Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 5 foto
  LINA-Shitet Objekti me 14,75ari Toke ne Babush
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Objekti me 14,75ari Toke ne Babush

  Shitet: Lokali 282m2 Posedon 14.75 ari Toke Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Adressa

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologj

  ⭕️ Leshohet me qira lokali - ordinance stomatologjike , me rreth 74m2 ne lagjen Lakrishte - Pris

  Prishtinë Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karroc per restaurane italjane
  Makineri dhe inventare

  Karroc per restaurane italjane

  Shes karrocen per barjen dhe mbajtje e pemeve perimeve mishrave eneve dhe sallatrave e re e pa perdo

  Prizren Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet +skar profesjonale industriale
  Makineri dhe inventare

  Shporet +skar profesjonale industriale

  Shes shporetin me 4 flaka dhe skaren industriale profesjonale per hoteleri shum te ruajtura prodhime

  Prizren Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr per 6 pica te mdhaja prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Furr per 6 pica te mdhaja prodhim italjan

  shes furren per 6pica te mdhaja ne gjendje perfekte e sapo ardhr nga italia posedon edhe kmoren per

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet objekti ne Magjistrale per Shkup100/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet objekti ne Magjistrale per Shkup100/16

  Shitet:Objekti 500m2 Parcela:4.44ari oborr Ky objekt plotson kushtet për shumë veprimtari biznesi. O

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 98m2 ne Rrugën B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 98m2 ne Rrugën B

  Shitet lokali 98m2 ne Rrugën B çmimi:500.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283 Të gjit

  Prishtinë Sot, 14:33
  500.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 92m2 ne Qender ne Rr.Agim Ramadani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 92m2 ne Qender ne Rr.Agim Ramadani

  Shitet lokali 92m2 ne Qender ne Rr. Agim Ramadani. çmimi:368.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608

  Prishtinë Sot, 14:33
  368.000 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 240m2 ne Mati 1 Rruga B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 240m2 ne Mati 1 Rruga B

  Shitet lokali 240m2 ne Mati 1 Rruga B çmimi:700.000Euro Nr.kontaktues: 044/670-608 044/301-283 T

  Prishtinë Sot, 14:33
  700.000 €
 • 7 foto
  vitrina per embelsira
  Makineri dhe inventare

  vitrina per embelsira

  shes vitrina per embelsira ne gjendje perfekte shum pak te perdorura horizontale dhe vertikale per m

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal 61.70m2 në shitje në lagjen e Spitalit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 61.70m2 në shitje në lagjen e Spitalit

  Lokal 61.70m2 në shitje në lagjen e Spitalit Lokali gjendet në lagjen Spitalit, afër Rrethit të Rrug

  Prishtinë Sot, 14:33
  80.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shiten 3Lokale Rr.Vellezerit Gervalla 101/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten 3Lokale Rr.Vellezerit Gervalla 101/16

  Shiten:3Lokale Adresaa:Rr.Vellezerit Gervalla Kuadratura:77.34m2,75.07m2,76.40m2 Dokumentacioni:Ne r

  Ferizaj Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zyre me qira ne kalabri ish-emshir
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me qira ne kalabri ish-emshir

  ZYRE ME QIRA NË KALABRI Lëshohet hapësira për #Zyre me #qira në lagjen #Kalabria, me sipërfaqe pre

  Prishtinë Sot, 14:32
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2

  Shitet lokali në Fushe kosove prej 340m2 Siperfaqja -340m2 Lokali eshte ne katin perdhes e ulet

  Fushë Kosovë Sot, 14:32
  1.100 €
 • 0 foto
  Ofrohet Lokali per shitje ne Rrugen B !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Lokali per shitje ne Rrugen B !DELTA

  Ofrohet Lokali per shitje ne Rrugen B Lokali gjindet në rrugen muharrem fejza dhe ka siperfaqe te p

  Prishtinë Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes lokalin 130m2 te rruga b mraba maxit 24
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokalin 130m2 te rruga b mraba maxit 24

  Ofrohet lokali ne shitje 130m2 te rruga b mraba maxit 24 orë te kopmleksi euro besi lokali psedon 13

  Prishtinë Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 50m2 ne Zenel Hajdin 102/L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;50 m2 Kati;perdhese Adresa;Rruga Zenel Hajdini (afër Shkolles Ahmet Hoxha)

  Ferizaj Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17

  Shiten dhe ipen me qera lokalet 30 dhe 35m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë Lokali ës

  Ferizaj Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet Hapsira 1000m2 me qira ne qender Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Hapsira 1000m2 me qira ne qender Delta

  Ofrohet hapesire afariste 1000m2 me qira ne qender te qytetit.Objekti eshte 4-katesh dhe posedon 15

  Prishtinë Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te Qafa !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te Qafa !DELTA

  Ofrohet lokal 103m2 ne shitje te "Qafa" saktesisht ne Qendren Tregtare Lokali ndodhet ne katin e par

  Prishtinë Sot, 14:31
  220.000 €
 • 3 foto
  OBJEKTI BREGU I DIELLIT TE RRUGA B
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKTI BREGU I DIELLIT TE RRUGA B

  ME XHAMA TRE SHTRESOR ME IZOLIM MODERN TË FASADËS. ME NXEMJE HORIZONTALE TË LOKALIT; ME 16 BANJO DHE

  Prishtinë Sot, 14:31
  4.500 €
 • 5 foto
  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën
  Makineri dhe inventare

  Shes Shankun,Llaminatin,Reklamën

  Llaminat antibakterial 28 m2 çmimi 290 euro. Shanku i gatshëm për punë 290 euro 2 pjesë,pjesa e posh

