Gjakovë

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 1 foto
  Butik
  Lokale / Punetori / Magazina

  Butik

  Dyqan me veshje per meshkuj dhe per femra-butik

  Gjakovë 5 mars 17:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pula
  Kafshe ferme

  Pula

  Shes pula brahama jon te reja 9 muajshe jon ka bojn vez Gjeli 50 euro pula 30 euro jon 6 pula 1

  Gjakovë 4 mars 20:57
  50 €
 • 0 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shitet qift pul e gjel

  Gjakovë 4 mars 18:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTA DE PRÉSTAMO ENTRE PARTICULARES SERIOS
  Sherbime

  OFERTA DE PRÉSTAMO ENTRE PARTICULARES SERIOS

  ¿Quiere un préstamo muy urgente? Ofrezco un préstamo a una tasa de interés accesible del 2%. ¿Ha sid

  Gjakovë 4 mars 16:04
  10 €
 • 0 foto
  mini poni me qmimi te lir
  Kafshe ferme

  mini poni me qmimi te lir

  poni ësht i ri per ambient te kopshtit

  Gjakovë 4 mars 15:36
  550 €
 • 0 foto
  Furr buke
  Makineri dhe inventare

  Furr buke

  Shitet furra per pjekjen e burekut ,si dhe pjekurinave tjera si kifle torte etj, Furra eshte e perdo

  Gjakovë 3 mars 23:24
  1.100 €
 • 0 foto
  Furr buke
  Makineri dhe inventare

  Furr buke

  Shitet furra e bukes me rryme Furra eshte 13 kw Kapaciteti 32 buk Per info shtes lajmrohu ne vibe

  Gjakovë 3 mars 23:12
  2.250 €
 • 2 foto
  Shiten roletat e hekurit
  Makineri dhe inventare

  Shiten roletat e hekurit

  Janë 2 palë roleta të hekurit (apo ndryshe të quajtura \"mrezha\") me dimensione 2.40cm të gjata dhe

  Gjakovë 2 mars 14:18
  100 €
 • 1 foto
  Bub
  Kafshe ferme

  Bub

  Bubi eshte shume i mire , i shoqerueshem .

  Gjakovë 1 mars 21:38
  70 €
 • 9 foto
  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran
  Sherbime

  Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksi

  Gjakovë 1 mars 20:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Program per Rent a Car
  Sherbime

  Program per Rent a Car

  Shitet programi per bizneset Rent a Car Programi mundeson: Te shtoni, ndryshoni dhe fshini klientet.

  Gjakovë 27 shkurt 10:59
  100 €
 • 4 foto
  Kryejm sherbime me bager dhe kamion
  Sherbime

  Kryejm sherbime me bager dhe kamion

  Punojm me kamion dhe bager bejme prishjen e shtepive ,hapjen e budrumeve,bartjen e zhavorit,dheut p

  Gjakovë 22 shkurt 20:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten dy Dyqane me Shtëpi
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy Dyqane me Shtëpi

  Shiten dy dyqane me shtëpi ne çarshin e vjetër përball çarshis Jupave. Vend ideal per biznes dhe ban

  Gjakovë 4 shkurt 21:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali

  Shitet lokali ne qarshi te vjeter: 60m* Lokali posedon: kati i par kati i dyt kati i tret 1 podrum

  Gjakovë 26 janar 10:56
  31.000 €
 • 1 foto
  WhatsApp - Viber: +381638369317
  Biznes ne shitje / me qera

  WhatsApp - Viber: +381638369317

  WhatsApp - Viber: +381638369317

  Gjakovë 25 janar 18:04
  100 €
 • 0 foto
  Karrika dhe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Karrika dhe tavolina

  Shiten disa komplete

  Gjakovë 17 janar 15:02
  35 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Gjakovë 15 janar 13:08
  1.000 €
 • 4 foto
  Paisje per pasticeri, restaurante etj
  Makineri dhe inventare

  Paisje per pasticeri, restaurante etj

  Shes komor per ushqim,furr pjekje me gaz (plin) ,tavolin pune (inox) ,frigorifer per embelsira ose u

  Gjakovë 14 janar 06:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.
  Makineri dhe inventare

  KARRIKA DHE TAVOLINA qmimi i volitshem.

