Lipjan

Biznes & Punësime në shitje në Lipjan

 • 4 foto
  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TEDNA KARRIKA TAVOINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131
  Sherbime

  TEDNA KARRIKA TAVOLINA SHATORA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 04:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Lipjan Sot, 04:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 03:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA PER DARSMA DHE RASTE TE NDRYSHME JE

  Lipjan Sot, 03:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Sot, 03:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Furr buke
  Makineri dhe inventare

  Furr buke

  Furr buke, friza muri, rafta per market,rafta per pemë , rafta textil etj +38649622500 numri i vibe

  Lipjan Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AMROKAT
  Kafshe ferme

  AMROKAT

  Shes zoj te mdhenje Amroka, te shendosh... Viber +38349430360

  Lipjan Sot, 00:03
  15 €
 • 3 foto
  Shes viqin femer 2 muj
  Kafshe ferme

  Shes viqin femer 2 muj

  Shes viqin femer, 2 muajsh shum i mir

  Lipjan Dje, 23:51
  500 €
 • 2 foto
  Shes mshtjerr dhe bik
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerr dhe bik

  Shes bikun dhe mshtjerren për brisk. Biku i ka 350kg mshtjerra 260kg Per meshum info kontakto N

  Lipjan Dje, 23:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN.QMIMI 4.99 EURO
  Kafshe ferme

  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN.QMIMI 4.99 EURO

  Shes zoj amok shum te shendosh dhe te vaksionun Jan 70 copa per shitje Gjindemi ne sllovi komuna lip

  Lipjan Dje, 22:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pula te fshatit bio 100% jan 20 copa per shit
  Kafshe ferme

  Shes pula te fshatit bio 100% jan 20 copa per shit

  Shes pula te fshatit . Jan 20 copa per shitje Pulat jan shum tmira per vez Qmimi 12 euro copa Gjinde

  Lipjan Dje, 22:31
  12 €
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Dje, 21:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Makinë për qepje BAGAT Ruzha
  Makineri dhe inventare

  Makinë për qepje BAGAT Ruzha

  Shes makine për qepje Bagat Ruzha e importuar nga jasht dhe shum pak e perdorun me te gjitha pjeset

  Lipjan Dje, 21:19
  200 €
 • 6 foto
  Shitet lopa 25litra tamel me viq femer
  Kafshe ferme

  Shitet lopa 25litra tamel me viq femer

  Shitet lopa me viq femer 25litra tamel e urt pa asni behane

  Lipjan Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet tenda
  Sherbime

  Shitet tenda

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m karrike 350 cop tavolina 40cop per i f.045646222 v

  Lipjan Dje, 20:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda
  Makineri dhe inventare

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda

  Ultratingull (ultrasound) me dy sonda ne Gjendje trregullt

  Lipjan Dje, 19:14
  350 €
 • 2 foto
  Shiten 4goma shum trujtne boj edhe ndrrim
  Kafshe ferme

  Shiten 4goma shum trujtne boj edhe ndrrim

  Shten 225/55/16 shum trujtne Boj edhe ndrrim Kontakt+viber

  Lipjan Dje, 18:52
  1 €
 • 0 foto
  blej pula knosji etjj
  Kafshe ferme

  blej pula knosji etjj

  blej pula knosji etj me qmim 7 ero 8 ero per mashum ne viber +38344238889

  Lipjan Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Lipjan Dje, 17:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shiten pulat+gjelat jon afer 50 copa
  Kafshe ferme

  shiten pulat+gjelat jon afer 50 copa

  shiten pulat+gjela shiten komplet jon afer 50 copa pulat jon shum tmira per vez knojsi jon 2.3 copa

  Lipjan Dje, 17:32
  13 €
 • 2 foto
  San te re
  Kafshe ferme

  San te re

  Shesum san te re tash me daten 15. 06 .2020 ja fillojm me kosit sana asht shum e mir kfalitet transp

  Lipjan Dje, 17:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shes lop shterrb asht e tretit viq kus asht i interesun boj ndrrim edhe me naj audi 80 ap0 golf 2 pe

  Lipjan Dje, 16:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 Copa Dhi Qumshtore
  Kafshe ferme

  2 Copa Dhi Qumshtore

  Dhit jan shum te mira ka 4 litra i qesin qumsht viber +37744316570

  Lipjan Dje, 13:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes qeremide per shtepia ose garazha nd me pula
  Kafshe ferme

  shes qeremide per shtepia ose garazha nd me pula

  shes qeremide per shtepia ose garazha bojm ndrrim me pula knojsi qura gusa nr kontaktus 044238889 os

  Lipjan Dje, 13:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet motorri shum i mir
  Kafshe ferme

  Shitet motorri shum i mir

  Shitet motorri ka Defekt Motorr duhet Maja ndrru fiqicen gumat ika shum Tmir por mashom inf 04423888

  Lipjan Dje, 13:31
  160 €
 • 2 foto
  shes kabinen per 539 533 etj boi nd me pula knojsi
  Kafshe ferme

  shes kabinen per 539 533 etj boi nd me pula knojsi

  shes kabinen do gjama ika do sika bon per traktor 539 533 boi ndrrim me pula qura gura qura shota me

  Lipjan Dje, 13:30
  250 €
 • 2 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shitet lopa qe dy muj u shtu viqin ja kom shit qusht i ka 15 litra e urt e but

