Gjakovë

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 3 foto
  Transformator distributiv me vaj
  Makineri dhe inventare

  Transformator distributiv me vaj

  Ofrojme shitjen e transformatoreve distributiv me vaj te fuqive nga 50kVA deri ne 2000kVA me kualite

  Gjakovë 30 maj 14:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Shitet komresori 300L 3 klip qmimi i arsyeshem

  Gjakovë 30 maj 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bejme eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Gjakovë 30 maj 00:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme Pastrim, Shtepi,Banesa etj
  Sherbime

  Bejme Pastrim, Shtepi,Banesa etj

  Bejme Pastrime Shtepija ,Banesa Objekte Afariste etj

  Gjakovë 29 maj 13:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Derra
  Kafshe ferme

  Derra

  Shes derra te races te mir me qmim te volitshem

  Gjakovë 29 maj 13:15
  50 €
 • 1 foto
  Gjeli
  Kafshe ferme

  Gjeli

  Shes dy gjela rase Brahama shum te mire

  Gjakovë 29 maj 00:05
  60 €
 • 0 foto
  Biliardo me Keglla
  Makineri dhe inventare

  Biliardo me Keglla

  Shitet Biliardo me Kegella Ne gjendje te mire Qmimi sipas marrveshjes

  Gjakovë 28 maj 22:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Shiten viqat mashkull dhe femer

  Gjakovë 28 maj 18:24
  900 €
 • 2 foto
  Shiten: 16 Karrika
  Makineri dhe inventare

  Shiten: 16 Karrika

  Te gjitha jane ne gjendje te rregullt! Tel. 045606450 Viber. +38345606450

  Gjakovë 28 maj 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne shitje 2 Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Ne shitje 2 Frigorifer

  2 Frigoriferë / 2m me 90cm për ngrirje të thellë. Frizat janë në gjendje të rregullt, me prodhim të

  Gjakovë 28 maj 12:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 28 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 28 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zagar
  Kafshe ferme

  Zagar

  Shiten ose ndrrohen viber-043869566

  Gjakovë 27 maj 18:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punoj me kamion
  Sherbime

  Punoj me kamion

  Punojm me kamion dhe bager bejme prishjen e shtepive,hekjen e dheut etj

  Gjakovë 27 maj 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shitet lopa me viq mashkell viqi 2 muj lopa i qet 10 litra qumsht shum e urt per ma shum na kuntakto

  Gjakovë 27 maj 13:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr per pica
  Makineri dhe inventare

  Furr per pica

  Shitet furr per pica ne gjendje ekstreme te mir esht me plin

  Gjakovë 27 maj 13:36
  500 €
 • 0 foto
  Hasky
  Kafshe ferme

  Hasky

  Gjinia femer

  Gjakovë 26 maj 23:21
  50 €
 • 3 foto
  shes mahtjerren
  Kafshe ferme

  shes mahtjerren

  shitet mshtjerra i ka 15 mujsh osht shum e mir per me majt edhe per me pre per ma shum muni edhe ne

  Gjakovë 26 maj 16:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes dy lop
  Kafshe ferme

  Shes dy lop

  Shes dy lop nja osht bars njana osht me viq lopyt jon te urta lopt jon pa behane nr 049 313 739

  Gjakovë 26 maj 16:37
  1 €
 • 1 foto
  Viq mashkullë
  Kafshe ferme

  Viq mashkullë

  Shes viqin mashkullë i 10 dite

  Gjakovë 26 maj 16:29
  320 €
 • 0 foto
  Kerkoj bashkpuntore femer per embelsira,
  Sherbime

  Kerkoj bashkpuntore femer per embelsira,

  Kerkoj bashkpuntore ,femer per punimin e embelsirave,piteve she flijave ,disponojm me lokal,dhe pais

  Gjakovë 26 maj 11:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me viq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me biq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me biq viqi mashkell 2 muj i ka jan shum te mir lopa i qet 10 litra qumsht per ma shum na

  Gjakovë 25 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  shitet viqi femen

  Shitet viqi femen 5ditsh.

