Librazhd

Biznes & Punësime në shitje në Librazhd

 • 0 foto
  Shiten dhi
  Kafshe ferme

  Shiten dhi

  Shes 30 kok dhi 2 muajshe barese Shiten deri me dat 30 tetor pastaj nuk shiten me.

  Librazhd 3 prill 12:18
  12 Lek
 • 3 foto
  SHITET LAVAGOTE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET LAVAGOTE PROFESIONALE

  Shitet piasje per larjen e gotave filxhaneve etje paisje per restorant bare lokale etj . Larje 2-3

  Librazhd 2 prill 12:22
  410 €
 • 3 foto
  SHITET SOBE PJEKJE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET SOBE PJEKJE PROFESIONALE

  SHITET SOBE PROFESIONALE E PERDORUR E SAPOARDHUR NGA ITALIA MARKA SMEG ALFAJ141XE 380-415 VOL . ME

  Librazhd 2 prill 12:22
  330 €
 • 0 foto
  SHITET FURRE PICE
  Makineri dhe inventare

  SHITET FURRE PICE

  SHITET FURRE PICE E ARDHUR NGA ITALIA ME TULLE 2 PICA NORMALE 1 FAMILIARE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

  Librazhd 2 prill 12:22
  275 €
 • 2 foto
  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE

  SHITET LAVASTOVIGLE PROFESIONALE E SAPOARHDUE NGA ITALIA NE GJENDJE TE MIRE .LARJE 2-4 MIN ME BOILER

  Librazhd 2 prill 12:22
  800 €
 • 2 foto
  SHITET FRITEZE E PERDORUR
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRITEZE E PERDORUR

  SHITET FRITEZE E PERDOUR ME KORENT E SAPOARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE TE MIRE ME KORENT ME RUBINETE

  Librazhd 2 prill 12:22
  170 €
 • 2 foto
  SHITET ZGARE PJEKJE PROFESIONALE
  Makineri dhe inventare

  SHITET ZGARE PJEKJE PROFESIONALE

  SHITET ZGARE PJEKJE PROFESIONALE . PIASTER E ARDHUR NGA ITALIA E PERDOUR NE GJENDJE TE MIRE .. ZGAR

  Librazhd 2 prill 00:12
  650 €
 • 10 foto
  Frigorifer vitrine me tepsia per fast food
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer vitrine me tepsia per fast food

  Shitet frigorifer per fast food, freskues (me vitrine xhami) me 10 tepsia ne gjendje shume te mire.

  Librazhd 13 mars 00:53
  150.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten Dhi
  Kafshe ferme

  Shiten Dhi

  Shiten 25 krer dhi per arsye emigrimi.

  Librazhd 6 mars 19:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OKAZION
  Makineri dhe inventare

  OKAZION

  Shiten 4 tavolina per ambjentin e jashtem me shilte

  Librazhd 30 janar 12:08
  400 €
 • 0 foto
  Frigorifer kollon okazion per pak dit
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kollon okazion per pak dit

  Shitet frigorifer ne gjendje prefekte kollon

  Librazhd 30 janar 12:08
  150 €
 • 1 foto
  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara
  Biznes ne shitje / me qera

  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara

  Hua personale dhe 100% kompani të siguruara. Kontaktoni: +33756870126 / [email protected]

  Librazhd 4 mars 19:21
  12 €