Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shitet viqi mshtjerr me majt ose me pre shum e Mir

  Ferizaj Sot, 17:18
  570 €
 • 3 foto
  Karrika audi a4
  Makineri dhe inventare

  Karrika audi a4

  Shes karrikat per Audi A4

  Ferizaj Sot, 17:16
  200 €
 • 0 foto
  Vjam guse (Dhjamë pate)
  Kafshe ferme

  Vjam guse (Dhjamë pate)

  Shitet vjami i guses (dhjami i patës), shërues për sëmundje të gjoksit si bronhit, fyt, kelbazë, nde

  Lipjan Sot, 17:04
  5 €
 • 0 foto
  TAXI URGJENT
  Sherbime

  TAXI URGJENT

  MAKINA ESHTE KOMODE DHE ME KLIM SI NE FOTO. Prishtinë – Shkup Prishtinë – Aeroporti i Shkupit

  Prishtinë Sot, 16:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shes kamjonin shum te mir boj ndrrim me lop
  Kafshe ferme

  Shes kamjonin shum te mir boj ndrrim me lop

  Shes kamjonin shum te mir i shtrengun info 044238889 ose vober +38344238889

  Lipjan Sot, 16:49
  1.350 €
 • 3 foto
  Furre per tharje derrasave
  Makineri dhe inventare

  Furre per tharje derrasave

  Furra eshte e ardhur nga amerika ,eshte me rryme dhe eshte e re e pa perdorur asnjeher. Ka tharese

  Pejë Sot, 16:47
  3.600 €
 • 1 foto
  Continer
  Makineri dhe inventare

  Continer

  Shitet Contineri gatshem per qfare do lloj biznesi Info 044 43 43 10 Dhe 049 245 614

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharre Lohmeyer FKS 320
  Makineri dhe inventare

  Sharre Lohmeyer FKS 320

  EUROSWISS i ofron tregut tonë një seksion të gjerë të llojeve më inovative të makinerive për përpuni

  Ferizaj Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makinë e ngjyrosjes VENJAKOB
  Makineri dhe inventare

  Makinë e ngjyrosjes VENJAKOB

  Makine per ngjyrosjen e mediapanit,drurit e gjesendeve te ndryshme, etj Tipi: HGS-Z Viti i prodhimit

  Prishtinë Sot, 16:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prese per furnir
  Makineri dhe inventare

  Prese per furnir

  Prese per furnir e markes Steinemann Tavolina e punes 2200x1250mm

  Ferizaj Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tehu i sharrës, LEUCO
  Makineri dhe inventare

  Tehu i sharrës, LEUCO

  Me anë të bashkëpunimit me kompaninë e njohur \"LEUCO\", EURO SWISS ju prezanton me tehat e kualitet

  Ferizaj Sot, 16:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Suharekë Sot, 16:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet der dhe dritare te metalit
  Kafshe ferme

  Shitet der dhe dritare te metalit

  Dimensioni dera :2.20cm-1.40cm,dritarja:1.65cm-1.40cm. Çmimi me marreveshje ndrrim me qka tum kon

  Lipjan Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Leshohet lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet lokali me qera

  Leshohet lokali me qera,lokali ndodhet ne rrugen kryesore afer bill klintonit,lokali posedon hapesir

  Prishtinë Sot, 16:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ
  Sherbime

  HITI KAMINA - Sauna - Gur Dekorativ

  -- Kamina montues, Kamina dekorativ, Kamina me ngrohje qendrore, Kamina me pelet, Biokamina, Aksesor

  Prishtinë Sot, 16:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  COLOR\'S MOLER
  Sherbime

  COLOR\'S MOLER

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE SI DHE RINOVIME, DEKORI

  Prishtinë Sot, 16:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera

  Jepet me qera per kontroll teknike depo etj.

  Klinë Sot, 16:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Jepet villat me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet villat me qera

  Jane 8 te kompletuara per pune

  Pejë Sot, 16:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Transport Me Kran 24h + Shliper me Kran
  Sherbime

  Transport Me Kran 24h + Shliper me Kran

  BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE

  Prishtinë Sot, 16:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler profesional
  Sherbime

  Moler profesional

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë Sot, 16:19
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë Sot, 16:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Kamenicë Sot, 16:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,MIK

  Fushë Kosovë Sot, 16:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Rahovec Sot, 16:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pizza forni Made in ITALY
  Makineri dhe inventare

  Pizza forni Made in ITALY

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD , GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Mitrovicë Sot, 16:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per Restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per Restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE TE REJA ME GARANCION 15 MUAJ GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ

  Vushtrri Sot, 16:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Lëshohet me qira lokali 110m2 në rrugën C
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lëshohet me qira lokali 110m2 në rrugën C