  Lipjan Dje, 13:08
  1.300 €
 • 3 foto
  Viqi mashkull
  Kafshe ferme

  Viqi mashkull

  Shitet viqi mashkull,viqi eshte shum i mire rrumullak i shtalles shyte,viqi hane taxhi edhe sane Vi

  Lipjan Dje, 12:26
  590 €
 • 5 foto
  KONSTRUKCIONI PER AUTOLARJE
  Lokale / Punetori / Magazina

  KONSTRUKCIONI PER AUTOLARJE

  KONSTRUKCIONI PER AUTOLARJE I GATSHEM ME CARAD GJATSIJA 9.5 ME 6 METRA PER ME SHUM 044455529

  Lipjan Dje, 11:46
  1.800 €
 • 3 foto
  Zogjë Piklana
  Kafshe ferme

  Zogjë Piklana

  Shiten 9 copa zogjë rreth moshes 2 muajsh per qmim ne viber ose whats app

  Lipjan Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rregullim i oborrit BINI COMERC
  Sherbime

  Rregullim i oborrit BINI COMERC

  Ndertimtari e Oborreve ,Kockave ,Parqeve te ndryeshme , rrugeve me zhavor etj.. te interesuarit kont

  Lipjan Dje, 11:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rregullim i oborrit BINI COMERC
  Sherbime

  Rregullim i oborrit BINI COMERC

  Ndertimtari e Oborreve ,Kockave ,Parqeve te ndryeshme , rrugeve me zhavor etj.. te interesuarit kont

  Lipjan Dje, 11:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  EXTRA DYER E DRITARE PER SHTEPI ME ZBRITJE 65EURO
  Sherbime

  EXTRA DYER E DRITARE PER SHTEPI ME ZBRITJE 65EURO

  Prodhojm Dyer te dhomav me qmime te lira 65deri120euro Nr.045963649 Vibèr+38345963649

  Lipjan Dje, 11:13
  65 €
 • 0 foto
  karriga per kombi vito
  Makineri dhe inventare

  karriga per kombi vito

  Shes korrika per vito ni treshe ni dyshe ne gjendje shum te mir ndrroj edhe me fellne 13 nr viberi

  Lipjan Dje, 11:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHESIM ZOGJ TE BARDH TE MISHIT
  Kafshe ferme

  SHESIM ZOGJ TE BARDH TE MISHIT

  SHES ZOGJ TE BARDH TE MISHIT ME SHUMIC DHE PAKIC tel . 044857802, 045346870, 045 045413668, viber +3

  Lipjan Dje, 10:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes shatorra per dasna 12x 5
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes shatorra per dasna 12x 5

  Shes shatorra fintak te ri 12x5 te kvalitetit te lart

  Lipjan Dje, 09:45
  1.250 €
 • 6 foto
  Elektro makin pèr kopje qelsav
  Makineri dhe inventare

  Elektro makin pèr kopje qelsav

  Kopjus qelsav nga Anglija pak i perdorur. Kemi edhe amballazh qelsav veturav. Wv, fiat marcudez etj.

  Lipjan Dje, 09:12
  300 €
 • 5 foto
  Shiten viqat
  Kafshe ferme

  Shiten viqat

  Shiten dy viqa mashkuj simentall 4mujsh edhe 5mujsh ekstra

  Lipjan Dje, 08:16
  1.250 €
 • 3 foto
  Shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull

  Shitet viqi mashkull Simentall 4mujsh ekstra

  Lipjan Dje, 08:05
  620 €
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH DHE RESTORANTEVE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Lipjan Dje, 00:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejm ngjeshjen e temelave
  Sherbime

  Bejm ngjeshjen e temelave

  montojm kubza te betonit dhe ngjeshjen e temelave

  Lipjan 25 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
    Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullumi oborrev me kubza te betonit (kocka)

  Rregullimi oborrev me kubza te betonit 044355799 044767070

  Lipjan 25 maj 22:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 3 Lopt Bars
  Kafshe ferme

  Shiten 3 Lopt Bars

  Jan te 3 lopt bars per ma shum info kontakto i ne nr telit

  Lipjan 25 maj 21:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet biku
  Kafshe ferme

  Shitet biku

  shitet biki 14 muj Çmimi sipas marrveshjes

  Lipjan 25 maj 20:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda shatora ne LIPJAN 044 286 167
  Sherbime

  tenda shatora ne LIPJAN 044 286 167

  ofrojm ne sherbim shatora tavolina dhe karrika .shatorat jon shum stabil dhe moderne dhe i plotsojn

  Lipjan 25 maj 20:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Makin për qepje BAGAT Ruzha
  Makineri dhe inventare

  Makin për qepje BAGAT Ruzha

  Shes makinen per qepje Bagat Ruzha e importuar nga jasht dhe pak e perdorun .Instruksionet mun ti sh

  Lipjan 25 maj 17:36
  180 €
 • 3 foto
  Mashkull
  Kafshe ferme

  Mashkull

  Shitet mashkull rac ekstra

  Lipjan 25 maj 17:16
  770 €
 • 3 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shitet viqi mashkull rac ekstra kllas+38344953986

  Lipjan 25 maj 16:26
  830 €