Klinë

Biznes & Punësime në shitje në Klinë

 • 12 foto
  HIDRO IZOLIME ME KONDOR
  Sherbime

  HIDRO IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM

  Klinë Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Autolarje

  Autolarjt janë te posa ardhura nga zvicrra dhe qmimi ash tejet i volitshem 129€ copa te kompletuara

  Klinë Dje, 16:06
  129 €
 • 1 foto
  N AT KUJDESIN TUAJ +33758561497
  Biznes ne shitje / me qera

  N AT KUJDESIN TUAJ +33758561497

  Ju humbni gjumin sepse nuk dini si të merrni një kredi. * Po kërkoni një kredi për të paguar borx

  Klinë Dje, 11:15
  5.000 €
 • 2 foto
  Ofrojme sherbime
  Sherbime

  Ofrojme sherbime

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale,dhe fishekzjarreve per dasma dhe ahengje familjar

  Klinë Dje, 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Kafshe ferme

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë 11 nëntor 23:17
  2 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë 11 nëntor 23:17
  2 €
 • 11 foto
  DJ BICA MUZIK
  Sherbime

  DJ BICA MUZIK

  DJ -BICA ju froj muzik me di gjej muzik te fort

  Klinë 11 nëntor 22:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Lopa ashte shterrp per info na kontaktoni

  Klinë 11 nëntor 17:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shiten Bikat Mbi 600kg Me Marrveshje

  Klinë 11 nëntor 12:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastor belg agresiv
  Kafshe ferme

  Pastor belg agresiv

  Shes pastoe belg femen shum agresive mosha 3 vjeq

  Klinë 10 nëntor 16:01
  120 €
 • 6 foto
  Inventar per Lokal!
  Makineri dhe inventare

  Inventar per Lokal!

  Shes Inventar per Lokal! Inventari ësht i ri dhe në Gjendje shum te mir, vetem 4 muaj i perdorur. In

  Klinë 10 nëntor 14:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Detelin( Terrfoj )
  Kafshe ferme

  Detelin( Terrfoj )

  Shes detelin shum te mir.Ështe e terur shum mir nuk e ka nxa shiu asnjeher eshte mrena.

  Klinë 10 nëntor 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GARANCION

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMIC

  Klinë 10 nëntor 00:38
  1 €
 • 2 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin dhe pastrimin e kanalizimeve inqizimin e gypave lavamanve kuzhinave pusetave(shakta

  Klinë 9 nëntor 18:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit,Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepara

  Klinë 9 nëntor 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Raki molle
  Kafshe ferme

  Raki molle

  Shes raki te molles raki e vitit te kaluan E punuar profesjonalisht natyrale sasija 40 litra Ndrroj

  Klinë 8 nëntor 20:10
  10 €
 • 5 foto
  Mjalt
  Kafshe ferme

  Mjalt

  Shes mjalt te garantume 100% natyrale mjalt fushe e sivjetit vajber +38344302356

  Klinë 8 nëntor 20:09
  15 €
 • 4 foto
  Miser kallamoq
  Kafshe ferme

  Miser kallamoq

  Shes 70 thas kallamoq te sivjetit arsyja e shitkes jam mush kpshat ska ven ku mi lan Shkort 5 ero th

  Klinë 8 nëntor 20:08
  5 €
 • 2 foto
  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca
  Sherbime

  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca

  Ja sam poseban finansijer. Posjedujem kredite između pojedinaca ljudima u financijskim teškoćama i m

  Klinë 5 nëntor 01:27
  100 €
 • 0 foto
  Jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera

  Jepet me qera per kontroll teknike depo etj.

  Klinë 2 nëntor 18:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Punesime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Klinë 31 tetor 06:26
  10.000 €
 • 2 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Biznes ne shitje / me qera

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Klinë 26 tetor 21:28
  100 €
 • 1 foto
  Pozajmice do 500.000 eur
  Punesime

  Pozajmice do 500.000 eur

  Novi Pazar Oglasi Ja sam osoba koja nudi kredite po stopi od 3%. Iznos varira od 2.000€ do 800.00

  Klinë 23 tetor 23:01
  1.000 €
 • 0 foto
  Detelin san dhe kasht
  Kafshe ferme

  Detelin san dhe kasht

  Kam afer 100 duj detelin te vjetit Afer 60 kasht 29 detelin 27 san te sivjetit Nese i merr komplet

  Klinë 19 tetor 22:34
  2 €
 • 3 foto
  Hapja e bunareve
  Sherbime

  Hapja e bunareve

  Bejm hapjen e bunareve (PUSEVE) dhe hapjen e piloteve ne terene te forta (GUR) dhe terene te buta (

  Klinë 19 tetor 19:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Klinë 18 tetor 21:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE-..
  Sherbime

  KOMPANIA PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE-..