  Prishtinë Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit

  Lokal 92.3m2 në shitje në Bregun e Diellit Lokali gjendet në bregun e diellit afër Xhambazëve dhe ka

  Prishtinë Sot, 14:31
  240.000 €
 • 5 foto
  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet lokali 65m2 ne Fushekosove afer shkolles Mihal Grameno Lokali ka nje pozite te pershtatshme

  Fushë Kosovë Sot, 14:31
  800 €
 • 10 foto
  ME QERA: 2 Ordinanca të reja, me paisje të reja mjeksore
  Lokale / Punetori / Magazina

  ME QERA: 2 Ordinanca të reja, me paisje të reja mjeksore

  OBJEKTI ME QERA (ose SHITET shum lirë, 58'000€) Dy Ordinanca të reja me të gjitha paisjet medic

  Fushë Kosovë Sot, 14:30
  950 €
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender !DELTA

  Ofrohet per shitje lokali 35m2 ne Qender. 049406434/049157113/044556777 Per ti shikuar ofertat tona

  Prishtinë Sot, 14:30
  350.000 €
 • 3 foto
  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Lokal 32m2 në shitje në Bregun e Diellit. Lokali gjendet në Bregun e Diellit përballë Banesave të ba

  Prishtinë Sot, 14:30
  35.000 €
 • 5 foto
  Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir

  Lokal 127m2 në shitje në lagjen Kalabria- Emshir Lokali gjendet afër ndërtesës së Nartelit, ka gjith

  Prishtinë Sot, 14:30
  234.000 €
 • 0 foto
  Rrobaqepsia "MODA E"
  Sherbime

  Rrobaqepsia "MODA E"

  Dyqani jone ofron te gjitha sherbimet lidhur me rrobaqepsin. Qe te bindeni me sherbimet tona na vizi

  Mitrovicë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 70 m2 ne Dardani afer stacionit

  Shitet lokali 70 m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve Lokali posedon dokumentacion te

  Prishtinë Sot, 14:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal afarist 420m2 në shitje në lagjen Mati 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 420m2 në shitje në lagjen Mati 1

  Lokal afarist 420m2 në shitje në lagjen Mati 1 Lokali gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtu

  Prishtinë Sot, 14:28
  630.000 €
 • 1 foto
  Shitet frigoriferi 190cm
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigoriferi 190cm

  Shitet frigoriferi per sallata ose mishna të ndryshe në gjendje të rregullt

  Gjilan Sot, 14:28
  350 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE TE NDRYSHME KARCHER NGA GJERMANIA

  Shiten autolarje profesionale te ndryshme te tipit KARCHER te ardhura nga Gjermania. Autolarjet jane

  Prishtinë Sot, 14:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" saktesisht ne rrugen "Armend Daci" afe

  Prishtinë Sot, 14:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER K 3.20 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mi

  Prishtinë Sot, 14:27
  105 €
 • 3 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire. Pun

  Prishtinë Sot, 14:27
  95 €
 • 0 foto
  Shitet Lokali te Lesna afër Postes Kryesore
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali te Lesna afër Postes Kryesore

  Lokali ka një siperfaqe pre 49m2 netto ,të cilat po ashtu i posedon edhe në fletën poseduese.Lokali

  Prishtinë Sot, 14:27
  161.700 €
 • 4 foto
  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne Qender !DELTA

  Ofrohet zyra 49m2 me qira ne "Qender" me saktesisht ne rr "Agim Ramadani" Ndodet ne katin e pare, e

  Prishtinë Sot, 14:27
  600 €
 • 6 foto
  Shitet lokali ne matin 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne matin 1

  Shitet lokali ne matin 1 Rr. Muharrem Fejza 74 m2 , lokali ka nyjen sanitare pluz kuzhinen, terasen

  Prishtinë Sot, 14:27
  80.000 €
 • 7 foto
  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë Sot, 14:27
  750.000 €
 • 1 foto
  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 60m2 Adresa: Në Qendër të Han Elezit Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacion

  Ferizaj Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje nga inoxi per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje nga inoxi per Restorante

  shesim paisje profesionale per Restorante 044 205 539 tag pikap pickup caddy ceddy cady kom

  Rahovec Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit.

  Lokal afarist 115m2 në shitje në lagjen spitalit. Lokali gjendet në lagjen e spitalit, në objektin e

  Prishtinë Sot, 14:27
  109.250 €
 • 0 foto
  AUTOLARJE ME DY PISTOLE e ardhur nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE ME DY PISTOLE e ardhur nga Gjermania

  Shitet autolarja me dy pistole e sapo ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te fort.

  Prishtinë Sot, 14:26
  190 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 3770 NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER 3770 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER 3770 e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) te mire

  Prishtinë Sot, 14:26
  130 €
 • 11 foto
  Paisje per Restorante dhe hoteleri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restorante dhe hoteleri

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj Sot, 14:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DUPLLO TOSTER
  Makineri dhe inventare

  DUPLLO TOSTER

  KEMI TOSTERA TE MADHESIVE TE NDRYSHME ,TE MESEM DHE TE MDHENJ TOSTERA TE MESEM ELEKTRIK DHE ME PL

  Mitrovicë Sot, 14:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  SERVISIM I PAISJEVE TE RESTORANTEVE

  BEJ SERVISIMIN E SHPORETAVE ,SKARAVE PROFESIONAL TE PLINIT PER RESTORANTE TEL 044 205 539

  Prishtinë Sot, 14:26
  Me Marrveshje