Kolonjë

Biznes & Punësime në shitje në Kolonjë

 • 1 foto
  Siamsko mače.
  Kafshe ferme

  Siamsko mače.

  Siamsko mače. Prekrasni strani bijeli sijamski ženski mačić koji traži ljubavnog 5 * zauvijek doma.

  Kolonjë 7 korrik 13:26
  1 €
 • 1 foto
  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844 2000 kredi në 5 milion euro Unë ju informoj se unë jam n

  Kolonjë 18 qershor 13:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitedemek me joxh
  Kafshe ferme

  Shitedemek me joxh

  Shiten demek me jox adresa mesopotam_sarande

  Kolonjë 14 qershor 23:28
  400 Lek
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Kolonjë 6 qershor 09:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve.
  Makineri dhe inventare

  Oferta e huasë midis individëve.

  Përshëndetje, Ne ofrojmë kredi midis individëve serioz dhe të shpejtë Ne ofrojmë një kredi prej 1.00

  Kolonjë 28 maj 09:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Kolonjë 17 maj 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Kolonjë 15 maj 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pelën
  Kafshe ferme

  Shes Pelën

  Erseke,shitet pela 7 vjecare per arsye largimi nga vendi.Eshte e urte,punetore.900 mije,cmimi i dis

  Kolonjë 13 maj 17:49
  900 Lek
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  Sherbime

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Kolonjë 11 maj 02:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Kolonjë 9 maj 08:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Kalin
  Kafshe ferme

  Shes Kalin

  Shes Kalin 8 vjecar , i pa dredhur . Cmimi i diskutueshem

  Kolonjë 4 maj 10:09
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  Keni nevojë për hua? Na kontaktoni tani
  Biznes ne shitje / me qera

  Keni nevojë për hua? Na kontaktoni tani

  Organizoni për ju kredi, kredi, eliminimin e borxhit! Ne prezantojmë kredi të përshtatura vetëm për

  Kolonjë 3 maj 00:48
  1.000 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Kolonjë 25 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Foshnjet Chow Chow në dispozicion
  Kafshe ferme

  Foshnjet Chow Chow në dispozicion

  Foshnjet Chow Chow në dispozicion bebe qe ofrohen. Ka 4 vajza dhe 1 djalë. Nëna është vajza jonë e

  Kolonjë 12 mars 23:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER
  Sherbime

  NJOFTIM:KURSE PROFESIONALE PER BERBER

  KURSE PROFESIONALE PER BERBER !!!Hapet sezoni i ri per te gjithe te rinjte,te cilet jane te etur per

  Kolonjë 16 dhjetor 19:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Ofertë e shpejtë e huasë private
  Sherbime

  Ofertë e shpejtë e huasë private

  Mirëmëngjes  Unë ofroj një kredi nga 1.000 deri në 2,000,000 € për çdo person të aftë ta shlyejë at

  Kolonjë 11 nëntor 16:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kale
  Kafshe ferme

  Kale

  Shiten dy mushka edhe nje kale me revan etj...

  Kolonjë 10 shtator 22:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kal
  Kafshe ferme

  Kal

  Kalne shitje

  Kolonjë 22 gusht 19:30
  2.000 €
 • 8 foto
  Nivelizime marr vetur banes me kompensim
  Sherbime

  Nivelizime marr vetur banes me kompensim

  kryejm keto pun nivelizimin e dyshemeve izolim me kondor marr banes vetur me kompensim me materjal t

  Kolonjë 20 gusht 13:14
  10 €
 • 1 foto
   CLICK HERE FOR INSTANT APPROVE LOAN SERVICE OFFER
  Biznes ne shitje / me qera

  CLICK HERE FOR INSTANT APPROVE LOAN SERVICE OFFER

  Do you need a financial help? Are you in any financial crisis or do you need funds to start up you

  Kolonjë 10 qershor 12:10
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Sherbime

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Kolonjë 14 nëntor 07:44
  111 €
 • 0 foto
  Nevojë për financim për të paguar borxhet
  Sherbime

  Nevojë për financim për të paguar borxhet

  Unë jam një financim individual për të gjithë njerëzit në nevojë në afat të gjatë dhe në afat të shk

  Kolonjë 12 tetor 09:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta serioze dhe e besueshme për huadhënien midis individëve
  Sherbime

  Oferta serioze dhe e besueshme për huadhënien midis individëve

  kemi një strukturë që i ndihmon njerëzit për një hua parash nga 5000 € deri në 10.500.000 EURO Kësh

  Kolonjë 24 dhjetor 20:08
  10 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Kafshe ferme

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Bonjour Il est avec une profonde gratitude que je veux présenter mon témoignage ici, vous qui êtes

  Kolonjë 7 dhjetor 14:14
  600 €