Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 4 foto
  vviqa
  Kafshe ferme

  vviqa

  shiten dy viqa jan shum tmir per ma shum na kontaktoni ne tel 045601740

  Lipjan Sot, 08:43
  1.889 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Podujevë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ...
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ...

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Pejë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prishtinë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ...
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ...

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prishtinë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Skënderaj Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Shtime Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Vushtrri Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Deqan Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Podujevë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  OFERT SHITET LOKALI
  Lokale / Punetori / Magazina

  OFERT SHITET LOKALI

  Ofert :shitet lokali 345 m2 ne rrugen fushe kosove prishtine ne rrugen kryesore perball bau marketi

  Prishtinë Sot, 08:43
  950 €
 • 3 foto
  Shiten lokalet
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten lokalet

  shiten lokalet ne fushe kosove ne lagjen apollonia 80 m2 dhe 60 m2 me flet poseduese info viber 0038

  Prishtinë Sot, 08:43
  1.300 €
 • 1 foto
  Vez te paunave shumngjyreshe
  Kafshe ferme

  Vez te paunave shumngjyreshe

  Shes veze te fresketa te paunes me shum ngjyra. tel 045431438. paun , pauna , paune, fazan, fazana,

  Ferizaj Sot, 08:43
  10 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender !DELTA

  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender. 049406434/049157113/044556777 Per ti shikuar ofertat tona

  Prishtinë Sot, 08:43
  350.000 €
 • 6 foto
  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në Cagllavicë.

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë Sot, 08:43
  750.000 €
 • 6 foto
  RINI-JEPET ME QERA LOKALI NE LIPJAN 600m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-JEPET ME QERA LOKALI NE LIPJAN 600m2

  Ipet Lokali Me Qera 600m2 Ne Rrugen Fehmi Agani Lipjan Market Tori kati i par 250m2 dhe qmimi per ka

  Lipjan Sot, 08:43
  1.500 €
 • 3 foto
  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Fushekosove

  Leshohet lokali me qira prej 60m2 Vendi -fushe kosove Lokacioni - apllonia -1 Siperfaqja -60m2

  Fushë Kosovë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne "Qender" ne zone mjaft te frekuentuar, lokali ndodhet ne perdhese te

  Prishtinë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2

  Shitet lokali në Prishtine lgj. Velania prej 75m2 Siperfaqja -75m2 Lokali eshte ne katin perdhes e

  Prishtinë Sot, 08:43
  850 €
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE ,HOLANDEZE DHE TURKE ME G

  Suharekë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE FAST FOOD ,QEBAPTORE E TJ 044 205 539 JU MIREPRE

  Podujevë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE
  Makineri dhe inventare

  FURRE SPECIALE PER SENDVIQA .EKONOMIKE

  Mini furre profesionale per pizza dhe sandwichs , 1.6 kw shume ekonomike dhe efikase.prodhim Italia

  Prishtinë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina
  Makineri dhe inventare

  Paisje profesionale Hoteliere dhe kuzhina

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE DHE TURKE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBE

  Prishtinë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 95m2 -PRISHTIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 95m2 -PRISHTIN

  Shitet lokali 95m2 ne Prishtin Lagja e Spitalit Lokali eshte ne vend shum te mir per qfardo veprimt

  Lipjan Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RINI-SHITET LOKALI 98M2 NE QENDER TE RRETHI
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 98M2 NE QENDER TE RRETHI

  Shitet Lokali në qendër te rrethi kati dytë në Objektin DINO ,Lokali është i gatshëm i përshtatshëm

  Lipjan Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokali me qira ne lagjen Santea, Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qira ne lagjen Santea, Prishtine

  Jepet me qira lokali ne lagjen Santea, i cili gjendet afer Mellow. Lokali eshte i pershtatshem per l

  Prishtinë Sot, 08:42
  500 €
 • 0 foto
  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin

  Shitet fabrika (per Pelet) 600m2 objekt , 34Ari truall ne Dobratin Si dhe ndaras shiten dhe Makina

  Lipjan Sot, 08:42
  250.000 €
 • 2 foto
  ZYRE ME QIRA NË KALABRI  |- LISI -|
  Lokale / Punetori / Magazina

  ZYRE ME QIRA NË KALABRI |- LISI -|

  Lëshohet hapësira për #Zyre me #qira në lagjen #Kalabria, me sipërfaqe prej ~300m2, është në katin e

  Prishtinë Sot, 08:42
  1.600 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA ME GARANCION GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Klinë Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE ITALIANE DHE HOLANDEZE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE ITALIANE DHE HOLANDEZE

  shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj 044 20

  Prishtinë Sot, 08:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MOTEL POMPE BENZINE AUTOLARJE GARAZHE LOKALE
  Lokale / Punetori / Magazina

