Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 3 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera  049619714
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 049619714

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan

  Gjakovë 9 gusht 09:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BEJME PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE ETJ
  Sherbime

  BEJME PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE ETJ

  KRYEJME SHERBIME NE SHTEPI BANESA ETJ

  Gjakovë 8 gusht 22:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Aparat per akullore
  Makineri dhe inventare

  Aparat per akullore

  Shitet aparati per akullore cattabrigo ne gjendje te rregullt qmimi me marrveshje viber +38349872871

  Gjakovë 8 gusht 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Hotel Amaterdam - Gjakovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Hotel Amaterdam - Gjakovë

  Për më shumë info ju lutem kontaktoni në këtë numër: 0038344181175 + Viber

  Gjakovë 8 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia u ofrohet individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia u ofrohet individëve seriozë

  Nëse jeni duke kërkuar për një kompani të mirë për të aplikuar për kredi, mos hezitoni të na kontakt

  Gjakovë 8 gusht 07:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen klysh t sharrit
  Kafshe ferme

  Qen klysh t sharrit

  Klysh sharrit 100% 3 kudra 1 mashkell

  Gjakovë 7 gusht 14:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten ndrrohen
  Kafshe ferme

  shiten ndrrohen

  shitet tufa 9 dele 1 dash 5 kingja 1 dhi edhe dy keca disa dele jan bars veq pritet mu shtu mi marr

  Gjakovë 7 gusht 12:37
  2.000 €
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Gjakovë 7 gusht 10:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GATI P ALLR T GJITHA
  Sherbime

  GATI P ALLR T GJITHA

  N AT KUJTIMIN TUAJ !!! KAPITAL-FINANCA, ne jemi një bankë me kapital 27 milion dollarë, banka jonë

  Gjakovë 6 gusht 23:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   BEJME TE GJITHA PUNET ME DEKORIME ,PLLAKA.
  Sherbime

  BEJME TE GJITHA PUNET ME DEKORIME ,PLLAKA.

  Ndertim I VRAZHET VENDOSJEN E PLLAKAV ZBUKURIME FASADER GIPCER E,UJESJELLS ,NXEMJE ,QENDRORE T,,NDE

  Gjakovë 6 gusht 22:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten bletet me koshere
  Kafshe ferme

  Shiten bletet me koshere

  Shiten 26 koshere bletesh dy kateshe me rama te ri, dylla te ri dhe koshere te reja, me te gjitha pa

  Gjakovë 5 gusht 22:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 049306493
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 049306493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 5 gusht 09:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shitet biku rreth 600 kg 2.65 për kg.

  Gjakovë 4 gusht 18:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar midis individëve seriozë
  Sherbime

  Kredia e ofruar midis individëve seriozë

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Gjakovë 4 gusht 06:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 3 gusht 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina me qera ne ter kosoven
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera ne ter kosoven

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 2 gusht 15:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për çdo individ serioz
  Sherbime

  Kredia e ofruar për çdo individ serioz

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Gjakovë 2 gusht 08:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta : E-mail: vantrepodep@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta : E-mail: [email protected]

  Oferta e huasë ndërmjet postës private E-mail 2%: [email protected] Përshëndetje individuale Unë

  Gjakovë 2 gusht 01:32
  100.000 €
 • 2 foto
  Shes pelen me garnci pela osht pa behane
  Kafshe ferme

  Shes pelen me garnci pela osht pa behane

  O sht me garci pur ma shum nr viber +386 49 228 005

  Gjakovë 1 gusht 09:54
  580 €
 • 4 foto
  Vitrinë ftohëse
  Makineri dhe inventare

  Vitrinë ftohëse

  Shitet vitirina horizontale rostfrej me gjatesi 2m . Gjendje perfekte shume e ruajtur. Çmimi me marr

  Gjakovë 31 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vitrinë ftohëse
  Makineri dhe inventare

  Vitrinë ftohëse

  Shitet vitirina horizontale rostfrej me gjatesi 2m . Gjendje perfekte shume e ruajtur. Çmimi me marr

  Gjakovë 31 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mikser per brum
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum

  Mirker per brum te picave 10 lit , dhe per pasticeri mund te kontaktoni ne viber : +38344690379

  Gjakovë 31 korrik 09:39
  430 €
 • 5 foto
  Shitet aperati per ayron
  Makineri dhe inventare

  Shitet aperati per ayron

  Shitet ne gjendje tmir

  Gjakovë 30 korrik 15:59
  650 €
 • 2 foto
  Shitet furra per pice me plin dhe me rryn
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra per pice me plin dhe me rryn

