Kukës

Biznes & Punësime në shitje në Kukës

 • 0 foto
  blektori
  Kafshe ferme

  blektori

  shiten dhi vendi dhit jan kret me keca jan dhi shum qumshtore. dhit jan te vaksinuar rregullisht nr

  Kukës Sot, 14:41
  1 Lek
 • 6 foto
  cnc plasma 300*1500*20 mm
  Makineri dhe inventare

  cnc plasma 300*1500*20 mm

  cnc plasma per dekor metaleve per me shume facebook Makinakosova makinakosova

  Kukës Dje, 12:27
  13.000 €
 • 5 foto
  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova
  Makineri dhe inventare

  Makina mund te xheni .facebok. Makinakosova

  PER ME SHUM VIZITONI FAQEN TON GACEBOOK ..Makinakosova.. punojm si ndemjetsus kosov-turqi .maqedoni

  Kukës 27 mars 21:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAKINA PER DATES AFATIT
  Makineri dhe inventare

  MAKINA PER DATES AFATIT

  MAKINA PER DATA FULL AUTOMATIK 1100 E XHUSEM AUTOMATIK 730 E MANUELL 350 E PER ME SHUM DETAJE VIZITO

  Kukës 27 mars 21:42
  750 €
 • 9 foto
  Koshere
  Kafshe ferme

  Koshere

  Shes koshere LR dhe DB me shumic dhe pakic me pod te thjesht dhe antivaro per qdo info shtes +383455

  Kukës 27 mars 00:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesim vez dhe zogj te 5 lloje pulash
  Kafshe ferme

  Shesim vez dhe zogj te 5 lloje pulash

  Shesim vez dhe zogj te pulave raca te pastra. Jan 5 lloje te ndryshme . Australorp i zi. Australorp

  Kukës 24 mars 12:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur aktivitetin

  Kukës 17 mars 07:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sito shtyp
  Sherbime

  sito shtyp

  Rrjetë per korrniza të sites te gjitha llojet nga 33/ 43/ 55/ 65/ 70/ 90/ 120/ 140/ 160/ Të gjitha n

  Kukës 15 mars 09:00
  10 €
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Kukës 14 mars 11:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  incubator per 19200 vez pule,qure
  Biznes ne shitje / me qera

  incubator per 19200 vez pule,qure

  shes inkubator per 19200 vez mund te perdoret me mbushje javore qdo 6 dit nga 4800 vez esht prodhim

  Kukës 8 mars 18:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  {{}}$$100%% +27787917167 // Come Running For Instant // Quick Money in Your House//Account to Make You rich in Sasolburg,Durban,Cape Town,Roodeport,Welkom,Potchefstrom,Klerksdorp,Carltonville,Khuma,
  Sherbime

  {{}}$$100%% +27787917167 // Come Running For Instant // Quick Money in Your House//Account to Make You rich in Sasolburg,Durban,Cape Town,Roodeport,Welkom,Potchefstrom,Klerksdorp,Carltonville,Khuma,

  {{}}$$100%% +27787917167 // Come Running For Instant // Quick Money in Your House//Account to Make Y

  Kukës 5 mars 16:32
  200 €
 • 4 foto
  Kasht Grurit t mir shum 12-15kg copa
  Kafshe ferme

  Kasht Grurit t mir shum 12-15kg copa

  Shitet kasht n ar me marr nga 50cent copa shum t mirn Kosov n f.sh MAZGIT-Km 6 Prishtin - Mitrovic

  Kukës 5 mars 06:53
  50 €
 • 1 foto
  Makin kompjuterike MERMER GRANIT
  Makineri dhe inventare

  Makin kompjuterike MERMER GRANIT

  Shes makina kompjuterike me porosi per shkrim dhe portrete ne granit dhe mermer,makinat jan te rea t

  Kukës 2 mars 10:44
  5.000 €
 • 1 foto
  Buy, sell btc, eth, usdt, rigs, antminer In Skopje
  Sherbime

  Buy, sell btc, eth, usdt, rigs, antminer In Skopje

  Buy, sell +,-8%(poloniex,kraken, bitstamp, binance) In Skopje Buy rigs 470/570/580 4/8gb 500-900 eur

  Kukës 1 mars 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bej shitjen dhe transportin e qenev
  Kafshe ferme

  Bej shitjen dhe transportin e qenev

  Shes lloje te ndryshe te qenev ne kosove dhe shqiperi. Qenet jan te paster ne race qmimi sipas marre

  Kukës 29 shkurt 00:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Biznes ne shitje / me qera

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kukës 25 janar 10:44
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Lokale / Punetori / Magazina

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kukës 15 janar 16:25
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Kukës 15 janar 16:06
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet kal
  Kafshe ferme

  Shitet kal

  Shitet kali ndodhet ne kosov .

  Kukës 28 dhjetor 17:06
  2.300 €
 • 4 foto
  Vez per inkubim
  Kafshe ferme

  Vez per inkubim

  Shiten vez per inkubim (qelje te zogjve ) te races Plumoth Rock Pula te shendosha pesha e gjelit 5 d

  Kukës 8 dhjetor 21:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dhi
  Kafshe ferme

  dhi

  shiten dhi vendi 230 cop shum te mira e te reja dhit ndodhen ne kukes fshati bardhoc.te iteresuarit

  Kukës 10 nëntor 19:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  140 cop dhi.
  Kafshe ferme

  140 cop dhi.

