• KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  KREDI OFERTA NEW FALAS për vitin 2017

  Hello, A keni probleme që kanë të bëjnë me problemet tuaja? Thuaj jo për problemet që ju pushtonin! Ju doni të merrni kredi për realizimin e projekteve tuaja! -A Goodwill Credit -A për ecurin

  900.000 €
  Gjilan
  Sot, 00:23
 • PASTRIMI I SHTEPIJAVE

  PASTRIMI I SHTEPIJAVE

  Kompania e pastrimit gjeneral ''LUMTURIA'' nga Gjilani kryen keta sherbime; 1] Bejm pastrimin e shtepive private ne menyr gjenerale me mjete,detergjente dhe puntoret tona. 2] Bejm parapergaditjen per

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 22:41
 • Bicikell TIGER

  Bicikell TIGER

  Bicikell TIGER Shitet ose Ndrrohet me TELEFON.

  60 €
  Gjilan
  Dje, 22:38
 • Maqina per dyer dhe dritare nga pvc dhe alumini

  Maqina per dyer dhe dritare nga pvc dhe alumini

  Shese maqina te perdorta prodhues gjermon Kontakto ne vibere +377 44 120 110

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 20:33
 • rasni pilici

  rasni pilici

  pilici stari od 1 do 20 dana rase amrok australop sasex kaporka njuhempshir italijanke kokinkine velike brama bela... cena pilica se krece od 1e u zavisnosti od starosti pilica.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 15:30
 • MIKSERA BRUMI ITALIAN

  MIKSERA BRUMI ITALIAN

  SHESIM PAISJE PER KUZHINA RESTORANTE DHE FAST FOOD ,ITALIANE GJINDEMI PERBALLE ETC ,NE FERIZAJ WIBER : +37744205539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kombo berlingo jumper KUZHINA PAISJ

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 12:29
 • Bëj Bartjen e automjeteve me marimang 24h

  Bëj Bartjen e automjeteve me marimang 24h

  Bëj bartjen e automjeteve me marimang 24h numrat kontaktues 044165541/ 045676131 / 044292803 / 045676132

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 01:31
 • Bëjm Bartjen e Automjeteve 24/h SHITET KAMJANI

  Bëjm Bartjen e Automjeteve 24/h SHITET KAMJANI

  Bëjm Bartjen e Automjeteve 24/h Si dhe blejm vetura të Aksidentuara dhe me tab të huaja kontakto në Nr +37744292803;+37744165541;045686132;045676131

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 01:31
 • Gjela

  Gjela

  shiten 10 gjela edhe 1amorok per me shum informata kontaktoni 044186315 ose viber +37744186315

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 23:28
 • shitet lokali perball agmis qmimi volitshem

  shitet lokali perball agmis qmimi volitshem

  Shitet lokali perball agmis 20 metra katrot lokali edhte I pershtatshem me zyre sigurimi avokatur qmimi shum I volitshem

  25.000 €
  Gjilan
  18 shkurt 18:32
 • Shitet Lokaili 25m2 afer stacionit te autobuseve

  Shitet Lokaili 25m2 afer stacionit te autobuseve

  Shitet Lokaili 25m2 neto ndersa eshte i shfryzum 50 m2 afer stacionit te autobuseve Gilan Rruga idriz seferi ish PorCredit banka Qmimi 35000 euro PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 15:38
 • Tenda korrika tavolina DJ Muzik

  Tenda korrika tavolina DJ Muzik

  Jap me qera shatora,karrika,tavolina DJ Muzik per dasma ahengje dhe ndeja te ndryshme familjare . Tendat jan ne Dimension 5x10 posedoj edhe ndriqim per tenda.Transporti dhe montimi jan gratis ne gjith

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 14:29
 • sana

  sana

  Tmir tsivjetit i livadhev

  1 €
  Gjilan
  18 shkurt 13:28
 • Objekt afarist në shitje

  Objekt afarist në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet objekti me sipërfaqe prej 8 Ari Objekti me afër 3000m2 posedon: Kati përdhes i tëri bodrum . Kati i parë janë lokale të gatshme për shfrytë

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 11:38
 • Objekti në Gjilan

  Objekti në Gjilan

  Shitet objekti me dy hyrje të veçanta. Objekt me 4 kate me 1200m2 të shfrytëzuara posedon këtë rënditje: Kati i parë: lokal me 150m2 të shfrytëzuara, dhe dy tualete. Kati i dytë: hapsirë prej 280m2 e

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 11:29
 • 	 TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  TENDA KARRIKA TAVOLINA 049796018 & 045897859

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Shatora Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe monti

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 11:28
 • Shitet Lokali afarist

  Shitet Lokali afarist

  Shitet LOKALI AFARIST. Shitet lokali afarist me 43.5m2. Lokali eshte I pershtatshem per veprimtari tregtare. Lokali gjendet tek Tregu i Gjelber, Gjilan. Cmimi sipas marreveshjes. +377 44 945 139 e

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 10:38
 • Shitet ose jepet me qera Lokali afarist.

