Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Muzik live Muzik me Dj Twnda karrika tavolina
  Sherbime

  Muzik live Muzik me Dj Twnda karrika tavolina

  Bejm Muzik Live Muzik me Dj per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare jepim karrima tavolina tenda

  Fushë Kosovë Sot, 20:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LËSHOJMË ME QERA TENDA-TAVOLINA-KARRIKA NR.TEL 045 562 733
  Sherbime

  LËSHOJMË ME QERA TENDA-TAVOLINA-KARRIKA NR.TEL 045 562 733

  Lëshojmë me qera Tenda-Tavolina-Karrika me qmim shum të volitshem transporti dhe montimi gratis. Pë

  Lipjan Sot, 20:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria

  Lokal afarist 126m2 në shitje në lagjen Arbëria Lokali gjendet në lagjen Arbëria (Dragodan), në obje

  Prishtinë Sot, 20:54
  239.400 €
 • 5 foto
  Makin
  Kafshe ferme

  Makin

  +38345577052

  Prishtinë Sot, 20:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal 60m2 në shitje në lagjen Mati 1 – ROYAL
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 60m2 në shitje në lagjen Mati 1 – ROYAL

  Lokal 60m2 në shitje në lagjen Mati 1 – ROYAL Lokali gjendet në lagjen Mati 1, në rrugën Ahmet Gas

  Prishtinë Sot, 20:53
  87.000 €
 • 6 foto
  Zyre 90m2 me qira në Sheshin Nëna Terezë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre 90m2 me qira në Sheshin Nëna Terezë

  Zyre 90m2 me qira në Sheshin Nëna Terezë Zyra ndodhet afër Kinemasë ABC, ka ngrohje qëndrore me TERM

  Prishtinë Sot, 20:53
  800 €
 • 3 foto
  Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA

  Ofrohet lokali 75m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1", lokali ka te perfunduar gjithe infrastrukturen e n

  Prishtinë Sot, 20:53
  1.500 €
 • 5 foto
  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne Arberi !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne Arberi !DELTA

  Ofrohet lokal 95m2 ne shitje ne "Arberi" ne nje zone te pershtatshme ku tashme priten te perfundohen

  Prishtinë Sot, 20:53
  225.000 €
 • 0 foto
  Shitet Biznesi ne Qender - KAFETERI
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Biznesi ne Qender - KAFETERI

  Shitet Biznesi ne Qender - Kodi 1284 Lokacioni: Te Fakulteti e Arteve Biznesi Funksionon Kafeteri

  Prishtinë Sot, 20:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lokali ne Mat - Rr. Muharem Fejza
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Mat - Rr. Muharem Fejza

  Shitet Lokali ne Mat - Kodi 1254 Lokacioni: Rr.Muharem Fejza Afer Shk.F. Pavarsia Siperfaqe: 53.17

  Prishtinë Sot, 20:52
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet Lokali ne Dardani - Rr. Bill Klinton
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali ne Dardani - Rr. Bill Klinton

  Shitet Lokali ne Dardani - Kodi 1031 Lokacioni: Rr. Bill Klinton Siperfaqe: 65 m2 Kati: 1 - Loka

  Prishtinë Sot, 20:52
  2.200 €
 • 10 foto
  ALBI PARKET LAMINAT
  Sherbime

  ALBI PARKET LAMINAT

  Dysheme natyrale N.P.T ALBI PARKET punojm te gjitha llojet e parketit dhe laminatit sipas porosis

  Prishtinë Sot, 20:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes lopen me viq femer ndrrim i mundshem
  Kafshe ferme

  shes lopen me viq femer ndrrim i mundshem

  shes lopen me viq femer osht e mir e urt tamelqore 20 litra qumsht ipet me garancion imirpre

  Mitrovicë Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes lopen bars ka shtohet  N .i mundshem
  Kafshe ferme

  shes lopen bars ka shtohet N .i mundshem

  shes lopen bars ka shtohet lop shum e mir e urt tamelqore 20 litra qumsht e re e hes ndrrim i mun

  Mitrovicë Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne Dragodan !
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne Dragodan !

  Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne "Dragodan" e pershtatshme per veprimtari te ndryshme. Per me

  Prishtinë Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SUPER MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ
  Sherbime

  SUPER MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depov

  Prishtinë Sot, 20:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes lop 4 vjet 15 litra qymsht N. i mundshem
  Kafshe ferme

  shes lop 4 vjet 15 litra qymsht N. i mundshem

  shes lopen 4 vjet me dhom viqit me 15 litra qumsh viqi ju ka shit osht e urt e shnosh e hes e re

  Mitrovicë Sot, 20:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitwt tharse MIELE 10kg maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi edhe tjera lavatrice makin per

  Kaçanik Sot, 20:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX DUBIX 23 KG LAVAMAC 10KG. kemi edhe tjera makina per larje hekuro

  Kaçanik Sot, 20:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shes lokalin në qendër të Prishtinës (përball re
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shes lokalin në qendër të Prishtinës (përball re

  ⭕️Shes lokalin në qendër të Prishtinës (përball resaturant pishave) ⭕️Lokali gjendet ne qend

  Prishtinë Sot, 20:50
  330.000 €
 • 3 foto
  Makin per larje pastrim kimik lavatrice
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje pastrim kimik lavatrice

  Shitet lavatrice ELEKTROLUX W3105H 10kg 1000 rotullime maqina eshte ne gjendje shum te mir .kemi e

  Kaçanik Sot, 20:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal afarist 24m2 në shitje në lagjen Bregu i Die
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 24m2 në shitje në lagjen Bregu i Die

  Lokal afarist 24m2 në shitje në lagjen Bregu i Diellit. Lokali gjendet në lagjen Bregu i Diellit, te

  Prishtinë Sot, 20:50
  31.200 €
 • 2 foto
  Lop bars
  Kafshe ferme

  Lop bars

  Shes lopen bars edhe nimuj e gjys shtohet per ma shum na kontaktoni nekit numer 045612620

  Gllogoc Sot, 20:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 20:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lavatrice makine per larje  pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice makine per larje pastrim kimik

  Shitet lavatrice PRIMUS 16kg maqina eshte ne gjendje te regull kemi edhe tjera makina per pastrim ki

  Kaçanik Sot, 20:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makin per larje lavatrice  pastrim kimik tharse
  Makineri dhe inventare

  Makin per larje lavatrice pastrim kimik tharse

  Shitet makine per larje robash MIELE WS5140 14KG 750ROTULLIME maqina eshte ne gjendje te mire

  Kaçanik Sot, 20:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira dy lokale 480m2, në Kolovicë-Prisht
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj me qira dy lokale 480m2, në Kolovicë-Prisht

  Leshoj me qira dy lokale 480m2, në Kolovicë-Prishtinë. Është ven shumë i përshtatshum për depo. Ka g

  Prishtinë Sot, 20:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  mshtjerr
  Kafshe ferme

  mshtjerr

  shes mshtjerren te iteresunit mund tena kontaktojn ne ket numer 045612620

  Gllogoc Sot, 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Lokali 30m2 ne Dardani mbi Kurriz Delta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 30m2 ne Dardani mbi Kurriz Delta

  Shitet Lokali ne Dardani mbi Kurriz, lokali ka 22m2 me Dokumentacion ne rregull, qmimi 65.000 per i

  Prishtinë Sot, 20:48
  65.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania

  Ofrohet lokali 300m2 ne shitje ne lagjjen Dardania afer shkolles Xhemajl Mustafa. Lokali ndodhet ne

  Prishtinë Sot, 20:48
  1.300 €
 • 0 foto
  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne Bregun

  Ofrohet Objekt Afarist 1200m2 ne shitje ne "Bregun e Diellit" saktesisht ne rrugen "Armend Daci" afe

