Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 2 foto
  shes pulat
  Kafshe ferme

  shes pulat

  shes 3 pula e 1 gjel luftarake loz shum e mir gjeli i mir shum munet mu provu mu kap qmimi komplet

  Pejë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes pulat
  Kafshe ferme

  shes pulat

  shes 6 pula e 1 gjel brahma shifen ne foto komplet ndamas kan tjeter qmim

  Pejë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes pula
  Kafshe ferme

  shes pula

  shes pula viandota gold 2 pula 1 gjel qmimi fundit 100 euro

  Pejë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

  Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  (@)!LOST LOVE SPELLS IN USA(@)!+27736844586
  Sherbime

  (@)!LOST LOVE SPELLS IN USA(@)!+27736844586

  BABA WANJIMBA with strong traditional spiritual healing powers ,lost lovers spells\' , sangoma Are

  Fushë Kosovë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Bring back lost lover in 24HRS call +27736844586
  Sherbime

  Bring back lost lover in 24HRS call +27736844586

  BABA WANJIMBA with strong traditional spiritual healing powers ,lost lovers spells\' , sangoma Are

  Fushë Kosovë Sot, 21:48
  1 €
 • 2 foto
  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fe

  Shitet Lokali prej 420 m2. Me rrugen muharrem fejza ne mati-1 prishtine Cmimi 1500e 1/m2 (me mun

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.500 €
 • 2 foto
  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri

  Shitet Objekti me 900m2 ne Emshir/Kalabri (afer Gardenit ) me 7Ari truall . Objekti eshte i ndarë n

  Prishtinë Sot, 21:48
  450.000 €
 • 0 foto
  sherbime Juridike
  Sherbime

  sherbime Juridike

  Kryjmë te gjitha sherbimet Juridike lidhje me pronat dhe gjdo sherbim juridik tjeter ne menyrë prof

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 eu

  Lipjan Sot, 21:48
  1.200 €
 • 11 foto
   Permendore
  Sherbime

  Permendore

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendor

  Ferizaj Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Permendore mermer dhe granit
  Sherbime

  Permendore mermer dhe granit

  bej punimin dhe montimin e përmendoreve prej graniti , mermeri dhe teraceri,,,,,,te gjitha përmendor

  Ferizaj Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA lokali 35m2 K përdhesë 47/16L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;35m2 Kati;Pëdhesë Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma Infrastrukturë;E ko

  Ferizaj Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN

  Shitet Objekti Afarist I GATSHEM PER PUN 430m2 dhe 134 ari pllac vend shum i mir per mini Fabrik dep

  Lipjan Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritare
  Makineri dhe inventare

  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritare

  Shiten makinat per perpunimin e dyerve dhe dritareve nga druri 1.Cafi i vogel me prruge 2.Abrikter

  Fushë Kosovë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohen lokalet ne shitje ne lagjjen Kalabria!DELA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohen lokalet ne shitje ne lagjjen Kalabria!DELA

  Ofrohen lokalet ne shitje ne lagjjen Kalabria me kuadratura te ndryshme: -28m2 -40m2 -88m2 dhe -16

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.200 €
 • 0 foto
  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne Kodra e Trimav

  Lëshohet lokali me qera me 300m2 ne lagjen Kodra e Trimave Lokali eshte ne katin perdhes ne Rrugë k

  Prishtinë Sot, 21:47
  750 €
 • 0 foto
  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2

  Shitet Objeki Afarist me siperfaqe 6000/m2 ne magjistralen Prishtine-Tirane( afer Aeroportit) ne Fsh

  Prishtinë Sot, 21:47
  1.600.000 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Ferizaj Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Podujevë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH Shiten 1.200 metra lokal në Qender të Lipjanit Lokalet sh

  Lipjan Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali me 117m2 ne Pejton te Prime Group
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali me 117m2 ne Pejton te Prime Group

  Shitet lokali ne Qytezen Pejton te Prime Group Lokali posedon 117m2, Lokali eshte i leshuar me q

  Prishtinë Sot, 21:47
  351.000 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L25/17/SH - 53 m2 - Kati 1 - Wc - Ballkon - Lokali është në një po

  Lipjan Sot, 21:47
  850 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 588 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 588 M2

  Shitët lokali në Lipjan REF: L14/17/SH - Lokali 588 m2 por me mundësi ndarje. - Në lokacion shumë

  Lipjan Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 96.70m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Sot, 21:47
  1.200 €
 • 11 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Rahovec Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN

  SHITEN dy lokale afariste në Lipjan. REF: L09/17/sh ✓ Lokali 1 :160.66 m2 -----------------

  Lipjan Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 045502220
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 045502220

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN

  Shitet lokali ne qender te Lipjanit ka 33m2 ne perdhes i gatshem per pune Lokali gjindet ne objektin

  Lipjan Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  L02/17/SH SHITET lokali 130m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L02/17/SH ✓ 130m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne Arberi !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne Arberi !DELTA

  Ofrohet lokali 100m2 ne shitje ne lagjen "Arberia" ne nje pozite te favorshme strategjike, lokali nd

  Prishtinë Sot, 21:47
  250.000 €
 • 1 foto
  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1

  Leshohet me qira dhe shitet lokali prej 40m2 Mati-1 mbrapa rruges b I pershtatshem per veprimtar

  Prishtinë Sot, 21:47
  36.000 €
 • 5 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045646222

  Jap tenda- karrika- tavolina me qera per ahengje dhe raste te ndryshme familjare.Tendat jan me dimen

  Kaçanik Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Politika Agency
  Sherbime

  Politika Agency

  Përshëndetje Unë jam një ndërmjetës financiar në rreziqet kryesore në tregun e aksioneve dhe financa

  Gllogoc Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Mitrovicë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Vushtrri Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Klinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe..koncerte.panaire.e ndeja

  Podujevë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 88.04m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 e

  Lipjan Sot, 21:46
  1.200 €
 • 0 foto
  Invertor per nxemje qendrore 1 vit garancion
  Sherbime

  Invertor per nxemje qendrore 1 vit garancion

  Invertor 100 wat për nxemje qendrore. Pompa duhet të jet me fuqi nën 100 wat. Prodhimi Serb. E mb

  Fushë Kosovë Sot, 21:46
  167 €
 • 0 foto
  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë, Lagjja Dardania

  Shitet lokali në Fushë-Kosovë,në lagjen ‘Dardania’ me pamje kah rruga kryesore, afër Proper-Pizz

  Prishtinë Sot, 21:46
  2.500 €
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Sot, 21:46
  950 €
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash 400m2

  Shitet dhe leshohet lokali me qera në Aktash afer Universitetit Iliria Lokali posedon: 400m2 çmimi

  Prishtinë Sot, 21:46
  3.200 €
 • 7 foto
  Lokal me qera te sllovenia sport afer market sumes
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera te sllovenia sport afer market sumes

  lokali posedon hapsir 115m2 i pershtatshum per zyre , callcenter etj lokali gjindet afer market sum

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

  Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes

  Lipjan Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

  Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune ka parking te mjaftushe

  Lipjan Sot, 21:46
  Me Marrveshje