Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 4 foto
  Shiten viqat
  Kafshe ferme

  Shiten viqat

  Shiten viqat jan te rritur ne fush jane bio

  Gjakovë 19 korrik 17:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerland,
  Biznes ne shitje / me qera

  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerland,

  GOLD NUGGETS FOR SALE AND GOLD QUARTZ FOR SALE 98.4% +27613119008 in US,Canada Uk,France ,Switzerla

  Gjakovë 19 korrik 14:50
  900 €
 • 11 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Gjakovë 19 korrik 05:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda Karrika Tavolina Me Qera 049:306:493
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina Me Qera 049:306:493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 18 korrik 20:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda Karrika Tavolina Me Qera 049:81:71:81
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina Me Qera 049:81:71:81

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 18 korrik 10:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda Karrika Tavolina Me Qera
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina Me Qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa

  Gjakovë 17 korrik 23:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda karika tavolina per Dasma Ahengje Fejesa etj
  Sherbime

  Tenda karika tavolina per Dasma Ahengje Fejesa etj

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjakovë 17 korrik 22:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Shes lopen rac Busha! Asht gati me pjelle per te treten here. 20l tamel ne dite i ka. Qmimi sipas m

  Gjakovë 17 korrik 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Gjakovë 17 korrik 14:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Gjakovë 17 korrik 14:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda Dielli -5 vite garancion NTP,,AREV,,
  Sherbime

  Tenda Dielli -5 vite garancion NTP,,AREV,,

  Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendi PUNOJM TENDA DIELLI 1.TENDA PER SHTEPI 2.TENDA PER KOP

  Gjakovë 17 korrik 11:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piknizer
  Kafshe ferme

  Piknizer

  Shiten piknizer klysh 4 maqi 1 femen jan ka 10 javesh te vaksionum qmimi sipas marraveshjes

  Gjakovë 16 korrik 19:41
  1 €
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Gjakovë 16 korrik 16:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Gjakovë 16 korrik 13:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopa
  Kafshe ferme

  Lopa

  Shes lopen bars edhe pak dit pjell Per me shum na kontaktoni

  Gjakovë 15 korrik 21:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda EGZONI 049633978
  Sherbime

  Tenda EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Gjakovë 15 korrik 10:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Gjakovë 15 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lopa
  Kafshe ferme

  Lopa

  Lopa eshte 1vite4muj nuk ka vic ne bark lopa shitet 800euro

  Gjakovë 14 korrik 21:21
  800 €
 • 0 foto
  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri
  Sherbime

  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Gjakovë 14 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler Profesional
  Sherbime

  Moler Profesional

  Punojm molerim (Ngjyrosje) të te gjitha objekteve te jashte e te brendshme ne mnyre profesionale !

  Gjakovë 13 korrik 20:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Gjakovë 13 korrik 12:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE,NE FERIZAJ
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE,NE FERIZAJ

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE TE REJA PER RESTORANTE ,KUZHINA DHE FAST FOOD. BRENDE ITALIANE DHE TURK

  Gjakovë 13 korrik 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lepuj
  Kafshe ferme

  Lepuj

  Shiten lepujt madhsi te ndryshme ngjyra te ndryshme

  Gjakovë 13 korrik 00:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer
  Makineri dhe inventare

  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer

  Shiten makinat dhe paisjet per vullkanizer, salldim per te gjitha llojet e metalit dhe rregullimin e

  Gjakovë 12 korrik 20:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Program per Rent a Car
  Sherbime

  Program per Rent a Car

  Shitet programi per bizneset Rent a Car Programi mundeson: Te shtoni, ndryshoni dhe fshini klientet.

