Kukës

Biznes & Punësime në shitje në Kukës

 • 1 foto
  MAKINA PER DATES AFATIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATES AFATIT

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Kukës 28 maj 11:31
  750 €
 • 5 foto
  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova

  PER ME SHUM VIZITONI FAQEN TON GACEBOOK ..Makinakosova.. punojm si ndemjetsus kosov-turqi .maqedoni

  Kukës 28 maj 11:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per mbushje 100-1000 ml
  Makineri dhe inventare

  Makina per mbushje 100-1000 ml

  Makine pe mbushje shamponave dhe lengjeve automatik nevojitet nje kompresor 100 lt Transprti sipas

  Kukës 28 maj 11:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  cnc plasma 300*1500*20 mm
  Makineri dhe inventare

  cnc plasma 300*1500*20 mm

  cnc plasma per dekor metaleve per me shume facebook Makinakosova makinakosova

  Kukës 28 maj 11:20
  13.000 €
 • 2 foto
  Shesim zogj raca te pastra amrock dhe new hemshire
  Kafshe ferme

  Shesim zogj raca te pastra amrock dhe new hemshire

  Shesim zogj raca te pastra amrock dhe new hemshireper prodhim vezesh. Mosha 2.5 mujsh. Gjindemi ne K

  Kukës 27 maj 08:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi
  Sherbime

  Kredi

  Huatë e parave ndërmjet individëve seriozë Ju jeni në Gjermani, Zvicër, Francë, Kanada dhe vende të

  Kukës 27 maj 08:05
  1.000 €
 • 5 foto
  Shesim vez dhe zogj te 5 lloje pulash
  Kafshe ferme

  Shesim vez dhe zogj te 5 lloje pulash

  Shesim vez dhe zogj te pulave raca te pastra. Jan 5 lloje te ndryshme . Australorp i zi. Australorp

  Kukës 21 maj 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Shatorat
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Shatorat

  SHES BIZNESIN TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENGJE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDAT JANE

  Kukës 17 maj 22:56
  1 €
 • 5 foto
  incubator per 19200 vez pule,qure
  Biznes ne shitje / me qera

  incubator per 19200 vez pule,qure

  shes inkubator per 19200 vez mund te perdoret me mbushje javore qdo 6 dit nga 4800 vez esht prodhim

  Kukës 17 maj 14:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Kukës 17 maj 10:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Kukës 15 maj 07:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  Sherbime

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Kukës 11 maj 02:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofroj pun per Puntore 24 Orë ne dit.
  Sherbime

  Ofroj pun per Puntore 24 Orë ne dit.

  Me duhete nje puntore 24 Orë ne dit. Per 2 prinder kujdesje te plot. Fjetja dhe haja behet me ta, d

  Kukës 9 maj 09:32
  500 €
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Kukës 9 maj 08:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kasht Grurit t mir shum 12-15kg copa
  Kafshe ferme

  Kasht Grurit t mir shum 12-15kg copa

  Shitet kasht n ar me marr nga 50cent copa shum t mirn Kosov n f.sh MAZGIT-Km 6 Prishtin - Mitrovic

  Kukës 4 maj 17:35
  50 €
 • 0 foto
  blektori
  Kafshe ferme

  blektori

  shiten dhi vendi dhit jan kret me keca jan dhi shum qumshtore. dhit jan te vaksinuar rregullisht nr

  Kukës 4 maj 14:48
  1 Lek
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Kukës 25 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Koshere
  Kafshe ferme

  Koshere

  Shes koshere LR dhe DB me shumic dhe pakic me pod te thjesht dhe antivaro per qdo info shtes +383455

  Kukës 21 prill 23:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pajisje Fast Food
  Biznes ne shitje / me qera

  Pajisje Fast Food

  OKAZION!!! Shitet Aspirator per FAST FOOD ne gjendje perfekte Shitet ne cmim OKAZION Te interesuari

  Kukës 15 prill 12:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sito shtyp
  Sherbime

  sito shtyp

  Rrjetë per korrniza të sites te gjitha llojet nga 33/ 43/ 55/ 65/ 70/ 90/ 120/ 140/ 160/ Të gjitha n

  Kukës 15 mars 09:00
  10 €
 • 1 foto
  Makin kompjuterike MERMER GRANIT
  Makineri dhe inventare

