Klinë

Biznes & Punësime në shitje në Klinë

 • 6 foto
  Tenda Karrikq Tavolina me qera 049:306:493
  Sherbime

  Tenda Karrikq Tavolina me qera 049:306:493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Klinë Sot, 03:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme sherbime
  Sherbime

  Ofrojme sherbime

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale,dhe fishekzjarreve per dasma dhe ahengje familjar

  Klinë Sot, 02:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMIC

  Klinë Sot, 01:38
  1 €
 • 3 foto
  Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Autolarje

  Autolarjt janë te posa ardhura nga zvicrra dhe qmimi ash tejet i volitshem 129€ copa te kompletuara

  Klinë Dje, 22:52
  129 €
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Klinë Dje, 22:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lpo e fermes
  Kafshe ferme

  Lpo e fermes

  Lop e fermes ekstra klas mbi 30 litra qumsht ne ditje tash shtohet per her te 3 me 12 gusht i ban 9

  Klinë Dje, 22:46
  1.750 €
 • 0 foto
  Shesim Kasht
  Kafshe ferme

  Shesim Kasht

  Shesim Kasht

  Klinë Dje, 22:06
  1 €
 • 3 foto
  Big
  Kafshe ferme

  Big

  +38344712347

  Klinë Dje, 21:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Klinë Dje, 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim të volitshëm ne tere ko

  Klinë Dje, 18:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda Karrika atavilina me qera 049306493
  Sherbime

  Tenda Karrika atavilina me qera 049306493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Klinë Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Klinë Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet biki
  Kafshe ferme

  Shitet biki

  ....

  Klinë Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  HIDRO IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDRO IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM

  Klinë Dje, 13:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Grill shporet
  Makineri dhe inventare

  Grill shporet

  Shes skar dhe resho bashk Coveva italiane E perdorur por ne gjendje 99% ne rregull. Siq shifet ne fo

  Klinë Dje, 12:39
  450 €
 • 4 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  Shiten dhit dhe edhat me qmime te volitshme

  Klinë Dje, 11:05
  50 €
 • 0 foto
  Lopa shterp
  Kafshe ferme

  Lopa shterp

  Shitet lopa shterp e re viqin e dyt, bejm edhe ndrrim me lop me viq.

  Klinë Dje, 10:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin dhe pastrimin e kanalizimeve inqizimin e gypave lavamanve kuzhinave pusetave(shakta

  Klinë Dje, 09:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 3 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Klinë Dje, 08:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES 2 VIQA FEMNA*
  Kafshe ferme

  SHES 2 VIQA FEMNA*

  Shes 2 viqa femna, njeri 2 mujsh e tjetri 1 javesh, jan shume tmire. Bej nderrim edhe me naj viq mas

  Klinë Dje, 07:34
  700 €
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Klinë Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Kafshe ferme

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë Dje, 00:17
  2 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë Dje, 00:17
  2 €
 • 11 foto
  DJ BICA MUZIK
  Sherbime

  DJ BICA MUZIK

  DJ -BICA ju froj muzik me di gjej muzik te fort

  Klinë 20 korrik 23:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojm me mini bager...
  Sherbime

  Punojm me mini bager...

  Bejm hapjen e themeleve , Kanalizimeve ....

  Klinë 20 korrik 23:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojm me minibager...
  Sherbime

  Punojm me minibager...

  Bejm hapjen e themeleve,kanalizimeve etj...

  Klinë 20 korrik 23:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)

  Bejm rregullime te oborreve simbas porosis... Viber: +38649668151

  Klinë 20 korrik 23:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit...
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit...

  si dhe bejm mure te betonit per oborre.

  Klinë 20 korrik 23:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)

  Bejm rregullimin e oborreve simbas porosis ... Telefon: +38649668151

  Klinë 20 korrik 23:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hapja e bunareve
  Sherbime

  Hapja e bunareve

  Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe terene te buta (

  Klinë 20 korrik 21:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Lopa ashte shterrp per info na kontaktoni

  Klinë 20 korrik 18:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA KLINE
  Sherbime

  TENA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA KLINE

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Klinë 20 korrik 17:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Klinë 20 korrik 16:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shiten Bikat Mbi 600kg Me Marrveshje

  Klinë 20 korrik 13:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Detelin san dhe kasht
  Kafshe ferme

  Detelin san dhe kasht

  Kam afer 100 duj detelin te vjetit Afer 60 kasht 29 detelin 27 san te sivjetit Nese i merr komplet

  Klinë 20 korrik 08:50
  2 €
 • 3 foto
   Detelin( Terrfoj )
  Kafshe ferme

  Detelin( Terrfoj )

  Shes detelin shum te mir.Ështe e terur shum mir nuk e ka nxa shiu asnjeher eshte mrena.

  Klinë 20 korrik 07:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN PANISJET PER SALLON ONDULIMI
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITEN PANISJET PER SALLON ONDULIMI

  Shiten komplet pajisjet per sallon ondulimi. Jane perdore vetem disa muaj dhe jane ne gjendje te rre

  Klinë 19 korrik 20:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Lop shterrp per kurban Qmimi sipas marrveshjes

  Klinë 19 korrik 19:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Klinë 19 korrik 16:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inventar per Lokal!
  Makineri dhe inventare

  Inventar per Lokal!

  Shes Inventar per Lokal! Inventari ësht i ri dhe në Gjendje shum te mir, vetem 4 muaj i perdorur. In

  Klinë 19 korrik 15:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera viber 045646222

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Klinë 19 korrik 05:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj
  Sherbime

  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj

  Me vetëm një normë interesi prej 3% ju keni mundësinë për të bërë një hua që varion nga 3000 në 1500

  Klinë 19 korrik 04:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta serioze, e lehtë dhe e shpejtë
  Sherbime

  Oferta serioze, e lehtë dhe e shpejtë

  Përshëndetje zonjë / zotëri A jeni refuzuar nga shumë banka? A keni nevojë për financim për konsoli

  Klinë 18 korrik 22:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hapja e bunareve
  Sherbime

  Hapja e bunareve

  Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe terene te buta (

  Klinë 18 korrik 21:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tenda Karrige Tavolina me Qera
  Sherbime

  Tenda Karrige Tavolina me Qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa

  Klinë 17 korrik 23:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Klinë 17 korrik 14:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Klinë 17 korrik 14:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera

  Jepet me qera per kontroll teknike depo etj.

  Klinë 17 korrik 11:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten vjetat
  Kafshe ferme

  Shiten vjetat

  Shes vjetat 1mashkull 3femna vjetat i ka prej 1muj deri 2 muj e gjys viber +38344251827

  Klinë 16 korrik 20:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4-FMA URB-754 , URB-597 URB-602
  Sherbime

  4-FMA URB-754 , URB-597 URB-602

  VERY DISCRETE AND RELIABLE OVERNIGHT DELIVERY BELOW IS A LIST OF SOME OF OUR PRODUCTS KETAMINE C

  Klinë 16 korrik 16:40
  90 €