Lipjan

Biznes & Punësime në shitje në Lipjan

 • 2 foto
  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI AFARIST NE LIPJAN

  Shitet Lokali 50m2ne Lipjan gjendet te objekti Budakova i gatshem per pune ka parking te mjaftushe

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-IPET ME QERA OBJEKTI AFARIST 800M2-LIPJAN

  Leshohet me qera objekti afarist 800m2 afër pompës Eida-Patroni-Lipjan, objekti ka 400m2 në perdhes

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Dje, 11:03
  950 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 115.58M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 eu

  Lipjan Dje, 11:03
  1.200 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI115.58 M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 115.58m2 Qmimi-1200 e

  Lipjan Dje, 11:03
  1.200 €
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 88.04 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 88.04m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Dje, 11:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET LOKALI 81 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 81 M2 NE LIPJAN

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L16/17/SH - Lokali 81 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Lipjan Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LOKALI SHITET OSE JEPET ME QIRA 59 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALI SHITET OSE JEPET ME QIRA 59 M2

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L11/17/sh - Lokali 59 m2 - Lokali shitet po

  Lipjan Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH

  SHITEN LOKALET NE LIPJAN REF: L001/18/SH Shiten 1.200 metra lokal në Qender të Lipjanit Lokalet sh

  Lipjan Dje, 10:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  L02/17/SH SHITET lokali 130m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  L02/17/SH SHITET lokali 130m2

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L02/17/SH ✓ 130m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Dje, 10:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITEN DY LOKALE NE LIPJAN

  SHITEN dy lokale afariste në Lipjan. REF: L09/17/sh ✓ Lokali 1 :160.66 m2 -----------------

  Lipjan Dje, 10:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN

  SHITET lokali në Lipjan. REF: L01/17/SH ✓ 168m katror ✓ Hapsirë parkingu para lokalit. - Loka

  Lipjan Dje, 10:54
  1.200 €
 • 1 foto
  SHITET LOKALI 588 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 588 M2

  Shitët lokali në Lipjan REF: L14/17/SH - Lokali 588 m2 por me mundësi ndarje. - Në lokacion shumë

  Lipjan Dje, 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN 53 M2

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L25/17/SH - 53 m2 - Kati 1 - Wc - Ballkon - Lokali është në një po

  Lipjan Dje, 10:54
  850 €
 • 9 foto
  Tenda Korrika Tavolina me Qera +383 49 81 71 81
  Sherbime

  Tenda Korrika Tavolina me Qera +383 49 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbule

  Lipjan Dje, 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  tenda

  Lipjan Dje, 10:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet fabrika (per Pelet) ne Dobratin

  Shitet fabrika (per Pelet) 600m2 objekt , 34Ari truall ne Dobratin Si dhe ndaras shiten dhe Makina

  Lipjan Dje, 10:52
  250.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 95m2 -PRISHTIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 95m2 -PRISHTIN

  Shitet lokali 95m2 ne Prishtin Lagja e Spitalit Lokali eshte ne vend shum te mir per qfardo veprimt

  Lipjan Dje, 10:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RINI-SHITET LOKALI 98M2 NE QENDER TE RRETHI
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 98M2 NE QENDER TE RRETHI

  Shitet Lokali në qendër te rrethi kati dytë në Objektin DINO ,Lokali është i gatshëm i përshtatshëm

  Lipjan Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17

  Shitet:Objekti per biznes dy kate objekti ka 1400 m2 dhe është i gatëshëm për punë. Objekti është n

  Lipjan Dje, 10:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RINI-JEPET ME QERA LOKALI NE LIPJAN 600m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-JEPET ME QERA LOKALI NE LIPJAN 600m2

  Ipet Lokali Me Qera 600m2 Ne Rrugen Fehmi Agani Lipjan Market Tori kati i par 250m2 dhe qmimi per ka

  Lipjan Dje, 10:47
  1.500 €
 • 1 foto
  Shes vjam gusav
  Kafshe ferme

  Shes vjam gusav

  Shes vjam gusav 10 euro tasin

  Lipjan Dje, 10:46
  10 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI53 M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN

  Shitet lokali 53m2 perball ambulantes në Lipjan ,lokali është i përshtatshëm për barnatore ,ordinanc

  Lipjan Dje, 10:41
  1.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET OBJEKTI AFARIST 430M2 NE -LIPJAN

  Shitet Objekti Afarist I GATSHEM PER PUN 430m2 dhe 134 ari pllac vend shum i mir per mini Fabrik dep

  Lipjan Dje, 10:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 33m2-LIPJAN

  Shitet lokali ne qender te Lipjanit ka 33m2 ne perdhes i gatshem per pune Lokali gjindet ne objektin

