Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 2 foto
  Shitet urgjent!!
  Makineri dhe inventare

  Shitet urgjent!!

  Shes inventarin urgjent per frizer. Qmimi me marrveshje.

  Gjakovë 3 prill 21:53
  1 €
 • 4 foto
  Pauna
  Kafshe ferme

  Pauna

  Shiten Paunat e reja-meshkuj dhe femra. Ne shitje eshte edhe baba i tyre siq shifet ne foto. Qmimi i

  Gjakovë 3 prill 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dyqani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani

  Dyqani gjindet ne qender te qytetit,saktesisht perball gjykates,dyqani gjindet ne perberje te nderte

  Gjakovë 3 prill 21:36
  20.000 €
 • 0 foto
  desh kingja
  Kafshe ferme

  desh kingja

  shiten 20 desh shum tmir shiten urgjent +386674150

  Gjakovë 3 prill 21:25
  110 €
 • 4 foto
  Paisje per frizer
  Makineri dhe inventare

  Paisje per frizer

  Shiten 3 karriga dhe 3 lavamane qmimi sipas marveshjes

  Gjakovë 3 prill 21:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pulat
  Kafshe ferme

  Pulat

  shes pula te reja origjinale vrishejka per me shum info kontaktoni ne nr 044-140-989

  Gjakovë 3 prill 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  skar
  Makineri dhe inventare

  skar

  shes skarin ne gjendje te rregullt Gjatsia 1 meter Viber+37744192635

  Gjakovë 3 prill 20:36
  50 €
 • 0 foto
  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BËJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Gjakovë 3 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pula amrok 9+1
  Kafshe ferme

  Pula amrok 9+1

  Shiten pulat amrok 9+1 komun gjakoves pulat komplet shiten 200 euro ndersa me cop 20 euro copa gjeli

  Gjakovë 3 prill 20:02
  200 €
 • 0 foto
  Shes Pula Amrok 9+1
  Kafshe ferme

  Shes Pula Amrok 9+1

  Shiten pulat amrok qmimi i pa diskutushem, shiten edhe me cop 20 euro copa

  Gjakovë 3 prill 20:00
  200 €
 • 11 foto
  Tenda dhe tavolina për dasma \"BINI\"
  Sherbime

  Tenda dhe tavolina për dasma \"BINI\"

  Kemi tenda për dasma në shërbimin tuaj! Tenda ka madhësi 7x14metra (7 metra gjerësi x 14 metra gjat

  Gjakovë 3 prill 19:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BUBASHFABA insekte 044/049 550009 VIBER buba of..
  Sherbime

  BUBASHFABA insekte 044/049 550009 VIBER buba of..

  QMIMET: per Prishtine BEJEM SHFARROSJEN E BUBASHFABAVE ME GARANCION 6 MUJOR, ME GELL EKOLOGJIK PRO

  Gjakovë 3 prill 19:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kotlla per nxemje
  Makineri dhe inventare

  Kotlla per nxemje

  Kotlla per nxemje (25+3 kw centrometal)

  Gjakovë 3 prill 18:37
  400 €
 • 1 foto
  Shitet Biku 600 kg
  Kafshe ferme

  Shitet Biku 600 kg

  Shitet biku i cilesis se par . Esht i ushqyn me ushqim natyral Peshon rreth 600 kg esht shum i m

  Gjakovë 3 prill 18:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES VIQIN FEMER
  Kafshe ferme

  SHES VIQIN FEMER

  Shitet viqi femen sod i ka ba 1 jav per ma shum viber +38349184050

  Gjakovë 3 prill 17:33
  250 €
 • 0 foto
  DvD Pro Video Photography & Film
  Sherbime

  DvD Pro Video Photography & Film

  Kompania DvD Pro Video e themeluar që nga viti 2010 bën video xhrimin e ahengjeve të ndryshme famil

  Gjakovë 3 prill 17:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zebra finq
  Kafshe ferme

  Zebra finq

  Shes zebra finq jan te but bojn vo dhe i qelini shes me qith kafaz dhe venin me bo vo kan qel qe dy