  Dhit jan te mira dhe qumeshtote kecat va shet qer ne maj dhe qeshor nga nje qind mij lek dhit jan te

  Kukës 4 tetor 08:31
  85 €
 • 1 foto
  Dhit 140 cop.
  Kafshe ferme

  Dhit 140 cop.

  Dhit jan shum tmira tamektore dhe kecat i qojn shum i shet qer ne maj nga njeqin mi lek jan shum te

  Kukës 14 shtator 14:14
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Trajnim falas per themelim biznesi
  Sherbime

  Trajnim falas per themelim biznesi

  Ftese per pjesemarrje pa pagese ne trajnim per themelim biznesi. Trajnimet për Themelim Biznesi do

  Kukës 13 shtator 12:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Kukës 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesim pellumba
  Kafshe ferme

  Shesim pellumba

  Pellumbat jan bisht hapsa

  Kukës 18 gusht 02:47
  1 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kukës 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kukës 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makina suvatimi
  Makineri dhe inventare

  Makina suvatimi

  Shes makina suvatimi Makinat jane te pa perdorura Makinat jane me te gjitha pjeset percjellese . G

  Kukës 9 gusht 18:25
  5.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kukës 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Grur - Miell prodhim Kosoves
  Kafshe ferme

  Shitet Grur - Miell prodhim Kosoves

  Shitet grur 1 ton nga 280€ //// Miell tip 400 special 3tona 1080€ gjindemi n f.sh MAZGIT-Km 6 Prish

  Kukës 4 gusht 07:07
  36 €
 • 3 foto
  Pula Orpington EXTRA prej Shampionav
  Kafshe ferme

  Pula Orpington EXTRA prej Shampionav

  Shiten pulat orpington 4 pula e 1 gjel Te reja te shendosha duke ber vez Pulat gjinden ne Kosov

  Kukës 28 korrik 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Kukës 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten papagaj te vegjel
  Kafshe ferme

  shiten papagaj te vegjel

  Shiten papagaj te vegjel me shumice qmimi 6500 lek copa

  Kukës 11 korrik 13:54
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Paisje per laborator dentar
  Makineri dhe inventare

  Paisje per laborator dentar

  Paisje per laborator dentar. Disa nga paisjet nuk jane te perdorura.

  Kukës 8 korrik 13:56
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kukës 5 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kukës 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma financiare në siguri të plotë
  Sherbime

  Ndihma financiare në siguri të plotë

  Unë jam një njeri që ofron kredi në të gjitha vendet për të gjithë njerëzit përgjegjës që kanë nevoj

  Kukës 1 korrik 21:34
  41 €
 • 0 foto
  Kredi dhe investime ndërmjet individit
  Sherbime

  Kredi dhe investime ndërmjet individit

  Keni nevojë për një kredi për një rast urgjent, për një blerje të propozuar, kredi konsumi ose perso

  Kukës 29 qershor 10:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten.140.dhi plus 63 keca
  Kafshe ferme

  Shiten.140.dhi plus 63 keca

  140 dhi dye 63 keca 105 cop Jan per Mejelje

  Kukës 27 qershor 13:54
  11.000 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Kukës 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Një botim me miqtë
  Sherbime

  Një botim me miqtë

  Përshëndetje, a keni nevojë për fonde? Kam marrë € 48,000 në më pak se 48 orë, falë HSBC FIRNANDO Ba

  Kukës 25 qershor 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes
  Sherbime

  shes

  shes veshken nese jen te interesum te lajmroheni

  Kukës 16 qershor 12:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pula brahma
  Kafshe ferme

  Pula brahma

  Shes pulen Brahma Gold Pula gjindet ne Kosove Viber: +38345682715

  Kukës 12 qershor 18:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pula ne shitje Plumoth rock
  Kafshe ferme

  Pula ne shitje Plumoth rock

  Shiten pula gjela te races plumoth Rock te reja duke vojtur ,te shendosha Pulat gjenden ne Kosove

  Kukës 9 qershor 22:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pompe lavazhi
  Sherbime

  Pompe lavazhi

  Pompe lavazhi e ardhur nga Anglia,monofaze punon dhe me uje te ngrohte ne gjendje shume te mire pune

  Kukës 3 qershor 13:34
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Makineri dhe inventare

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Kukës 14 nëntor 15:15
  111 €
 • 1 foto
  fillimi i adhurimit voodoo
  Sherbime

  fillimi i adhurimit voodoo

  [email protected] 1: Fillimi i Tarotit 2: Fillimi i magjisë së bardhë 3: fillimi i adhurimi

  Kukës 5 tetor 07:37
  1 €
 • 1 foto
  Nevojë për financim për të paguar borxhet
  Sherbime

  Nevojë për financim për të paguar borxhet

  Unë jam një financim individual për të gjithë njerëzit në nevojë në afat të gjatë dhe në afat të shk

  Kukës 20 gusht 07:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financiare për projektet
  Punesime

  financiare për projektet

  nevojitet mbështetje financiare për projektet e veçanta, të na kontaktoni; ([email protected]

  Kukës 5 mars 11:57
  Me Marrveshje