• Rregullimi dhe mirmbajtja e kopshteve

  Rregullimi dhe mirmbajtja e kopshteve

  Bejme livrimin frezimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum rregullime te tjera Bejme ndryshimin ne oborrin tuaj Puna jone model per tjeret Per me shum kontaktoni nr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:38
 • Rregullimi i oborreve

  Rregullimi i oborreve

  Bejme livrimin frezimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum rregullime te tjera. Bejme ndryshimin ne oborrin tuaj Puna jone model per tjeret. Per me shum kontaktoni nr

  Me Marrveshje
  Shtime
  Sot, 15:38
 • shitet biznesi mobi shop Urgjent

  shitet biznesi mobi shop Urgjent

  shitet biznisi mobi shop ne gjilan lokali gjendet ne qender te qytetit posedon te gjitha pajisjett e nevojshme mall shank karrika tavolina te punes karrika reklama qmimi i volitshem qirane e paguar de

  1.400 €
  Gjilan
  Sot, 15:38
 • Tenda me qera

  Tenda me qera

  JAPIM *TENDA , shatora*TAVOLINA. KARRIKA ME QERA DHE OFROJM * MUZIK me DJ *

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:31
 • TYPICAL - Makinë Industriale qepëse, 3 transporte

  TYPICAL - Makinë Industriale qepëse, 3 transporte

  Shes Makinën e re qepse INDUSTRIALE (PROFESIONALE) ME KRAH T Y P I C A L GC-2603 me 2 pedale dhe 3 transporte, si në foto (komplet me tavolinë, veqse tavolina nuk është e preme por e rrafshët).

  850 €
  Prizren
  Sot, 15:31
 • Viq

  Viq

  Shitet viqi 2 muj e gjys osht mashkell o rac e mir. Osht i hajes , i shnosh ,shiq shifet ne foto , osht tu u ushqy me bungur dhe sane . Per ma shum info tel, viber ,whatsapp.

  350 €
  Lipjan
  Sot, 15:31
 • Tenda,,,,044, 904 994.me tavolina moderne

  Tenda,,,,044, 904 994.me tavolina moderne

  Ofrojm ne sherbim TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA , tavolinat jon te drunit me ulse. me mbulesa ,,, * ,,, ***** TENDAT JON ME DIMENZIONE

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:30
 • Tenda me TAVOLINA TE DRUNIT  ne FEIZAJ

  Tenda me TAVOLINA TE DRUNIT ne FEIZAJ

  Tenda DEKORUSE * ofrojm ne sherbim tenda tavolina dhe karrika , TAVOLINAT te ne jon me Mbulesa dekoruse ,,,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:30
 • Tenda ne shitje

  Tenda ne shitje

  tenda ne shitje me te gjitha paisjet prodhim gjerman 4x 10 kjo ne foto tel 045 592 443

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:30
 • Tenda per lokale dhe biznese

  Tenda per lokale dhe biznese

  Shitet tenda(qadra) e cila esht shum pak e perdorur por ne gjendje te rregullt dhe shum e ruajtur me dimensionet 4.50 metra e gjere dhe 3 metra e gjate, montohet ne muri dhe esht e prrshtatshme per q

  250 €
  Skënderaj
  Sot, 15:30
 • Rregullimi i oborreve

  Rregullimi i oborreve

  Bejme livrimin frezimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum rregullime te tjera. Bejme ndryshimin ne oborrin tuaj Puna jone model per tjeret. Per me shum kontaktoni nr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:30
 • dera jashtit

  dera jashtit

  shitet dera e hekurit lir e mir me deminzijon 89 me 220 gat

  20 €
  Gjilan
  Sot, 15:30
 • Rregullimi i oborreve

  Rregullimi i oborreve

  Bejme livrimin frezimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum rregullime te tjera. Bejme ndryshimin ne oborrin tuaj. Puna jone model per tjeret. Per me shum kontaktoni n

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 15:29
 • Rregullimi i oborreve

  Rregullimi i oborreve

  Bejme livrimin frezimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum rregullime te tjera. Bejme ndryshimin ne oborrin tuaj. Puna jone model per tjeret. Per me shum kontaktoni n

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Sot, 15:28
 • Shitet mzati (biki )

  Shitet mzati (biki )

  Shitet biki 14 muaj Qmimi me marreveshje

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 15:28
 • Rregullimi i oborreve

  Rregullimi i oborreve

  Bejme livrimin frezimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum rregullime te tjera. Bejme ndryshimin ne oborrin tuaj Puna jone model per tjeret. Per me shum kontaktoni nr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 15:28
 • Urgjent Separe tabure

  Urgjent Separe tabure

  Shes urgjent separen separeja eshte shume e shfrytzushme gjithsej 8 tavolina zhfrytzohen ne pak vend.eshte bler 3500 euro dhe shes me qmim shum te volitshem viber +37744777342 tagg>audi,bmw,wv,gol

