Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.
  Sherbime

  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.

  Ofrojme : - kontrollimi i efikasitetit te sistemit - detektimi i humbjeve eventuale - detektimi i rr

  Prishtinë Sot, 11:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Gurt me shumic dhe pakicc
  Kafshe ferme

  Shiten Gurt me shumic dhe pakicc

  Shiteen gurt Jan te gjitha llojet e gureve Cmimi me marveshje presim bleres serjoz .

  Prishtinë Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes viqin femer 6muj
  Kafshe ferme

  Shes viqin femer 6muj

  Shes viqin femer 6 muj

  Istog Sot, 11:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet viqi (mzati) 11 muajsh
  Kafshe ferme

  Shitet viqi (mzati) 11 muajsh

  shitet mzati 11 muajsh , ngjyra bardh e kuq i ka afro 430kg mzati asht shum qmimi sipas marrveshjes

  Gllogoc Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  Shes bikun

  Gllogoc Sot, 11:29
  950 €
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qader
  Makineri dhe inventare

  Qader

  Shes qadren per lokale, 6m

  Prizren Sot, 11:28
  600 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  She\'s viqin mashekell afer tre muj

  Shtime Sot, 11:25
  450 €
 • 7 foto
  Lop pa viq
  Kafshe ferme

  Lop pa viq

  Shitet lopa pa viq 10 litra qumsht ne dit e urt e haes e jap me garancion

  Ferizaj Sot, 11:25
  680 €
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lopa bars
  Kafshe ferme

  Lopa bars

  She\'s mshtjerren zdyti 8 litra tamel 3 muj bars e kontrollune me mejk osht baj dhe ndrrime me naj s

  Shtime Sot, 11:19
  750 €
 • 3 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Termostat per inkubator i avansuar
  Kafshe ferme

  Termostat per inkubator i avansuar

  Shes termostatin per inkubator, ky termostat matë temperaturen dhe lagështinë. Gjithashtu kontrollon

  Gjilan Sot, 11:18
  65 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat
  Makineri dhe inventare

  Agregat

  Ne shitje agregati me benzin 7500 kw ne gjendje shum te mir , qmimi si pas marrveshjes Kontaktoni

  Ferizaj Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT
  Sherbime

  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT

  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT Fermer të nderuar AFATI për grande nga të bujqësisë po afrohet, Pra

  Prishtinë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT
  Sherbime

  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT

  GRANTE 2019, PLANE TE BIZNESIT Fermer të nderuar, AFATI për grante të bujqësisë po afrohet, Prand

  Prishtinë Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  karriga per kombi vito
  Makineri dhe inventare

  karriga per kombi vito

  Shes korrika per vito ni treshe ni dyshe ne gjendje shum te mir ndrroj edhe me fellne 13 nr viberi

  Lipjan Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten
  Kafshe ferme

  shiten

  2 viqa mashkuj

  Lipjan Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet interier komplet per butik.
  Makineri dhe inventare

  Shitet interier komplet per butik.

  Interier komplet, 4 kuklla, shank, ndriqim, reklama,+ 300 varese te drurit.

  Prishtinë Sot, 10:56
  1.800 €
 • 5 foto
  Lokal per qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal per qira

  Jap lokalin me qira te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati.Lokali gjendet ne bodrum eshte i

  Prishtinë Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   rafta per lokale
  Makineri dhe inventare

  rafta per lokale

  Shiten raftat per markete te murit dhe te mesit , rafti I bukes , tavolina e kaces , viber +37744 23

  Gjilan Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 14 me bandasha
  Kafshe ferme

  Goma 14 me bandasha

  Shes gomat 14 .175 me 4 vrima me bandash errotokapne te perdoruna por ne gjendje te mir jan te ball

  Viti Sot, 10:53
  80 €
 • 5 foto
  Kateransore SCM
  Makineri dhe inventare

  Kateransore SCM

  Shitet kateransorja SCM e cila eshte shume e ruajtur dhe praktike. Ne gjendje shume te mire pune. Ka

  Gllogoc Sot, 10:52
  5.400 €
 • 3 foto
  MOLER..
  Sherbime

  MOLER..

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV LOKALEV, ZYR H

  Prishtinë Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera 118 m2, ne Rr.e Ferizajit,ne Gjilan,mbi spitalin e qytetit,i cili shtrihet n

  Gjilan Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 90 m2 NË LAGJE TË SPITALIT
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 90 m2 NË LAGJE TË SPITALIT

  Shitet lokali ne lagje te spitalit te rrethi perte mati 1apo per te rruga B lokali ka 90 m2 dha ka f

  Prishtinë Sot, 10:45
  2.100 €
 • 1 foto
  Shiten Mshtjerrat nga Holanda
  Kafshe ferme

  Shiten Mshtjerrat nga Holanda

  Shiten mshtjerrat e kontigjentit te rradhes te ardhura nga shteti i Holandes. Mshtjerrat jane barese

  Pejë Sot, 10:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJYROSJE RINOVIME ETJ...
  Sherbime

  NGJYROSJE RINOVIME ETJ...

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Sherbime

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per Dasma Syneti muzik Koncerte Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Vushtrri Sot, 10:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITEN LOKALET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET

  Shiten 5 lokale ne qendren tregtare tek ndertesa me Xhama afer parkut te qytetit. Lokalet gjenden n

  Vushtrri Sot, 10:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET PODRUMI
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET PODRUMI

  Shitet podrumi me rreth 2200m2 tek ndertesa me Xhama afer parkut. Podrumi eshte shume i pershtatshe

  Vushtrri Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Lokale / Punetori / Magazina

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Biznes ne shitje / me qera

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksore

  rtg dhamit shtrat për kontroll femijve ndrrim i mundahem

  Malisheve Sot, 10:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MOLER color's
  Sherbime

  MOLER color's

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Prishtinë Sot, 10:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET LOKALI NË Rr.NËNË TEREZA TE MOB HAJDINI
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NË Rr.NËNË TEREZA TE MOB HAJDINI

  Shitet lokali në rrugen NËNË TEREZA afer MOBILERIS HAJDINI lokali ka 34 m2 dhe osht i pershtatshëm p

  Fushë Kosovë Sot, 10:25
  1 €
 • 2 foto
  SHITEN LOKALET
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET

  Shiten lokalet ne rruga Bedri Pejani, ne qender te qytetit, tek udhekryqi i spitalit. Lokalet shite

  Vushtrri Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  IPET LOKALI ME QERA RRUGA DARDANIA TE VIVA
  Lokale / Punetori / Magazina

  IPET LOKALI ME QERA RRUGA DARDANIA TE VIVA

  Ipet lokali me qera në fushë kosovë rrugen dardanija te viva ne objektin e PRINCESHES katin e 2 me

  Fushë Kosovë Sot, 10:24
  1 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Lokale / Punetori / Magazina

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten zojt e mishit 2 muajsh
  Kafshe ferme

  shiten zojt e mishit 2 muajsh

  shes zoj tmishit afer 4 kg mishin shum kualitet

  Gllogoc Sot, 10:22
  7 €