Leposaviq

Biznes & Punësime në shitje në Leposaviq

 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Leposaviq Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Paisje per restorante
  Makineri dhe inventare

  Paisje per restorante

  shesim paisje te reja per restorante dhe fast food gjindemi perballe ETC ne Ferizaj wiber : +3774

  Leposaviq Dje, 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1.000 deri 10,500,000 € për një periudh

  Leposaviq 17 mars 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Në ditët e sotme ekziston vetëm një kusht në botën e kredisë në internet që duhet të financohet: iss

  Leposaviq 16 mars 09:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ovdje možete brzo, jednostavno i pouzdano ponuditi zajam
  Sherbime

  Ovdje možete brzo, jednostavno i pouzdano ponuditi zajam

  Dobar dan Ovdje uzimajte sve vrste kredita po vrlo niskoj kamatnoj stopi, ne ustručavajte se kontak

  Leposaviq 14 mars 16:26
  100 €
 • 2 foto
  Ponuda zajma novca između pojedinca
  Sherbime

  Ponuda zajma novca između pojedinca

  Ja sam privatni financijer. Posjedujem zajmove pojedincima osobama u financijskim teškoćama i mogu o

  Leposaviq 14 mars 13:26
  100 €
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur Akita gati për shtëpinë e tyre të re
  Kafshe ferme

  Këlyshë të bukur Akita gati për shtëpinë e tyre të re

  Këlyshë të bukur Akita gati për shtëpinë e tyre të re Kemi një shtrat të bukur prej 7 bulldogësh fr

  Leposaviq 7 mars 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEPARTAMENTI FINANCIAR
  Sherbime

  DEPARTAMENTI FINANCIAR

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Leposaviq 6 mars 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DEPARTAMENTI FINANCIAR
  Sherbime

  DEPARTAMENTI FINANCIAR

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Leposaviq 6 mars 00:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojën e individëve dhe kompanive duke vënë në dispozicion të

  Leposaviq 5 mars 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis veçantë
  Sherbime

  midis veçantë

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Leposaviq 5 mars 06:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shërbim financiar i shpejtë dhe i besueshëm
  Sherbime

  shërbim financiar i shpejtë dhe i besueshëm

  pershendetje te gjitheve Nëse dëshironi të rritni kapitalin tuaj dhe ta bëni jetën tuaj më të lehtë,

  Leposaviq 3 mars 15:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis individëve
  Sherbime

  midis individëve

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Leposaviq 2 mars 13:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis veçantë
  Sherbime

  midis veçantë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Leposaviq 1 mars 19:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  midis veçantë
  Sherbime

  midis veçantë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Leposaviq 1 mars 13:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  +27735806509 EXPERIENCED SPIRITUAL HERBALIST HEALER & WEALTHY SPELLS WORLDWIDE
  Biznes ne shitje / me qera

  +27735806509 EXPERIENCED SPIRITUAL HERBALIST HEALER & WEALTHY SPELLS WORLDWIDE

  WELCOME TO THE PLACE OF MIRACLES & WONDERS! *I BRING BACK LOST LOVERS IN 24hrs. *R

  Leposaviq 26 shkurt 10:32
  150 €
 • 2 foto
  Ozbiljan i iskren zajam sa 100% povjerenja.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ozbiljan i iskren zajam sa 100% povjerenja.

  Nudim vam moju ponudu za financiranje koja varira između 1.000 do 5.000.000 eura uz kamatnu stopu od

  Leposaviq 14 shkurt 12:56
  52.000 €
 • 1 foto
  +27715451704 D2 pure Gold nuggets and Bars 97% for sale in Saudi Arabia Australia, Qatar, Botswana, Canada,
  Punesime

  +27715451704 D2 pure Gold nuggets and Bars 97% for sale in Saudi Arabia Australia, Qatar, Botswana, Canada,

  +27715451704 D2 pure Gold nuggets and Bars 97% for sale in Saudi Arabia Australia, Qatar, Botswana,

  Leposaviq 9 shkurt 08:56
  50 €
 • 1 foto
  D2G PURE Hager Werken+27715451704 Embalming Compound powder for sale»'(pink and white 100% hot) Botswana,Swaziland,
  Punesime

  D2G PURE Hager Werken+27715451704 Embalming Compound powder for sale»'(pink and white 100% hot) Botswana,Swaziland,

  D2G PURE Hager Werken+27715451704 Embalming Compound powder for sale»'(pink and white 100% hot) Bots

  Leposaviq 9 shkurt 08:54
  50 €
 • 3 foto
  +27717403094#lost love spells caster#working money spells ...
  Sherbime

  +27717403094#lost love spells caster#working money spells ...

