Fier

Biznes & Punësime në shitje në Fier

 • 0 foto
  Tezgjah profesional per punishte
  Biznes ne shitje / me qera

  Tezgjah profesional per punishte

  Tezgjah profesional per punishte. Perdoret per tapeta, rrugica, mbulesa etj Nese keni nje biznes te

  Fier 2 prill 12:04
  1 €
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset

  Me vetëm një normë interesi prej 3%, përfitoni nga ndihma jonë e financimit përveç sigurisë së madhe

  Fier 2 prill 11:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lop - qumeshti
  Kafshe ferme

  Lop - qumeshti

  Shiten lope te rraces Holstein, lopet jane barsa ne muaj te ndryshem dhe te gjitha kane moshen nga 1

  Fier 2 prill 11:55
  1.800 €
 • 7 foto
  FERME LOPESH
  Kafshe ferme

  FERME LOPESH

  Shitet ferme lopesh me kapacitet per 300 koke lope. ferma eshte ne gjendje pune dhe e kompletuar me

  Fier 2 prill 11:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset

  Me vetëm një normë interesi prej 3%, përfitoni nga ndihma jonë e financimit përveç sigurisë së madhe

  Fier 2 prill 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Si të shikoni Rrjedhat IPTV në Televizionin tuaj
  Sherbime

  Si të shikoni Rrjedhat IPTV në Televizionin tuaj

  Në këtë punëtori do të vendosim televizionin, kompjuterin ose telefonin dhe tabletet tuaj për të par

  Fier 2 prill 09:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Aspirim Gjenerator
  Makineri dhe inventare

  Aspirim Gjenerator

  Shitet gjenerator me benzin dhe aspirim per ambjente 600 fuqie aspirimit . Te dyja bashk kushton 75

  Fier 1 prill 23:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer profesional
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer profesional

  Shitet frigorifer i cili eshte perdorur ne dyqan kreperie Punon ne menyre perfekte , ftohje dhe mba

  Fier 1 prill 17:44
  800 €
 • 1 foto
  SHITEN DY BIZNESE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITEN DY BIZNESE

  Biznesi pare eshte njesi ku shiten kepuce dhe i areduar shume bukur! Biznesi i dyte eshte njesi ku s

  Fier 1 prill 14:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s
  Makineri dhe inventare

  Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s

  Shitet Makineri Alumini Rinaldi Copia 300s Viti 2006 + Makina Mercedez-Benz Furgon - Sharra* me koke

  Fier 31 mars 18:58
  22.000 €
 • 0 foto
  Transport nderkombtar
  Sherbime

  Transport nderkombtar

  Kompania "ANKELO-TRANS" ju ofron transport brenda dhe jashte shtetit me kapacitetet me te mira ne tr

  Fier 31 mars 10:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bejm thundra lope
  Kafshe ferme

  Bejm thundra lope

  Bej thundra lope me makineri te prur nga italia e me provoi pune 10vjecare ne itali.bej pastrim te p

  Fier 30 mars 15:56
  10 Lek
 • 1 foto
  Shes Lavazho vetem 3 muaj e perdoru
  Makineri dhe inventare

  Shes Lavazho vetem 3 muaj e perdoru

  Shes Lavazho italjane 3 faz ne gjendje t re shiten bashke me pomp shkume dhe fshes korenti Cmimi 1 m

  Fier 27 mars 13:45
  800 €
 • 7 foto
  Play Station 3 -4
  Biznes ne shitje / me qera

  Play Station 3 -4

  Play Station 2 muaj te perdorur .( 5 PLAYSTATION-3..÷ 2 Play Station 4 /".6 TV 43 ) ----12 doreza du

  Fier 27 mars 09:56
  3.800 €
 • 1 foto
  Punsim nga shpia mos humbisni rastin
  Punesime

  Punsim nga shpia mos humbisni rastin

  Per kohe te tilla ja vlen punosh per pasur nje page kenaqshme duke qendruar shpi kohe e lire nje rog

  Fier 26 mars 15:53
  500 €
 • 0 foto
  Makineri per letren zik zak
  Makineri dhe inventare

  Makineri per letren zik zak

  Per prodhim te letres zik zak

  Fier 23 mars 18:24
  9.000 €
 • 2 foto
  Shes zogj fshati
  Kafshe ferme

  Shes zogj fshati

  Shes zogj kalastrenj fshati 100% organike te rritur ne natyre. Cmimi per zogjte 700 gram deri ne 900

  Fier 20 mars 20:35
  700 Lek
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur aktivitetin

  Fier 17 mars 07:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Fier 14 mars 11:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT NE LAGJEN "SHEQ I MADH", FIER.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT NE LAGJEN "SHEQ I MADH", FIER.

