Kurbin

Biznes & Punësime në shitje në Kurbin

 • 0 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  lope

  Kurbin Sot, 02:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CT Skaner Siemens Somatum +4 Expert ( new tube)
  Sherbime

  CT Skaner Siemens Somatum +4 Expert ( new tube)

  1998 Siemens Somatum +4 Expert Generator model 64 KW Single Slice,Single Console age of tube 2006,

  Kurbin Dje, 23:38
  30.000 €
 • 0 foto
  Bar per bageti
  Kafshe ferme

  Bar per bageti

  Kam rreth 1500 denga bari per te shitur,nje pjese eshte kose e pare jonxhe

  Kurbin 24 mars 08:57
  250 Lek
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur biznesin os

  Kurbin 17 mars 08:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Kurbin 14 mars 11:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kangal
  Kafshe ferme

  Kangal

  4 vjec

  Kurbin 13 mars 10:33
  300 €
 • 4 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Lopa esht 5 viqash, lopa shkon ne 30 litra qumesht, viqin e ka femer

  Kurbin 12 mars 13:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  lope
  Kafshe ferme

  lope

  lopa esht 5 viqash, lopa shkon ne 30 litra qumesht ne dit, viqin e ka femer

  Kurbin 11 mars 00:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lope
  Kafshe ferme

  Lope

  Lopa esht 5 viqash, shkon ne 30 litra qumesht, viqin e ka femer

  Kurbin 10 mars 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NJUT E ARDHME E MIR SHT ST DUHET E MUNDSISHT
  Punesime

  NJUT E ARDHME E MIR SHT ST DUHET E MUNDSISHT

  Dhe nëse vazhdoni në një mënyrë më të sigurt për të marrë fondin tuaj? Mirëmëngjesi. Si një investit

  Kurbin 2 dhjetor 11:01
  30.000 €
 • 1 foto
  Whatsapp: 00385 923890978
  Sherbime

  Whatsapp: 00385 923890978

  Zajam ponuda izmedu osobito Bok Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci. Imam pun

  Kurbin 31 tetor 00:32
  100 €
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Kurbin 21 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer Banak
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer Banak

  Okazion!!! Shitet Frigorifer Banak Freskues ,eshte me gjendje shumë te mire dhe eshte monofaze.

  Kurbin 19 shtator 19:23
  500 €
 • 1 foto
  2 qen pastor gjerman
  Kafshe ferme

  2 qen pastor gjerman

  Shes 2 Qen Pastor Gjerman,, nga 1 vjec secili, qen shum të egër rrethimi...

  Kurbin 14 shtator 15:20
  400 Lek
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Kurbin 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Kurbin 13 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Kurbin 10 gusht 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Kurbin 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Kurbin 4 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Kurbin 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kurbin 10 korrik 03:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredia e ofruar për bizneset dhe individët

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Kurbin 5 korrik 07:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Kurbin 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   ata kanë nevojë për fonde për të paguar borxhet
  Sherbime

  ata kanë nevojë për fonde për të paguar borxhet

  Unë jam një financim individual për të gjithë ata në nevojë, në afat të gjatë dhe në afat të shkurtë

  Kurbin 29 qershor 08:03
  2.000 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Kurbin 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gold price/ Gold Bars call/whatsapp +256706290451
  Sherbime

  Gold price/ Gold Bars call/whatsapp +256706290451

  Minerals Base Agency Limited is a professional mining company licensed and legally operating in Ugan

  Kurbin 19 qershor 20:25
  27.000 Lek
 • 8 foto
  Lavatrice pastrim kimik
  Makineri dhe inventare

  Lavatrice pastrim kimik

  Lavatrice pastrim kimik e sa po ardhur nga italia me te gjitha paisjet e gatshme per montim edhe per

  Kurbin 6 qershor 23:12
  1.800 Lek
 • 10 foto
  Shiten paisje per furre buke dhe restorant
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per furre buke dhe restorant

  Shiten 3 kondionere 64 btu. 1 brumatrice me krahe 80 kg. 1 dhome fermentimi. sobe me 4 vatra. dhe 1

  Kurbin 3 qershor 10:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  STRUGGLING WITH BILLS AND NEED SOME CASH, WE CAN HELP YOU TODAY
  Makineri dhe inventare

  STRUGGLING WITH BILLS AND NEED SOME CASH, WE CAN HELP YOU TODAY

  Instant Loan Offer For Everyone In Need Of Loan Contact Us Now whatsapp Phone number:+91-9818603

  Kurbin 7 mars 20:57
  1.000.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com, WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected], WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë garantuar 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected]

  Kurbin 1 qershor 12:09
  600.000 €