  Gjakovë 25 maj 18:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen me viq veq sa u shtue
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq veq sa u shtue

  Shes lopen mushtirr se dyti me viq dje u shtue i ka 10 litra tamel osht e urt pa behane nr viber +38

  Gjakovë 25 maj 15:16
  3 €
 • 4 foto
  Shitet maqina e tamlit
  Kafshe ferme

  Shitet maqina e tamlit

  Shitet maqina eshte ne gjendje perfekete punon shum mire per arsye e shitjes qe kam ble ma te madhe

  Gjakovë 25 maj 12:36
  160 €
 • 5 foto
  Shitet lopa me viq femen
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq femen

  Shitet lopa shum e mire me viq viqi femen i ka 1 muj lopa osht e urt e mire per ma shum na kuntakton

  Gjakovë 25 maj 12:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq mashkell

  Shitet lopa me viq mashkell viqi i ka 2muj lopa osht shum e mire e urt 10 litra qumsht per ma sshum

  Gjakovë 25 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shes lopen me viq mashkell viqi i ka 2 muj shum i mir po ashtu edhe lopa osht shum e mire e urt 10 l

  Gjakovë 25 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbime cilesore ??????
  Sherbime

  Sherbime cilesore ??????

  Kryej keto sherbime:blurjen e mishit, perziirjen, mbushjen e suxhukut si dhe terjen e suxhukit dhe

  Gjakovë 25 maj 08:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten viqat 3 muajsh
  Kafshe ferme

  Shiten viqat 3 muajsh

  Jan shum te mir hajn qka tjuqitni Per kuntakt ne viber +38344270559

  Gjakovë 24 maj 20:17
  1.100 €
 • 0 foto
  Maqine per mjeljen e lopve
  Kafshe ferme

  Maqine per mjeljen e lopve

  Shes Maqinen e Tamlit eshte ne gjendje te rregull shes per arsye qe kam ble maqine ma te madhe!

  Gjakovë 22 maj 15:53
  160 €
 • 1 foto
  FURRE
  Makineri dhe inventare

  FURRE

  Shitet furra e bukes me rrym ne gjendje shum te mir . furra eshte me kapacitet 32 buk standarde ,fu

  Gjakovë 22 maj 10:49
  2.250 €
 • 0 foto
  Formuluese - Qevrisese
  Makineri dhe inventare

  Formuluese - Qevrisese

  Shitet formuluesja e pa perdorur gjendja e saj eshte shum e ,mire. Arsyeja e shitjes eshte se nuk me

  Gjakovë 22 maj 10:49
  800 €
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 21 maj 17:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  tenda karrika tavolina me qera 049214721
  Sherbime

  tenda karrika tavolina me qera 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 21 maj 17:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Gjakovë 21 maj 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mshtjerren 6 mujshe
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren 6 mujshe

  Shes mshtjerren 6 mujshe

  Gjakovë 21 maj 16:14
  630 €
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 21 maj 16:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet #Tenda#
  Sherbime

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m karrike 350 cop tavolina 40 cop.per inf viber +3

  Gjakovë 21 maj 14:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes dy lop me viqa
  Kafshe ferme

  Shes dy lop me viqa

  Shes dy lop me viqa lopt jon te mira jopt jon pa behane lopt ikan viqat mshkuj lopt jon me garci pur

  Gjakovë 21 maj 13:24
  1 €
 • 2 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Simentalk qumshtore

  Gjakovë 20 maj 22:04
  950 €
 • 2 foto
  Sherbime suxhukit
  Sherbime

  Sherbime suxhukit

  Kryjme sherbime suxhukit perzirjen,mbushjen,terjen me qmime te volitshme tel.044-316-541.

  Gjakovë 20 maj 19:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 30 krer dhi.
  Kafshe ferme

  Shiten 30 krer dhi.

  Shiten 30 krer dhi ne fshatin Palabardh . Gjithsej jan 30 krer dhi , 10 copa mjelen ndersa 10 tjera

  Gjakovë 20 maj 19:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 20 maj 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqin qe shokon edhe blun dhe blun me boq
  Kafshe ferme

  Maqin qe shokon edhe blun dhe blun me boq

  Maqina asht shum e mir pak shum e perdorne ka tri funksione shkaklon blun mill edhe blun kallamoq me

  Gjakovë 20 maj 12:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq mashkell

  Shitet lopa me viq viqi mashkell 2 muj i ka lopa i qet 10 litra qumsh osht shum e urt pa behane per

  Gjakovë 20 maj 12:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 20 maj 10:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gjakovë 20 maj 09:22
  Me Marrveshje