  Jepet me qira bar-restorant 280 m² në lagjen Sheq i Madh, Fier. Ambienti është i organizuar në bar

  Fier 12 mars 11:20
  1.000 €
 • 15 foto
  Inkubator dixhital full automatik me 56 dhe 112 vez
  Biznes ne shitje / me qera

  Inkubator dixhital full automatik me 56 dhe 112 vez

  Shesim inkubator me 56 vez dhe 112 vez punojn me korend edhe me bateri nga makina ose motorri neras

  Fier 8 mars 19:19
  1 €
 • 0 foto
  Qen kopeje
  Kafshe ferme

  Qen kopeje

  Shitet qen kopeje qeni esht i mir pr ruajtjen e bagtive ose ndrrohet

  Fier 5 mars 22:21
  100 €
 • 0 foto
   Sherbime ne Torno dhe Frez
  Sherbime

  Sherbime ne Torno dhe Frez

  Punime ne Torno : Akse - Pulexho- Bokulla -etj Punime ne Frez : Shlisa te ndryshme - Kiaveta Ingrana

  Fier 5 mars 14:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  surgirange surgical instruments and equipment supp
  Sherbime

  surgirange surgical instruments and equipment supp

  Since October 2005, we are as a manufacturer and exporters of high and standard quality General Surg

  Fier 5 mars 06:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bioferm
  Kafshe ferme

  Bioferm

  Tregtojm gica per majmeri te moshes dy mujorshe me shumic e pakic,gicave u esht ber gjith cikli vaks

  Fier 28 shkurt 18:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Barbershop
  Biznes ne shitje / me qera

  Barbershop

  Super ambjent , te gjitha pajisjet e nevojshme , klientel e rregullt ,📲📲

  Fier 28 shkurt 17:18
  1.500 €
 • 11 foto
  Inkubator modele te ndryshem full automatik
  Kafshe ferme

  Inkubator modele te ndryshem full automatik

  Shesim inkubator te rinje modele te ndryshem dhe permasa te ndryshme BEJM EDHE TRANSPORT FALAS NE GJ

  Fier 28 shkurt 11:49
  120 €
 • 2 foto
  Rrahese vezesh
  Makineri dhe inventare

  Rrahese vezesh

  Shitet rrahese vezesh kryhen edhe funksionin e brumatrices eshte pothuejse e re shume pak e perdorur

  Fier 19 shkurt 22:46
  110.000 Lek
 • 2 foto
  Jepet me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera

  Farmacia ne gjendje shume te mire pune jepet me qera per arsye familjare

  Fier 16 shkurt 13:38
  1 €
 • 4 foto
  Makina qethje per dele
  Kafshe ferme

  Makina qethje per dele

  Shes makina qethje per dele te reja dhe te perdorura me cmim te arsyeshm per me shum informacion kon

  Fier 3 shkurt 20:51
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN "LIRI", FIER.
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN "LIRI", FIER.

  Shitet ambient biznesi në lagjen “Liri”, Fier. Ambienti ka një sipërfaqe prej: 116 m². Është i përsh

  Fier 24 janar 14:22
  116.000 €
 • 4 foto
  Dhome Frigoriferike Okazion
  Biznes ne shitje / me qera

  Dhome Frigoriferike Okazion

  Shitet frigorifer stacioner 240m kub 5,5 m×12m laftesi 4 m me motor shume te mire ku nuk harxhon shu

  Fier 13 janar 17:56
  1 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas
  Punesime

  Oferte falas

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Fier 8 janar 08:07
  5.000 €
 • 0 foto
  Emi Agensy Online
  Sherbime

