Elbasan

Biznes & Punësime në shitje në Elbasan

 • 5 foto
  Makineri per akullore GBG
  Makineri dhe inventare

  Makineri per akullore GBG

  Shitet makineri per akullore (granite, kafe e ftohte etj...), ne gjendje te mire pune. Makineria esh

  Elbasan Sot, 15:47
  55.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 2 PALMA 5 VJECARE PERSHTATEN VILA /LOKALE
  Sherbime

  SHITEN 2 PALMA 5 VJECARE PERSHTATEN VILA /LOKALE

  shiten 2 palma 5 vjecare pershtaten ne ambjente vila lluksoze hotele lluksi palmat me lartesi n

  Elbasan Sot, 15:25
  400 €
 • 10 foto
  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni
  Makineri dhe inventare

  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni

  Ne okazion shiten disa komplete kolltuqesh, abazhure,spote,vazo lulesh me palme,komplete tavoline it

  Elbasan Sot, 15:09
  10.000 €
 • 8 foto
  Shitet aktiviteti
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktiviteti

  Shitet aktiviteti:Veshje nuserie,gjithcka rreth arredimit te lokaleve dhe ambienteve te tjera.Ambien

  Elbasan Sot, 13:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dele Spanjolle dhe Dele Gjermane Dhi Alpine
  Kafshe ferme

  Dele Spanjolle dhe Dele Gjermane Dhi Alpine

  Dele Spanjolle,Dele gjermane Dhi Alpine dhe Dhi te Kyqezuara Keça dhe Qingja Per me shume informaci

  Elbasan Sot, 10:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan Sot, 09:03
  600 €
 • 0 foto
  Viza Amerikane
  Sherbime

  Viza Amerikane

  Bejm Aplikime Viza Amerikane Turistike . Shkruani ne whatsapp

  Elbasan Sot, 08:53
  25 €
 • 3 foto
  Cistern Depozit per Ndermarrje Bujqesi
  Makineri dhe inventare

  Cistern Depozit per Ndermarrje Bujqesi

  Tregtoj cisterna 3000litra deri 30000litra. Specifike e ketyre cisternave eshte njesia e pompimit e

  Elbasan Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Paisje: FAST-FUDI. OKAZION. Te gjitha: 85.000 Lek
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje: FAST-FUDI. OKAZION. Te gjitha: 85.000 Lek

  Shiten: Paisjet e Fast - Fudit. 1- Friteza e patateve 10.000 Lek 2- Ngrohsja e pa

  Elbasan Dje, 20:36
  85.000 Lek
 • 11 foto
  Shiten Paisje per PCERI e kompletuar OKAZION
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Paisje per PCERI e kompletuar OKAZION

  Paisje per piceri komplet te gjitha ne gjendje pune momentale. Jane ne gjendje pune shume te mire. M

  Elbasan Dje, 14:22
  5.500 €
 • 2 foto
  Kasafote e blinduar
  Makineri dhe inventare

  Kasafote e blinduar

  E shes sepse nuk me nevoitet me

  Elbasan 16 nëntor 13:50
  250 €
 • 3 foto
  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje
  Makineri dhe inventare

  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

  Aksesore per Farmaci . 1.Banaku Qendror 2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Akse

  Elbasan 16 nëntor 13:06
  150.000 Lek
 • 3 foto
  makina lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  makina lavatrice tharese pastrim kimik

  shitet makin FIRBIMATIC viti i prodh. 2003 kg. 20 makina eshte ne gjendje shum te mir kemi e

  Elbasan 15 nëntor 21:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Makine per larje MIELE WS5140 14KG 750 rotullime makina eshte ne gjendje te mire .Kemi edhe tjera

  Elbasan 15 nëntor 21:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet maqine per larje te robave GIRBAU HS3022 23KG 1000 ROTULLIME Maqina eshte ne gjendje te mire

  Elbasan 15 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15KG viti i prodhimit 2005 makina eshte ne gjendje

  Elbasan 15 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet lavatrice primus 16kg ne gjendje pune gjindemi ne shkup

  Elbasan 15 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX DUBIX 23KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera makin

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice makine larse pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine larse pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS123 viti i prodh. 2009 12kg. Makina esht ne gjendje per