  Gjakovë 3 prill 16:53
  25 €
 • 2 foto
  MIMAKI JV3 160SP
  Makineri dhe inventare

  MIMAKI JV3 160SP

  Shitet Ploteri MIMAKI JV3-160SP, Sistemi i shtypit ECO-Solvent. Makina eshte nga Gjermania dhe shume

  Gjakovë 3 prill 16:50
  1.900 €
 • 5 foto
  Shitet furra e picave 2 katshe me rryme
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra e picave 2 katshe me rryme

  Shitet furra e picave me dy kate me shamot ne gjendje te mire pune , me rryme

  Gjakovë 3 prill 16:37
  250 €
 • 0 foto
  Dyqan 21 m2 Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyqan 21 m2 Gjakove

  Shitet dyqani me siperfaqe 21 m2 + 21 m2 bodrum. Lokacioni ne Gjakove Rrg. Abedin Terbeshi (Carshia

  Gjakovë 3 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN SPICERAT QENT TE BARDH
  Kafshe ferme

  SHITEN SPICERAT QENT TE BARDH

  Mbahen ne Shtepija Jan shum relaxues per ata qe I mbajne ne shtepi ....

  Gjakovë 3 prill 15:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  DvD Pro Video Photography & Film
  Sherbime

  DvD Pro Video Photography & Film

  DvD Pro Video·24.02.2018 Kompania DvD Pro Video e themeluar që nga viti 2010 bën video xhrimin e a

  Gjakovë 3 prill 15:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viçi
  Kafshe ferme

  Viçi

  Shitet viçi 4 muaj e gjysme , peshon 200 deri ne 210 kg i gjalle , viçi eshte rrit vetem me qumsht d

  Gjakovë 3 prill 14:03
  600 €
 • 1 foto
  Shitet biki biooo  shum mi mir per  brisk
  Kafshe ferme

  Shitet biki biooo shum mi mir per brisk

  350 kg ika esht rrit me qumsht edhe mw ballgur te gjitha bio kontakto viber +38344267131

  Gjakovë 3 prill 14:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ipet lokali me qera ne hymje te GJAKOVES
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali me qera ne hymje te GJAKOVES

  Ipet lokali me qera 75 m2 ne hymje te GJAKOVES ne asfalltin krysor 2.5km larg qytetit gjakoves fsha

  Gjakovë 3 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina për qepje
  Makineri dhe inventare

  Makina për qepje

  Shes makinat e qepjes të gjitha së bashku. 1. Overlock Juki (5 pejshe), 2. Overlock Yamato (4 pejshe

  Gjakovë 3 prill 12:20
  1.800 €
 • 0 foto
  Shitet Sanë dhe Kashtë
  Kafshe ferme

  Shitet Sanë dhe Kashtë

  Shes Sanë dhe Kashtë. Sanë: 350 duaj dhe Kashtë: 100 duaj. Duajt kan nje madhesi te madhe. Per më s

  Gjakovë 3 prill 11:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karrike per Parukeri
  Makineri dhe inventare

  Karrike per Parukeri

  Shiten karriget per Frizere, Karriket jane te ardhura nga Zvicra, 5 copë janë statike dhe 3 copë jan

  Gjakovë 3 prill 11:47
  75 €
 • 7 foto
  Shes papagalla dhe zebra finq
  Kafshe ferme

  Shes papagalla dhe zebra finq

  Shiten papagallat dhe zebra finq me papagalla skom qel as ni he veq me zebra finq po ju garantoj jan

  Gjakovë 3 prill 11:39
  20 €
 • 4 foto
  Mzet
  Kafshe ferme

  Mzet

  Shiten mzet Jan 3 te mishit i kan ka 7 muj njo I ka 8 Jan hes qka ti qitesh per ma shum muni edhe ne

  Gjakovë 3 prill 11:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet makina per mbjeljen e lopve
  Kafshe ferme

  Shitet makina per mbjeljen e lopve

  Shitet makina per mbjeljen e lopve shum pak e perdorur nga marak me e mir kapaciteti i mjeljes prei