  Gjakovë 12 korrik 15:53
  100 €
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Gjakovë 12 korrik 15:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  tenda karrika tavolina me qera ne ter kosoven
  Sherbime

  tenda karrika tavolina me qera ne ter kosoven

  TENDA ME DIMENZIONE TE NDRYSHME KARRIKA ME MBULESA DHE PA MBULESA TAVOLINA ME MBULESA DHE PA MBU

  Gjakovë 12 korrik 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Meshqerra
  Kafshe ferme

  Meshqerra

  Shes viqin te gjinis femer,raca holstein frezis! Race qumshtore shume e mire. Mosha 7 jave. Per kon

  Gjakovë 11 korrik 21:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Gjakovë 11 korrik 19:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda Karrika dhe tavolina me qera 049633978
  Sherbime

  Tenda Karrika dhe tavolina me qera 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavoli

  Gjakovë 11 korrik 18:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Gjakovë 11 korrik 12:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda Karrika tavolina me qera 049:306:493
  Sherbime

  Tenda Karrika tavolina me qera 049:306:493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA ( TENDAT POSEDOJNE DIMENZIONE 5X10 6X12 DHE NDRIQIM) TAVOLINA ME MBUL

  Gjakovë 11 korrik 10:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shatora Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81
  Sherbime

  Shatora Karrika Tavolina me qera 049 81 71 81

  Japim me qera : Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme , Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, Tavol

  Gjakovë 11 korrik 00:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika
  Sherbime

  Karrika

  Karrika me qira

  Gjakovë 10 korrik 23:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LESHOHEN DYQANET ME QERA
  Lokale / Punetori / Magazina

  LESHOHEN DYQANET ME QERA

  Leshohen dyqanet me qera Afer qarshis se vogel Qmimi me marrveshje... Agjensioni Oferta...

  Gjakovë 10 korrik 13:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjakovë 9 korrik 23:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurs online i gjuhes angleze
  Sherbime

  Kurs online i gjuhes angleze

  Ofroj kurs te gjuhes angleze online permes Skype. Mesoni gjuhen nga shtepia.

  Gjakovë 9 korrik 15:06
  20 €
 • 3 foto
  Shiten Pulat Brahama Golld
  Kafshe ferme

  Shiten Pulat Brahama Golld

  Shes 3 Pula brahama golld ose baj ndrrim veq me pula amrok! Arsyja e shitjes nuk kom gjel per to +

  Gjakovë 9 korrik 11:02
  25 €
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjakovë 9 korrik 01:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gjakovë 8 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Japim shatora me qera
  Sherbime

  Japim shatora me qera

  Japim shatora edhe tavolina me qera per dasma dhe ahengje tuja familjare 044 226 579

  Gjakovë 7 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pitbull blue fawn
  Kafshe ferme

  Pitbull blue fawn

  Shiten pitbullat femer e mashkulll rrac e paster 100%. Posht osht edhe foto e prindve.

  Gjakovë 6 korrik 21:38
  100 €
 • 4 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet osht i majtun me ushqim bio ika 14muj Pres blers serjoz

  Gjakovë 5 korrik 09:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Furr per pizza
  Makineri dhe inventare

  Furr per pizza

  Furr me plin per Pizza e pa perdorur, eshte Italiane autotemperatur. Per me hollesisht mund te konta

  Gjakovë 4 korrik 22:10
  1.300 €
 • 11 foto
  Invetari per reastaorant piceri
  Makineri dhe inventare

  Invetari per reastaorant piceri

  Shitet inventari per piceri furr buke i ardhur nga italia qmimi me marrveshje +383 44 532 700 viberi

  Gjakovë 4 korrik 15:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Detelin
  Kafshe ferme

  Detelin

  Shes 10 balla afer 400 kg. Viber +377/44/548/024 Ma te mdhaj nuk ka si kta Gjakove/Cermjan

  Gjakovë 1 korrik 19:20
  30 €
 • 0 foto
  Shiten 16 vez te Qures
  Kafshe ferme

  Shiten 16 vez te Qures

  Shiten 16 veze te qures te reja

  Gjakovë 1 korrik 11:03
  1 €
 • 4 foto
  CNC Plasma
  Makineri dhe inventare

  CNC Plasma

  Bëjm prodhimin e mjeteve CNC per metal, drru ose plastik të përmasave te ndryshme

  Gjakovë 30 qershor 15:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punoj me kamion
  Sherbime

  Punoj me kamion

  Punojm me kamion dhe bager bejme prishjen e shtepive,hekjen e dheut etj

  Gjakovë 29 qershor 19:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kryejm sherbime me bager dhe kamion
  Sherbime

  Kryejm sherbime me bager dhe kamion

  Punojm me kamion dhe bager bejme prishjen e shtepive ,hapjen e budrumeve,bartjen e zhavorit,dheut p

  Gjakovë 29 qershor 18:58
  Me Marrveshje