Gjakovë

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 0 foto
  Shes zall
  Kafshe ferme

  Shes zall

  Bejme shitjen e zallit po ashtu boj kompenzim me naj kopaq. Poashu bej bartjen e dheut,hapjen e pudr

  Gjakovë 13 shtator 19:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kali+Maz
  Kafshe ferme

  Kali+Maz

  Pale shitet per arsye mos perdorimi Esht 12 vjece Ka samar +kerr Shko shum mir ne kerr Cmimi i disk

  Gjakovë 12 shtator 20:14
  1.200 €
 • 5 foto
  Shitet dyqani ne qarshi.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne qarshi.

  Shitet dyqani te kafiqat e mluar ne qarshi te gjakoves. Gjindet 20m prej kafiqave dhe 50m prej ambul

  Gjakovë 10 shtator 22:49
  25.000 €
 • 0 foto
  Pikturë
  Biznes ne shitje / me qera

  Pikturë

  Piktur muri e punuar me bez

  Gjakovë 10 shtator 14:03
  55 €
 • 0 foto
  Shitet dugoja
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dugoja

  Shitet dugoja e cila gjindet afër shkolles Mustafa Bakija Dugoja e ka edhe podrumin 45m katror Për ç

  Gjakovë 10 shtator 11:46
  85.000 €
 • 3 foto
  Tavoline per zyre 160x90cm
  Makineri dhe inventare

  Tavoline per zyre 160x90cm

  Tavoline King Buromobel Systeme e ruajtur 160x90cm per zyre te ndryshme me tri sirtare.

  Gjakovë 10 shtator 11:06
  100 €
 • 2 foto
  Tend e terases per kafiteri
  Makineri dhe inventare

  Tend e terases per kafiteri

  Shitet tenda e terases per kafiteri 4x4 me cerad dhe profila me dere dhe dritare , ne gjendje shume

  Gjakovë 9 shtator 11:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Set shaker
  Makineri dhe inventare

  Set shaker

  Set shaker

  Gjakovë 5 shtator 16:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pitbullen
  Kafshe ferme

  Shes pitbullen

  Shes pitbullen mosha e saj 2e gjysem Nuk asht e eger per njerz as per femi asht besnike ndaj pronar

  Gjakovë 4 shtator 19:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Maltese dog Riki
  Kafshe ferme

  Maltese dog Riki

  Riki osht qen i races Maltese ka lind me 25.09.2018 i ka te gjitha vaksinat posedon pasaport. viber&

  Gjakovë 4 shtator 13:51
  300 €
 • 2 foto
  Makine Stomatologjike
  Makineri dhe inventare

  Makine Stomatologjike

  Shitet Makina ne gjendje shume te mire me turbina rezerve. Per me shume na telefononi.

  Gjakovë 2 shtator 22:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Inverter 1200W
  Makineri dhe inventare

  Inverter 1200W

  Inverteri 1200Wat në gjendje funksionale.Tregon gjendjen e baterisë,kohen e mbushjes me rrymë dhe fu

  Gjakovë 2 shtator 22:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lopa
  Kafshe ferme

  lopa

  lopa esht shum emir me garancion

  Gjakovë 31 gusht 15:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kali
  Kafshe ferme

  Shitet Kali

  Shitet Kali eshte i urte i mir e ndrroj me naj viq edhe me lop 044382430 , 044360032

  Gjakovë 31 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ose Ipet Me Qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose Ipet Me Qera

  Pjesa siperme e lokalit vetem ish marketi i ka 360 metra katror lartesia ësht 4 ,5 m ësht pompa e ka

  Gjakovë 28 gusht 20:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Makina Tekstili
  Makineri dhe inventare

  Makina Tekstili

  Shiten makina tekstili, 6 muaj te perdorura. 6 overlock, 7 te drejta, 5 oberdek, makine e llastikut,

  Gjakovë 28 gusht 12:13
  9.000 €
 • 3 foto
  Shitet ose Ipet me Qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet ose Ipet me Qera

  Pjesa siperme e lokalit vetem ish marketi i ka 360 metra katror lartesia ësht 4 ,5 m ësht pompa e ka