  Emi Agensy Online

  Ofrojme sherbime te ndryshme online per bizneset Menaxhim dhe krijim i rrjeteve sociale Google On

  Fier 22 dhjetor 18:33
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN

  Jepet me qira ambient biznesi 2-kate + bodrum në bulevardin “Ramiz Aranitasi”, lagj: “11 Janari”, Fi

  Fier 14 dhjetor 15:52
  1.500 €
 • 15 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN "RAMIZ ARANITASI" FIER
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË BULEVARDIN "RAMIZ ARANITASI" FIER

  Shitet ambient biznesi 2-kate + bodrum në bulevardin “Ramiz Aranitasi”, lgj: “11 Janari”, Fier. Ka n

  Fier 13 dhjetor 15:47
  450.000 €
 • 2 foto
  Lavaman per larje flokesh
  Sherbime

  Lavaman per larje flokesh

  Lavaman pet latje flokesh pet parukeri dhe per berber.

  Fier 11 dhjetor 01:32
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes bilardo -ps4. Ps3

  Shitet aktiviteti bilardo ps4. Ps3 ne gjendje shume te mire me klientel te rregullt ...... Okazion

  Fier 7 dhjetor 07:45
  1 Lek
 • 11 foto
  Siguracione Makina Me Qera & Sherbime Te Tjera.
  Sherbime

  Siguracione Makina Me Qera & Sherbime Te Tjera.

  Siguracione Makinash,Pagesa Uji,Drita,Gjooba Makinash ,Rimbushje Vodafon.MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR

  Fier 2 dhjetor 09:49
  1 Lek
 • 2 foto
  manikina femrash
  Makineri dhe inventare

  manikina femrash

  shiten 3 manikina per femrash ne gjendje shum te mire per butik , cmimi i njeres eshte 120 mije leke

  Fier 29 nëntor 10:56
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Pasqyra per parukeri, estetike
  Makineri dhe inventare

  Pasqyra per parukeri, estetike

  Shesim dy pasqyra per parukeri, qender estetike, kozmetike me prerje dekor dhe raftin e xhamit posh

  Fier 24 nëntor 15:58
  26.000 Lek
 • 0 foto
  Pasqyre
  Makineri dhe inventare

  Pasqyre

  Shes pasqyre shume te bukur me anët e gdhendura. Pasqyra tregon ne menyre perfekte pasi eshte cileso

  Fier 24 nëntor 15:58
  4.500 Lek
 • 5 foto
  Shitet furre per byrek.
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet furre per byrek.

  Furre byreku ne gjendje mjaft te mire pune. Nr. İ dhene punon vetem whatssap. Mos hezitoni te na ko

  Fier 13 tetor 13:37
  550 €
 • 0 foto
  shiten paisje fabrikee qumeshti
  Biznes ne shitje / me qera

  shiten paisje fabrikee qumeshti

  Fabrika mozzarella Kaldaje me dru 2 kazane qumeshti 8kv Skremuese qumshti per gjalp Tunx gjalpi Ta

  Fier 24 shtator 17:29
  1 Lek
 • 6 foto
  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik
  Makineri dhe inventare

  Rafte, panele dhe MOBILJE per butik

  Shes rafte, panele dhe mobilje per butik/dyqan rrobash. Te gjitha ne gjendje shume te mire, gati te

  Fier 23 shtator 15:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Fier 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI
  Sherbime

  OFERTA E KREDITIT TICK MIR DHE TEL VETM T IN KREDI

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Fier 20 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhome Frigoriferike
  Makineri dhe inventare

  Dhome Frigoriferike

  Shitet dhome frigoriferike,me permasa gjatesi 13 metra,gjeresi 5 metra,lartesi 5.5 metra.me dere me

  Fier 17 shtator 15:07
  1 Lek
 • 2 foto
  Shitet stalla me lop
  Kafshe ferme

  Shitet stalla me lop

  Shiten lopet na kntaktoni

  Fier 17 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furre buke
  Makineri dhe inventare

  Furre buke

  Shitet furre buke rrotullues me bersi gas dru Per 100 kg buke..i shoqeruar me brucator gazi, djeges

  Fier 16 shtator 17:55
  3.200 €