Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  Paisje per Frizer
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Frizer

  Shiten paisjet per Frizer cmimi me Marraveshje

  Gjakovë 9 qershor 16:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dele kingja edha dhi 100 copa
  Kafshe ferme

  dele kingja edha dhi 100 copa

  edha shum tmir 70 copa dele 10 dhi 10 kingja 10 shum tmir shiten urgjent lir

  Gjakovë 8 qershor 12:23
  1 €
 • 11 foto
  Fresh&Clean
  Sherbime

  Fresh&Clean

  Fresh&Clean:Sherbime bejm larjen e kauqave ne menyr profesjonale tepihave,restaurantav,shtepija,

  Gjakovë 8 qershor 12:11
  1 €
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani që ofron financim për të gjithë individët si kompani me një shumë prej 2000 deri

  Gjakovë 7 qershor 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 7 qershor 15:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dyqani 210 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani 210 m2

  Shitet dyqani prej 210 m2.

  Gjakovë 7 qershor 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 6 qershor 07:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 6 qershor 06:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 6 qershor 06:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jonë (Ndihmë për

  Gjakovë 6 qershor 05:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shpend ne Shitje
  Kafshe ferme

  Shpend ne Shitje

  Pershendetje marakli kemi disa lloje pulave ne shitje duke fillu prej Brahama Silver, Gold, Kendim G

  Gjakovë 5 qershor 11:45
  5 €
 • 2 foto
  Qen spic
  Kafshe ferme

  Qen spic

  Shes mini spic mashkull eshte

  Gjakovë 4 qershor 23:00
  90 €
 • 2 foto
  Shitet terrjeri
  Kafshe ferme

  Shitet terrjeri

  Shitet terrjeri asht 4 muj e gjys asht shum i mir i ka vakcinat e kryne asht shum aktiv per ma shume

  Gjakovë 2 qershor 21:00
  150 €
 • 2 foto
  Furra per pizza pica
  Makineri dhe inventare

  Furra per pizza pica

  Shiten dy furra me rryme per pizza me dy etazha italiane .

  Gjakovë 2 qershor 16:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kingja te reces millce schafen nga zvicrra
  Kafshe ferme

  kingja te reces millce schafen nga zvicrra

  shiten 2 kingja rrac zvicrrane jan per prodhim te qmumshtit nana vet 3Litra qumsht ne dit arrin qmim

  Gjakovë 2 qershor 15:17
  230 €
 • 1 foto
  Inventar per kaffe
  Makineri dhe inventare

  Inventar per kaffe

  Shiten inventart ne menyr te rregullt

  Gjakovë 31 maj 23:30
  80 €
 • 2 foto
  Frgorifer per lokale
  Makineri dhe inventare

  Frgorifer per lokale

  Shitet Frigoriferi ne gjendje te rregullt

  Gjakovë 31 maj 23:18
  250 €
 • 6 foto
  Shes bikin
  Kafshe ferme

  Shes bikin

  Shes bikin parafesisht nja 700kg biki asht natyral me ballgur i majtem edhe qmimi eshte 2.70kg

  Gjakovë 31 maj 21:29
  3 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Gjakovë 30 maj 11:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me qera

  Leshohet Lokali me qera. Gjendet afer Spitali, rruga e re. I pershtatshem per laboratore, infermeri

  Gjakovë 29 maj 20:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes lopt
  Kafshe ferme

  shes lopt

  shiten lopt shum te mira lopt jan shtjerpa per me pre po edhe milen per me shum informata kontaktoni

  Gjakovë 29 maj 18:25
  1 €
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Gjakovë 29 maj 11:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në dispozicion të individëve dhe korporatave
  Sherbime

  Kredi në dispozicion të individëve dhe korporatave

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të çuar pë

  Gjakovë 28 maj 07:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokale me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokale me qera

  Lëshohen 2 lokale me qëra në pazar, me nyje sanitare komplete, të përshtatshme për shumë lloje bizne

  Gjakovë 27 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Shitet mzati

  Gjakovë 27 maj 16:08
  550 €
 • 4 foto
  Pauna
  Kafshe ferme

  Pauna

  Shiten Paunat- te interesuarit te lajmerohen ne mob ose viber +377 44 770 171

  Gjakovë 27 maj 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Gjakovë 27 maj 06:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet dyqani ne Gjakove - Qarshia e Vjeter
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne Gjakove - Qarshia e Vjeter

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove. Dyqani ka podrumin, katin e pare dhe katin e dyte, gj

  Gjakovë 26 maj 19:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për grupet personale dhe korporatat
  Sherbime

  Kredia për grupet personale dhe korporatat

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Gjakovë 26 maj 06:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  info per gjykata
  Sherbime

  info per gjykata

  info per veteran te rrjejshem

  Gjakovë 25 maj 10:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 2 viqa
  Kafshe ferme

