Gjakovë

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 4 foto
  Lopa
  Kafshe ferme

  Lopa

  Lopa eshte 1vite4muj nuk ka vic ne bark lopa shitet 800euro

  Gjakovë 14 korrik 21:21
  800 €
 • 0 foto
  Moler Profesional
  Sherbime

  Moler Profesional

  Punojm molerim (Ngjyrosje) të te gjitha objekteve te jashte e te brendshme ne mnyre profesionale !

  Gjakovë 13 korrik 20:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lepuj
  Kafshe ferme

  Lepuj

  Shiten lepujt madhsi te ndryshme ngjyra te ndryshme

  Gjakovë 13 korrik 00:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Meshqerra
  Kafshe ferme

  Meshqerra

  Shes viqin te gjinis femer,raca holstein frezis! Race qumshtore shume e mire. Mosha 7 jave. Per kon

  Gjakovë 11 korrik 21:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kurs online i gjuhes angleze
  Sherbime

  Kurs online i gjuhes angleze

  Ofroj kurs te gjuhes angleze online permes Skype. Mesoni gjuhen nga shtepia.

  Gjakovë 9 korrik 15:06
  20 €
 • 4 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet osht i majtun me ushqim bio ika 14muj Pres blers serjoz

  Gjakovë 5 korrik 09:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Furr per pizza
  Makineri dhe inventare

  Furr per pizza

  Furr me plin per Pizza e pa perdorur, eshte Italiane autotemperatur. Per me hollesisht mund te konta

  Gjakovë 4 korrik 22:10
  1.300 €
 • 2 foto
  Detelin
  Kafshe ferme

  Detelin

  Shes 10 balla afer 400 kg. Viber +377/44/548/024 Ma te mdhaj nuk ka si kta Gjakove/Cermjan

  Gjakovë 1 korrik 19:20
  30 €
 • 4 foto
  CNC Plasma
  Makineri dhe inventare

  CNC Plasma

  Bëjm prodhimin e mjeteve CNC per metal, drru ose plastik të përmasave te ndryshme

  Gjakovë 30 qershor 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet grilli
  Makineri dhe inventare

  shitet grilli

  shitet grilli i ri per pjekje te mishit dhe me rrotullim per pjekje te pulav me gaz i ardhur nga zvi

  Gjakovë 28 qershor 23:41
  900 €
 • 2 foto
  shitet grilli
  Makineri dhe inventare

  shitet grilli

  shitet grilli i ri per pjekje te mishit dhe me rrotullim per pjekje te pulav me gaz i ardhur nga zvi

  Gjakovë 28 qershor 23:39
  900 €
 • 11 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Martesa,Syneti,Kanagje

  Gjakovë 28 qershor 22:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Dekorime Dasmash
  Sherbime

  Dekorime Dasmash

  Fati-m Ballona. Dekorim i Autos . Dyqan Festash Ju ofrojme game te gjere te dekoreve : Fejesa, Marte

  Gjakovë 28 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Karcher Pastruese profesionale. Shpejtësia dhe efikasiteti, shtytësit e shpejtë janë mënyra më e leh

  Gjakovë 28 qershor 22:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karcher
  Makineri dhe inventare

  Karcher

  Karcher Pastruese profesionale. Shpejtësia dhe efikasiteti, shtytësit e shpejtë janë mënyra më e leh

  Gjakovë 28 qershor 22:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dekore te Autos se marteses
  Sherbime

  Dekore te Autos se marteses

  Dekorojme Automobila te Marteses . Per me teper na vizitoni ne facebook ne Fati-m Ballona

  Gjakovë 28 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dekorime me ballona
  Sherbime

  Dekorime me ballona

  Bejme dekorimin e sallave me ballona me ne eshte e paharruar dita juaj . Çdo Çift e ka nje ëndërr

  Gjakovë 28 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer
  Makineri dhe inventare

  Paisja dhe Makina per saldim&vullkanizer

  Shiten makinat dhe paisjet per vullkanizer, salldim per te gjitha llojet e metalit dhe rregullimin e

  Gjakovë 28 qershor 20:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri te ndryshme per vullkanizer & saldim
  Makineri dhe inventare

  Makineri te ndryshme per vullkanizer & saldim

  Makina dhe paisje te ndryshme per saldim, vullkanizer dhe drejtimin/rregullimin e fellneve. Te gjit

  Gjakovë 28 qershor 18:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten 26 koshere me blete
  Kafshe ferme

  Shiten 26 koshere me blete

  Shiten 26 koshere me blete: 16 koshere 2-katëshe, 10 koshere 1-katëshe Kosheret, dyllat dhe ramat e

  Gjakovë 28 qershor 17:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Inventare per restorane
  Makineri dhe inventare

  Inventare per restorane

  Shiten ne gjendje shum te mire

  Gjakovë 20 qershor 15:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qira me shumic
  Biznes ne shitje / me qera

  Qira me shumic

  Per shkak te mbylljes te marketit shes mallin e mbetur. Per momentin me kan mbet qira afersisht 35

  Gjakovë 20 qershor 12:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten bletet me koshere
  Kafshe ferme

  Shiten bletet me koshere

  Shiten 26 koshere bletesh dy kateshe me rama te ri, dylla te ri dhe koshere te reja, me te gjitha pa

  Gjakovë 19 qershor 23:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Inverter Gjerman
  Makineri dhe inventare

  Inverter Gjerman

  Shitet inverteri i ri nga Gjermania, eshte elektronik dhe shume praktik , sidomos per zyre.

