Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 6 foto
  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

  Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Ferizaj Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

  Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën

  Gjilan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Pejë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo
  Sherbime

  Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

  . Na kontaktoni: Kryejme: - Instalime elektrike. - Instalimin e nxemjes qendrore. - Instalimin e u

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1,500 €/m2

  Shiten dy lokale në lagjen Kalabria/Emshir te Kullat e Arabve (përballë Gjelltores Nazi). Siperfaqja

  Prishtinë Dje, 11:03
  1.500 €
 • 6 foto
  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani

  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne lagjen Dardania . Banesa posedon 3 njesi pune, Depo Banjo

  Prishtinë Dje, 11:03
  500 €
 • 11 foto
  Paisje te reja per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje te reja per Restorante

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE ,SHIF FOTOT JANE ORIGJINALE TE PAISJ

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 88.04m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 e

  Lipjan Dje, 11:03
  1.200 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 eu

  Lipjan Dje, 11:03
  1.200 €
 • 3 foto
  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2 Siperfaqja -340m2 Lokali eshte ne katin perdhes e ulet

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  1.100 €
 • 7 foto
  OBJEKT AFARIST ME QIRA 560M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKT AFARIST ME QIRA 560M2

  LËSHOHET ME QIRA OBJEKTI AFARIST NË FUSHË KOSOVË - Kryqi mes rrugëve "HAMDI GRAJQEVCI" dhe rrugës "D

  Prishtinë Dje, 11:03
  8 €
 • 0 foto
  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë,në lagjen ‘Dardania’ me pamje kah rruga kryesore, afër Proper-Pizz

  Prishtinë Dje, 11:03
  2.500 €
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Dje, 11:03
  950 €
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE

  BEJ SERVISIMIN E SHPORETAVE ,SKARAVE PROFESIONAL TE PLINIT PER RESTORANTE TEL 044 205 539

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VUSHTRI 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA VUSHTRI 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Vushtrri Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +383 49 81 71 81

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Viti Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +38349 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +38349 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Novoberdë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Ferizaj Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Fushë Kosovë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA MEQERA +383 49 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA MEQERA +383 49 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Klinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

  Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

  Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune ka parking te mjaftushe

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;35m2 Kati;Pëdhesë Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma Infrastrukturë;E ko

  Ferizaj Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2

  ?⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700 m2 ne Fushe Kosove. ⭕️L

  Prishtinë Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, *

  Klinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, *

  Kamenicë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, *

  Gjilan Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, *

  Ferizaj Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITEN LOKALET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET

  Shiten 5 lokale ne qendren tregtare tek ndertesa me Xhama afer parkut te qytetit. Lokalet gjenden n

  Vushtrri Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET PODRUMI
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET PODRUMI

  Shitet podrumi me rreth 2200m2 tek ndertesa me Xhama afer parkut. Podrumi eshte shume i pershtatshe

  Vushtrri Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Maqin e mishit
  Makineri dhe inventare

  Maqin e mishit

  MAQIN E MISHIT 32 RRESFAJ ARDHUR NGA GJERMANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIR

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK
  Makineri dhe inventare

  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK

  MUSHSI MISHIT PER SUGJUK - 30.KG ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zyre me qira ne kalabri ish-emshir
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me qira ne kalabri ish-emshir

  ZYRE ME QIRA NË KALABRI Lëshohet hapësira për #Zyre me #qira në lagjen #Kalabria, me sipërfaqe pre

  Prishtinë Dje, 11:02
  1.600 €
 • 6 foto
  Nxemje qendrore Shitje & Instalim & Servisim
  Sherbime

  Nxemje qendrore Shitje & Instalim & Servisim

  Termo System me bazë në Prishtinë, te xhamia e llapit, ben shitjen e materialit te ngrohjes qendrore

  Prishtinë Dje, 11:02
  45 €
 • 5 foto
  Leshohet banesa 90m2 me qera per zyre ne Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet banesa 90m2 me qera per zyre ne Qender

  Leshohet banesa 90m2 me qera per zyre ne Qender ne Shesh Posedon: Dhome dite Kuzhine Tre dhoma gj

  Prishtinë Dje, 11:02
  1.200 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 126m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 126m2

  SHITET LOKALI nr.05 në Lagjën Arbëria - #Prishtinë (Alb-Design) REF: L04/18/SH - 126 m2 Çmimi: 190

  Prishtinë Dje, 11:02
  1.900 €
 • 1 foto
  Maqina e pjekjs kaffes
  Makineri dhe inventare

  Maqina e pjekjs kaffes

  Maqina per pjekjen e kaffes

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi
  Makineri dhe inventare

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi

  Punojme Linja Te Ndryshme prodhimi ushqimore dhe jo ushqimore,pasterizatore te ndryshem laktofriza

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shiten asetet per qebaptore
  Lokale / Punetori / Magazina

  shiten asetet per qebaptore

  shiten asetet per qebaptore Friz Frigorifer Skar Biciklet qmimi 500 Euro 044754393

  Prishtinë Dje, 11:02
  500 €
 • 3 foto
  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr
  Lokale / Punetori / Magazina

  MY HOME- Shitet Objekti 480m2 me 10 Ari Oborr

  Shitet Objekti ne Fshatin Talinovc Rreth rruges Kryesore,Objekti ka 480m2 hapsir punuese ka 2 Dhoma

  Ferizaj Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kukulla per reklame te rrobave
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per reklame te rrobave

  Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive...

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 1 ose 2 lokale ne qender te 4 llullat!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 1 ose 2 lokale ne qender te 4 llullat!Delta

  Ofrohen per shitje 1 ose 2 lokale ne qender te qytetit prapa teatrit kombetar ne rrugen "Bajram Kelm

  Prishtinë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur
  Makineri dhe inventare

  Vetrin 2m me ftofje shum e ruajtur

  Shes vetrinen me ftofje 2m shum e ruajtur eshte per sallatra mishra,etj. Ndriqimi led qmimi sipas ma

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"Mikser per bluarjen e kepve\"
  Makineri dhe inventare

  \"Mikser per bluarjen e kepve\"

  MIKSER PER KEP PER SALATA 40,kg I ARDHUR NGA GJERMANIJA SHUME NE GJENDJE TE MIR

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kukulla per reklame te rrobave
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per reklame te rrobave

  Shes kukulla nga plastika per reklam te rrobave te dy gjinive... 1. Te pjeses se siperme ,,,,,,,,,,

  Pejë Dje, 11:02
  Me Marrveshje