  Shes 2 viqa

  Shes 2 viqa femra i kan ka 3 muj jan shum te shendosha qmimi 860 dhe i diskutushem per me shum info:

  Gjakovë 24 maj 16:46
  860 €
 • 1 foto
  Karrika dhe tavolina
  Makineri dhe inventare

  Karrika dhe tavolina

  Shiten 7 sete karrika dhe tavolina. Cmimi 45 euro per set

  Gjakovë 24 maj 13:16
  45 €
 • 8 foto
  shitet invertari/elementet per fastfood
  Makineri dhe inventare

  shitet invertari/elementet per fastfood

  shiten elementet e punes per fast food ne gjendje shume te mire pune (vetem dy muaj te perdorura) ne

  Gjakovë 21 maj 10:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese te reja per MIMAKI JV3
  Makineri dhe inventare

  Pjese te reja per MIMAKI JV3

  1 Motherboard / Mimaki JV3 Mainboard 8 Ngjyrat me Bullk System (Kartrigja me rimbushje) 8 Qipa qe

  Gjakovë 20 maj 12:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Gjakovë 20 maj 07:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes lopen me viq
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq

  Shes lopen me viq qe 1Muaj u shtu viqin e ka femen viqin e 1 lopa është e mir 18 litra qumsht Per m

  Gjakovë 18 maj 20:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shank
  Makineri dhe inventare

  shank

  shitet shanki komplet 2.2metra ne gjendje te mire

  Gjakovë 18 maj 16:59
  100 €
 • 3 foto
  Kmeramane Fotografe
  Sherbime

  Kmeramane Fotografe

  Kameramane ,fotografe. Me nje pervoj 20 vjeqare ne videoxhirime dhe fotografi ju mirepresim. • Xhi

  Gjakovë 18 maj 11:43
  1.111 €
 • 0 foto
  shesim veze te pulav nga fshati
  Kafshe ferme

  shesim veze te pulav nga fshati

  ne fshatin firez shesim veze te pulav nga fshati te cilat kullosen ne natyr vezet jan te freskta shi

  Gjakovë 18 maj 10:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bëjmë Ndertimin e objektve te ulta
  Sherbime

  Bëjmë Ndertimin e objektve te ulta

  Ofrojmë ndertime te ulta sipas standarteve Evropiane dhe sipas projektve te ndryshme, perveq ndertim

  Gjakovë 16 maj 23:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shes lopen 4 pjellsh asht shum e mir tamel i ka 17 litra me garancijon e urt e but viq nuk ka shterr

  Gjakovë 16 maj 13:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar me siguri në transferim
  Sherbime

  Kredia e ofruar me siguri në transferim

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Gjakovë 16 maj 10:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  desh dele kingja edha dhi
  Kafshe ferme

  desh dele kingja edha dhi

  shiten 15 dele desh 10 capa edha 10 dhi me edha tvogel viber +38649464385

  Gjakovë 16 maj 07:37
  3 €
 • 0 foto
  Shitet terrjerka
  Kafshe ferme

  Shitet terrjerka

  Shitet terrjerka asht shum e mire per oborr per mij,dhelpna,maca,kelbsa etj Asht nje pjellshe per m

  Gjakovë 14 maj 20:38
  50 €
 • 1 foto
  Shitet pela
  Kafshe ferme

  Shitet pela

  Shitet pela asht puntore e shes me gjeth karroc qimi 700 boj edhe ndrrim me lop edhe viqa

  Gjakovë 14 maj 12:08
  700 €
 • 1 foto
  Shitet lopa simentall
  Kafshe ferme

  Shitet lopa simentall

  Shitet lopa simenatll asht bartese pjell qet muj. Lopa asht viqi 3tash 25l qumsht. Te inatersuarit n

  Gjakovë 14 maj 11:56
  1.500 €
 • 1 foto
  Shitet viqi mashkell
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkell

  Shitett viqi mashkell per ma shum info na kontaktoni ne numrin e telefonit 044-306-919.

  Gjakovë 13 maj 22:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mzatin bio
  Kafshe ferme

  Shitet mzatin bio

  Shitet mzati bio me marreveshje, ju garantoj per mish. Numri per kontakt 044920626

  Gjakovë 12 maj 23:32
  1 €
 • 0 foto
  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë
  Sherbime

  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Gjakovë 12 maj 08:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes tavolina dhe karrika
  Makineri dhe inventare

  Shes tavolina dhe karrika

  shes tavolina dhe karrika dhe nje vitrin raft dhe nje pult per furr qmimi sipas marrveshjes

  Gjakovë 12 maj 06:33
  1.100 €