Istog

Biznes & Punësime në shitje në Istog

 • 2 foto
  DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK
  Sherbime

  DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Istog Sot, 02:29
  1 €
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Istog Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Istog Dje, 19:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Istog Dje, 15:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM EKOLOGJIK 100%
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM EKOLOGJIK 100%

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Istog Dje, 14:55
  1 €
 • 0 foto
  pa marr plehu
  Kafshe ferme

  pa marr plehu

  Gratis plehu per lope shum mire Dubrave

  Istog Dje, 11:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARR

  Istog 15 shkurt 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Istog 1 shkurt 20:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Sherbime

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Istog 29 janar 17:08
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Sherbime

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Istog 28 janar 17:06
  100 €
 • 1 foto
   Novac posudba
  Sherbime

  Novac posudba

  kredite iz 2000. i EURO 500.000 EURO izvan nje. Moj kvržica je ucinio s kamatom od 3% . preteur.

  Istog 14 janar 20:06
  10 €
 • 0 foto
  Pozajmice do 500.000 eur
  Punesime

  Pozajmice do 500.000 eur

  Novi Pazar Oglasi Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 3%. Iznos varira od 2.000€ do 800.00

  Istog 13 janar 20:52
  10.000 €
 • 0 foto
  Tersher ushqim per lop
  Kafshe ferme

  Tersher ushqim per lop

  Shiten 150balla duj tersher Pa e nzan shiu vetem ne garazh Extra Klas

  Istog 12 janar 21:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..
  Punesime

  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..

  KOMPANIA-EXTRA-E SPECIALIZUAR-PER -PASTRIM--SHTEPIVE -LOKALET-OBJEKTE - ETJ. BEJ PASTRIM GEJAVE [ K

  Istog 6 janar 13:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viber: 00385 923890978
  Sherbime

  Viber: 00385 923890978

  Zajam ponuda izmedu osobito Bok Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci. Imam pun

  Istog 5 janar 17:40
  10 €
 • 0 foto
  Duj sane
  Kafshe ferme

  Duj sane

  Shes duj ten sivjetit

  Istog 20 dhjetor 14:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ponuka pôžičiek na prázdninové obdobie
  Biznes ne shitje / me qera

  Ponuka pôžičiek na prázdninové obdobie

  Dobrý deň, Obraciam sa na všetkých jednotlivcov, ktorí ich potrebujú, aby oznámili, že poskytujem p

  Istog 17 dhjetor 14:47
  60.000 €
 • 2 foto
  Pula gjela
  Kafshe ferme

  Pula gjela

  shes Pula te katunit Edhe pula klluq Me vo per ma shum na kontaktoni ne tel +38345244703 edhe ne vib

  Istog 16 dhjetor 11:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa simental
  Kafshe ferme

  Shitet lopa simental

  është barrës, e urtë, hanë mirë dhe i ka 25-30 litra qumësht në ditje. E tretit viq është edhe me vi

  Istog 30 nëntor 15:26
  1.700 €
 • 2 foto
  Shitet lopa simental
  Kafshe ferme

  Shitet lopa simental

  është barrëse, e urtë, hanë mirë, 20-25 litra qumësht, të tretit viq, është edhe me viq por me viq m

  Istog 30 nëntor 15:26
  1.650 €
 • 4 foto
  Lop shterrpe per kurban
  Kafshe ferme

  Lop shterrpe per kurban

  Lope shterrpe ashte shum e mir mjelet kapake

  Istog 29 nëntor 15:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi mashkull 8 mujsh
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull 8 mujsh

  Shitet viqi 8 mujsh,2.50kg.I rritur me qumsht,hala pun ner lop pa e lidh kurr.

  Istog 19 nëntor 15:26
  1.200 €
 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Biznes ne shitje / me qera

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Istog 10 nëntor 12:31
  100 €
 • 1 foto
  Rychlý úvěr 500000 až 10000000
  Biznes ne shitje / me qera

  Rychlý úvěr 500000 až 10000000

  Spolehlivá a seriózní nabídka finanční úvěrů pro celou Českou republiku. Nabízím vám úvěry od 40.000

  Istog 7 nëntor 15:12
  9.000.000 €
 • 10 foto
  Mshtjerr
  Kafshe ferme

  Mshtjerr

  Shess mshtjerren 11 muj,e rritur me ushqim bio.

  Istog 2 nëntor 19:10
  820 €
 • 1 foto
  Pozajmice do 500.000 eur
  Kafshe ferme

  Pozajmice do 500.000 eur

  Novi Pazar Oglasi Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 3%. Iznos varira od 2.000€ do 800.00

  Istog 23 tetor 03:08
  10.000 €
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Istog 20 tetor 12:20
  100 €
 • 4 foto
  shitet motorr sharra STIHL 64 100% original
  Kafshe ferme

  shitet motorr sharra STIHL 64 100% original

  shes motor sharren Stihl 64 100% original me te gjitha pjeset e veta qysh u ardh prej zvicrre shitet

  Istog 20 tetor 10:52
  500 €
 • 2 foto
  Makine per dyner
  Makineri dhe inventare

  Makine per dyner

  Shitet makina per dyner ne gjendje te rregullt, me ngrohes te saponderruar. Makina funksion me plin.

  Istog 17 tetor 18:27
  100 €
 • 5 foto
  2 ekter e 20 ari 500 euro
  Kafshe ferme

  2 ekter e 20 ari 500 euro

  Shes 2 ekter e 20 ari miser me qmim 500 euro.Misri eshte mesatar.Misri gjjindet ne nje teren te rraf

  Istog 15 tetor 19:52
  500 €
 • 6 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Me marrveshje

  Istog 10 tetor 14:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferte falas.'
  Sherbime

  Oferte falas.'