  Makin kompjuterike MERMER GRANIT

  Shes makina kompjuterike me porosi per shkrim dhe portrete ne granit dhe mermer,makinat jan te rea t

  Kukës 2 mars 10:44
  5.000 €
 • 1 foto
  Buy, sell btc, eth, usdt, rigs, antminer In Skopje
  Sherbime

  Buy, sell btc, eth, usdt, rigs, antminer In Skopje

  Buy, sell +,-8%(poloniex,kraken, bitstamp, binance) In Skopje Buy rigs 470/570/580 4/8gb 500-900 eur

  Kukës 1 mars 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bej shitjen dhe transportin e qenev
  Kafshe ferme

  Bej shitjen dhe transportin e qenev

  Shes lloje te ndryshe te qenev ne kosove dhe shqiperi. Qenet jan te paster ne race qmimi sipas marre

  Kukës 29 shkurt 00:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Biznes ne shitje / me qera

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kukës 25 janar 10:44
  100 €
 • 1 foto
  Shitet kal
  Kafshe ferme

  Shitet kal

  Shitet kali ndodhet ne kosov .

  Kukës 28 dhjetor 17:06
  2.300 €
 • 4 foto
  Vez per inkubim
  Kafshe ferme

  Vez per inkubim

  Shiten vez per inkubim (qelje te zogjve ) te races Plumoth Rock Pula te shendosha pesha e gjelit 5 d

  Kukës 8 dhjetor 21:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dhi
  Kafshe ferme

  dhi

  shiten dhi vendi 230 cop shum te mira e te reja dhit ndodhen ne kukes fshati bardhoc.te iteresuarit

  Kukës 10 nëntor 19:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhit 140 cop.
  Kafshe ferme

  Dhit 140 cop.

  Dhit jan shum tmira tamektore dhe kecat i qojn shum i shet qer ne maj nga njeqin mi lek jan shum te

  Kukës 14 shtator 14:14
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Shesim pellumba
  Kafshe ferme

  Shesim pellumba

  Pellumbat jan bisht hapsa

  Kukës 18 gusht 02:47
  1 €
 • 6 foto
  Makina suvatimi
  Makineri dhe inventare

  Makina suvatimi

  Shes makina suvatimi Makinat jane te pa perdorura Makinat jane me te gjitha pjeset percjellese . G

  Kukës 9 gusht 18:25
  5.000 €
 • 1 foto
  shiten papagaj te vegjel
  Kafshe ferme

  shiten papagaj te vegjel

  Shiten papagaj te vegjel me shumice qmimi 6500 lek copa

  Kukës 11 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje per laborator dentar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per laborator dentar

  Paisje per laborator dentar. Disa nga paisjet nuk jane te perdorura.

  Kukës 8 korrik 13:56
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten.140.dhi plus 63 keca
  Kafshe ferme

  Shiten.140.dhi plus 63 keca

  140 dhi dye 63 keca 105 cop Jan per Mejelje

  Kukës 27 qershor 13:54
  11.000 €
 • 0 foto
  shes
  Sherbime

  shes

  shes veshken nese jen te interesum te lajmroheni

  Kukës 16 qershor 12:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pula brahma
  Kafshe ferme

  Pula brahma

  Shes pulen Brahma Gold Pula gjindet ne Kosove Viber: +38345682715

  Kukës 12 qershor 18:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pompe lavazhi
  Sherbime

  Pompe lavazhi

  Pompe lavazhi e ardhur nga Anglia,monofaze punon dhe me uje te ngrohte ne gjendje shume te mire pune

  Kukës 3 qershor 13:34
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Makineri dhe inventare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Kukës 14 nëntor 15:15
  111 €
 • 1 foto
  fillimi i adhurimit voodoo
  Sherbime

  fillimi i adhurimit voodoo

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Kukës 5 tetor 07:37
  1 €
 • 1 foto
  Nevojë për financim për të paguar borxhet
  Sherbime

  Nevojë për financim për të paguar borxhet

  Unë jam një financim individual për të gjithë njerëzit në nevojë në afat të gjatë dhe në afat të shk

  Kukës 20 gusht 07:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financiare për projektet
  Punesime

  financiare për projektet

  nevojitet mbështetje financiare për projektet e veçanta, të na kontaktoni; ([email protected]

  Kukës 5 mars 11:57
  Me Marrveshje