Gjakovë

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë Sot, 05:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë Sot, 05:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Gjakovë Sot, 02:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -

  Në lagjen \"Mulla Jusufi\" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE-te posta e vogël shiten DY DYQANE të ndara f

  Gjakovë Sot, 00:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hasky
  Kafshe ferme

  Hasky

  Gjinia femer

  Gjakovë Dje, 23:21
  50 €
 • 4 foto
  frigorifer friteza tosteri furra per sandwicha
  Makineri dhe inventare

  frigorifer friteza tosteri furra per sandwicha

  Shiten friteza 4l dhe tosteri frigoriferi dhe furra per sandwich

  Gjakovë Dje, 22:41
  10 €
 • 8 foto
  Lëshohet Lokali me qera ne qarshi te vjetër
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet Lokali me qera ne qarshi te vjetër

  Lëshohet Lokali me qera ne qarshi te vjetër afer shkolles fillore ka 40 metra hapsir kati pare dhe p

  Gjakovë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lokal me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  lokal me qera

  leshohet lokali me qera.75.m katror per gjdo lami biznesi ,lokali gjindet ne f. skivjan inf, tel ,

  Gjakovë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  lokal me qera shiten edhe raftat
  Lokale / Punetori / Magazina

  lokal me qera shiten edhe raftat

  leshohet lokali me qera per gj,do veprimtari biznesi lokali gjindet ne fsh, skivjan, ne rrugen kryes

  Gjakovë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet #Tenda#
  Sherbime

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m karrike 350 cop tavolina 40 cop.per inf viber +3

  Gjakovë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 2 lop
  Kafshe ferme

  Shes 2 lop

  Shes 2 lop Lopa e kuqe është rreth 8 muaj bars, për her të 3 pjellë, 2500 euro Lop e zezë është sh

  Gjakovë Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin dhe pastrimin e kanalizimeve me mjeter moderne si me shtypje te larte te ujit si dh

  Gjakovë Dje, 17:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes mahtjerren
  Kafshe ferme

  shes mahtjerren

  shitet mshtjerra i ka 15 mujsh osht shum e mir per me majt edhe per me pre per ma shum muni edhe ne

  Gjakovë Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dy lop
  Kafshe ferme

  Shes dy lop

  Shes dy lop nja osht bars njana osht me viq lopyt jon te urta lopt jon pa behane nr 049 313 739

  Gjakovë Dje, 16:37
  1 €
 • 1 foto
  Viq mashkullë
  Kafshe ferme

  Viq mashkullë

  Shes viqin mashkullë i 10 dite

  Gjakovë Dje, 16:29
  320 €
 • 1 foto
  Shankerica
  Makineri dhe inventare

  Shankerica

  Shiten shankericat cmimi per cope 20 euro

  Gjakovë Dje, 15:42
  20 €
 • 2 foto
  Tavolina dhe karrika
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika

  Shuten 5 komplete, cmimi per komplet 40 euro

  Gjakovë Dje, 15:41
  40 €
 • 8 foto
  Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika
  Sherbime

  Roleta te jashtme me Porosi nga Alumini & Plastika

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Gjakovë Dje, 14:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lop Qumshtore nga Gjermonija
  Kafshe ferme

  Lop Qumshtore nga Gjermonija

  Shiten Lop Holstein te qumshtit Copa 1750eur ner ket qmim mos thirrni Lopt jon ne muj 7-8 Barrse

  Gjakovë Dje, 12:20
  1.750 €
 • 0 foto
  Kerkoj bashkpuntore femer per embelsira,
  Sherbime

  Kerkoj bashkpuntore femer per embelsira,

  Kerkoj bashkpuntore ,femer per punimin e embelsirave,piteve she flijave ,disponojm me lokal,dhe pais

  Gjakovë Dje, 11:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666
  Sherbime

  XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666

  •XoXo Expres / Shërbime riparimi / 043 444 666 📞 043 444 666

  Gjakovë Dje, 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme Pastrim, Shtepi,Banesa etj
  Sherbime

  Bejme Pastrim, Shtepi,Banesa etj

  Bejme Pastrime Shtepija ,Banesa Objekte Afariste etj

  Gjakovë Dje, 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  enda
  Sherbime

  enda

  Tenda Ardi

  Gjakovë Dje, 02:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME NE SHFARROSJE
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME NE SHFARROSJE

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Gjakovë Dje, 01:30
  1 €
 • 5 foto
  Lokali me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali me qera

  ● Ipet me qera lokali 350 m2 ● Lokali eshte i Gatshem Per Pune ● Ka edhe 2 Frigo Kumore te Gatshe

  Gjakovë Dje, 00:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me viq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me biq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me biq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  shitet viqi femen

  Shitet viqi femen 5ditsh.