  Gjakovë 28 gusht 00:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lokali
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali

  Shitet Lokali komplet për më shum info dhe detaje më te hollsishme kontaktoni nr 044209004, 04964801

  Gjakovë 27 gusht 15:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pauna
  Kafshe ferme

  Pauna

  Shiten Paunat shum te shendosha dhe qmim shum te volitshem

  Gjakovë 26 gusht 10:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Lokali urgjent
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali urgjent

  Shitet lokali me siperfaqe 90 m2 Lokali perbehet: kati i par kati i dyt kati i tret 1 bodrum 1 ba

  Gjakovë 25 gusht 10:29
  40.000 €
 • 0 foto
  Piknizer shitet
  Kafshe ferme

  Piknizer shitet

  Shitet qeni piknizer shum i mire me te gjitha vakcinat. E kryera me librez qeni ka 4 muaj per me shu

  Gjakovë 24 gusht 22:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qen i sharit
  Kafshe ferme

  Qen i sharit

  Qen i sharit 3 vjeq e gjys a shum i mir per oborr shum sert familjart nuk i nguc kurr e heki

  Gjakovë 24 gusht 20:49
  80 €
 • 3 foto
  Maqina per larje e Farmerkave ( Jeans )
  Makineri dhe inventare

  Maqina per larje e Farmerkave ( Jeans )

  Shes 2 maqina per larjen e farmerkave 1 centrifuge 1 terse Se bashku me maqinat vjen edhe sistem

  Gjakovë 22 gusht 17:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet inventari me çmim te lire!
  Makineri dhe inventare

  Shitet inventari me çmim te lire!

  Shitet inventari si ne foto.Çmimi 350€ Perfshine: 2 mbajtese metali 150x130cm, 2 mbajtese metali 17

  Gjakovë 20 gusht 09:53
  350 €
 • 4 foto
  husky femer
  Kafshe ferme

  husky femer

  E dashur ndaj te gjithve husky femer shum e bukur e dashur per femijet dhe aspak e rrezikshme. Vete

  Gjakovë 18 gusht 22:51
  170 €
 • 9 foto
  Mall nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Mall nga Gjermania

  Droni DjI phantom 3 me kofoer dhe gjitha paisjet qmimi 380 euro Makina per qendisje Brother innovis

  Gjakovë 18 gusht 20:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten bletet
  Kafshe ferme

  Shiten bletet

  Shes 20 koshere me blete te gjitha jan te trajtuara mirë, per ma gjersisht na kontaktoni!

  Gjakovë 12 gusht 10:02
  100 €
 • 11 foto
  SHITET
  Makineri dhe inventare

  SHITET

  Shitet biznesi komplet ose vetem inventari me Furre per pjekjen e kafes ne gjendje extra te mire me

  Gjakovë 10 gusht 12:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biki
  Kafshe ferme

  Biki

  shes bikin, i rriten me ballgur.

  Gjakovë 9 gusht 18:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BEJME PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE ETJ
  Sherbime

  BEJME PASTRIMIN E SHTEPIVE BANESAVE ETJ

  KRYEJME SHERBIME NE SHTEPI BANESA ETJ

  Gjakovë 8 gusht 22:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Hotel Amaterdam - Gjakovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Hotel Amaterdam - Gjakovë

  Për më shumë info ju lutem kontaktoni në këtë numër: 0038344181175 + Viber

  Gjakovë 8 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen klysh t sharrit
  Kafshe ferme

  Qen klysh t sharrit

  Klysh sharrit 100% 3 kudra 1 mashkell

  Gjakovë 7 gusht 14:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten ndrrohen
  Kafshe ferme

  shiten ndrrohen

  shitet tufa 9 dele 1 dash 5 kingja 1 dhi edhe dy keca disa dele jan bars veq pritet mu shtu mi marr

  Gjakovë 7 gusht 12:37
  2.000 €
 • 4 foto
   BEJME TE GJITHA PUNET ME DEKORIME ,PLLAKA.
  Sherbime

  BEJME TE GJITHA PUNET ME DEKORIME ,PLLAKA.

