Istog

Biznes & Punësime në shitje në Istog

 • 3 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Istog Sot, 03:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Istog Sot, 03:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Istog Sot, 02:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shes lopen 3 muj bars pa viq

  Istog Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shiten zogzat 3+3
  Kafshe ferme

  shiten zogzat 3+3

  shiten pulat 3+3 jan te reja hala si kan 6 muje kan fillu edhe vezve qmimi i volitshem jan te shend

  Istog Dje, 20:44
  16 €
 • 7 foto
  Gesi Izolim
  Sherbime

  Gesi Izolim

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber---

  Istog Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ne shitje 15Gjela
  Kafshe ferme

  Ne shitje 15Gjela

  Shes 15gjela Tkatnunit tperzim Me brahma mish Cilsor Bio si Dhe Rac e mir per mbajtje.per me shum na

  Istog Dje, 19:49
  13 €
 • 2 foto
  Shitet terfoj extra klas
  Kafshe ferme

  Shitet terfoj extra klas

  Shitet terfoj (detelin) extra klas

  Istog Dje, 19:46
  2 €
 • 2 foto
  Shes Grurin
  Kafshe ferme

  Shes Grurin

  Shes grurin extra klas kemi 70 thas

  Istog Dje, 19:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet SILLAZHI
  Kafshe ferme

  Shitet SILLAZHI

  Shitet sillazhi 5 prekolica miser i bardh

  Istog Dje, 19:26
  230 €
 • 3 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shiten Bikat

  Istog Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH NGA INOKSI

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Istog Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 3 vjeta mashkuj njo femer
  Kafshe ferme

  Shiten 3 vjeta mashkuj njo femer

  Shiten vjetat mosha 6 muj per me shum info +38343923858

  Istog Dje, 19:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELERIE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Istog Dje, 18:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi mashkull 3muj i ka hala pin tamel han ushqim edhe mill +38344347648

  Istog Dje, 18:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten dhit
  Kafshe ferme

  Shiten dhit

  Shes 2 dhi e 5 edha. Nr.kontaktues-044305460 Viber:+38344305460

  Istog Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet viqi femen i sapolindur
  Kafshe ferme

  shitet viqi femen i sapolindur

  osht simentalk nona e vet i qet 20 litra tomel

  Istog Dje, 13:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  shitet viqi femen

  viqi osht i 7 dite

  Istog Dje, 13:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten viqat mashkuj
  Kafshe ferme

  shiten viqat mashkuj

  shiten viqat mashkuj

  Istog Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  furr buke italjane me gjitha paisjet percjellse
  Makineri dhe inventare

  furr buke italjane me gjitha paisjet percjellse

  shitet furr buke italjane mikser brumi KEMPER ,veknaric sewer ronde ,pres brumi komplet furra per p

  Istog Dje, 12:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Istog Dje, 08:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes
  Kafshe ferme

  Shes

  Shesum 9 viqa mashqi simentallka per majmeri

  Istog 26 shtator 20:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Mzet 550KG
  Kafshe ferme

  Shes Mzet 550KG

  Shes dy mzet 550kg veq njani, klas par jan Qmimi me marrveshje Nr kontaktues: +38344682511

  Istog 26 shtator 13:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Viqi Mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi Mashkull

  Shitet viqi mashkull rac

  Istog 26 shtator 12:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Viqi femer
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi femer

  Shitet Viqi femer

  Istog 26 shtator 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Viqi
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi

  Shitet viqi femer

  Istog 26 shtator 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Viqi MASHKULL
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi MASHKULL

  Shitet viqi mashkull qmimi sipas marreveshjes Viqi eshte rac

  Istog 26 shtator 12:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NE SHITJE 10 GJELA
  Kafshe ferme

  NE SHITJE 10 GJELA

  NE SHITJE 10 GJELA tkatunit tperzim brahma per me shum na kontaktoni ne tel 045244703 045988530 .

