Kaçanik

Biznes & Punësime në shitje në Kaçanik

 • 3 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Shitet lopa eshte e mbarsume me 30.09.2018 Eshte e mire 10 l qumesht i qet Eshte e re Qmimi 1350

  Kaçanik 19 maj 13:26
  1.350 €
 • 2 foto
  Dhit ne shitje
  Kafshe ferme

  Dhit ne shitje

  Dhit ne shitje ( dhija zez e kaf asht bars )e bardha qet pak tamel kja e zeza 2 kl tamel ndit i

  Kaçanik 19 maj 01:31
  70 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar me siguri në transferim
  Sherbime

  Kredia e ofruar me siguri në transferim

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kaçanik 16 maj 10:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Reklame
  Lokale / Punetori / Magazina

  Reklame

  Shitet reklama me shkrimin STOP&SHOP, e vlefshme per biznese ne rruge dhe tjera. Permasat e rek

  Kaçanik 14 maj 06:49
  700 €
 • 0 foto
  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë
  Sherbime

  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Kaçanik 12 maj 08:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Inventarë per kafe
  Makineri dhe inventare

  Inventarë per kafe

  Inventarë per kafe. Tavolina dhe karrika(6 tavolina me nga 4 karrika gjithsej 24). Banaku(shanku). Ç

  Kaçanik 6 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten kto paisje per fast food
  Makineri dhe inventare

  Shiten kto paisje per fast food

  Shiten te gjitha ne foto 1000€ 4 tavolina me nga 3 karrika Skara Makine doneri Friz i vogel per

  Kaçanik 29 prill 20:42
  1.000 €
 • 4 foto
  Shes Banakun(shank)
  Makineri dhe inventare

  Shes Banakun(shank)

  Çmimi sipas marrveshjes

  Kaçanik 28 prill 22:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Kaçanik 23 prill 11:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lavatrice makine per pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine per pastrim kimik

  Shitet makine per pastrim kimik UNION L735 15KG Viti i prodhimit 2003 maqina eshte ne gjendje te m

  Kaçanik 22 prill 21:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  dhij e shitje
  Kafshe ferme

  dhij e shitje

  dhij ne shitje 100 euro copa kto qe pi i shifni ne foto jan tmira njana osht bars tjerat qesin tam

  Kaçanik 20 prill 23:30
  100 €
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Kaçanik 19 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet kali pony
  Kafshe ferme

  shitet kali pony

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 19 prill 19:26
  800 €
 • 1 foto
  5 dele dhe 5 kingja
  Kafshe ferme

  5 dele dhe 5 kingja

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 19 prill 19:25
  800 €
 • 0 foto
  18 copa dhi 14 edha
  Kafshe ferme

  18 copa dhi 14 edha

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 19 prill 19:25
  2.000 €
 • 2 foto
  shitet kali
  Kafshe ferme

  shitet kali

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 19 prill 19:24
  550 €
 • 1 foto
  shitet kali
  Kafshe ferme

  shitet kali

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 19 prill 19:24
  250 €
 • 0 foto
  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë
  Sherbime

  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Kaçanik 19 prill 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhi me edha
  Kafshe ferme

  Dhi me edha

  Shiten 4 dhi +6 edha dhin jan tmdhoja tshnosha shiten komplet ose ndrrohen me pula nuk ndahen

  Kaçanik 17 prill 16:39
  630 €
 • 1 foto
   Brza ponuda zajma u 48 sati
  Kafshe ferme

  Brza ponuda zajma u 48 sati

  Tražite financiranje za obnovu vaših aktivnosti ili za realizaciju projekta ili za kupnju stana, ali

  Kaçanik 16 prill 16:11
  200.000 €
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë individët si biznese
  Sherbime

  Financimi për të gjithë individët si biznese

  Të nderuar individë dhe kompani private, nga tani e tutje keni më shumë se sa duhet për të bërë për

  Kaçanik 16 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndryshimi i situatave
  Sherbime

  Ndryshimi i situatave

  Përshëndetje     Ndryshimi i situatave Ne jemi një organizatë e një strukture financiare. Ne kemi

  Kaçanik 15 prill 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për të gjithë
  Sherbime

  Kredia për të gjithë

  Keni financim të mirë me kompaninë e duhur në vetëm një normë interesi prej 3%. Për kërkesën tuaj pë

  Kaçanik 14 prill 19:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  dhij ne shitje
  Kafshe ferme

  dhij ne shitje

  dhij ne shitje me edha dhe disa jan pa edha shiten me marrveshje per ma shum kontaktoni ne tel ose v

  Kaçanik 14 prill 00:12
  120 €
 • 2 foto
  makinë për paketimin e sheqerit
  Makineri dhe inventare

  makinë për paketimin e sheqerit

  shes makinë të re për paketimin e sheqerit prej 5 deri 10 gram apo 40kg në orë, makina bën vetëm pa

  Kaçanik 12 prill 23:28
  5 €
 • 0 foto
  shiten 12 dhi 1 cjap 7 edha
  Kafshe ferme

  shiten 12 dhi 1 cjap 7 edha

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 12 prill 15:02
  1.350 €
 • 0 foto
  Financimi i ofruar në siguri të plotë
  Sherbime

  Financimi i ofruar në siguri të plotë

  Nuk shqetësohet më shumë për t\'ju kërkuar për të aplikuar për financim. Kompania më e sigurt vjen p

  Kaçanik 12 prill 10:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Le të themi jo për mungesën e mjeteve.
  Sherbime

  Le të themi jo për mungesën e mjeteve.

