Korçë

Biznes & Punësime në shitje në Korçë

 • 0 foto
  Gjela fshati (kendeza)
  Kafshe ferme

  Gjela fshati (kendeza)

  Shes pula dhe gjela vendi te rritura ne natyre

  Korçë Dje, 23:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Prese drush profesionale.
  Makineri dhe inventare

  Shitet Prese drush profesionale.

  Shitet Prese drush profesionale e ardhur nga Gjermania perdoret per te care drute gjithashtu eshte p

  Korçë Dje, 08:52
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Kriko Birre
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kriko Birre

  Shes kriko birre me dy rubineta e ardhur nga Gjermani ne gjendje te mire pune cmimi 250 Euro i disk

  Korçë Dje, 08:49
  250 €
 • 4 foto
  Shes mikrovale profesionale per restorante
  Makineri dhe inventare

  Shes mikrovale profesionale per restorante

  Shes mikrovale profesionale per restorante e sjelle nga Gjermania shume pak e perdorur ne gjendje sh

  Korçë Dje, 08:44
  550 €
 • 0 foto
  Shitet mini bar per lokal
  Makineri dhe inventare

  Shitet mini bar per lokal

  Shitet mini bar per lokal

  Korçë 2 korrik 17:59
  100 Lek
 • 5 foto
  LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER
  Biznes ne shitje / me qera

  LINJE PERPUNIMI PECIKLLAZ VAKUMFORMER

  OKAZION Çmimi: 80 000 EUR OKAZION+++Shitet makineri per perpunim e te gjitha plexsiglaseve, acri

  Korçë 2 korrik 15:23
  80.000 €
 • 8 foto
  LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVA DEKORATIVE QERAMIKE
  Biznes ne shitje / me qera

  LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVA DEKORATIVE QERAMIKE

  OKAZION. VETEM PER PAK DITE. SHITET LINJA E PRODHIMIT TE PLLAKAVE DEKORATIVE PER BANJA, KUZHINA, S

  Korçë 2 korrik 15:21
  150.000 €
 • 4 foto
  Shitet Pela
  Kafshe ferme

  Shitet Pela

  Shitet Pela ne moshe 4 vjecare.Cmimi i diskutueshem.

  Korçë 2 korrik 11:13
  900 €
 • 6 foto
  Shitet biznesi linje podhimi robash te thurura
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi linje podhimi robash te thurura

  Shitet linje prodhimi robash e automatizuar me shume aksesore ndihmes 300 kg fill bobine akrelon-pam

  Korçë 1 korrik 14:17
  10.000 €
 • 5 foto
  MAKINE QEPESE
  Makineri dhe inventare

  MAKINE QEPESE

  MAKINE QEPESEE PROFESIONALE ME KORENT. NE GJENDJE SHUM TE MIRE.TE GJITHA PJESET I KA METALIKE

  Korçë 30 qershor 15:12
  150 €
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI + TRUALL ZËMBLAK, KORÇË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI + TRUALL ZËMBLAK, KORÇË

  Shitet ambient biznesi dhe truall Zëmblak, Korçë. Toka truall ka sipërfaqe 140.000 m² e cila është p

  Korçë 30 qershor 15:03
  500.000 €
 • 4 foto
  ISH PUNISHTJA E PERPUNIMIT TE MOLLES SHITET/QIRA
  Biznes ne shitje / me qera

  ISH PUNISHTJA E PERPUNIMIT TE MOLLES SHITET/QIRA

  Objekti eshte ish fabrika e perpunimit te molles i ndertuar mbi nje truall me sip 910 m/2 dhe eshte

  Korçë 27 qershor 16:09
  199.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK CITY CENTER, KORÇË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK CITY CENTER, KORÇË

  Jepet me qira ambient biznesi tek City Center, Korçë me sipërfaqe 54m², ndodhet buzë rrugës kryeso

  Korçë 26 qershor 11:49
  20.000 Lek
 • 7 foto
  Punime Alumini & Kuzhina
  Sherbime

  Punime Alumini & Kuzhina

  Ofrojme punime Alumini ,Kuzhina dhe dhoma gjumi.

