Kosovë

Biznes & Punësime në shitje në Kosovë

 • 0 foto
  Shitet lokali ne Dardani te busti B.Klinton!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali ne Dardani te busti B.Klinton!DELTA

  Lokali ndodhet ne perdhes skaj rruges.Eshte i leshuar me qira ne vlere 1500 Euro Ndodhet ne zone mja

  Prishtinë Sot, 14:03
  400.000 €
 • 7 foto
  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania

  Lokal 35m2 në shitje në lagjen Dardania Lokali gjendet në lagjen Dardania, tek Kroi i Bardhë (në obj

  Prishtinë Sot, 14:03
  47.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16

  Shitet dhe ipet me qira objekti Kati perdhes:dy lokale Kati I-Lokalë Kati II- III-IV-V- per banim A

  Ferizaj Sot, 14:03
  740.000 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET PLLACI 12ARI ME OBJEKT HAJVALI 68/16L

  Shitet ;Pllaci 12 ari me objekt Kuadraturë;1200m2 Adresa;Hajvali afer shkolles Infrastrukturë;E kom

  Prishtinë Sot, 14:03
  280.000 €
 • 0 foto
  Lufta kundër deficitit të mjeteve.
  Sherbime

  Lufta kundër deficitit të mjeteve.

  Lufta kundër deficitit të mjeteve. Arritja e qëllimeve tona është metaforikisht një luftë që duhet

  Vushtrri Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lufta kundër deficitit të mjeteve.
  Sherbime

  Lufta kundër deficitit të mjeteve.

  Lufta kundër deficitit të mjeteve. Arritja e qëllimeve tona është metaforikisht një luftë që duhet

  Viti Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet mobishop (invertari+malli)
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet mobishop (invertari+malli)

  Shitet mobishopi komplet invertari plus malli, i gatshem per pune me te gjitha paisjet qka i duhet n

  Podujevë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vetrin me ftofje 1m si e re
  Makineri dhe inventare

  Vetrin me ftofje 1m si e re

  Shes vetrinen me ftofje ne gjendje te shkelqyer me ftofje perfekte eshte 1m shum ruajtur qmimi sipas

  Prizren Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mermer
  Sherbime

  Mermer

  Dy gur mermer per shang kuzhine te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes boj edhe ndrrim me ndonjë sen

  Mitrovicë Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr per 6 pica Me kumor Italjane si e re
  Makineri dhe inventare

  Furr per 6 pica Me kumor Italjane si e re

  Shes furren ne gjendjw perfete prodhim italjan posedon edhe komoren me nxemje eshte per 6 pica te md

  Prizren Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karroc per restaurane italjane
  Makineri dhe inventare

  Karroc per restaurane italjane

  Shes karrocen per barjen dhe mbajtje e pemeve perimeve mishrave eneve dhe sallatrave e re e pa perdo

  Prizren Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shporet +skar profesjonale industriale
  Makineri dhe inventare

  Shporet +skar profesjonale industriale

  Shes shporetin me 4 flaka dhe skaren industriale profesjonale per hoteleri shum te ruajtura prodhime

  Prizren Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Furr per 6 pica te mdhaja prodhim italjan
  Makineri dhe inventare

  Furr per 6 pica te mdhaja prodhim italjan

  shes furren per 6pica te mdhaja ne gjendje perfekte e sapo ardhr nga italia posedon edhe kmoren per

  Ferizaj Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  vitrina per embelsira
  Makineri dhe inventare

  vitrina per embelsira

  shes vitrina per embelsira ne gjendje perfekte shum pak te perdorura horizontale dhe vertikale per m

  Ferizaj Sot, 14:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHTET LOKALI 86m2 RR.REXHEP BISLIMI 64/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHTET LOKALI 86m2 RR.REXHEP BISLIMI 64/16L

  Shitet: Lokali 86m2 Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Lokali është në katin e pare A

  Ferizaj Sot, 14:02
  58.000 €
 • 11 foto
  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE FUSHEKOSVE 65 m2

  ⭕️Shitet lokali 65m2 në Fushëkosove afë Shkolles MIHAL GRAMENO ⭕️çmimi 800 euro për m2 ?+377