  Gjakovë 3 prill 10:46
  1.000 €
 • 1 foto
  Pulat
  Kafshe ferme

  Pulat

  Shiten pulat, gjela etj

  Gjakovë 3 prill 10:45
  10 €
 • 0 foto
  Viqin simental
  Kafshe ferme

  Viqin simental

  Shes Viqin simentall e 5 dite viqi eshte Femer

  Gjakovë 3 prill 10:06
  250 €
 • 1 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Shes mzatin osht shum I mir I ka 7 e gjys per ma shum muni edhe ne vajber

  Gjakovë 3 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser për furrë
  Makineri dhe inventare

  Mikser për furrë

  Mikser Diosna 120l

  Gjakovë 3 prill 09:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Terim Mish e Sigjuk
  Kafshe ferme

  Terim Mish e Sigjuk

  Bëjm Terjen e Mishit dhe Sigjukit

  Gjakovë 3 prill 09:07
  25 €
 • 2 foto
  Qen shari
  Kafshe ferme

  Qen shari

  Shes qenin e sharit 3 vjeqar osht i mir per oborr gjithashtu edhe per lufta Qmimi 250€

  Gjakovë 3 prill 08:21
  250 €
 • 1 foto
  duj sane
  Kafshe ferme

  duj sane

  duj

  Gjakovë 3 prill 08:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndrroj
  Kafshe ferme

  ndrroj

  shes ose ndrroj kosen me maqin qe blun kallamoq ose me rimorko te kerrit me naj bik ose kingja ose e

  Gjakovë 3 prill 07:29
  270 €
 • 7 foto
  PAISJE PËR FURR BUKE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PËR FURR BUKE

  Shiten keto paisje per furr buke : 2 miksera per gatim ; i madhi 2200€,

  Gjakovë 3 prill 07:27
  100 €
 • 4 foto
  MOBILE PER ZYRE OSE SHTEPI
  Makineri dhe inventare

  MOBILE PER ZYRE OSE SHTEPI

  KARRIGA - 21 euro (6 cope) TAVOLINA - 120 euro (1 cope) TAVOLIN PUNE - 70 euro (1 cope) SHRANK ZY

  Gjakovë 3 prill 06:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Qen
  Kafshe ferme

  Qen

  Shiten keta zingjir per qen i kuqi eshte 3 metra 5 ero i kaltri eshte2 metra 5 gjuksotja eshte 8

  Gjakovë 3 prill 06:10
  8 €
 • 5 foto
  Maqina te qepjes
  Makineri dhe inventare

  Maqina te qepjes

  Shes maqinat e qepjes per industry te rende. Gjithsej 8 maqina te llojeve te ndryshme.

  Gjakovë 3 prill 05:48
  1.800 €
 • 2 foto
  Shitet frigorifer ( friz) per lokale
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigorifer ( friz) per lokale

  Shitet frigoriferi (frizi ) per lokal 180 euro

  Gjakovë 3 prill 01:52
  180 €
 • 1 foto
  derra (thi)
  Kafshe ferme

  derra (thi)

  derrat ne shitje

  Gjakovë 3 prill 01:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dyqan
  Lokale / Punetori / Magazina

  dyqan

  leshohet dyqani me qera ne qarshi te vjeter.eshte dyqani dhe galeri bashk gjindet ne rr.ismail qema

  Gjakovë 3 prill 01:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes karrikat 12 copa Kontakto wiber +38345662228
  Makineri dhe inventare

  Shes karrikat 12 copa Kontakto wiber +38345662228

  Shes karrikat 12 copa Kontakto wiber +38345662228

  Gjakovë 3 prill 01:21
  6 €
 • 0 foto
  Frizi ne shitje
  Makineri dhe inventare

  Frizi ne shitje

  Frizi ne shitje

  Gjakovë 3 prill 01:21
  150 €
 • 7 foto
  shiten shotanat
  Kafshe ferme

  shiten shotanat

  shiten 2 shotana njeri është1vit e4muj dhe tjetri ështa 7 muj ban ndrrim edhe me pula

  Gjakovë 3 prill 00:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim viqin
  Kafshe ferme

  Shesim viqin

  Shes viqin femen

  Gjakovë 3 prill 00:47
  Me Marrveshje