  Korçë 26 qershor 09:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË KORÇË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN NË KORÇË

  Jepet me qira dyqan në Korçë në lagjen 17. Prona ka sipërfaqe 200 m2 dhe mund të shfrytezohet si dyq

  Korçë 25 qershor 10:07
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten paisjet e nje bar-cafe
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisjet e nje bar-cafe

  Shiten paisje si: Komplete kolltuqe + tavolina Ekspress kafeje + mulli Frigorifer kollone Cadra..etj

  Korçë 24 qershor 19:59
  100 €
 • 5 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN 9, KORÇË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN 9, KORÇË

  Shitet dyqan në lagjen 9, Korçë. Dyqani ka sipërfaqe 34 m2 dhe një lartësi prej 4.5 m.Me këtë lartës

  Korçë 23 qershor 15:51
  44.200 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK SHESHI WILLSON, TIRANË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK SHESHI WILLSON, TIRANË

  Jepet me qira ambient biznesi në rrugën Abdyl Frashëri, Sheshi Willson, Tiranë. Ambienti ka sipërfaq

  Korçë 22 qershor 14:16
  300 €
 • 4 foto
  JEPET DYQAN ME QIRA TEK ZONË INDUSTRIALE KORÇË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET DYQAN ME QIRA TEK ZONË INDUSTRIALE KORÇË

  Jepet me qira dyqan në zona industriale Korçë, me sipërfaqe totale 320 m². Ambienti organizohet në a

  Korçë 22 qershor 14:00
  1.300 €
 • 6 foto
  SHITET AMBJENT BIZNESI KALÇETO
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBJENT BIZNESI KALÇETO

  Shitet ambjent biznesi kalçeto + truall në Korçë me sipërfaqje totale 1000 m². Aktiviteti i bizne

  Korçë 22 qershor 12:56
  10.000.000 €
 • 7 foto
  Shiten pelat
  Kafshe ferme

  Shiten pelat

  Shiten pelat

  Korçë 17 qershor 17:28
  1 €
 • 1 foto
  Kredi e jashtëzakonshme: whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Kredi e jashtëzakonshme: whatsapp: 0022997351844

  Kredi e jashtëzakonshme: whatsapp: 0022997351844 kredi 2000 deri në 5 milion euro më lejoni t\'ju i

  Korçë 15 qershor 19:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN 18, KORÇË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN 18, KORÇË

  Shitet dyqan në lagjen 18, Korçë. Dyqani është 68 m2 pjesa sipër dhe 68 m2 bodrumi poshtë saj. Bodru

  Korçë 12 qershor 17:03
  8.500.000 Lek
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA RESTORANT NË VOSKOPOJË.
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QIRA RESTORANT NË VOSKOPOJË.

  Jepet me qira mujore restorant funksional në fshatin turistik Voskopojë. Prona disponon dy lloj amb

  Korçë 12 qershor 16:57
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Manekina porcelanine gjendje shume te mire!
  Makineri dhe inventare

  Manekina porcelanine gjendje shume te mire!

  Shiten manekinat per arsye mos perdorimi. Material prej porcelani.Ne gjendje shume te mire !!! Jane

  Korçë 12 qershor 13:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Transport mallrash brenda shqiperise
  Sherbime

  Transport mallrash brenda shqiperise

  Transport mallrash brenda shqiperise me cmimet me te mira ne treg

  Korçë 11 qershor 23:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shesim Lista per Call Center
  Sherbime

  Shesim Lista per Call Center

  Shiten lista per fushata telefonie guasti dhe richiesta

  Korçë 11 qershor 18:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA RESTORANT NË VOSKOPOJË.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA RESTORANT NË VOSKOPOJË.

  Jepet me qira mujore restorant funksional në fshatin turistik Voskopojë. Prona disponon dy lloj amb

  Korçë 11 qershor 15:15
  50.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI DY KATËSH ME SIP 780 M2, KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI DY KATËSH ME SIP 780 M2, KORÇË.

  Shitet ambient biznesi ose truall me sipërfaqe totale 780 m² tek ish Fabrika e Miellit, në Korçë. N

  Korçë 11 qershor 15:07
  350.000 €
 • 6 foto
  SHITET KOMPLEKS BIZNESI ME SIP 800 M2, NË KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET KOMPLEKS BIZNESI ME SIP 800 M2, NË KORÇË.

  Shitet kompleks biznesi me sipërfaqe 800 m² me ndërtesë 3+1 kate. Prona organizohet në ambient trua

  Korçë 11 qershor 15:05
  600.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBJET BIZNESI NË LAGJEN 16, KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBJET BIZNESI NË LAGJEN 16, KORÇË.

  Jepet me qira ambjent biznesi në katin e parë te nje pallati në lagjen 16, Korçë. Dyqani është i nd

  Korçë 11 qershor 14:46
  12.000 Lek
 • 6 foto
  SHITET DYQAN  TEK ISH S.M.T, KORÇË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN TEK ISH S.M.T, KORÇË

  Shitet dyqan me sipërfaqe 90 m² tek ish S.M.T në Korçë. Ambjenti mund të përdoret për zyra, dyqan,

  Korçë 11 qershor 14:40
  70.000 €
 • 6 foto
  JETPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 65 M² NË LAGJEN 7, KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  JETPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI 65 M² NË LAGJEN 7, KORÇË.

