Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  Fonton per boz limonad ajron boronic
  Makineri dhe inventare

  Fonton per boz limonad ajron boronic

  Shitet fontona per pije me dy kazona ka 20L njona an asht me fryme njona asht met sjellme qmimi me m

  Gjakovë 29 qershor 11:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet grilli
  Makineri dhe inventare

  shitet grilli

  shitet grilli i ri per pjekje te mishit dhe me rrotullim per pjekje te pulav me gaz i ardhur nga zvi

  Gjakovë 28 qershor 23:41
  900 €
 • 2 foto
  shitet grilli
  Makineri dhe inventare

  shitet grilli

  shitet grilli i ri per pjekje te mishit dhe me rrotullim per pjekje te pulav me gaz i ardhur nga zvi

  Gjakovë 28 qershor 23:39
  900 €
 • 11 foto
  Invetari per reastaorant piceri
  Makineri dhe inventare

  Invetari per reastaorant piceri

  Shitet inventari per piceri furr buke i ardhur nga italia qmimi me marrveshje +383 44 532 700 viberi

  Gjakovë 28 qershor 23:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Martesa,Syneti,Kanagje

  Gjakovë 28 qershor 22:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Gjakovë 28 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Karcher Pastruese profesionale. Shpejtësia dhe efikasiteti, shtytësit e shpejtë janë mënyra më e leh

  Gjakovë 28 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Karcher Pastruese profesionale. Shpejtësia dhe efikasiteti, shtytësit e shpejtë janë mënyra më e leh

  Gjakovë 28 qershor 22:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dekore te Autos se marteses
  Sherbime

  Dekore te Autos se marteses

  Dekorojme Automobila te Marteses . Per me teper na vizitoni ne facebook ne Fati-m Ballona

  Gjakovë 28 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dekorime me ballona
  Sherbime

  Dekorime me ballona

  Bejme dekorimin e sallave me ballona me ne eshte e paharruar dita juaj . Çdo Çift e ka nje ëndërr

  Gjakovë 28 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer
  Makineri dhe inventare

  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer

  Shiten makinat dhe paisjet per vullkanizer, salldim per te gjitha llojet e metalit dhe rregullimin e

  Gjakovë 28 qershor 20:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri te ndryshme per vullkanizer & saldim
  Makineri dhe inventare

  Makineri te ndryshme per vullkanizer & saldim

  Makina dhe paisje te ndryshme per saldim, vullkanizer dhe drejtimin/rregullimin e fellneve. Te gjit

  Gjakovë 28 qershor 18:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 26 koshere me blete
  Kafshe ferme

  Shiten 26 koshere me blete

  Shiten 26 koshere me blete: 16 koshere 2-katëshe, 10 koshere 1-katëshe Kosheret, dyllat dhe ramat e

  Gjakovë 28 qershor 17:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kompresor
  Makineri dhe inventare

  Kompresor

  Shitet kompresori urgjent punon ne gjendje te rregull ështe 3 faz puna ështe se nuk e perdori qmimi

  Gjakovë 27 qershor 13:55
  110 €
 • 11 foto
  shes tavolina karriga komplet 044986971
  Makineri dhe inventare

  shes tavolina karriga komplet 044986971

  shes separe viber +38344986971

  Gjakovë 26 qershor 15:26
  160 €
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Gjakovë 25 qershor 13:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten viqat
  Kafshe ferme

  Shiten viqat

  Shiten viqat gjinia femrore mosha 10 dite. Cmimi 250 euro per viq

  Gjakovë 25 qershor 12:50
  250 €
 • 1 foto
  Shes lopen me viq..
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq..

  Shes lopen me viq viqin e ka femen asht e urt lopa është e mir 20 litra qumsht Per ma shum Informat

  Gjakovë 24 qershor 09:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044374385

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm, trasporti dhe montimi gratis. për më s

  Gjakovë 22 qershor 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi ndërmjet individëve privatë
  Sherbime

  Financimi ndërmjet individëve privatë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Gjakovë 22 qershor 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të çuar pë

  Gjakovë 21 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inventare per restorane
  Makineri dhe inventare

  Inventare per restorane

  Shiten ne gjendje shum te mire

  Gjakovë 20 qershor 15:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qira me shumic
  Biznes ne shitje / me qera

  Qira me shumic

  Per shkak te mbylljes te marketit shes mallin e mbetur. Per momentin me kan mbet qira afersisht 35

  Gjakovë 20 qershor 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Natyrisht bota po bëhet gjithnjë e më e shtrenjtë, por situa

  Gjakovë 20 qershor 01:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten bletet me koshere
  Kafshe ferme

  Shiten bletet me koshere

  Shiten 26 koshere bletesh dy kateshe me rama te ri, dylla te ri dhe koshere te reja, me te gjitha pa

  Gjakovë 19 qershor 23:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kryejm sherbime bluarje dhe mbushje sugjuki.
  Kafshe ferme

  Kryejm sherbime bluarje dhe mbushje sugjuki.

