Gllogoc

Biznes & Punësime në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131
  Sherbime

  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda Egzoni
  Sherbime

  Tenda Egzoni

  Tenda Egzon

  Gllogoc Sot, 11:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA SHATORA DIMROR
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA SHATORA DIMROR

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 11:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shiten lopa muzati pulat shota
  Kafshe ferme

  shiten lopa muzati pulat shota

  shiten lopa osht bars ne mujin tetor pjell hale osht tu u mjel shitet muzati i majtun me ushqim naty

  Gllogoc Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  japim me qera ne shebrim shatora karrika tavolina ne gjod jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq

  Shitet lopa me viq qmimi sipas marrveshjes per kontakt numri : 044-445-354

  Gllogoc Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop perbrisk
  Kafshe ferme

  Lop perbrisk

  Lopa asht shterrp ika 8 litra tamel asht elshume nefush gjith 044245505 vajber +38344245505

  Gllogoc Sot, 09:52
  660 €
 • 4 foto
   6 bika 450 deri 600 kg
  Kafshe ferme

  6 bika 450 deri 600 kg

  6 bika te ushqyer bio

  Gllogoc Sot, 08:35
  230 €
 • 5 foto
  Shes Lopt qumeshtore shum te mira me viqa
  Kafshe ferme

  Shes Lopt qumeshtore shum te mira me viqa

  Shes lopt shum te mira : Lopa e bardh me te hirit e garantuar per 13 litra qumesht U shtu per her t

  Gllogoc Sot, 07:22
  1.600 €
 • 0 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Sot, 01:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lop me Viq
  Kafshe ferme

  Lop me Viq

  Shitet Mshtjerra S’ pari me Viq Mashkull 20 Litra Tamel shum e Urt mjelet me Dor dhe me Maqin ipet m

  Gllogoc Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mshtjerra Spari
  Kafshe ferme

  Mshtjerra Spari

  Shiten Dy Mshtjerra S’ pari Qekis tash pejllin 20 L Shim t’ Urta Ipen me Garancjon Viber +383 44 1

  Gllogoc Dje, 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes lopen
  Kafshe ferme

  shes lopen

  shes lopen shterrp tamel ka 15deri18killa

  Gllogoc Dje, 21:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten qurat dhe quranat
  Kafshe ferme

  Shiten qurat dhe quranat

  Shiten qurat dhe quranat e kti viti qmimi per cop 20 eu qura,25 eu qurani qmimi i pa diskutushum boj

  Gllogoc Dje, 21:00
  20 €
 • 1 foto
  tenda me qera
  Sherbime

  tenda me qera

  Tenda Ardi

  Gllogoc Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mshtjerr 6muj
  Kafshe ferme

  Mshtjerr 6muj

  Shitet mshtjerra 6mujshe shum e mir e rritu ne shtall grantojm per mish bio pesh afer 200kg. Viber +

  Gllogoc Dje, 20:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten vjetat
  Kafshe ferme

  Shiten vjetat

  Shiten dy vjeta meshkuj per me shum kontaktoni: Viber:+38349572342 044261642

  Gllogoc Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lopen bars ose ndrroi me lop shterrp
  Kafshe ferme

  Shes lopen bars ose ndrroi me lop shterrp

  Shes lopen bars 3 muj ose e ndrroi me lop shterrp tamel 8 litra e urt pa behane nr viber +3834970754

  Gllogoc Dje, 18:14
  950 €
 • 10 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNO

  Gllogoc Dje, 17:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bikat
  Kafshe ferme

  Bikat

  Bikat Jan te leshun dy nja su leshu

  Gllogoc Dje, 17:33
  22 €
 • 8 foto
  Shiten drut Bungu
  Kafshe ferme

  Shiten drut Bungu

  shes dru bungu te njoma te trasha rreth 9 metra qmimi 45 euro per meter viber:+38345879795

  Gllogoc Dje, 17:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  roleta
  Sherbime

  roleta

  Roleta punues

  Gllogoc Dje, 17:22
  32 €
 • 2 foto
  Dru ne shitje
  Kafshe ferme

  Dru ne shitje

  Shesum dru dhe cunga kush esht interesun na lajmroni ne numrin 045612620 ose viber +38345612620

  Gllogoc Dje, 17:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shesum qura
  Kafshe ferme

  Shesum qura

  Shesum qura qurana dhe pula permashum na kontaktoni ne 045612620 ose viber +38345612620

  Gllogoc Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore

  Shesum lop qumshtore ndrrojm me lop plle per mashum na kontaktoni ne numrin 045612620 ose iber +383

  Gllogoc Dje, 17:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BËJM ELEMINIMIN E BUNASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BËJM ELEMINIMIN E BUNASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Gllogoc Dje, 16:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mzati
  Kafshe ferme

  Mzati

  shes mzatin baj edhe ndrrime me ni lop qe esht bars ose me viq

  Gllogoc Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vjeta meshkuj
  Kafshe ferme

  Vjeta meshkuj

  Shes dy vjeta meshkuje jane shume te mire per me i majte ka 6 muaj

  Gllogoc Dje, 14:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET LOKALI DRENAS
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI DRENAS

  Shitet Lokali ne Drenas. Per me shume informata te lutem kontaktoni ne numrin + 383 45 887 606

  Gllogoc Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Dje, 13:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kosh per kallamoq / urgjent
  Kafshe ferme

  Kosh per kallamoq / urgjent

  Shitet koshi per kallamoq .

  Gllogoc Dje, 13:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kosh per Kallamoq Metal / boj ndrrim
  Kafshe ferme

  Kosh per Kallamoq Metal / boj ndrrim

  Shitet koshi i kallamoqit prej metali per me shume na kontaktoni.

  Gllogoc Dje, 13:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda
  Sherbime

  tenda

  Tenda Ardi

  Gllogoc Dje, 12:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  Shes viqin simental 6 muaj Ky numer ska viber.

  Gllogoc Dje, 11:56
  Me Marrveshje