Krujë

Biznes & Punësime në shitje në Krujë

 • 1 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati

  Krujë 1 prill 04:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shiten bletet Per me shum kontaktoni ne numrin +355686265855

  Krujë 1 prill 03:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes pula
  Kafshe ferme

  Shes pula

  Shes pula per Restorante

  Krujë 31 mars 23:20
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shiten blete 50-100 koshere. Jo me pak se 50 cope. Cmimi 200 mije lek

  Krujë 20 shkurt 09:53
  200 Lek
 • 0 foto
  DIVAN DYVENDESH
  Makineri dhe inventare

  DIVAN DYVENDESH

  DY DIVAN DYVENDESH PER LOKALE ME DY TAVOLINA DHE DY PUPA 30 000 LEK TE REJA.JANE SHUME CILESORE KON

  Krujë 19 shkurt 13:53
  27.000 Lek
 • 0 foto
  Dengje Jonxhi
  Kafshe ferme

  Dengje Jonxhi

  Shiten 130 dengje jonxhi 450 lek dengu. Thumane/Kruje. 0682729014

  Krujë 13 shkurt 10:53
  450 Lek
 • 0 foto
  Okazion 23 cop dhi 1200€
  Kafshe ferme

  Okazion 23 cop dhi 1200€

  Ska nevoj per diskutim shiten okazion

  Krujë 10 janar 12:53
  1.200 €
 • 0 foto
  karrike berberi
  Makineri dhe inventare

  karrike berberi

  shitet kirrikja berberit per arsyje mos perdorimi

  Krujë 7 janar 22:53
  230 Lek
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Kafshe ferme

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Krujë 14 nëntor 06:36
  111 €
 • 1 foto
  Ponujam resno denarno posojilo in brez težav
  Makineri dhe inventare

  Ponujam resno denarno posojilo in brez težav

  e-pošta: [email protected] Potrebujete posojilo, banko vas zavrne in hoceš imeti posojilo za p

  Krujë 8 shtator 18:49
  500.000 €
 • 1 foto
  Financimi i para  garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Sherbime

  Financimi i para  garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para  garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp -

  Krujë 20 maj 00:14
  60.000.000 €
 • 4 foto
  qen ne shitje
  Kafshe ferme

  qen ne shitje

  pastor belg 2mujsh t vaksinuar samyedo 2vjc mashkull pastor gjerman mashkull 3vjc kemi disa lloj

  Krujë 19 nëntor 23:31
  300 €