Gllogoc

Biznes & Punësime në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  Kasap tafili
  Kafshe ferme

  Kasap tafili

  Prem pasterrma sipas porosis si dhe me termine posedojm sharren per eshtna si dhe kamjoni per transp

  Gllogoc Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Gllogoc Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYR ..
  Punesime

  FASADER, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYR ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Gllogoc Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJ..
  Punesime

  FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Gllogoc Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ECO100%
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ECO100%

  DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA milingona BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE NE M

  Gllogoc Dje, 14:35
  1 €
 • 0 foto
  Blej lop mzet vjeta
  Kafshe ferme

  Blej lop mzet vjeta

  Blej lop vjeta mzet qmimi sipas marrveshjes 044245505 vajber +38344245505

  Gllogoc Dje, 09:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shërbime me mini bager...
  Sherbime

  Shërbime me mini bager...

  -Firma jonë kryen shërbime me bager 5 ton dhe mjete tjera të përshtatshme për kryerjen punëve të nd

  Gllogoc Dje, 08:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjm ngjeshjen me valak-cilinder 3.5 t
  Sherbime

  Bëjm ngjeshjen me valak-cilinder 3.5 t

  \"Jetmiri\"-sh.p.k. - Drenas, ofron ngjeshjen e shtresave të zhavorit në siperfaqe të ndryshme me ci

  Gllogoc Dje, 08:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vazo betoni
  Sherbime

  Vazo betoni

  Prodhojmë vazo betoni me dimensione 40x33 cm, vazo 55x37 cm të cilat shërbejnë për mbjelljen e lulev

  Gllogoc Dje, 08:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transporte dhe sherbime me kran...
  Sherbime

  Transporte dhe sherbime me kran...

  Bëjmë transporte te ndryshme si dhe ofrojme sherbime me kran ,firma jonë ofron edhe shërbime me bag

  Gllogoc Dje, 08:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Prodhojme dhe montojme kubeza betoni anesor ujor
  Sherbime

  Prodhojme dhe montojme kubeza betoni anesor ujor

  Prodhojmë dhe montojmë kubëza betoni: 6cm, 8cm, anësor 6x20x50, anësor 8x20x100, anësor 24x18x12cm,

  Gllogoc Dje, 07:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNO

  Gllogoc Dje, 05:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika pe 045 592 443
  Sherbime

  Tenda karrika pe 045 592 443

  ofrojm tenda shum moderne dhe stabile.tendat jan 4x10.5x8.5x10. esht me karrika dhe tavolina .044

  Gllogoc Dje, 03:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha- kulma tba

  Gllogoc 20 nëntor 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes duj te Sanes
  Kafshe ferme

  Shes duj te Sanes

  kam rreth 250 duj san, qmimi eshte 2.50

  Gllogoc 20 nëntor 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET LOKALI DRENAS
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI DRENAS

  Shitet Lokali ne Drenas. Per me shume informata te lutem kontaktoni ne numrin + 383 45 887 606

  Gllogoc 20 nëntor 14:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BËJM ELEMINIMIN E BUNASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BËJM ELEMINIMIN E BUNASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  N.SH EKO-TIME Kryen Aplikimin e D.D.D-së Në Shtëpit, Banesat, Dhe Lokalet Afariste Duke Përdor Prep

  Gllogoc 20 nëntor 13:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kozerta-jeleku
  Sherbime

  Kozerta-jeleku

  shitet kozerta - jeleku kush ka probleme me unaza ne kuti iri asht

  Gllogoc 20 nëntor 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shese duje te sanes+kashte
  Kafshe ferme

  shese duje te sanes+kashte

  Shesë dujë të sanes dujte jane te mdhaj .edhe 60 duje kashte.qmimi i dujve te sanes 1.50e i kashtes

  Gllogoc 20 nëntor 06:40
  1 €
 • 3 foto
  BUBASHFABA DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PA EFEKTE ANSORE
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PA EFEKTE ANSORE

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Gllogoc 19 nëntor 22:17
  1 €
 • 1 foto
  Ofrojme Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Ofrojme Avull dhe fishekzjarre

  Avull dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Gllogoc 19 nëntor 22:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Politika Agency
  Sherbime

  Politika Agency

  Përshëndetje Unë jam një ndërmjetës financiar në rreziqet kryesore në tregun e aksioneve dhe financa

  Gllogoc 19 nëntor 20:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharra me Dy koka
  Makineri dhe inventare

  Sharra me Dy koka

  Sharra me dy koka per profile te Aluminit dhe plastikes Sharra eshte ne gjendje te rregullt. Qmimi

  Gllogoc 19 nëntor 15:05
  4.000 €
 • 5 foto
  Kateransore SCM
  Makineri dhe inventare

  Kateransore SCM

  Shitet kateransorja SCM e cila eshte shume e ruajtur dhe praktike. Ne gjendje shume te mire pune. Ka

  Gllogoc 19 nëntor 09:52
  5.400 €
 • 2 foto
  miser per sillazh ose me qiru
  Kafshe ferme

  miser per sillazh ose me qiru

  shiten 70 ari miser per sillazh ose per kokerr, esht shum i mir, qmimi me marrveshje, më gjersisht

  Gllogoc 18 nëntor 22:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Sherbime

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, Tel:viber dhe whatsapp ne nr: +38349383133 +3834

  Gllogoc 17 nëntor 11:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Gesi Izolim
  Sherbime