  Shitet ose jepet me qera Lokali afarist.

  Shitet ose jepet me qera Lokali afarist. Lokali eshte 11m2. Ka nxemje qendrore. I pershtatshem per zyre. Lokali gjendet afer Xhamise se Vogel – Gjilan. Cmimi sipas marreveshjes. Per info shtes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 10:38
 • punojm me kubza betoni edhe me vetur

  punojm me kubza betoni edhe me vetur

  punojm me kubza betoni nevelizim bari kanalizim etj po nese na kunvenon edhe me ndonj vetur ose kamjonet ose diqkatjeter qmimi sipas marrveshje per punen qe bajm marrem pergjigjsi edhe ju garantoj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 22:38
 • 2 qen shtepiak

  2 qen shtepiak

  2 qen te vegjel shtepijak te injektuar jan te vegjel vetem 2 muaj

  120 €
  Gjilan
  17 shkurt 20:38
 • tenda me nxemje ne GJILAN 044 904 994

  tenda me nxemje ne GJILAN 044 904 994

  ofrojm tenda ne sherbim me nxemje ne gjilan me karrika dhe tavolina tendat jan shum te mira dhe stabile 044 904 994

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 19:31
 • BEJM VOZITJEN PER AEROPORT SHKUP PRISHTIN TIR..

  BEJM VOZITJEN PER AEROPORT SHKUP PRISHTIN TIR..

  BEJM VOZITJE TE UDHETAREVE PREJ AEROPORTIT TE SHKUPIT ,,PRISHTINES.. TIRANES DHE NEPER GJITHE QYTETET E KOSOVES PO ASHTU NEPER AMBASADA TE SHKUPIT DHE , ,, KUFI BULLGARIJES ,,KUFI GREQIES , NE TE

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:32
 • Vozitje per Aeroport Shkupit Prishtines Tiranes

  Vozitje per Aeroport Shkupit Prishtines Tiranes

  Bejm vozitjen, transportin e udhtareve per Aeroport Shkupit ,Prishtines ,Tiranes Vozitja behet neper gjith qytetet e Kosoves vetura komode e sigurt me klim per 7 persona Viber....+377.44.242.055

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 17:32
 • Lope

  Lope

  Shiten lopët races hollshtajn tkuq edhe hollshtajn te zi Jan te perzine me simentall edhe Jan te ardhura prej gjermanis dhe zvicrres Jan te adaptuara ne kosov mesatarja e ketyre lopve prej 25 deri 42

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 14:38
 • BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepi, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Inse

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 12:32
 • BËJMË ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  BËJMË ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Ins

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 shkurt 12:30
 • Shport( Korpa ) Qera Ditore

  Shport( Korpa ) Qera Ditore

  Shporta me Qera per Pastrim Si dhe kryejm keto pune : Instalimin e Rrymes se Tensionit te Lart ( Trafostacione, Rrjete Elektrike , Montimin e Shtyllave , Ndricimin e Rrugeve etj) dhe me Instalimin

  5 €
  Gjilan
  17 shkurt 11:29
 • IPET ME QERA LOKALI (PËRDHES) AFËR ELEKTRO INN

  IPET ME QERA LOKALI (PËRDHES) AFËR ELEKTRO INN

  IPET ME QERA PERDHESA NDRIQUESHEM 300m2 OSE I NDAR NE DYSH 150, 150m2 KATI ESHTE I NALT 3 METRA Neve posedojme ne pronesi private Lokalin e ri(Përdhes 300m2) i cili gjendet ne hyrje te qytetit te Gji

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 22:30
 • Shiten virreset

  Shiten virreset

  Shiten virreset per Butik

  2 €
  Gjilan
  16 shkurt 21:35
 • Shartim te pemve

  Shartim te pemve

  Shartoj rrush molla kuvi limona etj

  2 €
  Gjilan
  16 shkurt 21:31
 • KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI

  KOMPANIA NDERTIMIT VLLEZRIT ZENELI Nga muji shkurt 2017 Super oferta ne qmime per gjith klientit si ne ndertim dhe ne lymje PROJKETIM DHE NDERTIM Kompania e jone me pervoj pune ne lemi NDER

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 21:07
 • Maqin per Balancim te Gumave

  Maqin per Balancim te Gumave

  Dy maqina njera balancim tjetra per regllazh dhe heqjen e gumave . Jan te ardhura nga Zvicrra nuk jan te perdorura ne Kosovë . Shes ose ndrroj me naj kombi . Pres blerës serioz . Qmimi me mareveshje

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 20:44
 • tenda & shatora ne GJILAN 044 286 167

  tenda & shatora ne GJILAN 044 286 167

  ofrojm tenda karrika dhe tavolina .tendat jon shum moderne she te forta per per qfardo rasti.dimenzionet 4x 10. 5x 10.6x 12.me ndriqim tel dhe wiber .(+377) 44 286 167