  Lipjan Dje, 10:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 96.70M2 NE LIPJAN

  Shitet lokali afarist ne qender te Lipjanit i gatshem per pune Siperfaqja: 96.70m2 Qmimi-1200 eur

  Lipjan Dje, 10:39
  1.200 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 177m2- PRISHTIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 177m2- PRISHTIN

  Shitet Lokali 177m2 ne Prishtin lagjja e spitalit pran rruges Muharrem Fejza LOKALI ASHT I GATSHEM q

  Lipjan Dje, 10:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHTROJM KUBZA TE BETONIT SIPAS MODELEV.
  Sherbime

  SHTROJM KUBZA TE BETONIT SIPAS MODELEV.

  SHTROJM KUBZA TE BETONIT SIPAS MODELEV. TEL 045 531 569

  Lipjan Dje, 10:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Lipjan Dje, 10:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539 tag pikap

  Lipjan Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARIKA TAVOLINA 045587719

  Jepim Me qera shatora karrika tavolina 045587719 ne gjdo koh

  Lipjan Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimi i kopshteve
  Sherbime

  Rregullimi i kopshteve

  1.mbjelljen e barit. 2.montimin e kubezave te betonit. 3.punime me kultivator 509. 4.ngeshjen e teme

  Lipjan Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHES GJELA TE FSHATIT JAN MBI 20 COPA PER SHITJE
  Kafshe ferme

  SHES GJELA TE FSHATIT JAN MBI 20 COPA PER SHITJE

  Shes gjela te fshatit jan mbi 20 copa .

  Lipjan Dje, 09:02
  12 €
 • 5 foto
  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR
  Kafshe ferme

  SHES ZOJ AMROK TE VAKCIUNUN JON SHUM TE MIR

  Shes zoj amrok + astrollop.zojn jan me mosh 2 muj.amrok jan 120 copa astrollop jan 22.zojt jan te va

  Lipjan Dje, 09:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHES GJELA TE FSHATIT BIO 100%
  Kafshe ferme

  SHES GJELA TE FSHATIT BIO 100%

  SHES GJELA TE FSHATIT JAN SHUM TMIR SI PER MI MAJT PO ASHTU EDHE PER MI PRE....NESE VENDOSNI MI PRE

  Lipjan Dje, 09:00
  13 €
 • 11 foto
  BesiPark
  Sherbime

  BesiPark

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Dje, 08:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimin e kubezave(besicom)
  Sherbime

  Rregullimin e kubezave(besicom)

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Dje, 08:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm mbjelljen e barit natyral

  Lipjan Dje, 08:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes qiftin amrok origjinal
  Kafshe ferme

  Shes qiftin amrok origjinal

  Shes qiftin e amrokave origjinal Shum te mir te vakcionuar I kan 3 muj Pres blers serioz Viber +3

  Lipjan Dje, 08:43
  20 €
 • 11 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera viber
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera viber

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndej

  Lipjan Dje, 07:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qen sharii
  Kafshe ferme

  Qen sharii

  Shitet klyshi 13 muj

  Lipjan Dje, 00:02
  100 €
 • 9 foto
  shes lopen me viq mashkull boj ndrrim
  Kafshe ferme

  shes lopen me viq mashkull boj ndrrim

  Shes lopen me viq mashkull lopa osht 3 gjinaa e urt e has qka ti qitsh tamel 8 deri 10 qysh te ushqe

  Lipjan 21 maj 23:42
  890 €
 • 7 foto
  shes lopen mushtjerr spari me viq mashkull
  Kafshe ferme

  shes lopen mushtjerr spari me viq mashkull

  Shes lopen mushtjerr sparii qe 4 dit u shtuu viqin mashkull e urtt e has gjit i punojn krejtt tamel

  Lipjan 21 maj 23:34
  990 €
 • 3 foto
  Shitet viqi femen shyt
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen shyt

  Shitet viqi femen shyt viqi osht inekcis osht i shnosh por kush eka me rujt lop e mir bohet nana sa

  Lipjan 21 maj 23:31
  420 €
 • 8 foto
  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15

  Shitet lopa shyt tamel prej 12 deri 15 e urt me mjel qe 4 muj ushtu qe 1 muj u majt gjit i ponojn te

  Lipjan 21 maj 23:30
  1.250 €
 • 3 foto
  Shesim zoj te bardh te mishit 5 ero copa.
  Kafshe ferme

  Shesim zoj te bardh te mishit 5 ero copa.

  Shesim zoj te bardh te mish te vakcionuar jon shum te mir por mashom inf 044238889 ose ne viber +38

  Lipjan 21 maj 23:29
  5 €