  1.100 €
  Gllogoc
  Sot, 14:31
 • Makin per Akullore gjermane e RE e me garancion

  Makin per Akullore gjermane e RE e me garancion

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.200 €
  Istog
  Sot, 14:31
 • inkubator

  inkubator

  SHES INKUBATOR TE NDRYSHEM PER NGA KAPACITETI, QE NGA ME I VOGLI - 100 GJER NE 500 VEZE. JANE NJESHTRESOR, TE PUNUAR ME NJE TRADITE 26 VJEQARE. KANE NJE IZOLIM TE JASHTEZAKONSHEM. TE PUNUAR SIPAS RREG

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  Sot, 14:31
 • shiten gjelat

  shiten gjelat

  Shes kta gjela ka 10 euro njani esht 1 vjeq dersa tjert ka 8 mujsh per me shum informata therisni ne numrin 044986852

  10 €
  Prishtinë
  Sot, 14:31
 • shitet viqi mashkull 2.20 me kg

  shitet viqi mashkull 2.20 me kg

  shitet viqi mashkull shum i mir per me majt por edhe per me pre qmimi me kg 2,20 i diskutueshem mund te kontaktoni edhe ne viber +37744402241

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  Sot, 14:31
 • Kerkoj puntor

  Kerkoj puntor

  Kerkoj puntor per pastrim te objekteve nr kontaktues 045608045

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:30
 • Dj Muzik pèr Dasma

  Dj Muzik pèr Dasma

  Ofrojmè teknik muzikore per ahengje te ndryshme familjare viber +38649887494

  Me Marrveshje
  Shtime
  Sot, 14:30
 • Fritez Model i ri 10 litra (e RE gjermane)

  Fritez Model i ri 10 litra (e RE gjermane)

  Fritezë10 L Furnizimi me energji elektrike: 230 V - 50 Hz Fuqia: 3000 Watt Përmasat e enës: 540 x 290 x 350 mm Përmasat : 220 x 195 x 110 mm Total - Kapacitet: 10 litra Maximum vëllimi Vaj:. Max 6L

  250 €
  Ferizaj
  Sot, 14:30
 • FRITEZ model i ri 10+10 prodhim gjerman e re

  FRITEZ model i ri 10+10 prodhim gjerman e re

  Fritezë dubbël 10 + 10 Litra Furnizimi me energji elektrike: 230 V - 50 Hz Fuqia: 3000 + 3000 wat Përmasat: 460 x 575 x 360 mm Përmasat e enës: 220 x 195 x 110 mm Total - Kapaciteti: 10L+ 10L Maximum

  400 €
  Gllogoc
  Sot, 14:30
 • Rregullimi I oborreve

  Rregullimi I oborreve

  Bejm frezimin livrimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum e shum rregullime te tjera. Per me shum kontaktoni 045-412-563. Dhe viber +37745412563. Ju mirpresim besi com.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 14:30
 • Makin per Akullore e re me garancion

  Makin per Akullore e re me garancion

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.200 €
  Vushtrri
  Sot, 14:30
 • Frigurifer per pije

  Frigurifer per pije

  Ne gjendeje te regullt

  140 €
  Gjilan
  Sot, 14:30
 • Pula

  Pula

  Shiten 20 pula po jam ka heki puna kallbllak jan 200 copa

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:30
 • Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira

  Japim Lokale Shtepi Banesa me Qira

  Deshironi te merni Banes , Shtepi , Lokale me Qira ne Te Gjitha Lagjet e Prishtines me qmime te volitshme ather Kontaktoni 049-897-378 (Whatsapp) 049-677-634 (Viber) Tags: iphone samsung sony plays

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 14:29
 • Rregullimi I kopshteve

  Rregullimi I kopshteve

  Bejme livrimin frezimin e arave me kultivator mbjelljen e barit rrafshimin e dheut e shum e shum rregullime te tjera. Per me shum kontaktoni ne nr 045-412-563 dhe viber +37745412563. Ju mirpresim besi

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 14:28
 • Shes vitrinat ne gjendje perfekte

  Shes vitrinat ne gjendje perfekte

  Shes vitrinat ne gjendje perfekte si te reja.Dy vitrina jane per embelsira,kurse nje eshte per akullore.Te gjitha jane Italiane(Made In ITALY).Vitrina per akullore eshte e firmes me te njohur italiane

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 14:28
 • URGJENT! Shitet Viçi 2 Muaj E Gjysme Simentallk

  URGJENT! Shitet Viçi 2 Muaj E Gjysme Simentallk

  URGJENT Shitet Viçi per Rast Familjar Viçi osht Simentallk Origjinal vetem 2 muaj e gjysme kam rast familkar urgjent se nuk e kisha shit Viçi eshte qumeshtor per ma shum informata mund te na kontakton