  Istog 26 shtator 11:51
  100 €
 • 2 foto
  Shiten 5zoj
  Kafshe ferme

  Shiten 5zoj

  Ne shitje 5zoj per me shum na kontaktoni ne tel 045988530 045244703

  Istog 26 shtator 11:31
  7 €
 • 5 foto
  Shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull

  Shitet viqi mashkull 3 muj raca simentall qmimi sipas marrveshjes

  Istog 26 shtator 10:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull

  Shitet viqi mashkull 3 muj raca simentall qmimi sipas marrveshjes

  Istog 26 shtator 10:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes afer 200 duj jan te sapo lidhur otav
  Kafshe ferme

  Shes afer 200 duj jan te sapo lidhur otav

  Shiten afer 200 duj Dujt sapo i kam lidh jan krejt otav Qmimi per cope : 2.30c Per me shum kontakt

  Istog 26 shtator 09:55
  2 €
 • 6 foto
  Shes Kurban per bajeram
  Kafshe ferme

  Shes Kurban per bajeram

  Shes Kurban per bajeram

  Istog 26 shtator 09:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK
  Sherbime

  DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE PA RREZIK

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Istog 26 shtator 03:29
  1 €
 • 3 foto
  shitet lopa shterrp
  Kafshe ferme

  shitet lopa shterrp

  shitet lopa shterrp 600killa te 3 pjellsh osht osht shum e mir me pre per ma shum na kontaktoni

  Istog 25 shtator 20:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sistem i lidhjes se lopeve
  Kafshe ferme

  Sistem i lidhjes se lopeve

  sitem i lidhjes se lopeve nga Zvicera

  Istog 25 shtator 09:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..
  Punesime

  KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEP..

  KOMPANIA-EXTRA-E SPECIALIZUAR-PER -PASTRIM--SHTEPIVE -LOKALET-OBJEKTE - ETJ. BEJ PASTRIM GEJAVE [ K

  Istog 24 shtator 19:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Istog 24 shtator 15:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shërbimi personal në Francë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shërbimi personal në Francë

  Shërbimi personal në Francë A jeni një individ apo pronar biznesi në nevojë financiare për k

  Istog 23 shtator 23:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull

  Shes viqin mashkull shyt,3 muaj e gjysmë.

  Istog 23 shtator 11:30
  530 €
 • 2 foto
  shitet lopa shterrp
  Kafshe ferme

  shitet lopa shterrp

  shitet lopa shterrp lopa osht e mir e urt ebut per ma shum na kontaktoni nr:044-485-294

  Istog 22 shtator 15:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet mshtjerra
  Kafshe ferme

  shitet mshtjerra

  shitet mshtjerra osht shum emir per ma shum na kontaktoni nr:044-485-294

  Istog 22 shtator 14:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet lopa shterrp
  Kafshe ferme

  shitet lopa shterrp

  shitet lopa shterrp lopa osht e mir e but me hanger qka ti qitsh per ma shum na kontaktoni ne nr:044

  Istog 22 shtator 14:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet lopa shterrp
  Kafshe ferme

  shitet lopa shterrp

  shitet lopa shterrp lopa osht emir e but han qka ti qitsh per ma shum na kontaktoni ne nr:044-485-29

  Istog 22 shtator 14:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  shitet lopa me viq

  shitet lopa me viq femen viqi ika 1muj lopa osht shum emir e urt e but pres blers serioz nr 044-485

  Istog 22 shtator 14:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten viçat
  Kafshe ferme

  Shiten viçat

  Shiten 2 meshkuj dhe 2 femra Çmimi: Me marreveshje

  Istog 12 shtator 21:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viqi mashkull klasa par
  Kafshe ferme

  Viqi mashkull klasa par

  Ne shitje viqi mashkull shum i mir raca montebeliard per me shum +38349437377

  Istog 12 shtator 11:55
  330 €
 • 2 foto
  Gjela bio
  Kafshe ferme

  Gjela bio

  Shesim gjela tkatunit 7copa

  Istog 12 shtator 11:42
  70 €
 • 2 foto
  Shitet lopa simentall me viq mashkull .
  Kafshe ferme

  Shitet lopa simentall me viq mashkull .

  Shitet lopa me viq mashkull qumshtore deri ne 20 litra me garancion ka pjelle qe dy muaj e urt e but

  Istog 12 shtator 10:53
  1.550 €
 • 9 foto
  TENDA, KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA, KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045646222

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Istog 12 shtator 07:53
  Me Marrveshje