  Prishtinë Sot, 20:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HAMMER Shpk /Potain/Libeherr/Raimondi/Wolffk/Terex
  Sherbime

  HAMMER Shpk /Potain/Libeherr/Raimondi/Wolffk/Terex

  HAMMER Shpk Sherbimet ; *. Montimin dhe Demontimin e KRANIT (VINQIT) . *. Shitjen dhe Instalimin e

  Fushë Kosovë Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%
  Sherbime

  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%

  Bëjmë shfarosjen e insekteve bubashfabave me konkretisht, shfarosja behet ne menyre naturale 100% me

  Prishtinë Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%
  Sherbime

  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%

  Bejme shfarosjen e insekteve (bubashfabave) me konkretisht, shfarosja behet ne menyre naturale 100%

  Prishtinë Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%
  Sherbime

  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%

  Bejme shfarosjen e insekteve (bubashfabave) me konkretisht, shfarosja behet ne menyre naturale 100%

  Prishtinë Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%
  Sherbime

  Shfarosje e COCK-ROACH (Bubashfabave) 100%

  Bëjmë shfarosjen e insekteve bubashfabave me konkretisht, shfarosja behet ne menyre naturale 100% me

  Prishtinë Sot, 20:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 400m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 400m2 ne shitje ne Tophane !DELTA

  Lokali eshte i pershtshem per shume lloj veprimatri biznesi. Çmimi sipas marrveshjes. Per me shume

  Prishtinë Sot, 20:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Parket dhe Llaminat
  Sherbime

  Parket dhe Llaminat

  Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminat

  Prishtinë Sot, 20:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen B.Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen B.Diellit

  Ofrohet lokali 30m2 ne shitje ne lagjjen Bregu i Diellit te Qendra Tregtare. Lokali ndodhet ne katin

  Prishtinë Sot, 20:42
  70.000 €
 • 5 foto
  Leshoj lokalin me qera koder diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshoj lokalin me qera koder diellit

  Leshoj lokalin me siperfaqe 145m2 te ndertesat e Standard Komunes ne rrugen kryesore per ma shume

  Prishtinë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne Qender !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet lokal 90m2 ne shitje ne "Qender" ne zone mjaft te frekuentuar, lokali ndodhet ne perdhese te

  Prishtinë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ MOLERI
  Sherbime

  NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ MOLERI

  BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESOINALE TË BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEK

  Prishtinë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal me qira ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira ne qender

  Lokali ipet me qira , gjendet afer shtepis se shendetit. Lokali eshte i pershtatshem per qdo lloj bi

  Gjilan Sot, 20:39
  300 €
 • 4 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  Shitet viqi viqi eshte femer eshte 1mujsh

  Klinë Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet rafti per buk
  Makineri dhe inventare

  Shitet rafti per buk

  Shitet rafti per buk Per me shum na shkruani ne viber Cdo pergjigjje merret mbrenda 24h kontakt :

  Gjilan Sot, 20:38
  90 €
 • 3 foto
  Autolarje
  Makineri dhe inventare

  Autolarje

  Autolarjt janë te posa ardhura nga zvicrra dhe qmimi ash tejet i volitshem 129€ copa te kompletuara

  Klinë Sot, 20:38
  129 €
 • 3 foto
  Detelin
  Kafshe ferme

  Detelin

  shes detelinen shume kualitet 2019 nuk e ka nxene shiu

  Fushë Kosovë Sot, 20:37
  150 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 57m2 ne ulpiane perballe interex!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 57m2 ne ulpiane perballe interex!

  Shitet lokali me siperfaqe 57m2 ne lagjen Ulpiana.Eshte i leshuar me qira per kohe te gjate dhe arke

  Prishtinë Sot, 20:37
  110.000 €
 • 3 foto
  Moler colors
  Sherbime

  Moler colors

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë Sot, 20:37
  Me Marrveshje