Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  shiten shotanat ose ndrrim me pul e gjel
  Kafshe ferme

  shiten shotanat ose ndrrim me pul e gjel

  shiten shotanat jan shum te bukur jan prej 7 muj e gjys deri 1vit e ni muj mundesim ndrrimi me pu

  Gjakovë 2 prill 23:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa URGJENT
  Kafshe ferme

  Shitet lopa URGJENT

  Shitet lopa rac simentall 6 muj bars ,, lopa per momentin ka 10 litra qumsht Te interesuarit munde

  Gjakovë 2 prill 23:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  jepen automjete me qera
  Sherbime

  jepen automjete me qera

  japi me qera automjete te udhetareve VW TAURAN me 6 ulese dhe VW PASSAT te dyja viti prodhimit 2004

  Gjakovë 2 prill 23:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Spiritual Psychic, Spell Caster+27730066655
  Sherbime

  Spiritual Psychic, Spell Caster+27730066655

  Social Network Spiritual Psychic, Spell Caster; Call or Whats App: +27730066655 Spiritualist Angel P

  Gjakovë 2 prill 22:06
  765 €
 • 0 foto
  Balla sanes
  Kafshe ferme

  Balla sanes

  Shes balla sanes me shumic 1.50€ rreht 4000 balla

  Gjakovë 2 prill 21:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bubashfaba GELL 15eu Profesional Ekologjik
  Sherbime

  Bubashfaba GELL 15eu Profesional Ekologjik

  Shitet Gell preparat per eliminimin e Bubashfabave ne menyr ekologjike dhe te shpejt Gellin mun ta

  Gjakovë 2 prill 19:38
  15 €
 • 11 foto
  INSTALIME-NXEMJE QENDRORE ,UJËSJELLËS, KANALIZIME,
  Sherbime

  INSTALIME-NXEMJE QENDRORE ,UJËSJELLËS, KANALIZIME,

  Bëjm Instalime : •NGROHJE QENDRORE •UJËSJELLËS •SANITARI •KANALIZIME •DRENAZHA ME PRODUKT

  Gjakovë 2 prill 19:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Japim shatora me qera
  Sherbime

  Japim shatora me qera

  Japim shatora dhe tavolina me qera per dasma dhe ahemgje tjuja familjare 044 226 579 -045 590 014

  Gjakovë 2 prill 19:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten ose ban ndrrim me pula
  Kafshe ferme

  shiten ose ban ndrrim me pula

  shiten zogjt i kan 3deri4muj

  Gjakovë 2 prill 19:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Drita per pish. Bombica raketa
  Biznes ne shitje / me qera

  Drita per pish. Bombica raketa

  Shiten disa drita per pish. Raketa bombica etj per shkak te mbylljes te lokalit me qmim te arsyeshem

  Gjakovë 2 prill 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes maqinat e zdrukthtarisë
  Makineri dhe inventare

  Shes maqinat e zdrukthtarisë

  Shes komplet zdrukthtarinë mw gjitha maqinat ne gjendje te shkelqyer te punes se bashku me gjenerato

  Gjakovë 2 prill 17:24
  3.000 €
 • 1 foto
  piknizer
  Kafshe ferme

  piknizer

  shes piknizerin 1 vjeq e 2 muj

  Gjakovë 2 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali afarist
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali afarist

  Shitet lokali afarist me siperfaqe 150 m2 ne dy etazhe. I pershtatshem per cfardo lloj biznesi. Do

  Gjakovë 2 prill 17:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Shiten 3viqa rac simentall te lindir qe 3javi Qmimi si pas marraveshjes

  Gjakovë 2 prill 17:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Vitrina 2 m
  Makineri dhe inventare

  Shitet Vitrina 2 m

  Konçar HRV-LUX Me dy Motorra Mbrenda . Shkon Edhe Minus Vitrina 2 m e gjatë me nj dollap posht

  Gjakovë 2 prill 16:59
  400 €
 • 0 foto
  Shitet mushtjerra spari me viq
  Kafshe ferme

