Biznes & Punësime në shitje në Gjakovë

 • 3 foto
  Viqat
  Kafshe ferme

  Viqat

  Shiten viqat 1. Laroj më lara të kuqe e të bardha 330 euro (mashkullë) 2. Ndersa laroj më lara te b

  Gjakovë 10 mars 14:41
  330 €
 • 2 foto
  Makina qepese
  Makineri dhe inventare

  Makina qepese

  Shiten makinat qepese e firmes joyee dhe brother overlook me 5paj ne gjendje shume te rregullt , qm

  Gjakovë 9 mars 16:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kollomoq i kuq
  Kafshe ferme

  Kollomoq i kuq

  Shiten 600 kg kollomoq i kuq!

  Gjakovë 8 mars 15:30
  10 €
 • 1 foto
  Zgjidhja financiare *1.'...,_
  Biznes ne shitje / me qera

  Zgjidhja financiare *1.'...,_

  Financimi, investimi, prerja, prerja e shkollës, prerja e pronës dhe autres prêts Nous sommes à vot

  Gjakovë 7 mars 18:11
  1.000 €
 • 1 foto
  shitet bicikella dhe cubi
  Kafshe ferme

  shitet bicikella dhe cubi

  shes bicikllen dhe cubin baj ndrrim me pula

  Gjakovë 6 mars 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sallon bukurie
  Makineri dhe inventare

  Sallon bukurie

  Shitet inventari

  Gjakovë 5 mars 21:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet furra
  Makineri dhe inventare

  shitet furra

  shitet furra me gjendje te rregullt me rryme monofaz

  Gjakovë 2 mars 08:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tavoline kompjuteri
  Makineri dhe inventare

  Tavoline kompjuteri

  Shitet tavolina e kompjuterit thuajse e paperdorur e blere ne Mob- in , eshte blere 200 dhe shitet 5

  Gjakovë 1 mars 10:45
  50 €
 • 2 foto
  viqa
  Kafshe ferme

  viqa

  shes 4 viqa 7-10 dit jan shum shum te mir perma shum info viber +38649184050

  Gjakovë 28 shkurt 21:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten klimat
  Makineri dhe inventare

  shiten klimat

  shiten klimat me paisje percjellse

  Gjakovë 20 shkurt 11:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes inventar urgjent
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes inventar urgjent

  Shes inventarin urgjent 9 tv me nga 4 karrige 6 jan te mbrenda 6×90=530 3 te jashtme 3×50=150 Skaren

  Gjakovë 13 shkurt 19:38
  2.800 €
 • 2 foto
  Tavolin e punes me frigorifer per pica
  Makineri dhe inventare

  Tavolin e punes me frigorifer per pica

  Tavolin e punes per pica me frigorifer dhe pllak graniti, mund te punojn dy picamena pernjeher masat

  Gjakovë 8 shkurt 15:41
  850 €
 • 2 foto
  Mikser per brum
  Makineri dhe inventare

  Mikser per brum

  Mirker per brum te picave 10 lit , dhe per pasticeri mund te kontaktoni ne viber +38344690379

  Gjakovë 8 shkurt 15:41
  450 €
 • 0 foto
  PAISJE INOX ME SUPER QMIME
  Makineri dhe inventare

  PAISJE INOX ME SUPER QMIME

  KEMI TE GJITHA PAISJE PER RESTAURANTE QEBAPTORE FASTFOOD EMBELTORE KEMI PAISJE TE GATSHME I BEJME E

  Gjakovë 8 shkurt 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes
  Kafshe ferme

  Shes

  Shitet mshtjerra shum e mir

  Gjakovë 29 janar 03:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Shiten 2 viq mashqi I kan ka 4 muj jon rac siMetall jon hes jon shum te mir per ma shum ne nr 045230

  Gjakovë 28 janar 13:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  objekti depo
  Lokale / Punetori / Magazina

  objekti depo

  leshohet objekti me qera 2 kateshe pose 1 kateshe eshe per gjbo gje e gaqeshme per restorant [per p

  Gjakovë 24 janar 02:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME
  Sherbime

  TENDA ME NGROHJE DHE DYSHEME

  Madhësit e tendave janë të ndryshme, caradat janë të bardha. Tavolina dhe karrika posedojmë të drur

  Gjakovë 23 janar 22:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes lopen qumshtore
  Kafshe ferme

  Shes lopen qumshtore

  Shes lopen qumshtore 6 muj bars

  Gjakovë 16 janar 16:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes furren sllovene me rrym ne gjendje perfekt
  Makineri dhe inventare

  Shes furren sllovene me rrym ne gjendje perfekt

  Shes furren me rrym sllovene ne gjendje perfekte Me teper kontakto wiber +38345662228

  Gjakovë 14 janar 23:39
  430 €
 • 8 foto
  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove

  Shitet dyqani ne Qarshine e Vjeter ne Gjakove. Dyqani i ka 2 kate dhe bodrumin. Gjithsej kati i pare

  Gjakovë 14 janar 22:30
  120.000 €
 • 1 foto
  Shes dujt terfojn
  Kafshe ferme

  Shes dujt terfojn

  Shes 300 dujë terfojn dujt jan te medhaj edhe asht ushqim i mir per kafshë per me shumë informata ko

  Gjakovë 11 janar 19:38
  2 €
 • 6 foto
  TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme
  Sherbime