  SHERBIME Bluajm Mish, Qep, mbushim sugjuk,bejm tharjen e sugjukit mishit. Keni mundesi ti kryeni te

  Gjakovë 19 qershor 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kryejm sherbime blurje mishi sugjuk etj
  Sherbime

  Kryejm sherbime blurje mishi sugjuk etj

  SHERBIME Bluajm Mish, Q ep, mbushim sugjuk,bejm tharjen e sugjukit mishit. Keni mundesi ti kryeni te

  Gjakovë 19 qershor 11:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Zgjedhja e kompanisë së duhur të duhur apo ndërmjetësi i duhur për një aplikim për kredi është një f

  Gjakovë 19 qershor 08:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Inverter Gjerman
  Makineri dhe inventare

  Inverter Gjerman

  Shitet inverteri i ri nga Gjermania, eshte elektronik dhe shume praktik , sidomos per zyre.

  Gjakovë 18 qershor 15:46
  200 €
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 18 qershor 12:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet terrjerka
  Kafshe ferme

  Shitet terrjerka

  Shitet terrjerka asht shum aktive Shum e mir per maca kelpca etj,pulat nuk i han I ka vakcinat e kry

  Gjakovë 18 qershor 11:35
  60 €
 • 3 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  shitet lopa esht shumr emir eka viqin 2 muish

  Gjakovë 18 qershor 10:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kreditimi i të varfërve dhe shoqërive në nevojë
  Sherbime

  Kreditimi i të varfërve dhe shoqërive në nevojë

  Përshëndetje, Ju kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por fatkeqësisht banka po kërkon k

  Gjakovë 18 qershor 05:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA
  Sherbime

  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA

  LËSHOJMË ME QERA TENDA TAVOLINA KARRIKA

  Gjakovë 18 qershor 01:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Viqi osht rod i Gjermankes per ma shum ne tel +38344128934 edhe viber

  Gjakovë 17 qershor 09:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Mzat 3 javsh

  Gjakovë 15 qershor 20:58
  320 €
 • 1 foto
  Skele me qera
  Makineri dhe inventare

  Skele me qera

  Posedojme mbi 10,000 m2 skele qe i japim me qera

  Gjakovë 14 qershor 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Propozimi i Biznesit
  Sherbime

  Propozimi i Biznesit

  Individët në të gjithë botën që ne ofrojmë zgjidhje për të gjitha problemet financiare për këdo që ë

  Gjakovë 14 qershor 09:01
  100 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ofrojme me qera : *Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ( me ndriqim ) , *Karrika me mbulesa d

  Gjakovë 14 qershor 07:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes paisje te reja te gastronomis
  Makineri dhe inventare

  Shes paisje te reja te gastronomis

  Shes pajisje te reja te importuara nga Norvegjia 1. Hapse brumi per pizza me diameter ○ 20cm deri

  Gjakovë 13 qershor 16:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 12 qershor 03:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 12 qershor 02:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 12 qershor 02:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  loan offer
  Biznes ne shitje / me qera

  loan offer

  After a few times a victim of a loan scam money between People who have finally found a person of g

  Gjakovë 12 qershor 01:51
  80.000 €
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 12 qershor 01:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten NDRIQUES PER FEMIJ
  Sherbime

  Shiten NDRIQUES PER FEMIJ

  SHITEN NDRIQUES PER FEMIJ PER DHOMA QMIMET 20 EURO PER COP tel 044804640

  Gjakovë 11 qershor 12:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hut
  Kafshe ferme

  Hut

  shes hutat vetem 4 javor shum te bukur te ardhur nga gjermania

  Gjakovë 10 qershor 19:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Huta
  Kafshe ferme

  Huta

  Shes hutat 1 mujorsh te ardhuar nga afrika shum te bukur

  Gjakovë 10 qershor 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dele kingja edha
  Kafshe ferme

  dele kingja edha

  shiten 70 edha 10 dele 10 dhi 10 kingja

  Gjakovë 10 qershor 17:05
  85 €
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 10 qershor 15:31
  Me Marrveshje