Gjilan

Biznes & Punësime në shitje në Gjilan

 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Gjilan Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda me qira Gjilan
  Sherbime

  Tenda me qira Gjilan

  Tenda me qira Gjilan Tenda me qera Gjilan Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavoli

  Gjilan Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika me Qera Gjilan
  Sherbime

  Karrika me Qera Gjilan

  Karrika me Qera Gjilan Karrika me Qira Gjilan Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Ta

  Gjilan Sot, 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shatora me Qira Gjilan
  Sherbime

  Shatora me Qira Gjilan

  Shatora me Qira Gjilan Ju ofrojme ne gjdo kohe Shatora, Tavolina dhe Karriga shume cilësore per gjd

  Gjilan Sot, 20:33
  1 €
 • 9 foto
  Shiten 2 Lokalet ne Gjilan PLISI viber 049 553554
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 2 Lokalet ne Gjilan PLISI viber 049 553554

  Shiten Lokalet ne Qender te Gjilanit. Te gjitha lokalet jan me qera. Mobil:, Whats app +386 49 55

  Gjilan Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LOKAL ME QERA 850 M2          049 553554
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKAL ME QERA 850 M2 049 553554

  iPET ME QERA LOKALI NE QENDER TE GJILANIT TE RRETHI NE KOMPLEKSIN PLISI GROUP. LOKALI POSEDON 850M2

  Gjilan Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofert Speciale 2 LOKALE TE PLISI 049 553554
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofert Speciale 2 LOKALE TE PLISI 049 553554

  Super ofert 2 lokale te plisi center ne qender te gjilanit. te rrethi ne lagjen Kamnik Afer Etc,viv

  Gjilan Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim
  Sherbime

  Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim

  Japim tenda me qera me dimenzione:5x10,5x12,6x12 me ndriqim. -Karrika PVC -Tavolina PVC -Transpo

  Gjilan Sot, 18:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE NGA INOXI PER RESTORANTE ,ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE NGA INOXI PER RESTORANTE ,ITALIANE

  SHESIM PAISJE PER KUZHINA RESTORANTE DHE FAST FOOD ,ITALIANE DHE HOLANDEZE GJINDEMI PERBALLE

  Gjilan Sot, 18:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Gjilan Sot, 17:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim të volitshëm ne tere ko

  Gjilan Sot, 17:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Gjilan Sot, 17:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Gjilan Sot, 17:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Furr per pula dhe qingja !
  Makineri dhe inventare

  Furr per pula dhe qingja !

  Shesim furra per qingja dhe pula per me shum ne wiber +37744193743

  Gjilan Sot, 16:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furra shum e mire me dy matorra !!!
  Makineri dhe inventare

  Furra shum e mire me dy matorra !!!

  Shitet furra per pula 8+8 per me shun ne wiber +37744193743

  Gjilan Sot, 16:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Gjilan Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kukulla Per Butike
  Makineri dhe inventare

  Kukulla Per Butike

  Shiten 2 kukulla femra per butike..

  Gjilan Sot, 15:21
  240 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjilan Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE REJA ME GARANCION BRENDE ITALIANE ,HOLANDEZE ,GJERMANE DHE TURKE 044 205 530 J

  Gjilan Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kompania Per Matje Gjeodezike (Tokave)
  Sherbime

  Kompania Per Matje Gjeodezike (Tokave)

  Kryejm keto Pune: -Rregullimi i Kufijve te Parcelave -Percaktimi i Kufijve te Parcelave -Ndarja e P

  Gjilan Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin si dhe shiqimin me kamer te gypave te Kuzhinave Lavamanve Pusetave(s

  Gjilan Sot, 12:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavolina dhe karrika për kurse
  Makineri dhe inventare

  Tavolina dhe karrika për kurse

  Shiten 8 tavolinat dhe karrikat për kurse, ato janë perdorur shumë pak, dhe janë në gjendje shumë të

  Gjilan Sot, 11:53
  400 €
 • 4 foto
  Termostat per inkubator i avansuar
  Kafshe ferme