  Gesi Izolim

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha

  Gllogoc 17 nëntor 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda.Tym dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Tenda.Tym dhe fishekzjarre

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Gllogoc 17 nëntor 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe inqizimin me kamer te xhitha gypave te Kuzhinave Lavamanve Puse

  Gllogoc 17 nëntor 10:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes qura dhe qurana urgjent
  Kafshe ferme

  Shes qura dhe qurana urgjent

  Shes qurat dhe quranat urgjent jan shum te mir 100% Bio! Qmimin per qura dhe qurana 15€. Nr i viber

  Gllogoc 16 nëntor 20:56
  15 €
 • 1 foto
  Ponuda privatnog zajma E-mail: bermudez01960@gmail.com
  Sherbime

  Ponuda privatnog zajma E-mail: [email protected]

  Ponuda privatnog zajma E-mail: [email protected] Ponuda zajmova između pojedinaca ljudima u

  Gllogoc 15 nëntor 05:59
  5.000 €
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me simenz. 4x8m 5x10m 6x12m

  Gllogoc 12 nëntor 15:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NIVELIZIME izolim TE DYSHEMEVE
  Sherbime

  NIVELIZIME izolim TE DYSHEMEVE

  ofrojm keto sherbime nivelizimin podrumave garazhave te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me q

  Gllogoc 11 nëntor 06:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PUNOJM SKELE NGA HEKURI  BEJME NDRRIM EDHE ME V..
  Punesime

  PUNOJM SKELE NGA HEKURI BEJME NDRRIM EDHE ME V..

  Punojm skele te kualitetit te larte me cmim te volitshem sipas marrveshjes po me mundesi ndrrimi me

  Gllogoc 8 nëntor 22:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm Dyer Gilindera Rrethoja Konstrukcione
  Sherbime

  Punojm Dyer Gilindera Rrethoja Konstrukcione

  Punojm Dyer , Gilindera , Rrethoja, Konstrukcione nga hekuri me kualtiet te larte dhe granci te plot

  Gllogoc 8 nëntor 22:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dëshmia e gjallë e ofertave të huasë private
  Kafshe ferme

  Dëshmia e gjallë e ofertave të huasë private

  Madam dhe Zotëri Unë po ju jap ofertat e mia, pasi kjo mund t'ju interesojë. Unë jam një bizne

  Gllogoc 3 nëntor 11:08
  100 €
 • 8 foto
  Izolim me kondor
  Sherbime

  Izolim me kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha.

  Gllogoc 1 nëntor 08:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shes bikun i ushqyer bio.. Per me shum telefononi..edhe viber..

  Gllogoc 31 tetor 18:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...
  Sherbime

  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...

  We manufacture and distribute Potassium Cyanide which is a colorless crystalline compound.Our potass

  Gllogoc 24 tetor 17:47
  200 €
 • 3 foto
  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars
  Kafshe ferme

  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars

  Lopa me viq mashkull 1muj e 17dit viqi 1100fiks...e Lopa tjeter kuq e bardh 6muj bars sot ka 10lit t

  Gllogoc 22 tetor 07:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 250D Automati-ndrrim me lop.viq.bik
  Kafshe ferme

  Mercedes-Benz 250D Automati-ndrrim me lop.viq.bik

  Mercedes Benz 250 Automatik Kerri esht ngjendje shum tmir si ne matorr ashtu edhe ne karaseri esht

  Gllogoc 21 tetor 17:18
  2.499 €
 • 4 foto
  Bikat
  Kafshe ferme

  Bikat

  Bikat jan shum te mir 650 kg dhe 450 i kuqi

  Gllogoc 20 tetor 21:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ndrrim me naj lop ose mshtjerra
  Kafshe ferme

  Ndrrim me naj lop ose mshtjerra

  Traktori esht ne gjendhe te mir

  Gllogoc 19 tetor 06:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes lop 6muj bars
  Kafshe ferme

  Shes lop 6muj bars

  Lopa asht mbarsu me 12Mars..sot ka dej10lit tamel..shum e mir asht..1000qmimi fiks +38349784676

  Gllogoc 18 tetor 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shes bikin mbi 500 kg asht shum i mir shyt i ka 1 vit nuk osht i tregut qmimi ne tel 0038344762460 n

  Gllogoc 18 tetor 15:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes bikun urgjent
  Kafshe ferme

  Shes bikun urgjent

  Shes bikun urgjent shum te mir siq shihet edhe ne foto. Qmimin per kg —> 2.30 Nr i viberit: +3

  Gllogoc 16 tetor 20:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papagjere Cute Grey Afrikane
  Kafshe ferme

  Papagjere Cute Grey Afrikane

  Papagjere Cute Grey Afrikane papagall të bukur në dispozicion. Këto papagall janë aktualë në vaksin

  Gllogoc 15 tetor 15:40
  400 €
 • 5 foto
  Shitet lopa bars
  Kafshe ferme

  Shitet lopa bars

  Shitet lopa edhe 2 muj shtohet lopa asht shum e mir tri pjellshe e urt e but bejm ndrrim me bik per

  Gllogoc 15 tetor 06:57
  1.100 €
 • 8 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , 044 205 539 KEMI FURRA ORIGJINAL

  Gllogoc 11 tetor 10:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE RESTORANTEVE GJINDEMI NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Gllogoc 10 tetor 22:01
  Me Marrveshje