Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 7 foto
  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë Sot, 15:23
  750.000 €
 • 4 foto
  INKUBATOR PER QELJEN E VEZVE Full automatik
  Kafshe ferme

  INKUBATOR PER QELJEN E VEZVE Full automatik

  INKUBATOR PËR ÇELJEN E VEZËVE NË SHPEZËTARI Vëllimi i vezëve 56 copë Sistemi full automatik me k

  Rahovec Sot, 15:23
  129 €
 • 7 foto
  OFROJ ME QERA LOKALIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  OFROJ ME QERA LOKALIN

  Ofroj me qera Lokalin 75m2 kati i dytë " Rruga e Zagrebit" Lagjja Arbëri në Prishtinë, Lokali ësht

  Prishtinë Sot, 15:23
  300 €
 • 3 foto
  Shiten pulat Brahma Blue
  Kafshe ferme

  Shiten pulat Brahma Blue

  Shiten pulat brahma blue 3+1, knusi dhe 2 pula jane ngjyre hiri, 1 pule eshte e zeze.Çmimi 250 euro

  Gjilan Sot, 15:22
  250 €
 • 11 foto
  SHITET LOKALI NË KODRËN E DIELLIT |- LISI -|
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NË KODRËN E DIELLIT |- LISI -|

  Shitet lokali në #Kodrën e #Diellit, tek Banesat e Bardha. Lokali i ka ~54m2 me #Fletë #Poseduese, ë

  Prishtinë Sot, 15:22
  89.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 57m2 ne ulpiane perballe interex!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 57m2 ne ulpiane perballe interex!

  Shitet lokali me siperfaqe 57m2 ne lagjen Ulpiana.Eshte i leshuar me qira per kohe te gjate dhe arke

  Prishtinë Sot, 15:22
  110.000 €
 • 0 foto
  Shiten 2 lokale ne Ulpiane buze rruges te lesna
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 2 lokale ne Ulpiane buze rruges te lesna

  Ofrohen per shitje 2 lokale ne lagjjen Ulpiane perballe fakultetit filologjik skaj rruges kryesore.L

  Prishtinë Sot, 15:22
  390.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne "Ulpiane" ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme,

  Prishtinë Sot, 15:22
  2.500 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania

  Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania afer shkolles Xhemajl Mustafa. Lokali ndodhet ne

  Prishtinë Sot, 15:22
  1.300 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet objekti 900m2 me 13 ari tokë
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet objekti 900m2 me 13 ari tokë

  ⭕️Shitet objekti 900m2 me 13 ari tokë në rrugën kryesore në FushëKosovë-Prishtinë ⭕️Ka një p

  Prishtinë Sot, 15:21
  1.500 €
 • 1 foto
  Objekti per shitje dhe Qiradhënie ,prej ,1120m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti per shitje dhe Qiradhënie ,prej ,1120m2

  Objekti per shitje dhe Qiradhënie ,prej ,1120m2 prishtine -bregu i diellit Kati: P+3 Sipërfaqja:

  Prishtinë Sot, 15:21
  1.150 €
 • 10 foto
  ME QERA: 2 Ordinanca të reja, me paisje të reja mjeksore
  Lokale / Punetori / Magazina

  ME QERA: 2 Ordinanca të reja, me paisje të reja mjeksore

  OBJEKTI ME QERA (ose SHITET shum lirë, 59'900€) Dy Ordinanca të reja me të gjitha paisjet medic

  Fushë Kosovë Sot, 15:20
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2

  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2 Siperfaqja -75m2 Lokali eshte ne katin perdhes e

  Prishtinë Sot, 15:20
  850 €
 • 6 foto
  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial 700m2

  ?⭕️Leshohet me qira ambienti super komercial me siperfaqe rreth 700 m2 ne Fushe Kosove. ⭕️L

  Prishtinë Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne Qender

  Ofrohet Objekt Afarist 3000m2 ne shitje ne \"Qender\" ne nje zone te frekuentuar dhe te dendur Objek

  Prishtinë Sot, 15:18
  5.000.000 €
 • 7 foto
  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania

  ⭕️Shitet lokali 70m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve ⭕️Lokali posedon dokum

  Prishtinë Sot, 15:18
  140.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne Arberi !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne Arberi !DELTA

  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne "Arberi" ne nje zone te pershtatshme ku tashme priten te perfundohen

  Prishtinë Sot, 15:18
  225.000 €
 • 7 foto
  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitën dy dyqane në Lëmën e Druve -

  Në lagjen \"Mulla Jusufi\" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE-te posta e vogël shiten DY DYQANE të ndara f

  Gjakovë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes zogza
  Kafshe ferme

  Shes zogza

  Shes zogza shume te mira, i kan gati dy muaj, qmimi 4 euro, jav kom qit pikat e prashakat, jan te sh

  Mitrovicë Sot, 15:16
  4 €
 • 9 foto
  Punojm me bagera
  Sherbime

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager transport

  Prishtinë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOLER NGJYROSJE RINOVIME RTJ...
  Sherbime

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME RTJ...

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . Z

  Prishtinë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kërkojmë lokale afariste për blerje ose qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë lokale afariste për blerje ose qira

  Kerkojmë lokale afariste për blerje ose qira . .