  Gjakovë 18 qershor 15:46
  200 €
 • 3 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  shitet lopa esht shumr emir eka viqin 2 muish

  Gjakovë 18 qershor 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Viqi osht rod i Gjermankes per ma shum ne tel +38344128934 edhe viber

  Gjakovë 17 qershor 09:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Propozimi i Biznesit
  Sherbime

  Propozimi i Biznesit

  Individët në të gjithë botën që ne ofrojmë zgjidhje për të gjitha problemet financiare për këdo që ë

  Gjakovë 14 qershor 09:01
  100 €
 • 11 foto
  Shes paisje te reja te gastronomis
  Makineri dhe inventare

  Shes paisje te reja te gastronomis

  Shes pajisje te reja te importuara nga Norvegjia 1. Hapse brumi per pizza me diameter ○ 20cm deri

  Gjakovë 13 qershor 16:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hut
  Kafshe ferme

  Hut

  shes hutat vetem 4 javor shum te bukur te ardhur nga gjermania

  Gjakovë 10 qershor 19:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Huta
  Kafshe ferme

  Huta

  Shes hutat 1 mujorsh te ardhuar nga afrika shum te bukur

  Gjakovë 10 qershor 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dele kingja edha
  Kafshe ferme

  dele kingja edha

  shiten 70 edha 10 dele 10 dhi 10 kingja

  Gjakovë 10 qershor 17:05
  85 €
 • 2 foto
  Paisje per Frizer
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Frizer

  Shiten paisjet per Frizer cmimi me Marraveshje

  Gjakovë 9 qershor 16:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dele kingja edha dhi 100 copa
  Kafshe ferme

  dele kingja edha dhi 100 copa

  edha shum tmir 70 copa dele 10 dhi 10 kingja 10 shum tmir shiten urgjent lir

  Gjakovë 8 qershor 12:23
  1 €
 • 11 foto
  Fresh&Clean
  Sherbime

  Fresh&Clean

  Fresh&Clean:Sherbime bejm larjen e kauqave ne menyr profesjonale tepihave,restaurantav,shtepija,

  Gjakovë 8 qershor 12:11
  1 €
 • 3 foto
  Shitet dyqani 210 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani 210 m2

  Shitet dyqani prej 210 m2.

  Gjakovë 7 qershor 10:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furra per pizza pica
  Makineri dhe inventare

  Furra per pizza pica

  Shiten dy furra me rryme per pizza me dy etazha italiane .

  Gjakovë 2 qershor 16:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kingja te reces millce schafen nga zvicrra
  Kafshe ferme

  kingja te reces millce schafen nga zvicrra

  shiten 2 kingja rrac zvicrrane jan per prodhim te qmumshtit nana vet 3Litra qumsht ne dit arrin qmim

  Gjakovë 2 qershor 15:17
  230 €
 • 3 foto
  Oferta serioze dhe e besueshme ofrojnë 100%.
  Sherbime

  Oferta serioze dhe e besueshme ofrojnë 100%.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar dhe ne japim kredi dhe investime që variojnë nga 1,

  Gjakovë 24 prill 15:26
  1.000 €
 • 1 foto
  Brza ponuda zajma u 48 sati
  Biznes ne shitje / me qera

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Gjakovë 12 prill 20:37
  300.000 €
 • 1 foto
  Pastrim I shtepiave
  Sherbime

  Pastrim I shtepiave

  Kumpani Linda-f private e cila ofron sherbime profesionale per mirmbajtjen dhe pastrim shtepiave obj

  Gjakovë 22 mars 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shitet hochdruck ne gjendje shume te mir dhe me shtypje150/180 bar

  Gjakovë 7 dhjetor 20:32
  300 €
 • 2 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Kafshe ferme

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Gjakovë 13 nëntor 19:23
  100 €
 • 1 foto
  Bëhuni të pasur
  Sherbime

  Bëhuni të pasur

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 30 tetor 04:02
  666 €
 • 1 foto
  Ndihma financiare prej 100,000€
  Punesime

  Ndihma financiare prej 100,000€

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 22 tetor 06:14
  666 €
 • 0 foto
  bashkimi i fortë i çiftit
  Sherbime

  bashkimi i fortë i çiftit

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Gjakovë 7 tetor 13:53
  1 €
 • 1 foto
  bashkimi i fortë i çiftit
  Punesime

  bashkimi i fortë i çiftit

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Gjakovë 5 tetor 07:40
  1 €
 • 0 foto
  Ndihma financiare prej € 100,000
  Punesime

  Ndihma financiare prej € 100,000

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 5 tetor 01:27
  666 €
 • 1 foto
  Ponuka úveru vo výške 3% sa uplatňuje
  Sherbime

  Ponuka úveru vo výške 3% sa uplatňuje

  Získajte rýchlu pôžičku vo výške 3%, kontaktujte nás teraz, aby ste mohli požiadať. e-mail: penis

  Gjakovë 28 shtator 09:10
  5.000 €
 • 0 foto
  Bëhuni të pasur
  Kafshe ferme

  Bëhuni të pasur

  ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni një pasuri Ejani të

  Gjakovë 19 gusht 11:26
  666 €
 • 7 foto
  shes biznesin ne gjakov
  Biznes ne shitje / me qera

  shes biznesin ne gjakov

  SHitet biznesi ne gjakov ne fillim te qendres 200 metra katror lokali per arsyeje migrimi ne franc

  Gjakovë 27 korrik 12:44
  100 €