  6 karrika me 3 tavolina shank roshtili me plloq gus dy tavolina l

  Gjakovë 9 janar 16:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Japim shatora me qera
  Sherbime

  Japim shatora me qera

  Japim shatora edhe tavolina me qera per dasma dhe ahengje tuja familjare 044 226 579

  Gjakovë 9 janar 16:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Saldus, Inxhinjeri Mashinerie
  Punesime

  Saldus, Inxhinjeri Mashinerie

  Konkurs Pune ne Gjakove Kontrata vjetore Saldus me Co2 Inxhinjeri Mashinerie njohnje Autocad ,

  Gjakovë 22 dhjetor 22:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamin Prity
  Makineri dhe inventare

  Kamin Prity

  Shitet kamini prity me cmim te volitshem i cili ka edhe opsionin e pllakes per zierje. Ne kete cmim

  Gjakovë 22 dhjetor 13:47
  80 €
 • 11 foto
  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë 20 dhjetor 12:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  I WANT TO JOIN OCCULT FOR MONEY RITUAL +2349070189543 JOIN RED HEART FOR WEALTH SUCCESS POWER FAMOUS AND PROSPERITY! I WANT TO JOIN OCCULT TO MAKE MONEY > I WANT TO JOIN OCCULT TO BE RICH > JOIN RED HEART 666 SOCIETY FOR WEALTH FAMOUS AND POWER
  Sherbime

  I WANT TO JOIN OCCULT FOR MONEY RITUAL +2349070189543 JOIN RED HEART FOR WEALTH SUCCESS POWER FAMOUS AND PROSPERITY! I WANT TO JOIN OCCULT TO MAKE MONEY > I WANT TO JOIN OCCULT TO BE RICH > JOIN RED HEART 666 SOCIETY FOR WEALTH FAMOUS AND POWER

  I WANT TO JOIN OCCULT TO BE RICH +2349070189543 JOIN RED HEART FOR WEALTH POWER FAMOUS AND PROSPERIT

  Gjakovë 14 dhjetor 00:00
  6.000 €
 • 2 foto
  LIEBHERR
  Makineri dhe inventare

  LIEBHERR

  Shes Liebherr L554

  Gjakovë 12 dhjetor 19:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  QUICK AND SERIOUS READY OFFER whatsapp +33758561497
  Sherbime

  QUICK AND SERIOUS READY OFFER whatsapp +33758561497

  You lose sleep because you do not know how to get a loan. * Looking for a loan to pay your debts

  Gjakovë 7 dhjetor 06:32
  10.000 €
 • 8 foto
  Bëjmë Ndertimin e objektve te ulta
  Sherbime

  Bëjmë Ndertimin e objektve te ulta

  Ofrojmë ndertime te ulta sipas standarteve Evropiane dhe sipas projektve te ndryshme, perveq ndertim

  Gjakovë 28 nëntor 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer
  Makineri dhe inventare

  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer

  Shiten makinat dhe paisjet per vullkanizer, salldim per te gjitha llojet e metalit dhe rregullimin e

  Gjakovë 20 nëntor 19:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pozdrav Potrebno
  Sherbime

  Pozdrav Potrebno

  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma 3000 € do 850,000 € sa stopom Kamata od 2% godi

  Gjakovë 16 nëntor 03:58
  10 €
 • 3 foto
  Furr
  Makineri dhe inventare

  Furr

  Në gjendje përfekte pune

  Gjakovë 5 nëntor 18:44
  1.200 €
 • 7 foto
  Shitet Maqina me Hekurosje
  Makineri dhe inventare

  Shitet Maqina me Hekurosje

  Shitet Maqina e Rrobaqepsis se bashku me Hekurosje Cmimi 150€

  Gjakovë 4 nëntor 10:06
  150 €
 • 3 foto
  Mjelse
  Kafshe ferme

  Mjelse

  Shes mjelsen e re,e pa perdorur! Mjelsja eshte me ulje,nuk ben zhurme,me sistem te mjeljes dy lope

  Gjakovë 4 nëntor 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dëshmia e huasë midis personit të suksesshëm
  Makineri dhe inventare

