Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  Imt 542
  Kafshe ferme

  Imt 542

  Shitet traktori 542 me ram dhe pllug 755 qmimi me marrveshje

  Gjakovë 1 prill 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokali Lëshohet Me Qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali Lëshohet Me Qera

  Ipet lokali me qera per me shum info kontaktoni 044209004 ,049648010 ose viber +38344209004,+3834964

  Gjakovë 1 prill 11:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zdruktari
  Makineri dhe inventare

  Zdruktari

  Te gjitha mashinat e zdruktaris Ne shitje ne top funktion

  Gjakovë 1 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qader me pline
  Makineri dhe inventare

  Qader me pline

  Qader me pline 1 muaj e perdorur

  Gjakovë 1 prill 10:45
  100 €
 • 0 foto
  Shiten 2 shisha
  Makineri dhe inventare

  Shiten 2 shisha

  Shiten dy shishat me qmim 100 euro per 2

  Gjakovë 1 prill 10:44
  50 €
 • 3 foto
  Shes ose ndrroj me lop
  Kafshe ferme

  Shes ose ndrroj me lop

  Shes ose ndrroj me lop

  Gjakovë 1 prill 10:21
  1.500 €
 • 5 foto
  Kingja femra dhe mashkuj ne shitje
  Kafshe ferme

  Kingja femra dhe mashkuj ne shitje

  Ne shitje kingja femra dhe mashkuj te ri, raca vitemberg original

  Gjakovë 1 prill 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda dhe Tavolina per Dasma BINI
  Sherbime

  Tenda dhe Tavolina per Dasma BINI

  Tenda ipet me qera Dimensionet jane : 7x14 dhe 6x12 Te interesuarit mund te me kontaktojme në këtë

  Gjakovë 1 prill 08:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dogo Argentino
  Kafshe ferme

  Dogo Argentino

  Rika Dogo Argentino Femer 16 mujshe Passaport Michro chip

  Gjakovë 1 prill 08:16
  230 €
 • 0 foto
  PAISJE PER KUZHINE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINE

  shesim paisje bejme edhe me porosi te gjitha inox orgjinal me garancion gjindemi ne rahovec

  Gjakovë 1 prill 08:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shitet karroca per Bartje

  Gjakovë 1 prill 07:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes viqin
  Kafshe ferme

  Shes viqin

  Shes viqin mashkell 5 dit

  Gjakovë 1 prill 07:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Viqi Mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi Mashkull

  shite viqi mashkull rac simentall viqi i ka 6 dit. Per qmim na kontaktoni nr045676460

  Gjakovë 1 prill 07:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet mshtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra

  Shitet mshtjerra osht shum e mir qmimi sipas marrveshjes

  Gjakovë 1 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Reshtill
  Makineri dhe inventare

  Reshtill

  Shes reshtill ne gjendje te mir dhe shum pak i perdorur boj ngrrim ne naj sen qe me komvenon funksio

  Gjakovë 1 prill 06:49
  300 €
 • 0 foto
  Lokali ne shitje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje

  Ofrohet per shitje lokali me siperfaqe 120m2 I cili gjindet ne qender te qytetit buze rruges kryeso

  Gjakovë 1 prill 06:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet mushtjerra bars
  Kafshe ferme

  Shitet mushtjerra bars

  Shitet mushtjerra hollshtajn 8 muj e gjys bars

  Gjakovë 1 prill 06:07
  1.650 €
 • 9 foto
  Shes inventar urgjent qebaptore fast food restoran
  Makineri dhe inventare

  Shes inventar urgjent qebaptore fast food restoran

  Skaren me plin industriale 75cm me 50cm Tosterin industrial Fritezen industrial 2 boca te plinit

  Gjakovë 1 prill 00:43
  1 €
 • 7 foto
  Shes inventar per qebaptore
  Makineri dhe inventare

  Shes inventar per qebaptore

  Shes inventarin urgjent 6 jan te mbrenda Skaren me plin industriale 75cm me 50cm Tosterin industr

  Gjakovë 1 prill 00:28
  1.820 €
 • 1 foto
  Denga balla
  Kafshe ferme

  Denga balla

  Shiten 10 balla ka 25€ per cope tetelin e kores dyte Cmimi osht fix + 383/44/548/024 viber

  Gjakovë 31 mars 23:13
  25 €
 • 0 foto
  Fabian Duzhmani
  Kafshe ferme

  Fabian Duzhmani

  Dogo Argentina Femer 16 mujshe Posedon Passaport Michro qip te gjitha vaksinat e kryme Osht duke

  Gjakovë 31 mars 21:25
  220 €
 • 3 foto
  Shitet zgara me qymyr
  Makineri dhe inventare

  Shitet zgara me qymyr

  Shitet zgara me qymyr shum e mir

  Gjakovë 31 mars 19:52
  1 €
 • 0 foto
  Sane rotoballa
  Kafshe ferme

  Sane rotoballa

  Jane te cilsis te larte

  Gjakovë 31 mars 19:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal - zyre me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal - zyre me qera

  Lëshohet lokali me qera me sipërfaqe 40 m2 Gjendet karshi zyreve të hidrosistemit Radoniqi. Cmimi

  Gjakovë 31 mars 19:31
  120 €
 • 1 foto
  dele desh rrumza urgjent
  Kafshe ferme

  dele desh rrumza urgjent

  shiten dele rrumza shum tmira shterrpa dash me marrveshje

  Gjakovë 31 mars 18:43
  105 €
 • 3 foto
  Topa te san
  Kafshe ferme

  Topa te san

  Jangj edhe san

  Gjakovë 31 mars 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  Shiten 10 dhit me 6 keca urgjend

  Gjakovë 31 mars 16:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fontan per pije
  Makineri dhe inventare

