Krujë

Biznes & Punësime në shitje në Krujë

 • 1 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shes tufe me dele 100 krere me qingja cmimi i arsyeshem adresa fush kruje per cdo gje na kontaktoni

  Krujë 17 nëntor 07:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Karrotrec Luli. 24h 0682045781
  Sherbime

  Karrotrec Luli. 24h 0682045781

  Sherbim karrotreci ne cdo qytet te shqiperise kosove maqedoni mal i zi kroaci udhetimin jasht sh

  Krujë 16 nëntor 15:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Krujë 15 tetor 16:14
  30.000 €
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Krujë 1 tetor 18:41
  50.000 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Krujë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet stalla 2000 meter katror
  Kafshe ferme

  Shitet stalla 2000 meter katror

  Shitet stalla 2000 metra 5 dylym tok stalla ndodhet ne zonen e krujes shitet per arsyje mbyllje

  Krujë 11 shtator 19:20
  1 €
 • 0 foto
  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose
  Sherbime

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose

  Përshëndetje A po kërkoni urgjentisht një hua? ose: Për të ringjallur aktivitetet tuaja financiare?

  Krujë 3 shtator 19:24
  50 €
 • 0 foto
  Pizzeri fastfood
  Makineri dhe inventare

  Pizzeri fastfood

  shiten arredim druri per piceri dhe fasfood dhe tavoline mermeri, ne gjendje te shkelqyer!

  Krujë 18 gusht 12:44
  800 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë në Shqipëri
  Sherbime

  Oferta e huasë në Shqipëri

  Merrni një kredi prej 1.000 deri 9,000,000 € me një normë interesi 3% më lehtë nga kompania më e mir

  Krujë 15 gusht 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Krujë 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Krujë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Krujë 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Krujë 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Krujë 5 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Frigorifer Ekspozitor
  Makineri dhe inventare

  Shitet Frigorifer Ekspozitor

  Shitet frigorifer ekspozitor per akullore , marka Sanson ,me 7-vasketa. Frigiriferi eshte ne gjendje

  Krujë 4 korrik 17:44
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Krujë 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KREDI PA PROTOKOLL
  Sherbime

  KREDI PA PROTOKOLL

  Keni nevojë për një hua, për një emergjencë, për një projekt blerjeje, kredi ose personel. Ju jeni t

  Krujë 1 korrik 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Krujë 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Krujë 25 qershor 15:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MIMAKI JV3 160 SP PRINTER REKLAMASH (PRINT & CUT)
  Makineri dhe inventare

  MIMAKI JV3 160 SP PRINTER REKLAMASH (PRINT & CUT)

  Printer reklamash per makina, fasada etj. Cmimi i diskutueshem. Cel: 068 556 9999

  Krujë 29 maj 23:50
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Krujë 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Krujë 25 maj 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit
  Sherbime

  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Krujë 22 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makineri druri
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri

  Seganaster vollanti 90 fuqia 7.5 kva e sapo ardhur nga italia

  Krujë 19 maj 12:23
  2.800 €
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Krujë 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Krujë 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Krujë 11 maj 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shesim blete, per me shume informacjon konktoni ne nr e tel. 0682751879

  Krujë 23 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bletari
  Kafshe ferme

  Bletari

  Shesim blete .

  Krujë 20 prill 17:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Krujë 19 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Krujë 13 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Krujë 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Krujë 8 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Krujë 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Krujë 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhi Franceze
  Kafshe ferme

  Dhi Franceze

  Shes 20 krere Dhi Franceze Kontakto tel per info

  Krujë 4 prill 02:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre per pica
  Makineri dhe inventare

  Furre per pica

  Okazion shitet furre per pica

  Krujë 4 prill 01:21
  100.000 Lek
 • 3 foto
  Bordatriçe SCM
  Makineri dhe inventare

  Bordatriçe SCM

  Freza posht lart ,prerje para mrapa fikse Eshte ne gjendje te mire pune ,aktualisht ne punë

  Krujë 3 prill 17:04
  2.800 €
 • 0 foto
  Bageti
  Kafshe ferme

  Bageti

  Shiten 20 Dhi

  Krujë 3 prill 07:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri druri seganastro
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri seganastro

  Shitet makineri druri seganastro e ardhur nga italia,ne gjendje shume te mire pune.shitet per arsye

  Krujë 3 prill 00:23
  1.800 €
 • 1 foto
  Makineri druri seganastro centauro
  Makineri dhe inventare

  Makineri druri seganastro centauro

  Shitet makineri druri seganastro,marka CENTAURO e ardhur nga italia.Ne gjendje shum te mire pune.shi

  Krujë 3 prill 00:23
  2.300 €
 • 0 foto
  shiten 10 krere dhi veni
  Kafshe ferme

  shiten 10 krere dhi veni

  Shiten dhi veni 10 krere barsa 2 deri ne 3 mujshe

  Krujë 2 prill 13:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion 22 krer dhi e keca 1500€
  Kafshe ferme

  Okazion 22 krer dhi e keca 1500€

  JAN15 krer dhi dhe 6 keca + cjapi Gjysma jan barsa !!!

  Krujë 2 prill 12:31
  1.500 €
 • 0 foto
  Okazion 22 krer dhi
  Kafshe ferme

  Okazion 22 krer dhi

  Jan 16 dhi 2 keça femra per mbare 4 muajsh\' 3 jan te vegjel\" dhe 1 cjap !! Dhite jan franceze , pe

  Krujë 2 prill 10:02
  1.500 €
 • 0 foto
  Okazion 22krer
  Kafshe ferme

  Okazion 22krer

  Jan 16 dhi 2 keça femra per mbare 4 muajsh\' 3 jan te vegjel\" dhe 1 cjap !! Dhite jan franceze , pe

  Krujë 2 prill 09:47
  1.500 €
 • 0 foto
  Shesim miser per blegtori
  Kafshe ferme

  Shesim miser per blegtori

  Shes 400kv miser vendi me shumice

  Krujë 2 prill 08:55
  340 Lek
 • 3 foto
  shes 2 kuaj nga 500 evro
  Kafshe ferme

  shes 2 kuaj nga 500 evro

  shes kale

  Krujë 2 prill 06:51
  500 €
 • 0 foto
  23 krer gjithsej 1500€
  Kafshe ferme

  23 krer gjithsej 1500€

  Jan rrac franceze pervec 4-5 cop gjysma jan barsa

  Krujë 2 prill 05:04
  1.500 €
 • 0 foto
  Mobilje berberi
  Makineri dhe inventare

  Mobilje berberi

  Ne gjendje te mir shum pak e perforur me minidush ne gjendje pune dhe pasyr mbrapa.cmimi i diskutush

  Krujë 1 prill 19:18
  350 Lek
 • 1 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati

  Krujë 1 prill 04:51
  Me Marrveshje