Elbasan

Biznes & Punësime në shitje në Elbasan

 • 5 foto
  Shitet biznesi fast food ose te gjitha paisjet
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi fast food ose te gjitha paisjet

  Shiten 2 hellet e gjiros.Frigorifer freskues (vitrine).Mbajtse patatesh me 4 llamba .Friteze patate

  Elbasan 22 maj 08:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cistern Depozit per Ndermarrje Bujqesi
  Makineri dhe inventare

  Cistern Depozit per Ndermarrje Bujqesi

  Tregtoj cisterna 3000litra deri 30000litra. Specifike e ketyre cisternave eshte njesia e pompimit e

  Elbasan 21 maj 23:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Stufe me fryrje
  Makineri dhe inventare

  Stufe me fryrje

  paisje per pasticeri perfekte.stufa me fryerjeme shum tava .tel 0693746625.

  Elbasan 21 maj 23:44
  450 €
 • 5 foto
  Makineri pasticerie perfekte.
  Makineri dhe inventare

  Makineri pasticerie perfekte.

  Shiten 2 makineri pasticerie.s.dhe nje stufe profesjinale ne gjenje shum te mir dhe me cmim te arsye

  Elbasan 21 maj 23:32
  1.500 €
 • 5 foto
  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore dimri+stufe me gas dhe korent.

  Makineri akullore .700 euro.stufe me gas dhe korent.500 mije. tel 0693746625 .cel0676037316.

  Elbasan 21 maj 23:32
  700 €
 • 3 foto
  Paisje te ndryshme
  Makineri dhe inventare

  Paisje te ndryshme

  ..zgara 150 milek.per qofte mish dhe peshk.pllaka e gizes me 2 lloje perdorimi.fertes patatesh 150mi

  Elbasan 21 maj 23:24
  500 Lek
 • 2 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos p

  Elbasan 21 maj 22:34
  600 €
 • 0 foto
  Vizaaa Amerikanee !
  Sherbime

  Vizaaa Amerikanee !

  Bejme aplikim per vize turistike Amerikane. Adresa: Elbasan Rruga\"Rinia\" Prane Bustit Kostandin Kr

  Elbasan 21 maj 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Paisje: FAST-FUDI. OKAZION. Te gjitha: 85.000 Lek
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje: FAST-FUDI. OKAZION. Te gjitha: 85.000 Lek

  Shiten: Paisjet e Fast - Fudit. 1- Friteza e patateve 10.000 Lek 2- Ngrohsja e pa

  Elbasan 21 maj 17:46
  85.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet biznesi (ekslusivitet birre) ?
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi (ekslusivitet birre) ?

  Shitet bisnes ekslusiviteti i nje birre me pune te ngritur me pika te montuara, ekslusiviteti perfs

  Elbasan 21 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten Paisje per PCERI e kompletuar OKAZION
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten Paisje per PCERI e kompletuar OKAZION

  Paisje per piceri komplet te gjitha ne gjendje pune momentale. Jane ne gjendje pune shume te mire. M

  Elbasan 21 maj 15:22
  5.500 €
 • 1 foto
  XM-18 Automatic Incubator
  Kafshe ferme

  XM-18 Automatic Incubator

  Kontrollori i inkubatorit Tensioni: 220V Ngjyra: E zezë Madhësia: Përafër. 16 * 8.8 * 7.9cm / 6.3 *

  Elbasan 21 maj 10:12
  80 €
 • 3 foto
  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje
  Makineri dhe inventare

  Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

  Aksesore per Farmaci . 1.Banaku Qendror 2.Rafte te hapur dhe me kapak . 3.Sistem kamerash . 4.Akse

  Elbasan 20 maj 14:06
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten pajisje lokali dasmash(ndryshim aktiviteti)
  Makineri dhe inventare

  Shiten pajisje lokali dasmash(ndryshim aktiviteti)

  Shiten pajisjet e nje lokali dasmash ne Elbasan. Arsyeja ndryshim aktiviteti . Pajisjet jane ato ne

  Elbasan 20 maj 09:40
  1 €
 • 11 foto
  Shitet Servis Tomi Elbasan, me terrren
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Servis Tomi Elbasan, me terrren