  MOTEL POMPE BENZINE AUTOLARJE GARAZHE LOKALE

  MOTEL, POMPE BENZINE, AUTOLARJE, GARAZHE, LOKALE, SHITJE-QIRA LOKACIONI: SHKABAJ. TRUALLII: 50ARI ÇM

  Prishtinë Sot, 08:41
  5.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Objekti 4kate+4ari Rr.Nerodimes 101/17

  Shitet:Objekti 1500m2 Parcela:4ari oborr Organizimi:Sallê dasmash Me kuzhinë moderne 13 dhoma të m

  Ferizaj Sot, 08:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali ne Dardani te busti B.Klinton!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne Dardani te busti B.Klinton!DELTA

  Lokali ndodhet ne perdhes skaj rruges.Eshte i leshuar me qira ne vlere 1500 Euro Ndodhet ne zone mja

  Prishtinë Sot, 08:40
  400.000 €
 • 2 foto
  Lokali ne shitje ne lagjen e Spitalit, Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje ne lagjen e Spitalit, Prishtine

  Shitet lokali ne lagjen e Spitalit, gjendet afer Viva Freshit, lokali eshte i pershtatshem per lloje

  Prishtinë Sot, 08:40
  1.300 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne \"Dardani\" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me qarkullim te mad

  Prishtinë Sot, 08:40
  420.000 €
 • 1 foto
  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me qira Dhe shitet lokali prej 40m2 mati1

  Leshohet me qira dhe shitet lokali prej 40m2 Mati-1 mbrapa rruges b I pershtatshem per veprimtar

  Prishtinë Sot, 08:40
  36.000 €
 • 0 foto
  (SHITET) LOKAL afër rrugës B të Royali
  Lokale / Punetori / Magazina

  (SHITET) LOKAL afër rrugës B të Royali

  Shitet LOKALI në lagjën e Spitalit - Prishtinë afër rrugës B, rruga Ahmet Gashi përballë Viva Fresh

  Prishtinë Sot, 08:40
  96.000 €
 • 1 foto
  Mikser 20kg/25kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 20kg/25kg

  Mikseri merr brum bukës 20kg Ndërsa mish merr 25kg (2 VJET GARANCION !)

  Prizren Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mikser 35kg/50kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 35kg/50kg

  Mikseri merr brum bukës 35kg Ndërsa mish merr 50kg

  Prizren Sot, 08:39
  650 €
 • 0 foto
  Mikser 75kg/95kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 75kg/95kg

  Mikseri merr brum bukës 75kg Ndërsa mish merr 95kg 2 VJET GARANCION !

  Prizren Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 100kg/180kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 100kg/180kg

  Mikseri merr brum bukës 100kg Ndërsa mish merr 180kg Me 2 shpejtsi 2 VJET GARANCION !

  Prizren Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 45kg/55kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 45kg/55kg

  Mikseri merr brum bukës 45kg Ndërsa mish merr 55kg 2 VJET GARANCION !

  Prizren Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 30kg/40kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 30kg/40kg

  Mikseri merr brum bukës 30kg Ndërsa mish merr 40kg 2 VJET GARANCION !

  Prizren Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mikser 10kg/15kg
  Makineri dhe inventare

  Mikser 10kg/15kg

  Mikseri merr brum bukës 10kg Ndërsa mish merr 15kg 2 VJET GARANCION !

  Prizren Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  G KONSIG - Shitet Objekti i Gatshëm me 27 Ari
  Lokale / Punetori / Magazina

  G KONSIG - Shitet Objekti i Gatshëm me 27 Ari

  • Shiten 27 ari me objekt te gatshem per restorant dhe hotel. • Objekti eshte i gatshem per sal

  Ferizaj Sot, 08:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 50m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" perball Interex dhe QKUK. Eshte i ndare ne dy pjes

  Prishtinë Sot, 08:39
  130.000 €
 • 6 foto
  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne Dardani

  Leshohet banesa 65m2 me qera per zyre ne lagjen Dardania . Banesa posedon 3 njesi pune, Depo Banjo

  Prishtinë Sot, 08:39
  500 €
 • 1 foto
  Maqin Streç për mështjellje mishit
  Makineri dhe inventare

  Maqin Streç për mështjellje mishit

  Maqin Streç për mështjellje mishit

  Prizren Sot, 08:38
  120 €
 • 2 foto
  Maqin sharr
  Makineri dhe inventare

  Maqin sharr

  Ësht INOX rotat Ika INOX shtrengusi i tjeit automat motori ësht trofaz

  Prizren Sot, 08:38
  Me Marrveshje