  Hi Le të themi jo për mungesën e mjeteve. Sigurisht, për të arritur qëllimet e saj, do të na duhe

  Kaçanik 12 prill 07:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për të gjithë
  Sherbime

  Financimi me garanci për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Kaçanik 9 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Kaçanik 9 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Info Flash
  Sherbime

  Info Flash

  Përshëndetje Info Flash Le të themi jo për mungesën e mjeteve. A e dini se të gjithë ne kemi nevoj

  Kaçanik 8 prill 21:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  cartouches de cigarettes
  Biznes ne shitje / me qera

  cartouches de cigarettes

  Nous disposons des grande marques de cigarette Française de meilleure qualité telles que (marlboro

  Kaçanik 8 prill 16:43
  20 €
 • 8 foto
  dhit ne shitje
  Kafshe ferme

  dhit ne shitje

  shiten dhit me edha she pa edha me marrveshje per me shum kontaktoni me tel ose viber +38345564548

  Kaçanik 8 prill 07:35
  150 €
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Kaçanik 6 prill 15:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten 21 copa dhi e 1 edh
  Kafshe ferme

  shiten 21 copa dhi e 1 edh

  shiten 21 dhi e1 edh,dhit jan tmira ,jan barsa ,tameltore ,tamlin e kan ilaq, dukat.Dhit jan tkuqe t

  Kaçanik 5 prill 01:03
  2.600 €
 • 3 foto
  shitet kali (pela)
  Kafshe ferme

  shitet kali (pela)

  shitet pela 400€ kacanik shitet pela e urt e garantume per pun per ma shum nr 045-328-224 ose viber

  Kaçanik 4 prill 11:26
  400 €
 • 5 foto
  shiten 2 lop
  Kafshe ferme

  shiten 2 lop

  shiten 2 lop dyjat jan bars njana 2 muj tjetra 1 muj ni lop i ka 10 litra tjetra 8 litra turta ni fm

  Kaçanik 4 prill 11:20
  1.300 €
 • 1 foto
  shitet viqi
  Kafshe ferme

  shitet viqi

  shitet viqi shum i mir han per ma shum nr 045-328-224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 4 prill 10:40
  280 €
 • 6 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten të gjitha nga gjermania shitet ni shfajs imadh shite dy hillta bosh shiten dy hillta monofa

  Kaçanik 4 prill 10:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet lopa (mushtjerra)
  Kafshe ferme

  shitet lopa (mushtjerra)

  shitet mushtjerra 8 muj bars i paru viq qeky qe del e mir per ma shum nr 045-328-224 ose viber +3834

  Kaçanik 4 prill 08:07
  600 €
 • 4 foto
  shiten 2 lop
  Kafshe ferme

  shiten 2 lop

  shitet 1 lop edhe 1 mushtjerr bars 8 muj lopa tjeter 10 litra tamel per ma shum nr 045-328-224 ose v

  Kaçanik 4 prill 06:33
  1.000 €
 • 9 foto
  esterer gater
  Biznes ne shitje / me qera

  esterer gater

  Shitet ose jepen me qira,njëra është me shum teha,ndersa tjera me një teh,të gjith të interesuarit l

  Kaçanik 4 prill 06:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makine per miser
  Makineri dhe inventare

  Makine per miser

  Shitet makina per shoklitjen dhe bluarjen e misrit. Makina eshte ne gjendje perfekte jo shume e perd

  Kaçanik 4 prill 01:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ipet objekti me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet objekti me qera

  Ipet objekti me qera,të gjith të interesuarit le të lajmrohen në tel..ose viber..

  Kaçanik 4 prill 00:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Makineri dhe inventare

  Shitet

  Shitet ose ipet me qera të gjithë të interesuarit le të lajmrohen në tel..ose viber..

  Kaçanik 4 prill 00:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mushterr bars
  Kafshe ferme

  Shitet mushterr bars

  Shitet mshterra bars edhe 3 muj shtohet ndrrim me lop qe ka viq ose qe shtohet mrena muajit q

  Kaçanik 4 prill 00:08
  950 €
 • 2 foto
  shitet lopa (MUSHTJERRA)
  Kafshe ferme

  shitet lopa (MUSHTJERRA)

  shitet mushtjerra 5 muj bars osht e mir per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 3 prill 23:32
  550 €
 • 5 foto
  shiten 2 lop edhe ni viq
  Kafshe ferme

  shiten 2 lop edhe ni viq

  shitet ni lop edhe ni mushtjerr edhe ni viq lopa i ka 10 litra tamel i katerti viq mushtjerra bars 5

  Kaçanik 3 prill 23:15
  1.700 €
 • 1 foto
  shitet lopa 5 muj bars
  Kafshe ferme

  shitet lopa 5 muj bars

  shitet lopa 5 muj bars 10 litra tamel i qet e urt ni fmi me mjel per ma shum nr 045-328-224 ose vibe

  Kaçanik 3 prill 20:27
  650 €
 • 1 foto
  shitet lopa
  Kafshe ferme

  shitet lopa

  shitet lopa 15 litra tamel e urt ni fmi me mjel per ma shum nr 045-328-224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 3 prill 20:27
  750 €