  Per arsyje transferimi jasht shteti, shitet servis edhe pjes kembimi me 22 vjet eksperience i komple

  Elbasan 19 maj 21:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni
  Makineri dhe inventare

  Komplete kolltuqesh per arsye rikonstruksioni

  Ne okazion shiten disa komplete kolltuqesh, abazhure,spote,vazo lulesh me palme,komplete tavoline it

  Elbasan 19 maj 16:09
  10.000 €
 • 11 foto
  Shiten Kuaj
  Kafshe ferme

  Shiten Kuaj

  Shiten 5 kuaj dhe 1 mëz shume te mir.Kuajt jane 1 femër dhe 4 meshkuj ndërsa mëzi eshte mashkull.Kua

  Elbasan 19 maj 15:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet aktiviteti
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet aktiviteti

  Shitet aktiviteti:Veshje nuserie,gjithcka rreth arredimit te lokaleve dhe ambienteve te tjera.Ambien

  Elbasan 19 maj 14:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!
  Makineri dhe inventare

  Banak Lokali me lavaman Cmim OKAZION !!!!!

  Nxitoni , banak lokali ne oferte per shitje . Per me shume foto dhe informacion kontaktoni ne nr e c

  Elbasan 19 maj 13:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dele Spanjolle dhe Dele Gjermane Dhi Alpine
  Kafshe ferme

  Dele Spanjolle dhe Dele Gjermane Dhi Alpine

  Dele Spanjolle,Dele gjermane Dhi Alpine dhe Dhi te Kyqezuara Keça dhe Qingja Per me shume informaci

  Elbasan 19 maj 11:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Elbasan 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kasafote e blinduar
  Makineri dhe inventare

  Kasafote e blinduar

  E shes sepse nuk me nevoitet me

  Elbasan 18 maj 00:00
  250 €
 • 5 foto
  SHITEN PAISJE PER PICERI ETJ..
  Makineri dhe inventare

  SHITEN PAISJE PER PICERI ETJ..

  Shiten keto paisje ne gjendje shume te mire -Furre Picash -Brumatrice -Afetatrice -Frigorifer -Kombi

  Elbasan 17 maj 15:15
  1 Lek
 • 10 foto
  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro
  Makineri dhe inventare

  Palester +peshat250kg+seti girave 5500 euro

  Palester Veglat te gjitha okazion ne gjendje pune + aksesoret Cmimi i diskutueshem

  Elbasan 17 maj 14:19
  5.500 €
 • 0 foto
  On Demand Saloon App Solutions
  Sherbime

  On Demand Saloon App Solutions

  On Demand Saloon App Solutions Artistixe IT Solutions LLP is standing in top 10 mobile app developme

  Elbasan 17 maj 06:17
  1.000 €
 • 2 foto
  Lavatrice makine larse pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine larse pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik REALSTAR RS123 viti i prodh. 2009 12kg. Makina esht ne gjendje per

  Elbasan 16 maj 23:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik makine per larje
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik makine per larje

  Shitet makine per pastrim kimik UNION XL835E VITI I PRODHIMIT 2006 12KG makina eshte ne gjendje te

  Elbasan 16 maj 23:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet maqina per pastrim kimik UNION XP835 15 KG viti i prodhimit 2007 maqina eshte ne gjendje pune

  Elbasan 16 maj 23:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet makin per pastrim kimik REALSTAR RS152 15KG viti i prodhimit 2005 makina eshte ne gjendje

  Elbasan 16 maj 23:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Makine per larje MIELE WS5140 14KG 750 rotullime makina eshte ne gjendje te mire .Kemi edhe tjera

  Elbasan 16 maj 23:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet maqine per larje te robave GIRBAU HS3022 23KG 1000 ROTULLIME Maqina eshte ne gjendje te mire

  Elbasan 16 maj 23:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makin per larje ELEKTROLUX DUBIX 23KG Makina eshte ne gjendje te mire kemi edhe tjera makin

  Elbasan 16 maj 23:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavoline hekur per hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Tavoline hekur per hekurosje

  Shitet hekur per hekurosje COVEMAT 4006 tavolina ka bojler vakum dhe te gjitha paisjet kemi 10 tavo