  Shitet mushtjerra spari me viq

  Shitet mushtjerra spari me viq qe 11 dit u shtu Per informata na komtaktoni nr 049-571-766

  Gjakovë 2 prill 16:58
  1.500 €
 • 1 foto
  Shiten Gjelat
  Kafshe ferme

  Shiten Gjelat

  Shes tre gjela Gold per me shum kontakto nr: +37745557229 Viber

  Gjakovë 2 prill 16:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyqani leshohet me qera-Gjakove(qarshia e vogel)
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqani leshohet me qera-Gjakove(qarshia e vogel)

  Leshoj Dyqanin me Qera ne qytetin e Gjakoves,ne Qarshi te vogel me saktesisht ne rrugen \"Asim Luzha

  Gjakovë 2 prill 16:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi rac simental
  Kafshe ferme

  Shitet viqi rac simental

  shitet viqi mashkull raca simental viqi i ka 4 dit

  Gjakovë 2 prill 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes viqin
  Kafshe ferme

  Shes viqin

  Shes viqin mashkell

  Gjakovë 2 prill 14:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet viqi femen raca simental
  Kafshe ferme

  shitet viqi femen raca simental

  shitet viqi femen raca simental viqi i ka 5 dit

  Gjakovë 2 prill 14:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Viq madhkul
  Kafshe ferme

  Viq madhkul

  shitet viqi madhkull. rac simental viqi i ka 5 dit

  Gjakovë 2 prill 14:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavolina dhe karrike
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrike

  Shiten tavolina dhe karrike cmimi 50 euro per set

  Gjakovë 2 prill 14:10
  50 €
 • 2 foto
  Shiten: 40 Karrika - 1 Friz Vitrine
  Makineri dhe inventare

  Shiten: 40 Karrika - 1 Friz Vitrine

  Shiten: 40 Karrika 1 Friz Vitrine Te gjitha jane ne gjendje te rregullt! Tel. 045606450 Viber. +3834

  Gjakovë 2 prill 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne shitje 2 Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Ne shitje 2 Frigorifer

  2 Frigoriferë / 2m me 90cm për ngrirje të thellë. Frizat janë në gjendje të rregullt, me prodhim të

  Gjakovë 2 prill 13:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  2. TENDA me NGROHJE dhe DYSHEME
  Sherbime

  2. TENDA me NGROHJE dhe DYSHEME

  Ofroj me qera, tenda me ngrohje edhe dysheme per kohe dimri, per ceremoni te ndryshme, ahengje ose t

  Gjakovë 2 prill 12:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  1. TENDA ME QERA me Ngrohje dhe Dysheme
  Sherbime

  1. TENDA ME QERA me Ngrohje dhe Dysheme

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t\'pame, per dimer

  Gjakovë 2 prill 12:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet maqina per thyerjen e arrave
  Makineri dhe inventare

  Shitet maqina per thyerjen e arrave

  Shitet maqina per thyerjen e arrave ne gjendje shume te mire, e re e pa perdorur ! cmimi eshte i di

  Gjakovë 2 prill 12:18
  720 €
 • 5 foto
  Furra e Picave me Sistem Elektronik plinit mod2016
  Makineri dhe inventare

  Furra e Picave me Sistem Elektronik plinit mod2016

  Shitet furra e picave me shamot me sistem elektronik te plinit model i 2016 , ne gjendje shum te mir

  Gjakovë 2 prill 11:51
  850 €
 • 4 foto
  inkubator full automatic
  Kafshe ferme

  inkubator full automatic

  Shitet inkubatori shum pak i perdorur ne gjendje shum te mir kapaciteti 56 vez

  Gjakovë 2 prill 11:47
  100 €
 • 11 foto
  MULLI BLOJE
  Makineri dhe inventare

  MULLI BLOJE

  Mulli per bluarje I ashtequajtur (Bllokmulli) SARTORI. Dimenzionet e siperfaqes bluarse jane 1250mm