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen nr : 7 pranë shkollës "Asdreni" , me sipërfaqe 65 m². Ambie

  Korçë 11 qershor 14:35
  15.000 €
 • 6 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 7, KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 7, KORÇË.

  Shitet ambient biznesi me sipërfaqe 30 m² në lagjen nr 7, Korçë. Ambienti ndodhet në një zonë me ak

  Korçë 11 qershor 14:30
  3.000.000 Lek
 • 6 foto
  JEPET DYQAN ME QIRA NE LAGJEN 7 RRUGA 6 DËSHMORËT, KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET DYQAN ME QIRA NE LAGJEN 7 RRUGA 6 DËSHMORËT, KORÇË.

  Jepet dyqan me qira në lagjen nr : 7 rruga 6 Dëshmorët, Korçë. Ambjenti është i rikonstuktuar dhe l

  Korçë 11 qershor 14:02
  15.000 Lek
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, LAGJIA 3 NË KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, LAGJIA 3 NË KORÇË.

  Jepet me qira ambient biznesi 25 m² në Korçë prane bulevardit "Fan Noli", Korçë. Ambienti është i r

  Korçë 11 qershor 13:57
  140 €
 • 6 foto
  SHITET AMBJENT BIZNESI + TRUALL, KORÇË.
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBJENT BIZNESI + TRUALL, KORÇË.

  Shitet ambjent biznesi + truall në lagjen 7 rruga 28 Nëntori, Korçë. Ambjenti përfshin pjesën e biz

  Korçë 11 qershor 13:50
  10.500.000 Lek
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Korçë 6 qershor 09:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Korc korc
  Kafshe ferme

  Korc korc

  Shitet mushka 1 vjecar esht shum i urt dhe i fort

  Korçë 4 qershor 19:33
  800 €
 • 6 foto
  Pula brahma
  Kafshe ferme

  Pula brahma

  Shiten gjela brahma race e paster kemi dhe raca te tjera me te gjitha vaksinat e bera ne kohe cmimet

  Korçë 4 qershor 12:31
  20 €
 • 3 foto
  Paisje furre buke
  Makineri dhe inventare

  Paisje furre buke

  Shiten paisje furre buke, te gjitha ose vec e vec. Brumatricja inoks merr 100 kg 1.5 milion Preresja

  Korçë 3 qershor 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer kolone
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kolone

  frigorifer kolone, ne gjende te mire pune, shitet per arsye mosperdorimi.

  Korçë 30 maj 10:57
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion Shitet frigorifer kollone
  Makineri dhe inventare

  Okazion Shitet frigorifer kollone

  Shitet frigorifer ne gjendje pune shume te mire per arsye mbyllje aktiviteti.

  Korçë 28 maj 23:11
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Makineri akullore
  Makineri dhe inventare

  Makineri akullore

  Shitet makineri per prodhimin e akulloreve ose ghiacciola cmimi 250.000 lek ne gjendje shume te mire

  Korçë 28 maj 22:43
  225.000 Lek
 • 2 foto
  makineri akullore
  Makineri dhe inventare

  makineri akullore

  makineri per akullore me stap makineria eshte italiane shume pak e perdorur.

  Korçë 28 maj 22:35
  2.000 €
 • 5 foto
  frigorifere
  Makineri dhe inventare

  frigorifere

  Shiten frigorifer freskues banak 35.000 lek frigorifer ngrires i verdhe

  Korçë 28 maj 22:15
  1 Lek
 • 4 foto
  Shitet Peshore
  Makineri dhe inventare

  Shitet Peshore

  Shitet peshore mekanike ne gjendje super,shume pak e perdorur. E blere ne Greqi. Cmimi i diskutueshe

  Korçë 28 maj 21:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet zetor iseki
  Makineri dhe inventare

  shitet zetor iseki

  Shitet Zetor Iseki TL 19 Në Gjendje Perfekte , Me Frez 160 Centimetra Të Gjerë dhe thika të Reja , z

  Korçë 25 maj 10:16
  4.500 Lek
 • 3 foto
  Pajisje buke
  Makineri dhe inventare

  Pajisje buke

  Shiten paisje furre buke per cdo info kontakt 0692745699

  Korçë 22 maj 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pele 3 vjet
  Kafshe ferme

  Pele 3 vjet

  Shitet pele 3 vjecare shum e urte dhe e vecante

  Korçë 21 maj 22:20
  1.000 €