  Elbasan 16 maj 23:41
  1.300 €
 • 3 foto
  makina lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  makina lavatrice tharese pastrim kimik

  shitet makin FIRBIMATIC viti i prodh. 2003 kg. 20 makina eshte ne gjendje shum te mir kemi e

  Elbasan 16 maj 23:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Shitet lavatrice primus 16kg ne gjendje pune gjindemi ne shkup

  Elbasan 16 maj 23:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gjeneratore Lucla Spanjoll 50kw
  Makineri dhe inventare

  Gjeneratore Lucla Spanjoll 50kw

  Vijne se shpejti gjeneratore Lucla prodhim Spanjoll me 0 ore pune prodhim I vitit 2018 . Gjeneratore

  Elbasan 16 maj 12:23
  7.500 €
 • 4 foto
  Kompresor Kaesser Gjerman me 700 ore pune I ri
  Makineri dhe inventare

  Kompresor Kaesser Gjerman me 700 ore pune I ri

  Shitjen 4 kompresore te ndare ose te gjith marka Kaeser viti 2006-2008 me 400-1200 ore pune te sapo

  Elbasan 16 maj 12:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri Bojerash me gota dhe Trazuese
  Makineri dhe inventare

  Makineri Bojerash me gota dhe Trazuese

  Shitet pigmentues dhe trazues bojrash si ne foto cmimi 80 mije Leke te reja

  Elbasan 16 maj 08:55
  650 €
 • 2 foto
  Shiten delet
  Kafshe ferme

  Shiten delet

  Shiten afër 140 dele, në zonën e Elbasanit, çmimi i arsyeshëm. Për më shumë informacion në telefon.

  Elbasan 14 maj 12:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri per akullore GBG
  Makineri dhe inventare

  Makineri per akullore GBG

  Shitet makineri per akullore (granite, kafe e ftohte etj...), ne gjendje te mire pune. Makineria esh

  Elbasan 13 maj 20:06
  55.000 Lek
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Elbasan 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Elbasan 11 maj 17:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFER BANAK NGRIRES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANAK NGRIRES

  SHITET FRIGORIFER BANAK NGRIRES NE GJENDJE TE MIRE PUNE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI CMIM I DISKUT

  Elbasan 11 maj 16:23
  120 €
 • 4 foto
  FRIGORIFER BANK FRESKUES
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANK FRESKUES

  Shitet banak freskues dhe ngrires posht ne gjendje te mire pune.3 METRA I GJATE DHE 1.25 I GJERE SHI

  Elbasan 11 maj 16:11
  500 €
 • 2 foto
  Zgara te ndyshme me qymyr me korent me gas me gur
  Makineri dhe inventare

  Zgara te ndyshme me qymyr me korent me gas me gur

  Zgara me qymyr dhe me korent.60 euro copa.zgare me gas 70 euro copa.eso nderrohen.tel 0693746625.

  Elbasan 10 maj 21:32
  70 €
 • 1 foto
  Elbasan, - Sherbime Ligjore, Ceshtje GJyqesore, Le
  Sherbime

  Elbasan, - Sherbime Ligjore, Ceshtje GJyqesore, Le

  AYIN shpk: OFROJME EKSPERIENCEN TONE NE FUSHEN E SHERBIMEVE LIGJORE, PROFESIONALISHT NE FUSHAT E:

  Elbasan 6 maj 15:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredit për të gjithë individët dhe bizneset

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Elbasan 4 maj 01:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furra pica okazion
  Makineri dhe inventare

  Furra pica okazion

  Furra kapaciteti 16 pica Furra profesionale me 2 kate lehtesisht e perdorshme ne ambjent dhe ne f

  Elbasan 3 maj 16:00
  1.500 €
 • 0 foto
  Linje prodhimi sallami dhe proshuta
  Makineri dhe inventare

  Linje prodhimi sallami dhe proshuta

  Shitet Linje prodhimi sallami dhe proshuta me furre sallami automatike me programator .kuter .grirse

  Elbasan 3 maj 14:40
  17.000 €
 • 10 foto
  Paisje per piceri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per piceri

  Shiten paisje per piceri.furre pice,brumatrice,fetatrice,bango,Grirese djathi,tava per brumin.te ble

  Elbasan 28 prill 12:04
  7.900 €