILIO 3 FAEMA 2 SAN MARCO DHE 5 MULLI TE GJITHE TE REVIZIONUAR G

  Durrës 11 qershor 12:27
  11 €
 • 2 foto
  BANAK BARI
  Makineri dhe inventare

  BANAK BARI

  Shitet banak bari. I ardhur nga Italia. Pothuajse i ri . Me garanci.

  Durrës 11 qershor 10:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OOKAZION EKSPRES PER BARE
  Makineri dhe inventare

  OOKAZION EKSPRES PER BARE

  OOKAZION EKSPRES PER BARE PLUS MULLI PER KAFE DHE DY LAVATAZINE EKSPRESET JANE TE SAPO ARDHUR NGA IT

  Durrës 10 qershor 15:22
  111 €
 • 7 foto
  Akullore Carpigiani makine akullore pasterizator
  Makineri dhe inventare

  Akullore Carpigiani makine akullore pasterizator

  makin akullore pasterizator punojn perfekt 1900 euro te dyja brumatrice e madhe 300 mi lek

  Durrës 8 qershor 10:50
  1.900 €
 • 1 foto
  Frigorifer freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues

  Frigorifer freskues me fryrje ne gjendje shume te mire pune . Motori ventilator dhe radiator i ri .

  Durrës 7 qershor 07:33
  220 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer banak akullore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak akullore

  Shitet frigirifer per akullore e markes ISA. Frigoriferi eshte per 7 vasketa

  Durrës 7 qershor 07:33
  350 €
 • 1 foto
  Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator

  Shitet gjenerator dap dupi ,3 fazorsh +monofaz ...Gjeneratori ka nje problem i ka hyr uij ne vaj duh

  Durrës 6 qershor 21:25
  550 Lek
 • 10 foto
  Qepena punime hekuri
  Sherbime

  Qepena punime hekuri

  Qepena te gjitha llojeve . Punime hekuri . Elektromotorra per dyer & qepena Tel : 0696368068

  Durrës 6 qershor 20:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biznesi boutique
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznesi boutique

  Shitet biznesi butik me nje arredim te mirfillt me klientel te rregullt ne nje nga zonat me te mira

  Durrës 6 qershor 17:09
  5.000 €