Kuçovë

Biznes & Punësime në shitje në Kuçovë

 • 1 foto
  ## Arabian Countries Gather For SSD Chemical Solution +27839387284 and Activation Powder For Cleaning All Types of Notes in South Africa, USA, United kingdom, Belgium, Switzerland, Dubai, Qatar, Kuwait, Egypt.
  Lokale / Punetori / Magazina

  ## Arabian Countries Gather For SSD Chemical Solution +27839387284 and Activation Powder For Cleaning All Types of Notes in South Africa, USA, United kingdom, Belgium, Switzerland, Dubai, Qatar, Kuwait, Egypt.

  ## Arabian Countries Gather For SSD Chemical Solution +27839387284 and Activation Powder For Cleanin

  Kuçovë 2 prill 15:13
  400 €
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset

  Me vetëm një normë interesi prej 3%, përfitoni nga ndihma jonë e financimit përveç sigurisë së madhe

  Kuçovë 2 prill 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset

  Me vetëm një normë interesi prej 3%, përfitoni nga ndihma jonë e financimit përveç sigurisë së madhe

  Kuçovë 2 prill 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Si të shikoni Rrjedhat IPTV në Televizionin tuaj
  Sherbime

  Si të shikoni Rrjedhat IPTV në Televizionin tuaj

  Në këtë punëtori do të vendosim televizionin, kompjuterin ose telefonin dhe tabletet tuaj për të par

  Kuçovë 2 prill 09:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  face mask againgst cororna virus
  Sherbime

  face mask againgst cororna virus

  50 PCS Maskë mbrojtëse pa pështypje Mbulimi i papërshkueshëm nga pluhuri parandalojnë mburojat e fyt

  Kuçovë 25 mars 07:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Centrifug inoksi per vjeljen e mjaltit.
  Kafshe ferme

  Centrifug inoksi per vjeljen e mjaltit.

  Shiten centrifuga per vjeljen e mjaltit me tre korniza inoks komplet jan te rinj shum cilsor. Te ard

  Kuçovë 22 mars 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur aktivitetin

  Kuçovë 17 mars 07:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten zogj te pulave te fshatit
  Kafshe ferme

  Shiten zogj te pulave te fshatit

  Shiten zogj te pulave te fshatit 24 oresh deri ne 4 javesh. Vendodhja kucove 0672022003 Kemi edhe

  Kuçovë 16 mars 19:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Kuçovë 14 mars 11:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Sorkadhe
  Kafshe ferme

  Shiten Sorkadhe

  Shiten sorkadhe te lindura ne ferem dmth qe nuk jan te egra . jane dy cifte mosha 6 muajshe. Sork

  Kuçovë 9 mars 13:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  hua financiare për qytetarët.
  Sherbime

  hua financiare për qytetarët.

  hipotekë, kredi për blerje automjetesh, kredi bujqësore dhe blegtorale, kredi shkollore, kredi marte

  Kuçovë 7 mars 01:52
  10.000.000 €
 • 5 foto
   Inkubator automatik te rinj per cdo lloj veze.
  Kafshe ferme

  Inkubator automatik te rinj per cdo lloj veze.

  Shiten inkubator Te rinje me kapacitet Te ndryshem inkubatoret Jan Te rinj me kuti dhe aksesoret pe

  Kuçovë 21 shkurt 08:26
  110 €
 • 5 foto
  u shiten flm merrjep
  Kafshe ferme

  u shiten flm merrjep

  Shiten 10 Dhi SPANJOLLE Murcia granada , Dhite jane ne moshe te re, ato i përshtaten shume mire ku

  Kuçovë 5 shkurt 10:58
  18.000 Lek
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kuçovë 15 janar 13:11
  10.000.000 €
 • 5 foto
  Pajisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Pajisje per pasticeri

  Frigorifer vitrin 700 mij lek mixer 700 mij.. frigo kollon 250 frigo ngrires plus 6 tasa inoksi per

  Kuçovë 14 janar 21:51
  4.600.000 Lek
 • 3 foto
  ofertë pune jashtë vendit
  Punesime

  ofertë pune jashtë vendit

  Ajo kërkohet për një punë afat-caktuar prej 3 vjetësh 4 vjeçarë me përvojë të saldatorëve profesioni

  Kuçovë 6 nëntor 12:12
  100 €
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Kuçovë 21 shtator 23:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Kuçovë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten DHI SANA te bardha
  Kafshe ferme

  shiten DHI SANA te bardha

  Shiten dhi sanen te bardha jan 3 dhi dhe 1 Cjap shyt dhit kan pjelle jan me keca sapo kan ardhur.