  Termostat per inkubator i avansuar

  Shes termostatin per inkubator, ky termostat matë temperaturen dhe lagështinë. Gjithashtu kontrollon

  Gjilan Sot, 11:50
  65 €
 • 2 foto
  Lokal me qira ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira ne qender

  Lokali ipet me qira , gjendet afer shtepis se shendetit. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj bi

  Gjilan Sot, 10:54
  300 €
 • 2 foto
  Shitet rafti per buk
  Makineri dhe inventare

  Shitet rafti per buk

  Shitet rafti per buk Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret mbrenda 24h kontakt :

  Gjilan Sot, 10:53
  90 €
 • 1 foto
  Maqin per pjekjen e kafes 15kg me plin.
  Makineri dhe inventare

  Maqin per pjekjen e kafes 15kg me plin.

  Shes maqinen per pjekjen e kafes.

  Gjilan Sot, 09:47
  800 €
 • 3 foto
  Tenda Karrika Tavolina me qera 049:306:493
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina me qera 049:306:493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjilan Sot, 08:30
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gjilan Sot, 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gjilan Sot, 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gjilan Sot, 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gjilan Sot, 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gjilan Sot, 05:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 200 m2 në qendër të Gjilanit

  Shitet:Lokali Siperfaqe: a) podrumi 50 m2 i shfrytzushem b) Lokali përdhesë 150 m2 dhe terasa (pro

  Gjilan Sot, 03:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Tenda Karrika tavolina Me Qera
  Sherbime

  Tenda Karrika tavolina Me Qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Gjilan Dje, 17:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Gjilan Dje, 16:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Instalime Elektrike nga viti 1973
  Sherbime

  Instalime Elektrike nga viti 1973

  Bejme Instalimin dhe Projektimin e Energjise Elektrike ne Lagje komplet, Shtepi, Restaurante,Lokale

  Gjilan Dje, 16:25
  1 €
 • 7 foto
  kuklla
  Makineri dhe inventare

  kuklla

  shes kukla te reja pa perdor shum te mire me ngjyre Golld apo ari siq shihen ne foto

  Gjilan Dje, 15:52
  140 €
 • 4 foto
  Shesim Kurbana.
  Kafshe ferme

  Shesim Kurbana.

  kemi Kurbana

  Gjilan Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten
  Kafshe ferme

  shiten

  Shiten 4bika jan te mir per ma shum kontakto tel 45467042

  Gjilan Dje, 12:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  5 copa Bletat
  Kafshe ferme

  5 copa Bletat

  Shiten vetem 5 copa Bletat te Reja,

  Gjilan Dje, 11:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Gjilan Dje, 11:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Termostat per inkubator STC 1000
  Kafshe ferme

  Termostat per inkubator STC 1000

  Shes/Termostat ose Termometer Kjo pajisje ka Përdorim te gjere - Kontrollues I temperaturave për In

  Gjilan Dje, 11:08
  26 €
 • 5 foto
  MOLER PROFESIONALIST NGJYROSJE ETJ....
  Sherbime

  MOLER PROFESIONALIST NGJYROSJE ETJ....

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Gjilan Dje, 10:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shesim furra per pula dhe qingja
  Makineri dhe inventare

  Shesim furra per pula dhe qingja

  Shesim furra per pula dhe qingja! Wiber:+37744193743

  Gjilan Dje, 10:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viq Mashkull 1 javësh
  Kafshe ferme

  Viq Mashkull 1 javësh

  Viç Mashkull i races Simental 1 javësh

  Gjilan Dje, 10:04
  400 €
 • 0 foto
  Taksi (taxi) aeroport
  Sherbime

  Taksi (taxi) aeroport

  Gjilan - Shkup 40 euro(qytet) Gjilan aeroport Shkup 45 Euro Gjilan - beograd 190 Euro Gjilan Tira

  Gjilan Dje, 09:41
  40 €
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Gjilan Dje, 03:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Gjilan Dje, 03:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gjilan Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gjilan Dje, 02:53
  Me Marrveshje