  Prishtinë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë

  KODI 0429 Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër furrës Europa,

  Fushë Kosovë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në F. Kosovë

  KODI 0430 Shitet/lëshohet me qira lokali 126m2 në Fushë Kosovë. Lokali gjindet afër furrës Europa,

  Fushë Kosovë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN SË BASHKU - SHTËPIA DHE DY DYQANE -

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë Sot, 15:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventar per Piceri apo Pasticeri

  Shesim urgjentisht inventarin e plote per piceri, kafene apo pasticeri. Inventari eshte shume pak i

  Prishtinë Sot, 15:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dar

  ⭕️Shitet Lokali në Qendër të FushëKosovës (RR.Dardania) ⭕️Sipërfaqja 360m2,dhe një Teras 70

  Prishtinë Sot, 15:15
  1.100 €
 • 0 foto
  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kërkojmë me qira/shitje banesa/shtëp/lokale/troje

  Kërkojmë me QIRA ose SHITJE banesa/shtëp/lokale/troje në të gjitha lagjet e Prishtinës. . . . 383

  Prishtinë Sot, 15:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Moler colors
  Sherbime

  Moler colors

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depov

  Prishtinë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit

  Shitet lokali 70 m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve Lokali posedon dokumentacion te

  Prishtinë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 53.7m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 53.7m2

  Kodi 0491 Shitet lokali 53.7m2 ngjitë me rrugën Muharrem Fejza në Mati, afër Pozhegu Brothers. Loka

  Prishtinë Sot, 15:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes lokalin 130m2 te rruga b mraba maxit 24
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokalin 130m2 te rruga b mraba maxit 24

  Ofrohet lokali ne shitje 130m2 te rruga b mraba maxit 24 orë te kopmleksi euro besi lokali psedon 13

  Prishtinë Sot, 15:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet zyra me qira ne qender te Riza Company

  Kodi 0227 Lëshohet benesa/zyra me qira në qendër të Prishtinës, banesa gjendet ne rrugën ‘’Nëna

  Prishtinë Sot, 15:13
  600 €
 • 0 foto
  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohen me qira lokalet 150m2 k1 dhe 310m2 K2

  Kodi 0155 Lëshohen me qira lokalet afariste150m2 kati i parë dhe 310m2 kati i dytë. Lokalet gjende

  Fushë Kosovë Sot, 15:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 60m2 ne rrugen B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 60m2 ne rrugen B

  Shitet lokali 60m2 ne Prishtinë ne Lagjen e Spitalit ndertimi i Royal Lokali ka nje pozite te persht

  Prishtinë Sot, 15:13
  1.500 €
 • 3 foto
  DOCOR....  NGJYROSJE **** RINOVIME*****
  Sherbime

  DOCOR.... NGJYROSJE **** RINOVIME*****

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania

  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania Lokali gjendet në lagjen Dardania, tek Kroi i Bardhë (në obj

  Prishtinë Sot, 15:12
  47.000 €
 • 6 foto
  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë Sot, 15:12
  750.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" saktesisht ne rrugen "Armend Daci" afe

  Prishtinë Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2

  URGJENT KERKOJ LOKAL ME QERA 120m2 4 Llullat Pejton Dragodan Qender

  Prishtinë Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop bars
  Kafshe ferme

  Lop bars

  Shes lopen bars edhe nimuj e gjys shtohet per ma shum na kontaktoni nekit numer 045612620

  Gllogoc Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Restauranti fantastik ne Sllatine!Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Restauranti fantastik ne Sllatine!Delta

  Shitet Restaurant "KRUJA" i cili gjindet ne Sllatine 12 km larg nga Prishtina Ne restoran brenda ka

  Prishtinë Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️Shitet Lokali 115m2 në Fushekosove te Posta
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet Lokali 115m2 në Fushekosove te Posta

  ⭕️Shitet Lokali 115m2 në Fushekosove te Posta ⭕️Lokali ka nje pozite te mire afer rruges

  Fushë Kosovë Sot, 15:11
  10.000 €
 • 1 foto
  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I 27m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I 27m2

  Ofrojm Lokalin në shitje në lagjen Mati I perball shkolles fillore "Pavarsia" Lokali posedon një sip

  Prishtinë Sot, 15:11
  1.800 €
 • 0 foto
  BLEJME LOKAL NE RRUGE KRYESORE
  Lokale / Punetori / Magazina

  BLEJME LOKAL NE RRUGE KRYESORE

  BLEJME LOKAL NE RRUGE KRYESORE PREFEROHEN RRUGET NE QENDER DHE RRETH SAJ POASHTU PREFEROHET EDHE RRU

  Prishtinë Sot, 15:10
  110.000 €
 • 0 foto
  Shiten objektet me hapsire 200m2+150m2+150m2 me 70
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten objektet me hapsire 200m2+150m2+150m2 me 70

  Ofrohen per shitje objektet me hapsire prej 200m2+150m2+150m2 me 70 ari toke ne "Magjistralen Prisht

  Prishtinë Sot, 15:10
  480.000 €
 • 0 foto
  KONTABILITET
  Sherbime

  KONTABILITET

  Ofrojmë shërbime kontabiliteti, plane biznesi, prokurimi, finance, shërbime në përpilimin e shkresav

  Prishtinë Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali 30m2 ne Dardani mbi Kurriz Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 30m2 ne Dardani mbi Kurriz Delta

  Shitet Lokali ne Dardani mbi Kurriz, lokali ka 22m2 me Dokumentacion ne rregull, qmimi 65.000 per i

  Prishtinë Sot, 15:09
  65.000 €
 • 0 foto
  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit

  Leshoj lokal me qera ne Bregun e Diellit lokali posedon 70m2 dhe pordum me 70m2 lokali gjendet te

  Prishtinë Sot, 15:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 15:08
  Me Marrveshje