Gjakovë

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  Kush esht ni budall qitu qi spej kqyr punt e veta
  Kafshe ferme

  Kush esht ni budall qitu qi spej kqyr punt e veta

  Sugjerimm Ka mej dal pun qi po meret me pun me punt e huja Sugjerimm

  Gjakovë 12 prill 09:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Per mish mshtjerr

  Gjakovë 11 prill 21:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FURR
  Makineri dhe inventare

  FURR

  shitet furra me rrym per pjekurina te ndyshme ,si dhe per buk. Furra e shperndan tempeaturen me vent

  Gjakovë 10 prill 22:38
  750 €
 • 0 foto
  Shitet Hasky
  Kafshe ferme

  Shitet Hasky

  Hasky

  Gjakovë 10 prill 22:30
  100 €
 • 1 foto
  Veknaric
  Makineri dhe inventare

  Veknaric

  Shes pjesen e siperme te veknarices apo makines per brumna te fletezuar (lisnateve) , kjo eshte

  Gjakovë 10 prill 22:30
  550 €
 • 2 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  shitet viqi mashkull

  Gjakovë 10 prill 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet lopa
  Kafshe ferme

  shitet lopa

  shitet lopa

  Gjakovë 9 prill 20:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pula dhe zogj
  Kafshe ferme

  Pula dhe zogj

  Shesim pula&zogj me shumic dhe pakic ne gjith kosoven. -- Jan te vaksinuara. per me shum info 🐔

  Gjakovë 8 prill 15:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKALI NE SHITJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI NE SHITJE

  Shitet lokali me sip, 23 m2 ne Gjakove Çmimi sipas marrveshjes.

  Gjakovë 8 prill 14:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes viqin
  Kafshe ferme

  Shes viqin

  Shitet viqi mundsi kontaktimi edhe ne viber

  Gjakovë 8 prill 13:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shes viqin 10 dite

  Gjakovë 8 prill 13:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Frigo Gjendje te mir si dhe nxemje me Tulla
  Makineri dhe inventare

  Shes Frigo Gjendje te mir si dhe nxemje me Tulla

  Shes Frigo Gjendje te mir punon pa Problem si dhe Nxemje me Tulla jan Gjendje Pune .

  Gjakovë 8 prill 12:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rotaballa
  Kafshe ferme

  Rotaballa

  Shiten 4 rotaballa cmimi 25€ copa Gjinden ne Gjakove fshati Cermjan Viber +383/43/973/908 450/500 kg

  Gjakovë 2 prill 01:29
  25 €
 • 0 foto
  Shes Lepuj
  Kafshe ferme

  Shes Lepuj

  Shes lepuj madhesi te ndryshme ngjyra te ndryshme

  Gjakovë 1 prill 23:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Derrin
  Kafshe ferme

  Shes Derrin

  Shes derrin Bars 10 dit

  Gjakovë 1 prill 23:49
  120 €
 • 1 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shes bikin i shnosh garantoj per mish baj ndrrim me viq ma tvogel deri 250 kg qmimi 2.40 kg trans

  Gjakovë 1 prill 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bletet ne shitje
  Kafshe ferme

  Bletet ne shitje

  Shes bletet ne gjendje te mire nje katshe!

  Gjakovë 1 prill 14:02
  110 €
 • 0 foto
  Lop bars 9 muj
  Kafshe ferme

  Lop bars 9 muj

  Shes lopen rac e qumshtit lopa osht e re 3 viq e ban lopa nuk ka behane e jepi me garencjon lopa ka

  Gjakovë 31 mars 17:59
  1 €
 • 2 foto
  Voqi 2 mij e 2 jave mashkull
  Kafshe ferme

  Voqi 2 mij e 2 jave mashkull

  Shitet viqi mashkull 2 muj e 2 jave Ka nish me hongrr balgut Mir ju preshim veq ble siroze ju lutem

  Gjakovë 31 mars 10:15
  470 €
 • 2 foto
  Viqi mashkull 2 Muj e 2 Jav
  Kafshe ferme

  Viqi mashkull 2 Muj e 2 Jav

  Shitet viqi mashkull 2 Muj e 2Jav Shum i mir pre me majt Ju lutem veq pre ble seroze 470

  Gjakovë 30 mars 21:10
  470 €
 • 2 foto
  Viqi 2 muj e 2jav
  Kafshe ferme

  Viqi 2 muj e 2jav

  Viqi ost shum i mir Veq pre ble siroz 470

  Gjakovë 30 mars 20:21
  470 €
 • 2 foto
  Viqi 2 Muj e 2 jav
  Kafshe ferme

  Viqi 2 Muj e 2 jav

  Shitet Viqi 2 Muj e 2 Jav shum i mir 470 veq per ble siroze flm

  Gjakovë 30 mars 20:17
  470 €
 • 4 foto
  shitet peshorja
  Makineri dhe inventare

  shitet peshorja

  shitet peshorja BIZERBA me printer

  Gjakovë 30 mars 15:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten klimat
  Makineri dhe inventare

  shiten klimat

  shiten klimat me paisje percjellse

  Gjakovë 30 mars 15:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjeli
  Kafshe ferme