  Fushë Kosovë Sot, 14:02
  800 €
 • 11 foto
  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup

  🔸Shitet -Restauranti me 78ari oborr /Ferizaj 🔸Restauranti-650 m2 🔸Hapsirë -1500 m2 🔸Lokacioni -

  Ferizaj Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI.
  Lokale / Punetori / Magazina

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet lokal 66m2 ne shitje ne \"Dardani\" ne nje pozite mjaft te favorshme dhe me qarkullim te mad

  Prishtinë Sot, 14:01
  420.000 €
 • 7 foto
  Larja e Tepihave
  Sherbime

  Larja e Tepihave

  Ne e bejme larjen e tepihave, larjen e mobiljeve, dyshekeve, batanijeve, jorganeve, perdeve, karriga

  Prishtinë Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokal 19m2 në shitje te Qafa
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 19m2 në shitje te Qafa

  Lokal 19m2 në shitje te Qafa Lokali gjendet në kompleksin Qafa, është e lëshuar me qira dhe është në

  Prishtinë Sot, 14:01
  75.000 €
 • 1 foto
  Jepet me qera Lokali tek objekti SN-A
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera Lokali tek objekti SN-A

  Jepet me qera lokali tek objekti SN-A mbrapa shkollës Gjon Serreqi Lokali posedon 102 metra katror.

  Ferizaj Sot, 14:01
  550 €
 • 7 foto
  ⭕️Shitet lokali 20m2 ne lagjen Dardania
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 20m2 ne lagjen Dardania

  ⭕️Shitet lokali 20m2 ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve ⭕️Lokali posedon dokum

  Prishtinë Sot, 14:01
  60.000 €
 • 8 foto
  LINA SHITET LOKALI 106.32m2 +Terase 17.95m2 75/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 106.32m2 +Terase 17.95m2 75/16L

  Shitet: Lokali Kuadratur: 106.32 m2 Kati:Përdhesë Adresa: Rr:Dimtrie Tucovic Lokali posedon dhe tera

  Ferizaj Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA IPEN ME QERA 4LOKALE RR.V.GERVALLA 60/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPEN ME QERA 4LOKALE RR.V.GERVALLA 60/16L

  Ipen me qera Lokalet 25m2 -60m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore

  Ferizaj Sot, 14:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet LOKALI 94m2 NE LAGJE TE RE 62/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet LOKALI 94m2 NE LAGJE TE RE 62/16L

  Shitet: Lokali 94m2 Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore etj. Lokali

  Ferizaj Sot, 14:01
  950 €
 • 0 foto
  Shitet lokali 74m2 ne Dardani afer rruges!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 74m2 ne Dardani afer rruges!DELTA

  Shitet lokali me siperfaqe 74m2 ne Dardani(Lakrishte)lokali ndodhet paralelisht me banken Pro Credit

  Prishtinë Sot, 14:00
  180.000 €
 • 2 foto
  Ofrojmë Lokalin me qira në lagjën Kalabria 30m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrojmë Lokalin me qira në lagjën Kalabria 30m2

  ⭕️Ofrojmë Lokalin me qira në lagjën Kalabria me sipërfaqe prej 30m2 ⭕️Lokali është i përshta

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  instalime elektrike
  Sherbime

  instalime elektrike

  Instalime elektrike ne menyre profesionale. mentalist elektrike (shtepia, banesa, lokale etj)mirmba

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  BARCODE SCANNER LEXUES PER BARKODE
  Makineri dhe inventare

  BARCODE SCANNER LEXUES PER BARKODE

  *LEXUES PËR BARKODE BARCODE SCANNER....... *VIBER: +37745888140....................................

