Biznes & Punësime në shitje në Fushë Kosovë

 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 0494633978 M NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 0494633978 M NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 13:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali 106m2 ne Fushekosove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 106m2 ne Fushekosove

  Shitet lokali 106m2 ne Fushekosove Rruga Dardania Lokali eshte ne katin e 2-te eshte i pershtatshem

  Fushë Kosovë Sot, 13:21
  750 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Fushë Kosovë Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lokali afarist 60m2,në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali afarist 60m2,në Fushë Kosovë

  Kodi 0267 Shitet lokali afarist 60m2,në Fushë Kosovë, rruga Enver Maloku, shumë afër rr. Dardani dh

  Fushë Kosovë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,si dhe raste

  Fushë Kosovë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Leshohet me Qira Shtepia per Qerdhe te Femive
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me Qira Shtepia per Qerdhe te Femive

  Leshohet Shtepia me Qira per Qerdhe te Femive Leshohet shtëpia afër 300 m2 per Qerdhe.Shtepia ka ha

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  550 €
 • 10 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049633968
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049633968

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika
  Sherbime

  Karrika

  Karrika

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika
  Sherbime

  Karrika

  Karrika me qira

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE GJITHE KOSOVEN

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Fushë Kosovë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Fushë Kosovë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritare

  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritareve nga druri 1.Cafi i vogel me prruge 2.Abrikter

  Fushë Kosovë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Fushë Kosovë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Fushë Kosovë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Fushë Kosovë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Invertor per nxemje qendrore 1 vit garancion
  Sherbime

  Invertor per nxemje qendrore 1 vit garancion

  Invertor 100 wat për nxemje qendrore. Pompa duhet të jet me fuqi nën 100 wat. Prodhimi Serb. E mb

  Fushë Kosovë Sot, 13:15
  167 €
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Fushë Kosovë Sot, 13:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJE
  Sherbime

  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJE

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te nd

  Fushë Kosovë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2 Siperfaqja -340m2 Lokali eshte ne katin perdhes e ulet

  Fushë Kosovë Sot, 13:14
  1.100 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 110m2 në qendër të rrugës Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 110m2 në qendër të rrugës Dardania

  Kodi 0504 Shitet lokali 110m3në qendër të rrugës Dardania, në Fushë Kosovë. Lokali ka dy terasa në

  Fushë Kosovë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë

  KODI 0430 Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër furrës Europa,

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë

  KODI 0429 Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër furrës Europa,

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali 400m2 në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 400m2 në Fushë Kosovë

  Kodi 0159 Shitet lokali afarist 400m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet buzë rrugës Pejë-Prishtinë. Ë

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Fushë Kosovë Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo
  Sherbime

  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

  . Na kontaktoni: Kryejme: - Instalime elektrike. - Instalimin e nxemjes qendrore. - Instalimin e u

  Fushë Kosovë Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Fushë Kosovë Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokali 89m2 kati përdhesë në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 89m2 kati përdhesë në Fushë Kosovë

  Shitet Lokali në Fushë Kosovë (Përball Elizës), me sipërfaqe 89m2, kati përdhesë. Lokali ka 1 banjo,

  Fushë Kosovë Sot, 13:10
  77.000 €
 • 0 foto
  Kërkojmë LOKALE/ OB.AFARISTE për shitje ose qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë LOKALE/ OB.AFARISTE për shitje ose qira

  Ndëmjetësojmë në shitblerjen ose qiradhënien e lokaleve/objekteve afariste, në Prishtinë dhe Fushë K

  Fushë Kosovë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejme instalimin e nxemjes qendrore ujit klimave
  Sherbime

  Bejme instalimin e nxemjes qendrore ujit klimave

  Musa Therm ofron keto sherbime: -Instalimin e nxemjes qendrore me gypa gjerman inox, me baker, pbs,

  Fushë Kosovë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lokali 89m2 në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 89m2 në Fushë Kosovë