  Kodi 0496 Lëshohet me qira lokali 110m2 në rrugën C, Prishtinë. Lokali është i përshtatshëm për shu

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes qadren per terrace e kualitetit te larte
  Makineri dhe inventare

  Shes qadren per terrace e kualitetit te larte

  Shum pak e perdorur

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI
  Lokale / Punetori / Magazina

  JEPET ME QERA LOKALI NE Q.TREGTARE \"KODRA E DIELLI

  JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. MADHESIA 16 M2. ESH

  Prishtinë Sot, 16:11
  120 €
 • 11 foto
  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER ESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE REJA ME GARANCION BRENDE ITALIANE ,HOLANDEZE ,GJERMANE DHE TURKE 044 205 530 J

  Gjilan Sot, 16:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per kuzhina dhe restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per kuzhina dhe restorante

  SHESIM PAISJE TE REJA PER KUZHINA DHE RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC ,NE FERIZ

  Pejë Sot, 16:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L

  Shiten: Lokalet Kuadraturë: 85m2 dhe 65m2 Adresa: Rr.Varoshit-VIZIONI S çmimi :1100 e/m2 Pronari:

  Ferizaj Sot, 16:10
  1.100 €
 • 3 foto
  Dy objekte ne Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy objekte ne Gjilan

  Shiten dy objekte ne Gjilan, 8.60 ari me 500m2. Objektet gjinden ne rruge kryesore. Cmimi sipas mar

  Prishtinë Sot, 16:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet detelina e re
  Kafshe ferme

  Shitet detelina e re

  Shitet detelina e ketij viti. Çmimi 1.30€/balla.

  Fushë Kosovë Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Japim tenda, tavolina, karrika, me qera per ahengje te ndryshme dhe ceremoni te ndryshme. Posedojme

  Fushë Kosovë Sot, 16:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering

  Shitet Lokali me 50 m2 Rr.12 Qershori Te ingineering Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

  Ferizaj Sot, 16:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Japim tenda, tavolina, karrika, me qera per ahengje te ndryshme dhe ceremoni te ndryshme. Posedojme

  Ferizaj Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Japim tenda, tavolina, karrika, me qera per ahengje te ndryshme dhe ceremoni te ndryshme. Posedojme

  Gllogoc Sot, 16:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  .Shitet Lokali 35m2 ne kompleksin Qafa - Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  .Shitet Lokali 35m2 ne kompleksin Qafa - Prishtine

  Shitet lokali 35m2 ne kompleksin Qafa, perballe ADRIA 7 me infrastruktur te plote dhe qertifikat

  Prishtinë Sot, 16:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj
  Sherbime

  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj

  Kompania AS TRADE SHPK kryen punë tokësore gërmim të dheut, rërës, zhavorrit dhe materialet tjerë dh

  Prishtinë Sot, 16:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM EKOLOGJIK 100%
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM EKOLOGJIK 100%

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Istog Sot, 15:59
  1 €
 • 5 foto
  Shiten zojt amrok shum te mir
  Kafshe ferme

  Shiten zojt amrok shum te mir

  Shiten zojt amrok 1 mujsh Jon amrok orginal Jon 100 Cop edhe Jon te vakcionura por mashom inf 044238

  Lipjan Sot, 15:50
  4 €
 • 1 foto
  M O L E R .Agimi 0.50m² - NGJYROSJE
  Punesime

  M O L E R .Agimi 0.50m² - NGJYROSJE

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Renovime dhe Riparime ,

  Prishtinë Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes rafta per market
  Makineri dhe inventare

  Shes rafta per market

  Gjatsia e raftav eshte 7m janë perdorur shum pak

  Fushë Kosovë Sot, 15:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
     M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor
  Punesime

  M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, . . . . . Renovime dhe Riparime .

  Prishtinë Sot, 15:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 28m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhes dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Sot, 15:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77
  Punesime

  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Zyrave , Depove , Lokaleve me polikollor . . . punojm .

  Prishtinë Sot, 15:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten zogzat ka pula ka knojsi
  Kafshe ferme

  Shiten zogzat ka pula ka knojsi

  Shiten zogza 5 mujsh ka pula ka knojsi 17 copa jan

  Lipjan Sot, 15:47
  8 €
 • 2 foto
  DRZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE BUBRRECA
  Sherbime

  DRZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE BUBRRECA

  DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA milingona BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE NE M

  Ferizaj Sot, 15:47
  1 €
 • 10 foto
  Shes viqat njani femen njani mashkull shum tmir
  Kafshe ferme

  Shes viqat njani femen njani mashkull shum tmir

  Shes viqat njani mashkull njani femen viqat jon te races shum te mir simentall jon te mishit shum te

  Lipjan Sot, 15:44
  1.270 €