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet objekti 2200 m2 me qira ne Veternik !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet objekti 2200 m2 me qira ne Veternik !DELTA

  Ofrohet objekti 2200 m2 me qira ne kilometrin e 7 ne rrugen Prishtine-Mitrovice ( perball Hotel Amaz

  Prishtinë Sot, 14:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OFROJ ME QERA LOKALIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  OFROJ ME QERA LOKALIN

  Ofroj me qera Lokalin 75m2 kati i dytë " Rruga e Zagrebit" Lagjja Arbëri në Prishtinë, Lokali ësht

  Prishtinë Sot, 14:00
  300 €
 • 2 foto
  Lokal 61.75m2 në shitje në lagjen Kalabria
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 61.75m2 në shitje në lagjen Kalabria

  Lokal 61.75m2 në shitje në lagjen Kalabria Lokali gjendet në lagjen Kalabria- ish Emshir, në komplek

  Prishtinë Sot, 13:59
  89.500 €
 • 2 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj lokal ne qender te qytetit Zona A
  Lokale / Punetori / Magazina

  Kerkoj lokal ne qender te qytetit Zona A

  Kerkoj lokal ne qender te qytetit Zona A

  Prishtinë Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 44m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 44m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet lokali 44m2 ne shitje ne lagjen "Dardania" ne nje rruge mjaft te qarkullueshme e te frekuent

  Prishtinë Sot, 13:58
  560.000 €
 • 7 foto
  Shitet Inventari
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari

  Shitet inventari per qebaptore dhe restaurante. Çmimi me Marrveshje.

  Pejë Sot, 13:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lokal+hapësirë për zyre, 200m2 në shitje në Ataksh
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal+hapësirë për zyre, 200m2 në shitje në Ataksh

  Lokal+hapësirë për zyre, 200m2 në shitje në lagjen Aktash Lokali gjendet në lagjen Aktash, në rrugën

  Prishtinë Sot, 13:54
  170.000 €
 • 3 foto
  Ofrohet për Shitje Lokal në afërsi të Rrugës B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet për Shitje Lokal në afërsi të Rrugës B

  Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE‬ Lokali i gatshëm për punë. Ndodhet në \"Lagjen e Spitalit\" në afer

  Prishtinë Sot, 13:53
  45.000 €
 • 3 foto
  Lokal afarist 46m2 në shitje në Dardani.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal afarist 46m2 në shitje në Dardani.

  Lokal afarist 46m2 në shitje në Dardani. Lokali gjendet në lagjen Dardania afër Postës dhe Telekomit

  Prishtinë Sot, 13:52
  90.000 €
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Sherbime

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet lokali 110m2 ne shitje ne "Ulpiane" ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme,

  Prishtinë Sot, 13:51
  2.500 €
 • 7 foto
  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM
  Sherbime

  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM

  punojm te gjitha punet nga metali pranojm edhe ndrrim vetur kamijonet etj per info VIBER +3834448049

  Podujevë Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne Dragodan !
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne Dragodan !

  Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne "Dragodan" e pershtatshme per veprimtari te ndryshme. Per me

  Prishtinë Sot, 13:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes kurbana
  Kafshe ferme

  shes kurbana

  shes kurbana

  Mitrovicë Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  8000
  Biznes ne shitje / me qera

  8000

  Shes biznesin me mall argjendi dhe aksesore te ndryshem,ne çmim hyjne edhe raftet me kualitet te lar

  Fushë Kosovë Sot, 13:50
  8.000 €
 • 2 foto
  Inventar per sallon ondulimi dhe bukurie
  Makineri dhe inventare

  Inventar per sallon ondulimi dhe bukurie

  Shes inventarin komplet per sallon te thonjeve.2 tavolina pune,4 karrige,separe njeshe dhe dyshe,tav

  Prishtinë Sot, 13:50
  350 €
 • 0 foto
  Lufta kundër deficitit të mjeteve.
  Sherbime

  Lufta kundër deficitit të mjeteve.

  Lufta kundër deficitit të mjeteve. Arritja e qëllimeve tona është metaforikisht një luftë që duhet

  Zubin Botok Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lufta kundër deficitit të mjeteve.
  Sherbime

  Lufta kundër deficitit të mjeteve.

  Lufta kundër deficitit të mjeteve. Arritja e qëllimeve tona është metaforikisht një luftë që duhet

  Zveçan Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mshtjerr 7 muj
  Kafshe ferme

  Mshtjerr 7 muj

  Mshtjerra ika 7 muj asht emir per memajt podhe mepre 044245505 vajber +38344245505

  Gllogoc Sot, 13:50
  500 €