  Gjakovë 25 maj 18:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Izolime
  Sherbime

  Izolime

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNOJ

  Gjakovë 25 maj 16:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen me viq veq sa u shtue
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq veq sa u shtue

  Shes lopen mushtirr se dyti me viq dje u shtue i ka 10 litra tamel osht e urt pa behane nr viber +38

  Gjakovë 25 maj 15:16
  3 €
 • 4 foto
  Shitet maqina e tamlit
  Kafshe ferme

  Shitet maqina e tamlit

  Shitet maqina eshte ne gjendje perfekete punon shum mire per arsye e shitjes qe kam ble ma te madhe

  Gjakovë 25 maj 12:36
  160 €
 • 5 foto
  Shitet lopa me viq femen
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq femen

  Shitet lopa shum e mire me viq viqi femen i ka 1 muj lopa osht e urt e mire per ma shum na kuntakton

  Gjakovë 25 maj 12:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Makina per industri te mishit mish
  Makineri dhe inventare

  Makina per industri te mishit mish

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049-129 127dhe vib

  Gjakovë 25 maj 11:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kolica Rafte Frigorofera etj
  Makineri dhe inventare

  Kolica Rafte Frigorofera etj

  Kolica,Rafte,Frigorofera per markete per info 049129127

  Gjakovë 25 maj 11:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine per akull te bluar fluska
  Makineri dhe inventare

  Makine per akull te bluar fluska

  Makine per akull te bluar fluska mund te perdoret per koktele,industri mishi,restorante etj. Tel 049

  Gjakovë 25 maj 11:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje per Mishtore dhe industri mishi
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Mishtore dhe industri mishi

  Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe vib

  Gjakovë 25 maj 11:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Red Bull
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Red Bull

  Frigorifer Red Bull Kontakt 049 129 127

  Gjakovë 25 maj 11:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Objekti 3500m2 ne Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti 3500m2 ne Gjakove

  Objekti afarist 3500 m/2, në magjistralen Gjakovë-Prizren (Zona Industriale). në cep të rrugë,Toke j

  Gjakovë 25 maj 11:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Objekti 1400m2 (per klinik,spital etj.)
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objekti 1400m2 (per klinik,spital etj.)

  Shitet Objekti eshte i gatshem per Spital, Klinik apo Market me infrastruktur te gatshme. Podrumi me

  Gjakovë 25 maj 11:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Frigorifer Coca Cola
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Coca Cola

  Frigorifer Coca Cola Lledo Red Bull Mobil 049 129 127

  Gjakovë 25 maj 11:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber--

  Gjakovë 25 maj 10:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq mashkell

  Shitet lopa me viq mashkell viqi i ka 2muj lopa osht shum e mire e urt 10 litra qumsht per ma sshum

  Gjakovë 25 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me viq mashkell viqi i ka 2 muj shum i mir po ashtu edhe lopa osht shum e mire e urt 10 l

  Gjakovë 25 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbime cilesore ??????
  Sherbime

  Sherbime cilesore ??????

  Kryej keto sherbime:blurjen e mishit, perziirjen, mbushjen e suxhukut si dhe terjen e suxhukit dhe

  Gjakovë 25 maj 08:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet dyqani ne Qarshi te vogel, Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne Qarshi te vogel, Gjakove

  Dyqani ndodhet ne qender te Qarshise se vogel, perballe xhamise se Mahmut Pashes, me hapesire 30 m2

  Gjakovë 25 maj 08:38
  99.000 €
 • 7 foto
  Derra
  Kafshe ferme

  Derra

  Shes derra te races te mir me qmim te volitshem

  Gjakovë 25 maj 07:14
  50 €
 • 10 foto
  Ëmbëlsira për cdo ceremoni
  Sherbime

  Ëmbëlsira për cdo ceremoni

  Provoni shijet e reja të ëmbëlsirave! - Torta - Bakllave - Tullumba - Dhe shum Ëmbëlsira te tjera!

  Gjakovë 25 maj 04:56
  5 €
 • 0 foto
  tebda me qera
  Sherbime

  tebda me qera

  Tenda Ardi

  Gjakovë 25 maj 02:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten viqat 3 muajsh
  Kafshe ferme

  Shiten viqat 3 muajsh

  Jan shum te mir hajn qka tjuqitni Per kuntakt ne viber +38344270559

  Gjakovë 24 maj 20:17
  1.100 €