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 15:37
 • Shite lokali ne Gjilan (Kodi 454)

  Shite lokali ne Gjilan (Kodi 454)

  Agjensioni Jeti shpk Shet Objektin ne Qender te qyteti I cili eshte tani biznis I trektis (Ciri) Lokali eshte tri kat ne katin e 1 ka 650m2 Kati dyte ka 260m2 , dhe kati tret 240m2. Eshte e parap

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 15:34
 • Pastrim

  Pastrim

  Jemi Firm Pastrimit ne Komunen e Gjilanit Bejme Pastrimin e banesave lokaleve dhe shtepive ne menyre profisionale.per ma shum informata na kontaktoni mes telefonit ose ne faqen ton facebookit "Firma

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 14:31
 • Paisje per gjellra te ndryshme apo qumsht

  Paisje per gjellra te ndryshme apo qumsht

  Paisje per gjellra te ndryshme apo qumsht nga materiali qe nuk ndryshket eshte shum praktike dhe ekologjike veqanrsiht per restaurante apo edhe per qumshtore 91euro MBYLLJE HERMETIKE Transporti grati

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 14:29
 • Rent-a-Car AutoCenter

  Rent-a-Car AutoCenter

  "Auto Center Rent-a-Car " është themeluar në vitin 2012,me seli në Gjilan ,Republika e Kosovës,duke sjellur përvojën Gjermane në ofrimin e shërbimëve të qiradhënies së veturave. Fillimisht ka operu

  15 €
  Gjilan
  16 shkurt 06:31
 • SHATORA ( TENDA ) KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  SHATORA ( TENDA ) KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , , jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m transporti dhe montimi jan g

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 06:30
 • TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044312509

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044312509

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x 10 m 6x12 m 5x20 m 5x30 m 5x40 m 5x50 m 10x10 m 10x15 m dh

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 04:40
 • Super zbritje Uebfaqe nga 249€ në vetëm 149€

  Super zbritje Uebfaqe nga 249€ në vetëm 149€

  Super zbritje Uebfaqe nga 249€ në vetëm 149€ Oferta Speciale përfshinë të gjitha shërbimet (nga 1 – 6): 1. Uebfaqe profesionale “Biznesore” 2. Indeksim të uebfaqes tuaj në makina kërkuese (Googl

  149 €
  Gjilan
  15 shkurt 23:40
 • Shitet Femen mashkell pitbull 3muj e gjys

  Shitet Femen mashkell pitbull 3muj e gjys

  Sshes femen 100 mashkllin 150 nr 045415544

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 21:28
 • Mjelse per dhi

  Mjelse per dhi

  Shes maqinen per mjeljen e dhive ne gjendjen perfekte e re siq shihet ne foto pa perdorur ne gjendje perfekte osh ekstra per dhi i ka te gjitha paisjet ... I kemi edhe 26copa dhi 18 edha ne shitje p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 shkurt 21:34
 • shes ose ndrroj

  shes ose ndrroj

  shes shtill 38 gjentde tr rregull ndrrim i munshum me viq

  1 €
  Gjilan
  14 shkurt 17:53
 • Shitet Objekti

  Shitet Objekti

  Të nderuar, Shesim objektin i cili ka 3 kate aktuale dhe mund të ndërtohet edhe 3 kate të tjera sipër, e lejuar me plan urbanistik të qytetit. Objekti është i përpunuar si dyqan tekstili që nga viti 1

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 shkurt 17:42
 • Lokali ipet me qera

  Lokali ipet me qera

  Ipet me qera lokali ne qender te qytetit

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 shkurt 17:38
 • Pegell

  Pegell

  Pegell Whatsapp +37745542088

  70 €
  Gjilan
  13 shkurt 21:32
 • Shesim lepra

  Shesim lepra

  Shesim lepra te vegjel kam ngjyra te ndryshme copa 5$

  5 €
  Gjilan
  13 shkurt 18:33
 • Shitet viqi i 2 muj e gjys

  Shitet viqi i 2 muj e gjys

  Shes viqin 2 muj e gjys afer 150kg Viqi osht shum i mir per me rrit... Shitet me kill ose kutrum Viber+37744576966

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 shkurt 17:40
 • Shitet Lokali afarist.

  Shitet Lokali afarist.

  Shitet Lokali afarist. Lokali eshte 28m2. Ka nxemje qendrore. I pershtatshem per zyre apo ndonje veprimtari tjeter. Lokali gjendet afer Xhamise se Vogel – AgroHermes, Gjilan. Cmimi sipas mar

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 shkurt 15:28
 • Jepet lokali afarist me qera

  Jepet lokali afarist me qera

  38m2. *I pershtatur per zyre. Lokacioni : Qender (perball Hotel Kristal) - Gjilan . Cmimi sipas marreveshjes. Per informata shtese : +377 44 945 139 ecostandard@hotmail.com

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 shkurt 11:03