  600 €
  Skënderaj
  Sot, 14:28
 • Carpgiani dhe frigomat te tipit te ri

  Carpgiani dhe frigomat te tipit te ri

  Shes aparata per akullore te firmes se njohur "Carpigiani" dhe "Frigomat" italian si te ri te sapoardhur nga italia ne gjendje shum te mir ska fjal.Per me shum kontaktoni ne tel:044149049 ose ne viber

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 14:28
 • Aparat per akullore ne gjendje perfekte si i ri

  Aparat per akullore ne gjendje perfekte si i ri

  Shes aparat per akullore ne gjendje perfekte si i ri.Eshte i tipit te ri.Eshte nje nder firmat me te njohura"FRIGOMAT".Per me shume info kontaktoni ne tel:044149049 ose ne viber+37744149049

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 14:28
 • LIKUIDIMI BUTIKUT ME INVENTAR

  LIKUIDIMI BUTIKUT ME INVENTAR

  .Likuidim i mallit, mbyllet dyqani si dhe komplet inventari, cmimi sipas marreveshjes ------------------------------------------------------------------------------------- .Foto nr.1- raftet per monti

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 13:39
 • Urgjent Gjeneratorin 65 KW

  Urgjent Gjeneratorin 65 KW

  Shes Urgjent gjeneratorin 65 kw esht ne gjendje te mir shum pak ka punu nkosov arsyja e shitje esht se nuk pe perdori spo me duhet . Se kam shit biznisin tash mka jet gjeneratori

  3.200 €
  Prishtinë
  Sot, 13:39
 • Lope

  Lope

  Shitet lopa Bars 6 muj arsya se pe shes esht se mu kan ba shum flm

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Sot, 13:28
 • Karrika

  Karrika

  Shiten 8 tavolina me nga 4 karrika te sapo renovuar tavolinat kan edhe xham najllonit .

  650 €
  Gjakovë
  Sot, 12:50
 • Shes Lokalin me 300m2 ne rruge kryesore

  Shes Lokalin me 300m2 ne rruge kryesore

  Shes lokalin me 300m2 ne rrugen kryesore prishtine-f.kosove, qeraja aktuale eshte 1'200€. Per detaje shtes rreth ofertes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 12:44
 • Shitet dhia

  Shitet dhia

  Shes dhine me dy edha qmimi 150 ero

  150 €
  Gjilan
  Sot, 12:44
 • MOLER PROFESIONALIST

  MOLER PROFESIONALIST

  MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis, punojm te gjitha punet e moleraj kemi ngjyra te

  Me Marrveshje
  Malisheve
  Sot, 12:43
 • Frigo per pije

  Frigo per pije

  Frigoriferi punon shkelqyeshem

  190 €
  Gllogoc
  Sot, 12:42
 • BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Ins

  Me Marrveshje
  Suharekë
  Sot, 12:30
 • BËJM ELEMINIMIN E BUNASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  BËJM ELEMINIMIN E BUNASHFABAVE 6 MUJ GARANCIJON

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE), ekologjike. Pra ne bejm Asgjesimin Dhe Eleminimin e Te Gjitha Ins

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 12:30
 • Tenda karrika tavolina me qira 044 966 549

  Tenda karrika tavolina me qira 044 966 549

  japim tenda shatora tavolina me qira per dasma syneti muzik koncerte si dhe panaire si dhe qdo feste familjare tendat shatorra jane te madhesive te ndryshme sipaj nevoje dhe porosis mjafton nje thirje

  Me Marrveshje
  Obiliq
  Sot, 12:29
 • Rregullim i obrrit BINI COMMERCE

  Rregullim i obrrit BINI COMMERCE

  Rregullim i oborreve parqeve te ndryshem rrugeve , per me teper kontakto ne : .... 049 686 707 044 686 707 04

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 12:29
 • Rregullim i oborrit BINI COMERC

  Rregullim i oborrit BINI COMERC

  Ndertimtari e Oborreve ,Kockave ,Parqeve te ndryeshme , rrugeve me zhavor etj. te interesuarit kontakto ne NR : 044 686 707' 049 686 707 044 676380.,,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 12:28
 • Objekti ne shitje

  Objekti ne shitje

  Objekti ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen në mënyrë të pavarur njëra prej tjetrës varësisht nga kërkesa. Kati përdhesë dhe kati i parë kanë nga 200

  Me Marrveshje
  Prizren
  Sot, 11:42
 • Shes pumpën ose baj ndrrim

  Shes pumpën ose baj ndrrim

  Shes pumpen e re është e pa përdorur mund te perdoret per zbrazjen e qumshtit nga llaktofrizi per ujë etj. Baj ndrrim me viq mashkull ose najsen tjeter që um konvenon per më shumë na kontaktoni.

  350 €
  Gllogoc
  Sot, 11:42