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik makine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik makine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik UNION XL835E VITI I PRODHIMIT 2006 12KG makina eshte ne gjendje te

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline hekur per hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Tavoline hekur per hekurosje

  Shitet hekur per hekurosje COVEMAT 4006 tavolina ka bojler vakum dhe te gjitha paisjet kemi 10 tavo

  Elbasan 15 nëntor 21:17
  1.300 €
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet maqina per pastrim kimik UNION XP835 15 KG viti i prodhimit 2007 maqina eshte ne gjendje pune

  Elbasan 15 nëntor 21:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Servis Tomi Elbasan, me terrren
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Servis Tomi Elbasan, me terrren

  Per arsyje transferimi jasht shteti, shitet servis edhe pjes kembimi me 22 vjet eksperience i komple

  Elbasan 15 nëntor 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!
  Makineri dhe inventare

  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!

  Nxitoni , banak lokali ne oferte per shitje . Per me shume foto dhe informacion kontaktoni ne nr e c

  Elbasan 15 nëntor 18:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro
  Makineri dhe inventare

  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro

  Palester Veglat te gjitha okazion ne gjendje pune + aksesoret Cmimi i diskutueshem

  Elbasan 6 nëntor 20:04
  5.500 €
 • 3 foto
  Paisje te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshme

  ..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150mi

  Elbasan 3 nëntor 13:28
  500 Lek
 • 3 foto
  Stufe me fryrje
  Makineri dhe inventare

  Stufe me fryrje

  paisje per pasticeri perfekte.stufa me fryerjeme shum tava .tel 0693746625.

  Elbasan 3 nëntor 13:00
  450 €
 • 9 foto
  BRUMATRICE 30 LITRA +TAVOLINE INOX 18/10
  Biznes ne shitje / me qera

  BRUMATRICE 30 LITRA +TAVOLINE INOX 18/10

  SHITET BRUMATRICE 30 LITRA INOX 18/30 QE I PLOTESON KUSHTET HIGJENIKE TE BIZNESIT,,ASHTU DHE SHITET

  Elbasan 21 tetor 18:07
  750 €
 • 3 foto
  furr pica ose byrek , tava
  Makineri dhe inventare

  furr pica ose byrek , tava

  furra mban 5 pica 30cm...ose mund ta perdorni per tava ose byrek..nxehet shum shpejt e shes per arsy

  Elbasan 19 tetor 19:16
  300 €
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PARTIZANI , ELBASAN
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PARTIZANI , ELBASAN

  Shitet dyqani në lagjen Partizani , Elbasan . Dyqani ka lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore

  Elbasan 14 tetor 14:44
  100.000 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRASH MBRAPA MARKATËS , ELBASAN
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRASH MBRAPA MARKATËS , ELBASAN

  Jepet me Qira ambient zyrash mbrapa markates , Elbasan . Ambienti ka lokacion të favorshem pranë rru

  Elbasan 14 tetor 14:29
  20.000 €
 • 6 foto
  Paisje per pik Gazi OKAZION
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per pik Gazi OKAZION

  Cisterne 7000 litra pistoleta,pompa ,tubacione shiten ose jepen me qera cmimi 6000 euro i diskutuesh

  Elbasan 10 tetor 14:27
  6.000 €
 • 0 foto
  Shitet Teme Diplome Dege Ekonomiku
  Sherbime

  Shitet Teme Diplome Dege Ekonomiku

  Shitet tema , dega ekonomiku . Teme e perfunduar e gatshme . Shkruani vtm ne whatsapp ose sms.

  Elbasan 8 tetor 12:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri pasticerie perfekte.
  Makineri dhe inventare

  Makineri pasticerie perfekte.

