Kaçanik

Biznes & Punësime në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Shitet makine dyneri doner
  Makineri dhe inventare

  Shitet makine dyneri doner

  Shutet makine doneri e perdorur po ne gjenje te mir

  Kaçanik 3 prill 18:21
  130 €
 • 6 foto
  Nxemje Qendrore, Ferizaj, Kaçanik, Hani Elezit
  Sherbime

  Nxemje Qendrore, Ferizaj, Kaçanik, Hani Elezit

  Termo System me baze ne Prishtine, me sherbime ne Kaçanik ferizaj e gjetiu dhe ne tere kosoven ofron

  Kaçanik 3 prill 18:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten 6 copa dhi
  Kafshe ferme

  shiten 6 copa dhi

  shiten dhit tmira treja krejt jan barsa per ma shum nr 045-328-224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 3 prill 16:56
  650 €
 • 1 foto
  Luftarak
  Kafshe ferme

  Luftarak

  Luftaraki eshte i ri

  Kaçanik 3 prill 16:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten 35 copa dhi e 3 edha
  Kafshe ferme

  shiten 35 copa dhi e 3 edha

  shiten 35 copa dhi e 3 edha dhit jan klas krejt bars jan perveq 2 dhi jan me edha per ma shum nr 045

  Kaçanik 3 prill 14:23
  3.800 €
 • 6 foto
  shiten 35 copa dhi e 3 edha
  Kafshe ferme

  shiten 35 copa dhi e 3 edha

  shiten 35 copa dhi e 3 edha krejt jan barsa dhit jan shum tmira klas per ma shum nr 045328224 ose vi

  Kaçanik 3 prill 13:55
  3.800 €
 • 2 foto
  shitet kali
  Kafshe ferme

  shitet kali

  shitet kali i garantum per pun as qorr as tekmefes veq duhet me kqyr mi qit tagji se skom pas mundsi

  Kaçanik 3 prill 13:22
  180 €
 • 1 foto
  shitet mushtjerra
  Kafshe ferme

  shitet mushtjerra

  shitet mushtjerra 1vjet e gjys me kg 2.50€

  Kaçanik 3 prill 13:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makine per dyer dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Makine per dyer dhe dritare

  Makine per dyer dhe dritare Sallduese me 2 koka kombimatec viti i prodhim 2000 anglez salldon 2.60

  Kaçanik 3 prill 09:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin dyneri
  Makineri dhe inventare

  Makin dyneri

  makina eshte ne gjendje te rregullt , eshte me gas

  Kaçanik 3 prill 08:36
  230 €
 • 1 foto
  duj sane
  Kafshe ferme

  duj sane

  duj

  Kaçanik 3 prill 08:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makine per hjekjen e bores
  Makineri dhe inventare

  Makine per hjekjen e bores

  Shitet makina per hjekjen e bores eshte shum e ruajtur sikur e re, e importuar nga jasht , Kontakt:v

  Kaçanik 3 prill 05:27
  100 €
 • 4 foto
  shiten 37copa dhi e 6 edha
  Kafshe ferme

  shiten 37copa dhi e 6 edha

  shiten 37 copa dhi e 6 edha krejt jan barsa tameltore ki dhi tkuqe thasit alpinka dhit jan shum tmir

  Kaçanik 3 prill 04:46
  3.800 €
 • 1 foto
  shiten 10 copa dhi
  Kafshe ferme

  shiten 10 copa dhi

  shiten 10 copa dhi krejt jan barsa tmira thaes per ma shum nr 045-328-224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 3 prill 04:46
  700 €
 • 2 foto
  Mushterret
  Kafshe ferme

  Mushterret

  Shes mushtrre qmimi i keni foto pres blersit serioz shkruani ne viber +38345512195

  Kaçanik 3 prill 04:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes karambollin ne gjendje te mir
  Makineri dhe inventare

  shes karambollin ne gjendje te mir

  shes karambollin ne gjendje te mir me karamboll vjen numratori topat dhe raketa

  Kaçanik 2 prill 21:54
  300 €
 • 3 foto
  Shiten zagart pasafca
  Kafshe ferme

  Shiten zagart pasafca

  Shiten kta zagar kta njekin dhelpen leper kaprrull kush ash int.... Munet me ardh mi provu. Edhe vet

  Kaçanik 2 prill 15:11
  400 €
 • 5 foto
  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Makina per larje lavatrice tharese pastrim kimik

  Makin per larje MIELE 10KG. Elektrolux w4180h 18kg. lavamac 10kg. Andromede 10kg. Miele 8kg

  Kaçanik 2 prill 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Kaçanik 2 prill 06:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitwt lavatrice ELEKTROLUX W4130H 14kg 1000 rotullime Centrifug viti i peodh.2010 maqina eshte n

  Kaçanik 1 prill 23:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  Kryejmë këto Shërbime: - Padi / Përgjigjje në Padi - Kërkes / Ankesë - Përfaqësim Gjyqësor - Procedu

  Kaçanik 1 prill 22:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime
  Sherbime

  Zyre Juridike PROFESSIONAL kryen keto sherbime

  Kryejmë këto Shërbime: - Padi / Përgjigjje në Padi - Kërkes / Ankesë - Përfaqësim Gjyqësor - Procedu

  Kaçanik 1 prill 22:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten 40 copa dhi e 1 edh
  Kafshe ferme

  shiten 40 copa dhi e 1 edh

  shiten 40 copa dhi e ni edh jan dhi tshnosha dhit jan barsa krejt me mal jan rrit edhe i ndajm me co