  Kuçovë 4 shtator 16:14
  220 Lek
 • 3 foto
  KCN 99,99% Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri
  Sherbime

  KCN 99,99% Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri

  Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99% Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (m

  Kuçovë 26 gusht 14:44
  100 €
 • 0 foto
  Shiten dhi vendi
  Kafshe ferme

  Shiten dhi vendi

  Shiten 75 koke dhi vendi cmimi i arsyshem

  Kuçovë 24 gusht 11:33
  6.000 Lek
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  A po kërkoni fonde për të shlyer kreditë dhe borxhet? Po kërkoni financim për të filluar biznesin tu

  Kuçovë 17 gusht 15:53
  5.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë në Shqipëri
  Sherbime

  Oferta e huasë në Shqipëri

  Merrni një kredi prej 1.000 deri 9,000,000 € me një normë interesi 3% më lehtë nga kompania më e mir

  Kuçovë 15 gusht 15:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shmangni huadhënësit mashtrues të rremë në interne
  Sherbime

  Shmangni huadhënësit mashtrues të rremë në interne

  Pershendetje zonje dhe zoteri! Unë jam llogaritare e Madame Abbey DUVAL në menaxhimin financiar dh

  Kuçovë 14 gusht 14:08
  50.000 €
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Kuçovë 13 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Kuçovë 13 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kuçovë 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kuçovë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten dele gjermane
  Kafshe ferme

  Shiten dele gjermane

  Shitet dele dhe dash gjerman rrac orgjinal. Delja eshte bars hera e par qe pjell. Kjo rrac prodhon d

  Kuçovë 9 gusht 14:42
  250 €
 • 1 foto
  falas
  Kafshe ferme

  falas

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 deri 5,000,000

  Kuçovë 5 gusht 19:09
  50.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kuçovë 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makineri per prodhimin e Granites
  Makineri dhe inventare

  Makineri per prodhimin e Granites

  Ne gjendje te mire me dy depozita 5 litroshe, shitet per arsye mosperdorimi

  Kuçovë 21 korrik 10:57
  380 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Kuçovë 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kuçovë 10 korrik 03:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kuçovë 5 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kuçovë 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma financiare në siguri të plotë
  Sherbime

  Ndihma financiare në siguri të plotë

  Unë jam një njeri që ofron kredi në të gjitha vendet për të gjithë njerëzit përgjegjës që kanë nevoj

  Kuçovë 1 korrik 21:34
  8 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Kuçovë 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Kuçovë 25 qershor 14:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paisje Paketimi Erezash
  Makineri dhe inventare

  Paisje Paketimi Erezash

  Shitet Linje Paketimi Erezash , Me klientel te Ngritur . Makineri ngjitje qeseje+mulli bluajtes +amb

  Kuçovë 23 qershor 11:29
  1.500 €
 • 3 foto
  Pula alaske
  Kafshe ferme

  Pula alaske

  Shiten pula kineze dhe pula alaske

  Kuçovë 13 qershor 22:32
  55 €
 • 6 foto
  Shitet Mulli Bluajtes
  Makineri dhe inventare

  Shitet Mulli Bluajtes

  Shitet Mulli ne Gjendje te mire Si ne Foto Shitet per Arsye mos perdorimi 550 Euro i Diskutueshem

  Kuçovë 6 qershor 16:57
  550 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100 %
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i para garantuar 100 %

  Financimi i para garantuar 100 % për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kuçovë 1 dhjetor 20:56
  60.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kuçovë 30 qershor 20:28
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Gati me gjendje të favorshme
  Kafshe ferme

  Gati me gjendje të favorshme

  Ju ofron një hua prej 1,000 deri 500,000 franga për këdo që mund ta paguajë atë. më kontaktoni: merc

  Kuçovë 5 mars 18:57
  200 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Kuçovë 27 janar 01:02
  60.000.000 €