  Dëshmia e huasë midis personit të suksesshëm

  Nëse e gjeta buzëqeshjen, kjo është falë zonjës konkretta todaro që kam marrë një kredi prej 200.000

  Gjakovë 3 nëntor 11:40
  100 €
 • 0 foto
  JEMI KUJDES NGA 5000 deri në 5000000 dollarë
  Sherbime

  JEMI KUJDES NGA 5000 deri në 5000000 dollarë

  Keni nevojë për kredi? A ka nevojë për ndihmë financiare firma, ndërmarrja apo industria juaj? A k

  Gjakovë 26 tetor 06:09
  10.000.000 €
 • 4 foto
  Dekore te Autos se marteses
  Sherbime

  Dekore te Autos se marteses

  Dekorojme Automobila te Marteses . Per me teper na vizitoni ne facebook ne Fati-m Ballona

  Gjakovë 21 tetor 15:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Gjakovë 21 tetor 15:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Martesa,Syneti,Kanagje

  Gjakovë 21 tetor 15:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dekorime me ballona
  Sherbime

  Dekorime me ballona

  Bejme dekorimin e sallave me ballona me ne eshte e paharruar dita juaj . Çdo Çift e ka nje ëndërr

  Gjakovë 21 tetor 15:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shes viqin mashkell

  Gjakovë 7 tetor 09:05
  270 €
 • 2 foto
  Peshore per argjentari
  Makineri dhe inventare

  Peshore per argjentari

  Shitet peshore per argjentar (e re) 200g

  Gjakovë 27 shtator 20:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Urgjent \" 150 Karrike per Lokal Afarist\"
  Makineri dhe inventare

  Shiten Urgjent \" 150 Karrike per Lokal Afarist\"

  Shiten Urgjent 150 karrike te gjitha jan te rujtura dhe ne gjendje te mir siq edhe shihe ne foto ,

  Gjakovë 24 shtator 13:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes furr
  Makineri dhe inventare

  Shes furr

  Shes furren per pica kifle byrek furra sht me dy etazh me shamot madhesia e furrs mrena asht 1mete

  Gjakovë 22 shtator 13:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten bletet me koshere
  Kafshe ferme

  Shiten bletet me koshere

  Shiten 26 koshere bletesh dy kateshe me rama te ri, dylla te ri dhe koshere te reja, me te gjitha pa

  Gjakovë 21 shtator 22:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pikinezen bars me gjith mashkell
  Kafshe ferme

  Shes pikinezen bars me gjith mashkell

  Shes pikinezen bars me gjith mashkell

  Gjakovë 17 shtator 22:38
  150 €
 • 1 foto
  Pikinez femer 3 vjeqare
  Kafshe ferme

  Pikinez femer 3 vjeqare

  Pikinez femer 3 vjeqare

  Gjakovë 17 shtator 21:09
  100 €
 • 7 foto
  Shes Pulat Dhe Shota
  Kafshe ferme

  Shes Pulat Dhe Shota

  Shes Pulat Komplet 20+3 Brahama Mini Kokina 15+4 Piklejka 13+1 Shota 10+2 Per Marakli Jon Pres Blers

  Gjakovë 17 shtator 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten NDRIQUES PER FEMIJ
  Sherbime

  Shiten NDRIQUES PER FEMIJ

  SHITEN NDRIQUES PER FEMIJ PER DHOMA QMIMET 20 EURO PER COP tel 044804640

  Gjakovë 15 shtator 18:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pikineza,femra 2 e ni mashkell
  Kafshe ferme

  Pikineza,femra 2 e ni mashkell

  Pikineza femra 2 e ni mashkell

  Gjakovë 14 shtator 22:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  aziat
  Kafshe ferme

  aziat

  shes qenin aziat femen 9 muj rroket per oborr osht shum i mir besnik osht per qmim folum kush o osht

  Gjakovë 13 shtator 20:56
  100 €
 • 1 foto
  aziat fm 9 muj
  Kafshe ferme

  aziat fm 9 muj

  shes aziatin fm 9 muj osht per gjithqka per oborr osht shum i mir besnik edhe rroket per qmim folum

  Gjakovë 13 shtator 20:15
  100 €