  Gjeli

  Shes gjelin rac oripinton

  Gjakovë 30 mars 11:57
  1 €
 • 3 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Shes lop me viq lopa asht me 3 gjina asht mushtjerr spari viqin e ka mashkull shitet edhe pa viq pe

  Gjakovë 29 mars 21:33
  1.700 €
 • 2 foto
  Gjel braham
  Kafshe ferme

  Gjel braham

  Shes gjelin per mar

  Gjakovë 29 mars 17:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Gjeli
  Kafshe ferme

  Shitet Gjeli

  Shitet Gjeli 1 vjeqar rac e mir boj ndrrim me pula pres blers serioz qmimi me marrveshje viber +383

  Gjakovë 28 mars 10:48
  30 €
 • 1 foto
  Lop qumshtor
  Kafshe ferme

  Lop qumshtor

  Me garanci hazer me pjell

  Gjakovë 27 mars 11:16
  1 €
 • 3 foto
  shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  shes viqin mashkull

  shes viqin

  Gjakovë 26 mars 10:35
  550 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shumti në 72 orë Unë jam një bankier në pension që

  Gjakovë 26 mars 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shu

  Oferta e huasë midis një individi serioz më së shumti në 72 orë Unë jam një bankier në pension që

  Gjakovë 26 mars 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet viqi 10 mujsh
  Kafshe ferme

  Shitet viqi 10 mujsh

  Shitet Viqi 10 muj i ka dikun 300+ kg i ka per ma shum numer telit ose viber e whatsap

  Gjakovë 23 mars 21:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  bik
  Kafshe ferme

  bik

  shitet biki shum i mir i majtum me ballgur

  Gjakovë 22 mars 21:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LESHOHEN DYQANET ME QERA
  Lokale / Punetori / Magazina

  LESHOHEN DYQANET ME QERA

  Leshohen dyqanet me qera Afer qarshis se vogel Qmimi me marrveshje... Agjensioni Oferta...

  Gjakovë 19 mars 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Mshtjerr per mish

  Gjakovë 19 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesum mill
  Sherbime

  Shesum mill

  Shesum mill tip 400 Mulliri ARI na kontaktoni ne cdo kohe 29 euro qimi Nrtel049902870

  Gjakovë 17 mars 20:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen

  Esht shum i bukur rac e mir kuq e bardh

  Gjakovë 17 mars 19:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Gjakovë 12 mars 16:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeramika
  Sherbime

  Qeramika

  JU OFROJM. MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE PLLAKAVE ... shkallve BEJM IZOLIME TE FTOHTA. PER CILESI

  Gjakovë 12 mars 10:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vez
  Kafshe ferme

  Vez

  Vez te pula te katunit 9€ 30 copa me pakic 0.50€ copa

  Gjakovë 11 mars 21:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pershendetje te gjithve
  Kafshe ferme

  pershendetje te gjithve

  kemi me shit balla te tershanes edhe pleh te love e qmimi sipas marraveshjes

  Gjakovë 11 mars 18:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dyqani carshia e vjeter
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani carshia e vjeter

  Shitet dyqani me 21 m2 + 21 m2 bodrum. Dyqani gjindet ne carshin e vjeter rruga Abedin Terbeshi, pos

  Gjakovë 10 mars 21:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lojra te per femije me pages
  Makineri dhe inventare

  Lojra te per femije me pages

  Shiten Lojrat : Te gjitha lojrat jane ne gjendje pune dhe pa asnje te mete dhe te mirembajtura rreg

  Gjakovë 10 mars 06:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fotokopje; bashk me gjithë inventarin e nevojshëm
  Makineri dhe inventare

  Fotokopje; bashk me gjithë inventarin e nevojshëm

  Shitet fotokopja me të gjitha pajisjet e nevojshme; e gatshme për të vazhduar punën me të gjitha kap

  Gjakovë 8 mars 14:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  12. TENDA SHATORRA me qera
  Sherbime

  12. TENDA SHATORRA me qera

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t\'pame, per dimer

  Gjakovë 6 mars 18:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  11. TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME
  Sherbime

  11. TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME

  Madhësit e tendave janë të ndryshme, caradat janë të bardha. Tavolina dhe karrika posedojmë të drur

  Gjakovë 6 mars 18:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  6. TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme
  Sherbime

  6. TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t\'pame, per dimer

  Gjakovë 6 mars 18:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten shtyllcat
  Sherbime

  Shiten shtyllcat

  Shiten shtyllcat 55copa Per me shum ne numrin 044-188-756 Qmimi me marrveshje

  Gjakovë 6 mars 13:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Butik
  Lokale / Punetori / Magazina

  Butik

  Veshje per femra dhe per meshkuj - butik me firme dhe biznes aktiv

  Gjakovë 5 mars 17:36
  Me Marrveshje