  Kaçanik 1 prill 10:50
  4.300 €
 • 0 foto
  shitet lopa me viq 5 muj bars
  Kafshe ferme

  shitet lopa me viq 5 muj bars

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 1 prill 00:55
  1.050 €
 • 5 foto
  shitet lopa
  Kafshe ferme

  shitet lopa

  shitet lopa 8 litra tamel per ma shum nr 045328224

  Kaçanik 31 mars 23:45
  650 €
 • 3 foto
  shitet kali
  Kafshe ferme

  shitet kali

  i garantum per pun me garancion per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 31 mars 23:45
  450 €
 • 1 foto
  shiten 6 dhi e 5 edha
  Kafshe ferme

  shiten 6 dhi e 5 edha

  per ma shum nr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 31 mars 23:44
  550 €
 • 4 foto
  shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  shitet lopa me viq

  i ka 10 litra tamel per ma shum mr 045328224 ose viber +38345328224

  Kaçanik 31 mars 12:35
  900 €
 • 0 foto
  Autolarje automatike
  Makineri dhe inventare

  Autolarje automatike

  Shes autolarjen automatike e ardhur nga jasht edhe ne gjendje perfekte bejm edhe ndrrim Qmimi me ma

  Kaçanik 31 mars 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Kaçanik 31 mars 06:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Veze
  Kafshe ferme

  Veze

  Veze te pulave amrok 0,50 cent copa

  Kaçanik 30 mars 21:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Kaçanik 30 mars 19:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rafta per market
  Makineri dhe inventare

  Rafta per market

  Shes rafta te murit dhe te mesit per market ose lokale te ndryshme rafta jan te ardhura nga gjermani

  Kaçanik 30 mars 17:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Kaçanik 30 mars 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim i besueshëm
  Sherbime

  Financim i besueshëm

  Hi.    Financim i besueshëm Për muaj, për të mos thënë vite, kërkesa juaj e kredisë refuzohet ende

  Kaçanik 30 mars 15:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAKINA TE REJA DHE TE RIPARUARA PER PVC DHE XHAMA
  Makineri dhe inventare

  MAKINA TE REJA DHE TE RIPARUARA PER PVC DHE XHAMA

  Ofrojm makine te reja dhe riparuara per PVC dhe xhama. Makinet qe i oftojm jane te prodhimi Turke.

  Kaçanik 29 mars 19:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten 10 copa dhi e 4 edha
  Kafshe ferme

  shiten 10 copa dhi e 4 edha

  shiten 10 copa dhi 5 copa tbardha 1 e kuqe 2 apinka origjinal krejt barsa per ma shum nr 045328224 o

  Kaçanik 19 shkurt 15:31
  850 €
 • 3 foto
  mshtjerr simentall
  Kafshe ferme

  mshtjerr simentall

  Shes mshtjerr simental 7 muajshe shyte ne foto oshte edhe nana e mshtjeres shkon mbi 25 litra qumsh

  Kaçanik 3 shkurt 17:38
  650 €
 • 5 foto
  Rud
  Kafshe ferme

  Rud

  Shes rudin shum i mir a arsyja e shitjes spp ka kush mu kujdes per to rudi asht i mir edhe per luft

  Kaçanik 2 janar 23:40
  150 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Kafshe ferme

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Kaçanik 14 nëntor 07:52
  111 €
 • 1 foto
  Oferta de empréstimo de dinheiro entre particular sério e rápido sumumeeg@gmail.com
  Sherbime

  Oferta de empréstimo de dinheiro entre particular sério e rápido [email protected]

  Bom-dia, Sr.e Sra. Oferta de empréstimo de dinheiro entre particular sério e rápido a partir de 4.0

  Kaçanik 27 tetor 09:30
  5.000 €
 • 1 foto
  Finacement për të gjithë 100%
  Kafshe ferme

  Finacement për të gjithë 100%

  Ju keni nevojë për një hua për ta ndërtuar atë, projektin tuaj të pasurive të patundshme, nisni bizn

  Kaçanik 25 tetor 02:05
  20.000 €
 • 0 foto
  Bëhu i famshëm
  Sherbime

  Bëhu i famshëm

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Kaçanik 30 shtator 02:09
  666 €
 • 1 foto
  Ejani të jetojnë në gjithsej bollëku total absolut
  Punesime

  Ejani të jetojnë në gjithsej bollëku total absolut

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Kaçanik 29 shtator 03:45
  666 €
 • 1 foto
  FINANCIMI I SHPEJTIMIT ME PARA PER INDIVIDEN NE NEVOJE
  Punesime

  FINANCIMI I SHPEJTIMIT ME PARA PER INDIVIDEN NE NEVOJE

  Oferta de préstamos entre personas a personas con dificultades financieras Préstamo para viviendas,

  Kaçanik 27 shtator 00:17
  10.000 €
 • 1 foto
  Një makinë e re me vlerë 100,000 €
  Punesime

  Një makinë e re me vlerë 100,000 €

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Kaçanik 25 shtator 02:34
  1 €
 • 1 foto
  Bëhuni të pasur
  Punesime

  Bëhuni të pasur

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Kaçanik 14 gusht 11:39
  666 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sancheza[email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kaçanik 12 korrik 13:08
  600.000.000 €
 • 0 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kaçanik 9 korrik 11:47
  60.000.000 €
 • 4 foto
  HOW TO JOIN ILLUMINATI ORDER FOR RICH, WEALTH, FAME, LOVE, LUCK, +27730066655
  Sherbime

  HOW TO JOIN ILLUMINATI ORDER FOR RICH, WEALTH, FAME, LOVE, LUCK, +27730066655

  Illuminati organization +27730066655 JOIN ILLUMINATI ORDER FOR RICH, WEALTH, FAME, LOVE and LUCK We

  Kaçanik 6 korrik 08:19
  876 €