  Shiten 2 makineri pasticerie.s.dhe nje stufe profesjinale ne gjenje shum te mir dhe me cmim te arsye

  Elbasan 28 shtator 21:36
  1.500 €
 • 5 foto
   Biznes.aktivitet sportiv paintboll.nderrohet me x
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes.aktivitet sportiv paintboll.nderrohet me x

  shitet ose nderrohet bisnes .10 arme 16 antiplum 16 doreza 26kokore 7 kutia me nga 2000 gogla boje,2

  Elbasan 28 shtator 21:36
  4.500 €
 • 0 foto
  SHITET NDERTESË + AMBIENT BIZNESI NË HYRJE TË KOMBINATIT METALURGJIK , ELBASAN
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET NDERTESË + AMBIENT BIZNESI NË HYRJE TË KOMBINATIT METALURGJIK , ELBASAN

  Shitet ambient biznesi + Ndertesë në Elbasan . Prona ka lokacion të favorshëm për aktivitete të ndry

  Elbasan 25 shtator 11:47
  350.000 €
 • 1 foto
  Shiten Gjela Amrok x Australop.
  Kafshe ferme

  Shiten Gjela Amrok x Australop.

  Shiten gjela Amrok te shartuar me Australop .

  Elbasan 21 shtator 20:44
  2.500 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA DYQANI NË LAGJEN LUIGJ GURAKUQI , ELBASAN
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQANI NË LAGJEN LUIGJ GURAKUQI , ELBASAN

  Jepet me qira dyqani në lagjen Luigj Gurakuqi , Elbasan . Dyqani ka lokacion të favorshëm pranë rrug

  Elbasan 19 shtator 10:48
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Sherbime

  Oferte falas.

  Unë do të doja të tërhiqja vëmendjen tuaj për krizën aktuale ekonomike. Një krizë që lë shumë njerëz

  Elbasan 13 shtator 10:30
  20.000 €
 • 0 foto
  Linje prodhimi sallami dhe proshuta
  Makineri dhe inventare

  Linje prodhimi sallami dhe proshuta

  Shitet Linje prodhimi sallami dhe proshuta me furre sallami automatike me programator .kuter .grirse

  Elbasan 12 shtator 18:54
  17.000 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Elbasan 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAKINERI PERPUNIM DRURI
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PERPUNIM DRURI

  Kontornatrice kopjuese me dy koka, freze hidraulike. E pershtatshme per prodhimin e te gjithe llojev

  Elbasan 11 shtator 21:20
  300.000 Lek
 • 0 foto
  MAKINERI PERPUNIM DRURI
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PERPUNIM DRURI

  Freze me bango te rrotullueshme (GIOSTRA), eshte e pershtatshme per prodhimin e te gjithe pjeseve te

  Elbasan 11 shtator 21:20
  280.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA TRUALL + AMBIENT BIZNESI , ELBASAN
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA TRUALL + AMBIENT BIZNESI , ELBASAN

  Jepet me qira ambient biznesi në ish parkun e mallrave , Elbasan . Hapësira e truallit është 1100 m²

  Elbasan 10 shtator 16:22
  50.000 Lek
 • 3 foto
  SHITEN DY DYQANE NË LAGJEN HAXHIAS , ELBASAN
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITEN DY DYQANE NË LAGJEN HAXHIAS , ELBASAN

  Shiten dy dyqane në lagjen Haxhias , Elbasan . Dyqanet kanë lokacion të favorshëm pranë rrugës kryes

  Elbasan 10 shtator 16:15
  60.000 €
 • 5 foto
  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.

  Makineri akullore .700 euro.stufe me gas dhe korent.500 mije. tel 0693746625 .cel0676037316.

  Elbasan 9 shtator 20:40
  700 €
 • 5 foto
  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje
  Makineri dhe inventare

  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje

  Shitet Makineri Per Prodhim Akulloreje Makineria Eshte Prodhim Italian Ne Gjendje teper Te Mire Mund

  Elbasan 9 shtator 03:34
  1.800 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer freskues me ajer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer freskues me ajer

  Frigoriferi esht ne gjendje shum te mir pune motor japan shitet pasi ka mbyllur biznesin

  Elbasan 8 shtator 20:07
  900 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia ..
  Sherbime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia ..

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Elbasan 7 shtator 01:41
  5.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA DYQANI NË LAGJEN HAXHIAS , ELBASAN
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQANI NË LAGJEN HAXHIAS , ELBASAN

  Jepet me qira dyqani në lagjen Haxhias , Elbasan . Dyqani ka lokacion të favorshëm pranë rrugës krye

  Elbasan 6 shtator 15:48
  20.000 Lek