  World`s Powerful Spells Caster & Spiritual Healer visit, www.africanspellscaster.co.za https://mone

  Leposaviq 6 shkurt 13:04
  343 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Sherbime

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Leposaviq 29 janar 16:38
  100 €
 • 1 foto
  Zajam ponuda novca za pojedince
  Biznes ne shitje / me qera

  Zajam ponuda novca za pojedince

  Zajam ponuda novca za pojedince Krediit i Pozajmnice Nudimo finasiranje novca bez pokrica pozajmice

  Leposaviq 7 janar 16:11
  520.000 €
 • 1 foto
  Finanziamento di prestiti tra privati
  Kafshe ferme

  Finanziamento di prestiti tra privati

  Buongiorno Sig.ra e Sig., Questo messaggio è rivolto a persone fisiche, a tutti coloro che hanno bi

  Leposaviq 4 janar 00:08
  1 €
 • 1 foto
  oferte falas ,,
  Sherbime

  oferte falas ,,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 Përshkrimi: A po kërkoni për një kredi par

  Leposaviq 14 nëntor 00:41
  5.000 €
 • 1 foto
  Ndihmë dhe ndihmë për të gjithë
  Punesime

  Ndihmë dhe ndihmë për të gjithë

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 orë A po kërkoni për një kredi parash për të real

  Leposaviq 12 nëntor 17:08
  30.000 €
 • 1 foto
  HYRJE SERIOZE DHE FAST +33758561497
  Sherbime

  HYRJE SERIOZE DHE FAST +33758561497

  HYRJE SERIOZE DHE FAST Unë jam Znj. Antoinette Sibiril Marie një tregtar që ushtron praktikë në dis

  Leposaviq 12 nëntor 11:08
  5.000 €
 • 1 foto
  Ozbiljan i brzi zajam za novac u 24 sata
  Punesime

  Ozbiljan i brzi zajam za novac u 24 sata

  Potreban vam je hitno kredit za oživljavanje vaših aktivnosti, vaših projekata, Vašeg poslovanja, ne

  Leposaviq 28 tetor 19:45
  10.000 €
 • 1 foto
  Gati për kushte shumë të thjeshta për të gjithë.
  Biznes ne shitje / me qera

  Gati për kushte shumë të thjeshta për të gjithë.

  Ne kemi në dispozicionin tuaj një kredi nga 5000 EURO në më shumë se 18.500.000 EURO me kushte shu

  Leposaviq 28 tetor 18:54
  250 €
 • 2 foto
  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ovdje je brza, jednostavna i pouzdana ponuda zajma

  Ugodan dan! Ovdje uzimajte sve vrste kredita po vrlo niskoj kamatnoj stopi, ne ustručavajte se kont

  Leposaviq 20 tetor 22:26
  100 €
 • 2 foto
  Këlyshë cilësore Pomeraneze
  Kafshe ferme

  Këlyshë cilësore Pomeraneze

  birësime të adhurueshme pomeraneze, djalë me ngjyrë të bardhë, vajzë të bardhë dhe kafe, ato janë

  Leposaviq 15 tetor 15:22
  1 €
 • 1 foto
  Ndihmë dhe ndihmë për nevojat tuaja
  Sherbime

  Ndihmë dhe ndihmë për nevojat tuaja

  Mirëmëngjes Për ju që është regjistruar, ndalime bankare dhe nëse nuk keni favorin e bankave dhe ke

  Leposaviq 10 tetor 11:40
  10 €
 • 0 foto
  Kfps Reg Friesian Mashkull dhe Femër
  Kafshe ferme