  KOMPANIA - \'EXTRA - E\'SPECIALIZUAR PËR PASTRIM.-SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN E \'GEJAVE[k

  Klinë 18 tetor 20:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca
  Sherbime

  Ponuda za pozajmljivanje novca između pojedinca

  Ja sam poseban finansijer. Posjedujem kredite između pojedinaca ljudima u financijskim teškoćama i m

  Klinë 15 tetor 23:18
  100 €
 • 8 foto
  separe tavolina shtrata 044945648
  Sherbime

  separe tavolina shtrata 044945648

  punojm shtrata separe tavolina dyer dritare nga druri me kualitet te mir ju mipresum 044945648

  Klinë 15 tetor 08:39
  160 €
 • 2 foto
  Shes mshtjerren
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren

  Shes mshtjerren hollshtajn shum e majme e ushqyer me ballgur.

  Klinë 4 tetor 18:55
  680 €
 • 5 foto
  Shiten 3 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Klinë 2 tetor 17:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kunguj misirit
  Kafshe ferme

  Shes kunguj misirit

  Shes kunguj misirit

  Klinë 1 tetor 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dimenz.4x8m 5x10m 6x12m

  Klinë 29 shtator 08:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes lopen mstirr streti lopa osht eurt lopa osht
  Kafshe ferme

  Shes lopen mstirr streti lopa osht eurt lopa osht

  Shes lopen lopa osht eurt lopa osht pa behane lopa eka viqin lluc pur ma shum ne +383 49 313 739

  Klinë 26 shtator 22:19
  770 €
 • 2 foto
  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe
  Makineri dhe inventare

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qe

  Frigo vitrin për ëmbëlsira (torte) me ftohej te qet Te interesuarit kontaktoni ne numrin 049 234 451

  Klinë 25 shtator 18:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viq i qumshit mashkell
  Kafshe ferme

  Viq i qumshit mashkell

  Viq i qumshit mashkell rac limozin shum i mir

  Klinë 23 shtator 21:18
  370 €
 • 1 foto
  Shes Gusen ose Ndrroj
  Kafshe ferme

  Shes Gusen ose Ndrroj

  shes gusen ose e ndrroj me shota ose me qa te mekunvenon gusa ika 6-7 kg per ma shum viber +38343980

  Klinë 23 shtator 19:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes viqi mashkull viqi ika 3 muj
  Kafshe ferme

  Shes viqi mashkull viqi ika 3 muj

  Shes viqin

  Klinë 23 shtator 11:08
  360 €
 • 3 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  SHES BIKAT 4COPA PERAFORSISHT:600KG $2.60 Jon Bio Vetem me ballgur Qmimi i diskutueshem

  Klinë 22 shtator 14:41
  260 €
 • 3 foto
  shes dru
  Kafshe ferme

  shes dru

  Shes dru bung e qarr ni prokolic te gjata edh ni prokolic te gaqme per shooter Jan me kanata te si

  Klinë 21 shtator 12:27
  350 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Klinë 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Gusat Urgjent
  Kafshe ferme

  Shes Gusat Urgjent

  shes 6 gusa edhe ni gusan shum te mira dhe te mdhaja baj ndrrim me shota etj per ma shum viber +3834

  Klinë 20 shtator 18:46
  125 €
 • 2 foto
  Shes cekullarin dhe zdrukth
  Makineri dhe inventare

  Shes cekullarin dhe zdrukth

  Shes cekullarin motorrin nuk e ka

  Klinë 20 shtator 16:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)

  Bejm rregullime te oborreve simbas porosis... Viber: +38649668151

  Klinë 18 shtator 20:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit...
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza te betonit...

  si dhe bejm mure te betonit per oborre.

  Klinë 18 shtator 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojm me mini bager...
  Sherbime

  Punojm me mini bager...

  Bejm hapjen e themeleve , Kanalizimeve ....

  Klinë 18 shtator 20:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojm me minibager...
  Sherbime

  Punojm me minibager...

  Bejm hapjen e themeleve,kanalizimeve etj...

  Klinë 18 shtator 20:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)
  Sherbime

  Rregullime te oborreve me (kubza,pllaka)

  Bejm rregullimin e oborreve simbas porosis ... Telefon: +38649668151

  Klinë 18 shtator 20:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqina per Vullkanizer
  Biznes ne shitje / me qera

  Maqina per Vullkanizer

  Shiten

  Klinë 18 shtator 18:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Grill shporet
  Makineri dhe inventare

  Grill shporet

  Shes skar dhe resho bashk Coveva italiane E perdorur por ne gjendje 99% ne rregull. Siq shifet ne fo

  Klinë 18 shtator 10:58
  450 €