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Istog 10 tetor 09:48
  50.000 €
 • 1 foto
  Novac Zajam ponuda
  Sherbime

  Novac Zajam ponuda

  Pozdrav Ja sam posebno u suradnji s bankom Laurencijski personnne koji pomaže sve u potrebi finan

  Istog 10 tetor 02:50
  100 €
 • 4 foto
  Shes lopen hollshtajn
  Kafshe ferme

  Shes lopen hollshtajn

  Shes lopen hollshtajn osht bars, shtohet me 30 Shtator, viqi i saj i dyt. Lopa osht e shnosh edhe ur

  Istog 30 shtator 11:12
  1.550 €
 • 5 foto
  Shes lopen shyt
  Kafshe ferme

  Shes lopen shyt

  Lopa osht e shnosh dhe urt i qet deri 15 litra tomel ne dite.

  Istog 30 shtator 11:11
  1.000 €
 • 11 foto
  Shesim vez dhe zoj te pulav te races Amrock
  Kafshe ferme

  Shesim vez dhe zoj te pulav te races Amrock

  Shesim zogj dhe vez te pulav te races amrock me garancion jan prej ktyne pulav per kontakt dhe poros

  Istog 29 shtator 02:15
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Zoj amrock, gjela amrock, quran, zoj te qures
  Kafshe ferme

  Zoj amrock, gjela amrock, quran, zoj te qures

  Shes quranin 1 vjeqar, 4+2 amrock originall shes zoj amrock te ktyre pulav shes gjela amrock 4 mujsh

  Istog 29 shtator 02:15
  10 €
 • 9 foto
  Shes pula ose zoj orpingtonbuff
  Kafshe ferme

  Shes pula ose zoj orpingtonbuff

  Shes 3+1 orpington buff (30€ copa) Shes 8+1 zoj 4 mujsh orpington buff(15€ copa) Vendi rrethina isto

  Istog 29 shtator 02:15
  15 €
 • 7 foto
  Shes 2 hektar e 20 ari miser 650 euro
  Kafshe ferme

  Shes 2 hektar e 20 ari miser 650 euro

  Shes 2 hektar e 20 ari miser me qmim te volitshem.Misri ndodher ne ni teren te rrafsht dhe pran rrug

  Istog 28 shtator 22:45
  650 €
 • 0 foto
  Shes 10.000 kg grur,0.20kg
  Kafshe ferme

  Shes 10.000 kg grur,0.20kg

  Shess 10.000 grur me qmim 0.20 cent kilogramin.

  Istog 27 shtator 07:47
  2.000 €
 • 0 foto
  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU
  Sherbime

  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU

  Përshëndetje të dashur klientë, ju po kërkoni financim për biznesin tuaj, ose për të zgjidhur proble

  Istog 26 shtator 07:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 120duj yshqym dhe 5rrotoballa
  Kafshe ferme

  Shes 120duj yshqym dhe 5rrotoballa

  Shes 120 duj yshqym te sivjetit , qmimi per cop :1.50Euro Poashtu shes 5 rrotoballa , qmimi per cop

  Istog 25 shtator 12:29
  25 €
 • 1 foto
  shërbim shpirtëror
  Sherbime

  shërbim shpirtëror

  * Unë jam një spiritualist që nga sakété për të gjitha problemet e mia që përpiqen të shohin -Probl

  Istog 24 shtator 12:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lopa hollshtajn. simentall
  Kafshe ferme

  Shitet lopa hollshtajn. simentall

  Shitet lopa hollshtajn e kryqzume ne simentall osht bars 8 muj gati viqin e 3 eka ika 24 littra tanm

  Istog 24 shtator 12:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lopa 1500
  Kafshe ferme

  Shitet lopa 1500

  Shitet lopa Qeke barrs E urt qumshtore +38349612602

  Istog 23 shtator 18:29
  1.500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kafshe ferme

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Istog 23 shtator 14:01
  70.000 €
 • 0 foto
  Ofertë për hua të përballueshme Aplikoni Tani
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë për hua të përballueshme Aplikoni Tani

  Keni nevojë për fonde për të ngritur biznesin tuaj Emri im është Shamla Biba, unë jam një huadhënës

  Istog 23 shtator 12:28
  199 €
 • 4 foto
  Viqat
  Kafshe ferme

  Viqat

  Shiten viqat e races simentall viqat jon te shendosh .viqat jon te lopeve qeke jan 3 mashkuj e 2 fe

  Istog 22 shtator 21:30
  400 €
 • 0 foto
  KUJDESI Sasia e Kreditit DHE TEL VETM KUNDRA PA PR
  Sherbime

  KUJDESI Sasia e Kreditit DHE TEL VETM KUNDRA PA PR

  ofrojmë kredi për të gjitha ndërkombëtarët dhe midis llojeve individuale të vrimave, për të gjitha n

  Istog 22 shtator 01:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Buy mdai, mdma, mdpv, ketamine, heroine, cocaine,
  Sherbime

  Buy mdai, mdma, mdpv, ketamine, heroine, cocaine,

  Buy high quality 2CI, 2CP,2CE ,2CB,Mephedrone Ketamine Heroine cocaine ,5-Meo-DMT 4-Aco-DMT 4-Ho-MI

  Istog 21 shtator 23:04
  300 €