  Kfps Reg Friesian Mashkull dhe Femër

  Unë e kam në pronësi të kësaj mare që nga një shkop, Ajo i duhet një shtëpie një me një për të arrit

  Leposaviq 23 shtator 18:09
  1.450 €
 • 0 foto
  Monkeys Capuchin gati
  Kafshe ferme

  Monkeys Capuchin gati

  Për detaje të mëtejshme dhe fotografi rreth tyre, mos hezitoni të më kontaktoni. Faleminderit

  Leposaviq 23 shtator 18:09
  500 €
 • 0 foto
  Këlyshë këlyshë të kuq të butë qenushë
  Kafshe ferme

  Këlyshë këlyshë të kuq të butë qenushë

  Zelah, kurvë tonë magjepsëse e KC regjistruar kurvë lodër pudre, lindi katër qenush të mrekullueshëm

  Leposaviq 23 shtator 17:49
  400 €
 • 0 foto
  Cilësi e shkëlqyer - Këlyshë Dogue De Bordeaux
  Kafshe ferme

  Cilësi e shkëlqyer - Këlyshë Dogue De Bordeaux

  Sire - Reddjagger\'s Like a Boss aka Bingo - Bingo është një djalë shumë i madh, përmasa fantastike

  Leposaviq 23 shtator 17:49
  500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 23 shtator 12:48
  6.000.000 €
 • 0 foto
  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,UK,INDIA,CYPRUS,POLAND
  Sherbime

  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,UK,INDIA,CYPRUS,POLAND

  BRING BACK LOST LOVE SPELL CASTER IN NETHERLANDS +27787108807 USA,CANADA,AUSTRALIA,UK,NORWAY,SWEDEN,

  Leposaviq 23 shtator 10:02
  100 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Leposaviq 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Leposaviq 16 shtator 13:15
  1.236 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.
  Punesime

  Ofertë e shpejtë dhe e shprehur e huasë.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një institucion financiar ndërkombëtar i specializuar në ofertat e kredisë të

  Leposaviq 15 shtator 14:29
  50.000 €
 • 1 foto
  investimet dhe huatë midis individit
  Sherbime

  investimet dhe huatë midis individit

  Ne ofrojmë kredi nga 500 deri në 6,000,000 në një gjendje shumë të thjeshtë. Ne duam njerëz seriozë

  Leposaviq 13 shtator 02:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AGENCIJA ZA MULTILATERALNE INVESTICIONE GARANCIJE (MIGA)
  Sherbime

  AGENCIJA ZA MULTILATERALNE INVESTICIONE GARANCIJE (MIGA)

  Posebna ponuda vrlo pouzdanog i brzog zajma novca Za sve vaše potrebe za financijskom pomoći kontak

  Leposaviq 4 shtator 03:17
  200 €
 • 0 foto
  oferta për individët dhe bizneset
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Leposaviq 3 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  oferta për individët dhe bizneset
  Biznes ne shitje / me qera

  oferta për individët dhe bizneset

  Ne jemi një kompani financiare që ofron, përmes angazhimit të ekipeve tona, produkte bankare konkurr

  Leposaviq 3 shtator 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Paguaji të gjitha borxhet në një javë
  Sherbime

  Paguaji të gjitha borxhet në një javë

  A doni të ndërtoni, rinovoni, restauroni ose thjesht ndërtoni shtëpinë tuaj? Keni nevojë për ndihmë

  Leposaviq 1 shtator 13:36
  1.000 €
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Leposaviq 26 gusht 08:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.
  Punesime

  Këtu është një mundësi shumë e mirë për të dalë nga papunësia.

  Për t'i ndihmuar prindërit të organizojnë vitin shkollor 2019-2020, ne zgjodhëm projektin e huasë "E

  Leposaviq 24 gusht 06:45
  5.000 €
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Leposaviq 24 gusht 03:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi dhe financim për individët dhe bizneset

  Të dashur individë dhe kompani private, tani e tutje keni më shumë sesa të bëni për kërkesën tuaj pë

  Leposaviq 23 gusht 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Leposaviq 22 gusht 10:41
  Me Marrveshje