  Gjakovë 2 prill 10:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  leshoi lokalin me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  leshoi lokalin me qera

  leshoj lokalin me qera 32 metra katror

  Gjakovë 2 prill 10:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   makina per prodhimin e gypave te ujesjellesit
  Makineri dhe inventare

  makina per prodhimin e gypave te ujesjellesit

  Shiten dy linja te kompletuara per prodhimin e gypave te ujesjellesit , sistem GIACOMINNI , dhe gy

  Gjakovë 2 prill 09:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr buke me rrym
  Makineri dhe inventare

  Furr buke me rrym

  Shitet furra me rrym shum ekonomike Me kapacitet 32 buk Firma \"cimal\" Furra eshte ne gjendje te m

  Gjakovë 2 prill 09:17
  2.520 €
 • 1 foto
  SHATORRA ME QIRA PER DARSMA DHE AHENGJE
  Sherbime

  SHATORRA ME QIRA PER DARSMA DHE AHENGJE

  Japim Shatorat per darsma dhe ahengje te ndryshme tavolina ulse shator ndriqim etj i kemi tte gjith

  Gjakovë 2 prill 08:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina Pune për FURRË(Mikser,Veknaric,etj..)
  Makineri dhe inventare

  Makina Pune për FURRË(Mikser,Veknaric,etj..)

  Përshendetje! Shiten makinat dhe inventari i cili shifet në fotot e më lartshme. Makinat janë në gje

  Gjakovë 2 prill 01:01
  4.000 €
 • 0 foto
  Instalime elektrike
  Sherbime

  Instalime elektrike

  Instalime elektrike te banesave civile, apartamenteve, puntorive dhe objekteve te ngjashme. Matjen e

  Gjakovë 2 prill 01:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Auto Shlep 24h Gjakove 044366389
  Sherbime

  Auto Shlep 24h Gjakove 044366389

  Bejm sherbime me Shlep. nr kontakti 044366389

  Gjakovë 2 prill 00:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nev

  Gjakovë 2 prill 00:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nev

  Gjakovë 1 prill 23:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  komplete tavolinash
  Makineri dhe inventare

  komplete tavolinash

  shiten 8 komplete tavolinash komplet me nga 4 karrika mje sezon te perdorura

  Gjakovë 1 prill 23:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Imt 542
  Kafshe ferme

  Imt 542

  Shitet traktori 542 me ram dhe pllug 755 qmimi me marrveshje

  Gjakovë 1 prill 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokali Lëshohet Me Qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali Lëshohet Me Qera

  Ipet lokali me qera per me shum info kontaktoni 044209004 ,049648010 ose viber +38344209004,+3834964

  Gjakovë 1 prill 11:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zdruktari
  Makineri dhe inventare

  Zdruktari

  Te gjitha mashinat e zdruktaris Ne shitje ne top funktion

  Gjakovë 1 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qader me pline
  Makineri dhe inventare

  Qader me pline

  Qader me pline 1 muaj e perdorur

  Gjakovë 1 prill 10:45
  100 €
 • 0 foto
  Shiten 2 shisha
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 shisha

  Shiten dy shishat me qmim 100 euro per 2

  Gjakovë 1 prill 10:44
  50 €
 • 3 foto
  Shes ose ndrroj me lop
  Kafshe ferme

  Shes ose ndrroj me lop

  Shes ose ndrroj me lop

  Gjakovë 1 prill 10:21
  1.500 €
 • 5 foto
  Kingja femra dhe mashkuj ne shitje
  Kafshe ferme

  Kingja femra dhe mashkuj ne shitje

  Ne shitje kingja femra dhe mashkuj te ri, raca vitemberg original

  Gjakovë 1 prill 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda dhe Tavolina per Dasma BINI
  Sherbime

  Tenda dhe Tavolina per Dasma BINI

  Tenda ipet me qera Dimensionet jane : 7x14 dhe 6x12 Te interesuarit mund te me kontaktojme në këtë

  Gjakovë 1 prill 08:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dogo Argentino
  Kafshe ferme

  Dogo Argentino

  Rika Dogo Argentino Femer 16 mujshe Passaport Michro chip

  Gjakovë 1 prill 08:16
  230 €