  TENDA, SHATORRA me ngrohje dhe dysheme

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t'pame, per dimer d

  Gjakovë 9 janar 21:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA SHATORRA me qera
  Sherbime

  TENDA SHATORRA me qera

  Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t'pame, per dimer d

  Gjakovë 9 janar 21:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pajisje inventar komplet per piceri
  Makineri dhe inventare

  Pajisje inventar komplet per piceri

  shitet invertari per piceri : furre me plin me pllak pjekese 1x1 m, tavoline pune me frigorifer e bl

  Gjakovë 8 janar 10:41
  1.665 €
 • 2 foto
  Shes aperat te kafes per kafe perfekt
  Makineri dhe inventare

  Shes aperat te kafes per kafe perfekt

  Shes aperatin e kafes ne gjendje te mir kafen ta qet perfekt 1 vrejtje e ka vetem dozeri i 3 e ka ni

  Gjakovë 4 janar 23:29
  400 €
 • 7 foto
  Lokali me qera 350m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Lokali me qera 350m2

  Ipet me qera lokali 350 m2 Lokali eshte i Gatshem Per Pune Ka edhe 3 Frigo Kumore te Gatshem per Pun

  Gjakovë 4 janar 01:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Offre de prêt
  Biznes ne shitje / me qera

  Offre de prêt

  Prêt à toutes personnes désireuses de financement de projet Vous avez des difficultés financières

  Gjakovë 22 dhjetor 17:07
  5.000.000 €
 • 1 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shitet hochdruck ne gjendje shume te mir dhe me shtypje150/180 bar

  Gjakovë 7 dhjetor 20:32
  300 €
 • 2 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Kafshe ferme

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Gjakovë 13 nëntor 19:23
  100 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm  që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Sherbime

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Vi

  Gjakovë 6 nëntor 22:44
  600.000.000 €
 • 1 foto
  Bëhuni të pasur
  Sherbime

  Bëhuni të pasur

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 30 tetor 04:02
  666 €
 • 1 foto
  Ndihma financiare prej 100,000€
  Punesime

  Ndihma financiare prej 100,000€

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 22 tetor 06:14
  666 €
 • 1 foto
  Ndihma financiare prej 100,000€
  Sherbime

  Ndihma financiare prej 100,000€

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 21 tetor 07:35
  666 €
 • 1 foto
  Fillimi i Tarotit
  Sherbime

  Fillimi i Tarotit

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Gjakovë 18 tetor 03:44
  1 €
 • 1 foto
  Bëhuni të pasur
  Sherbime

  Bëhuni të pasur

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 12 tetor 12:23
  1 €
 • 1 foto
  Financimi ii para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Makineri dhe inventare

  Financimi ii para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi ii para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Gjakovë 10 tetor 17:08
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Fillimi i Tarotit
  Punesime

  Fillimi i Tarotit

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Gjakovë 10 tetor 02:47
  1 €
 • 0 foto
  bashkimi i fortë i çiftit
  Sherbime

  bashkimi i fortë i çiftit

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Gjakovë 7 tetor 13:53
  1 €
 • 1 foto
  bashkimi i fortë i çiftit
  Punesime

  bashkimi i fortë i çiftit

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Gjakovë 5 tetor 07:40
  1 €
 • 1 foto
  Bëhu i famshëm
  Sherbime

  Bëhu i famshëm

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 5 tetor 07:28
  666 €
 • 0 foto
  Ndihma financiare prej € 100,000
  Punesime

  Ndihma financiare prej € 100,000

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Gjakovë 5 tetor 01:27
  666 €
 • 1 foto
  Seksi zhvillues
  Punesime

  Seksi zhvillues

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Gjakovë 1 tetor 05:25
  1 €
 • 1 foto
  Ponuka úveru vo výške 3% sa uplatňuje
  Sherbime

  Ponuka úveru vo výške 3% sa uplatňuje

  Získajte rýchlu pôžičku vo výške 3%, kontaktujte nás teraz, aby ste mohli požiadať. e-mail: penis

  Gjakovë 28 shtator 09:10
  5.000 €
 • 4 foto
  Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN , GABAPENTIN, XANAX, TEMAZEPAM etj.
  Sherbime

  Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN , GABAPENTIN, XANAX, TEMAZEPAM etj.

  Blej Benzodiazepinat dhe opiatet me çmime të mira Email: [email protected] Telefoni /

  Gjakovë 30 gusht 17:02
  10 €
 • 0 foto
  Bëhuni të pasur
  Kafshe ferme

  Bëhuni të pasur

  ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni një pasuri Ejani të

  Gjakovë 19 gusht 11:26
  666 €
 • 7 foto
  shes biznesin ne gjakov
  Biznes ne shitje / me qera

  shes biznesin ne gjakov

  SHitet biznesi ne gjakov ne fillim te qendres 200 metra katror lokali per arsyeje migrimi ne franc

  Gjakovë 27 korrik 12:44
  100 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Gjakovë 6 korrik 10:43
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Makineri dhe inventare

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Gjakovë 30 qershor 20:27
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Ofroj e financimi garantuar 100 %
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofroj e financimi garantuar 100 %

  Ofroj e financimi garantuar 100 % pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 eu

  Gjakovë 27 qershor 12:52
  60.000.000 €