  Fontan per pije

  Shes Fontanen per pije ne gjendje shum perfekte (e testojm) firma italiane Esht e ruajtur mir Te int

  Gjakovë 31 mars 16:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET PITBULLI
  Kafshe ferme

  SHITET PITBULLI

  Pitbulli është 1vit e 3 muj është shum i mir nuk i han femiet nuk han pula per oborr dhe per lufta ë

  Gjakovë 31 mars 10:56
  100 €
 • 3 foto
  Invertar per frizer
  Makineri dhe inventare

  Invertar per frizer

  shitet iventar komplet per frizer meshkuj

  Gjakovë 31 mars 10:44
  700 €
 • 5 foto
  Zbukuroni oborrin tuaj ARIANITI. - Gjakovë
  Sherbime

  Zbukuroni oborrin tuaj ARIANITI. - Gjakovë

  Kompanija Arianiti. Punojmë me montimin e të gjitha llojëve të kockave te betonit . Punojmë edhe me

  Gjakovë 31 mars 10:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 3 mzet
  Kafshe ferme

  Shes 3 mzet

  Shes 3 mzet jan te mir e te shendosh peshoj afer 400 kg per cope mzet shiten me kg cmimi eshte 2.70c

  Gjakovë 31 mars 10:23
  3 €
 • 0 foto
  Makina për furrë
  Makineri dhe inventare

  Makina për furrë

  Shitet në gjendje të mirë të punës Info shtesë në viber +38349246393

  Gjakovë 31 mars 10:09
  1 €
 • 5 foto
  Pjese per lavatriqe( makin per larjen e teshave)
  Makineri dhe inventare

  Pjese per lavatriqe( makin per larjen e teshave)

  Shes disa pjes per makinen e larjes se teshave te gjitha ne gjendje te rregullt.Secila pjese veq e v

  Gjakovë 31 mars 10:06
  8 €
 • 1 foto
  kingja
  Kafshe ferme

  kingja

  shiten 20 kinga 30 - 38 kg shum t mir bioooo

  Gjakovë 31 mars 09:21
  1 €
 • 2 foto
  Sharrë per dru
  Makineri dhe inventare

  Sharrë per dru

  Ngjendje te rregullt

  Gjakovë 31 mars 09:21
  1.200 €
 • 6 foto
  Lokali leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali leshohet me qera

  Lokali lëshohet me qera: 120 M katror 80M ose 40 M Objekti gjendet tek Ura e Tabakut (ngjitur me fur

  Gjakovë 31 mars 09:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vitrin per gjellera
  Makineri dhe inventare

  Vitrin per gjellera

  Shes vitrinen per gjellera materiali inox e re 6 muaj e perdorur shitet komplet ka kushtu 750 euro m

  Gjakovë 31 mars 08:55
  500 €
 • 2 foto
  Paisje per zdruktari
  Makineri dhe inventare

  Paisje per zdruktari

  Shiten mashina per zdruktari komplet qmimi me marrveshje viber

  Gjakovë 31 mars 08:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt afarist me qira në tranzit në Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt afarist me qira në tranzit në Gjakove

  Lëshoj me qira objektin afarist që ndodhet ne rrugen e tranzitit në Gjakovë. Objekti eshte dy kat,

  Gjakovë 31 mars 08:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kultivator Golldon
  Makineri dhe inventare

  Kultivator Golldon

  Shitet kultivatori ne gjendje jashtzakonisht te mir tip top per me shum info kontaktoni ne numrin

  Gjakovë 31 mars 08:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofrojm mbikqyrje per te mushuar
  Sherbime

  ofrojm mbikqyrje per te mushuar

  ofrijm mbikqyrje per te moshuar te vetmuar qe jetoj vetem ose i kan ne perendim orari 8 or pun por

  Gjakovë 31 mars 07:45
  1 €
 • 4 foto
  inventar
  Makineri dhe inventare

  inventar

  shes 8 komplete tavolinash si dhe shankin jane ne gjendje shume te mire

  Gjakovë 31 mars 06:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet dyqani me 210 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani me 210 m2

  Per me shume : 049157444

  Gjakovë 31 mars 00:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokali leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali leshohet me qera

  Lokali lëshohet me qera 120 M katror Objekti ka mundesi te ndahet në: 80 M 40 M Objekti gjendet te

  Gjakovë 30 mars 22:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten denga te sones afer 1000 denga
  Kafshe ferme

  Shiten denga te sones afer 1000 denga

  Shitet sone e kualitetit shum te mire me shumic e pakic

  Gjakovë 30 mars 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KERKOJM PASHKPUNTOR PER DIXHEJ
  Sherbime

  KERKOJM PASHKPUNTOR PER DIXHEJ

  TE JET I SHKATHET I KOMINIKUESHEM I PAPRITUESHEM NE PROFESIONIN DIXHEJ...... QE KERKOHET EDHE NATEN

  Gjakovë 30 mars 21:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OFERTA PER PUN VENDOSJE PLLAKAVE...
  Sherbime

  OFERTA PER PUN VENDOSJE PLLAKAVE...

  JU OFROJM. MONTIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE PLLAKAVE ... BEJM IZOLIME TE FTOHTA. PER CILESI TE PUNES

  Gjakovë 30 mars 20:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pauna
  Kafshe ferme

  Pauna

  Shiten Paunat te mira dhe te shendosha. Qmimi shum i volitshem. Te interesuarit te lajmerohen ne 044

  Gjakovë 30 mars 20:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  viqa
  Kafshe ferme

  viqa

  shes 3 viqat femna jan shum te mira per info viber +38649184050

  Gjakovë 30 mars 20:46
  Me Marrveshje