  ⭕️Shitet lokali 850m2 në Fushë Kosovë Berisha Group ⭕️Lokali ka një pozitë të përshtatshme p

  Fushë Kosovë Sot, 13:06
  850 €
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2

  Kodi 0155 Lëshohen me qira lokalet afariste150m2 kati i parë dhe 310m2 kati i dytë. Lokalet gjende

  Fushë Kosovë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose lëshohet me qira për kohë të gjatë loka
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose lëshohet me qira për kohë të gjatë loka

  Kodi 0157 Shitet ose lëshohet me qira për kohë të gjatë lokali 345m2. Lokali gjendet në rrugën krye

  Fushë Kosovë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë

  ⭕️Lëshojmë Lokalin me qira në FushëKosovë (TE KOMUNA) ⭕️Objekti ka një sipërfaqe prej 30m2

  Fushë Kosovë Sot, 13:02
  150 €
 • 4 foto
  Shitet lokali 90m2 ne Fushekosove afer shkolless
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 90m2 ne Fushekosove afer shkolless

  Shitet lokali 90m2 ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Lokali ka pozite te pershtashme per q

  Fushë Kosovë Sot, 12:59
  880 €
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Vendi -fushe kosove Lokacioni - apllonia -1 Siperfaqja -60m2

  Fushë Kosovë Sot, 12:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MOLER 0.50 m² VIBER +38344271219 -- ARTI MOLER
  Sherbime

  MOLER 0.50 m² VIBER +38344271219 -- ARTI MOLER

  OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP S

  Fushë Kosovë Sot, 12:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Lokali ka nje pozite te pershtatshme

  Fushë Kosovë Sot, 12:56
  800 €
 • 11 foto
  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2

  ⭕️Shitet lokali 65m2 në Fushëkosove afë Shkolles MIHAL GRAMENO ⭕️çmimi 800 euro për m2 ?+377

  Fushë Kosovë Sot, 12:54
  800 €
 • 5 foto
  Shitet ose lëshohet me qira lokali 430m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose lëshohet me qira lokali 430m2

  Kodi 0099 Shitet ose lëshohet me qira lokali 430m2 në rrugën Dardania në Fushë Kosovë. Lokali ndodh

  Fushë Kosovë Sot, 12:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lokali 89m² në Fushë Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 89m² në Fushë Kosovë

  Shitet Lokali 89m² kati përdhese, ndërtim i Berisha Group në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër Kompl

  Fushë Kosovë Sot, 12:48
  75.000 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet Lokali 115m2 në Fushekosove te Posta
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet Lokali 115m2 në Fushekosove te Posta

  ⭕️Shitet Lokali 115m2 në Fushekosove te Posta ⭕️Lokali ka nje pozite te mire afer rruges

  Fushë Kosovë Sot, 12:41
  10.000 €
 • 2 foto
  Rafta, kaca per pare, meny per restorane
  Makineri dhe inventare

  Rafta, kaca per pare, meny per restorane

  Shesim artikuj te llojevevte ndryshme per biznese dhe shtepi Mundesi transporti ne krejt Kosoven Ko

  Fushë Kosovë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Meny per restaurante dhe kafiteri
  Makineri dhe inventare

  Meny per restaurante dhe kafiteri

  Shesim meny te ndryshme per restaurante dhe kafiteri Mundesi transporti ne krejt Kosoven Kontakti

  Fushë Kosovë Sot, 12:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim rafta te llojeve dhe dimensioneve te ndryshme, raftat jane shume te pershtatshem per lokale -

  Fushë Kosovë Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim rafta te llojeve te ndryshme per lokale dhe shtepi. Transporti ne krejt Kosoven Kontakti +38

  Fushë Kosovë Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rafta
  Makineri dhe inventare

  Rafta

  Shesim Rafta te ndryshem per lokale dhe shtepi Material cilesor, qmim i volitshem Kontakti +383 44

  Fushë Kosovë Sot, 12:09
  Me Marrveshje