  Shitet furra per pice osht shum e mir me pin dhe me rrym Osht per 9 pice te vogla,shum pak e perdorn

  Gjakovë 30 korrik 15:47
  200 €
 • 1 foto
  Dringendes Darlehensangebot
  Punesime

  Dringendes Darlehensangebot

  Hallo, Benötigen Sie ein Darlehen zur Finanzierung Ihres Projekts? Benötigen Sie ein dringendes D

  Gjakovë 30 korrik 02:15
  1.155 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individë të rëndë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individë të rëndë

  Zyra më e mirë e financave me interes shumë më të madh është këtu për t\'ju ndihmuar. Nga tani e tut

  Gjakovë 29 korrik 19:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viçi
  Kafshe ferme

  Shitet viçi

  Shes viçin 3 muajsh, i cili u rrit vetem tuj thith nlop tash ka fillu me hanger . Eshte shume i mire

  Gjakovë 28 korrik 12:34
  700 €
 • 1 foto
  kingja edha dhi dele
  Kafshe ferme

  kingja edha dhi dele

  shiten 60 edha kingja dele dhi urgjent shum tmir

  Gjakovë 28 korrik 09:46
  65 €
 • 0 foto
  mjeshter tskelev
  Sherbime

  mjeshter tskelev

  kerkoj mjeshter tskeleve ne gjakov

  Gjakovë 27 korrik 12:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA GJAKOVE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA GJAKOVE

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa

  Gjakovë 27 korrik 12:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA TER KOSOVEN
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA TER KOSOVEN

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 26 korrik 09:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mjelse
  Kafshe ferme

  Mjelse

  Shes mjelsen e re,e pa perdorur! Mjelsja eshte me ulje,nuk ben zhurme,me sistem te mjeljes dy lope

  Gjakovë 26 korrik 09:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera    049619714
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 049619714

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan

  Gjakovë 25 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Gjakovë 22 korrik 23:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Gjakovë 22 korrik 21:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shatora karrika tavolina me qera
  Sherbime

  Shatora karrika tavolina me qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 22 korrik 20:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda shatora karrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda shatora karrika tavolina me qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 22 korrik 14:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet biznesi / kafiteri në çarshi të vjetër !
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet biznesi / kafiteri në çarshi të vjetër !

  -Shitet biznesi / kafiteri në çarshi të vjetër! -Loakli është i sapo renovuar dhe me të gjitha pasij

  Gjakovë 22 korrik 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUSTRALIA CANADA NEVADA USA +27761923297 LOST LOVE SPELLS CASTER IN NEW YORK-ALABAMA-FINLAND,SWITZERLAND,LITHUANIA
  Sherbime

  AUSTRALIA CANADA NEVADA USA +27761923297 LOST LOVE SPELLS CASTER IN NEW YORK-ALABAMA-FINLAND,SWITZERLAND,LITHUANIA

  STOP CRYING DAY AND NIGHT. USA | NEW ZEALAND | INDIA | UK | NETHERLANDS | NORWAY | DENMARK | CANADA

  Gjakovë 22 korrik 11:50
  200 €
 • 3 foto
  Tenda Karrika Tavolina me qera 049:306:493
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina me qera 049:306:493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 22 korrik 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike
  Makineri dhe inventare

  Makinë 2-kokëshe për Dyer dhe Dritare Plastike

  Makinë 2-kokëshe për dyer dhe dritare plastike. Ju mirë presim. 044 801 101

  Gjakovë 22 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda Karrika tavolina Me Qera
  Sherbime

  Tenda Karrika tavolina Me Qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 21 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda Karrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda Karrika tavolina me qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 21 korrik 17:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Gjakovë 21 korrik 17:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Gjakovë 21 korrik 16:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Gjakovë 21 korrik 16:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biljardo
  Lokale / Punetori / Magazina

  Biljardo

  Shes biljardo dhe rrakataqke me qmim te volitshem. 3 biljardo dhe 1 rrakataqke 3 kauqa 1 tavoline te

  Gjakovë 21 korrik 13:57
  1 €
 • 5 foto
  Tenda Shatora Karrika Tavolina Ne Gjakove
  Sherbime

  Tenda Shatora Karrika Tavolina Ne Gjakove

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 20 korrik 17:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Gjakovë 20 korrik 16:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Biki (Mzati)
  Kafshe ferme

  Shitet Biki (Mzati)

  Shitet biki (Mzati) 450kg eshte i ushqyer ne fush eshte bio qmimi sipas marrveshjes.

  Gjakovë 19 korrik 18:04
  Me Marrveshje