  Ndertim I VRAZHET VENDOSJEN E PLLAKAV ZBUKURIME FASADER GIPCER E,UJESJELLS ,NXEMJE ,QENDRORE T,,NDE

  Gjakovë 6 gusht 22:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pelen me garnci pela osht pa behane
  Kafshe ferme

  Shes pelen me garnci pela osht pa behane

  O sht me garci pur ma shum nr viber +386 49 228 005

  Gjakovë 1 gusht 09:54
  580 €
 • 4 foto
  Vitrinë ftohëse
  Makineri dhe inventare

  Vitrinë ftohëse

  Shitet vitirina horizontale rostfrej me gjatesi 2m . Gjendje perfekte shume e ruajtur. Çmimi me marr

  Gjakovë 31 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vitrinë ftohëse
  Makineri dhe inventare

  Vitrinë ftohëse

  Shitet vitirina horizontale rostfrej me gjatesi 2m . Gjendje perfekte shume e ruajtur. Çmimi me marr

  Gjakovë 31 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet aperati per ayron
  Makineri dhe inventare

  Shitet aperati per ayron

  Shitet ne gjendje tmir

  Gjakovë 30 korrik 15:59
  650 €
 • 2 foto
  Shitet furra per pice me plin dhe me rryn
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra per pice me plin dhe me rryn

  Shitet furra per pice osht shum e mir me pin dhe me rrym Osht per 9 pice te vogla,shum pak e perdorn

  Gjakovë 30 korrik 15:47
  200 €
 • 1 foto
  Dringendes Darlehensangebot
  Punesime

  Dringendes Darlehensangebot

  Hallo, Benötigen Sie ein Darlehen zur Finanzierung Ihres Projekts? Benötigen Sie ein dringendes D

  Gjakovë 30 korrik 02:15
  1.155 €
 • 3 foto
  Shitet viçi
  Kafshe ferme

  Shitet viçi

  Shes viçin 3 muajsh, i cili u rrit vetem tuj thith nlop tash ka fillu me hanger . Eshte shume i mire

  Gjakovë 28 korrik 12:34
  700 €
 • 1 foto
  kingja edha dhi dele
  Kafshe ferme

  kingja edha dhi dele

  shiten 60 edha kingja dele dhi urgjent shum tmir

  Gjakovë 28 korrik 09:46
  65 €
 • 0 foto
  mjeshter tskelev
  Sherbime

  mjeshter tskelev

  kerkoj mjeshter tskeleve ne gjakov

  Gjakovë 27 korrik 12:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera    049619714
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 049619714

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan

  Gjakovë 25 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Gjakovë 22 korrik 21:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUSTRALIA CANADA NEVADA USA +27761923297 LOST LOVE SPELLS CASTER IN NEW YORK-ALABAMA-FINLAND,SWITZERLAND,LITHUANIA
  Sherbime

  AUSTRALIA CANADA NEVADA USA +27761923297 LOST LOVE SPELLS CASTER IN NEW YORK-ALABAMA-FINLAND,SWITZERLAND,LITHUANIA

  STOP CRYING DAY AND NIGHT. USA | NEW ZEALAND | INDIA | UK | NETHERLANDS | NORWAY | DENMARK | CANADA

  Gjakovë 22 korrik 11:50
  200 €
 • 3 foto
  Biljardo
  Lokale / Punetori / Magazina

  Biljardo

  Shes biljardo dhe rrakataqke me qmim te volitshem. 3 biljardo dhe 1 rrakataqke 3 kauqa 1 tavoline te

  Gjakovë 21 korrik 13:57
  1 €
 • 1 foto
  Shitet Biki (Mzati)
  Kafshe ferme

  Shitet Biki (Mzati)

  Shitet biki (Mzati) 450kg eshte i ushqyer ne fush eshte bio qmimi sipas marrveshjes.

  Gjakovë 19 korrik 18:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten viqat
  Kafshe ferme

  Shiten viqat

  Shiten viqat jan te rritur ne fush jane bio

  Gjakovë 19 korrik 17:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piknizer
  Kafshe ferme

  Piknizer

  Shiten piknizer klysh 4 maqi 1 femen jan ka 10 javesh te vaksionum qmimi sipas marraveshjes

  Gjakovë 16 korrik 19:41
  1 €