Malisheve

Biznes & Punësime në shitje në Malisheve

 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 19:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 19:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 19:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim ne ter kosov

  Malisheve Sot, 19:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873 s

  Malisheve Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 044374385

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Malisheve Sot, 19:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873 s

  Malisheve Sot, 19:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATROA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATROA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873 s

  Malisheve Sot, 19:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Malisheve Sot, 19:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dy mushtjerra shyta shum tmira
  Kafshe ferme

  Dy mushtjerra shyta shum tmira

  Mushtjerrat jan shyta origjinal tlene jan shum tmira kush don mi rrit mi ba lop hajn shum mir qa ti

  Malisheve Sot, 19:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mzati shyt simentall për majmeri
  Kafshe ferme

  Mzati shyt simentall për majmeri

  Shitet viqi për majmeri 100 % simentall shum i mir për majmeri ësht i dan nga qumshti han shum mir q

  Malisheve Sot, 19:25
  650 €
 • 10 foto
  Wc
  Sherbime

  Wc

  Tenda Ornela ju ofron Tenda(shatorra) Tavolina karriga me qera tani edhe me WC levizes! +383(0) 49

  Malisheve Sot, 18:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nivelizim te dyshemeve-ibercuk
  Sherbime

  Nivelizim te dyshemeve-ibercuk

  ofrojm keto sherbime izolimin me kondor nivelizimin ndertesav garazhave podrumave te shtepiave sigur

  Malisheve Sot, 17:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA, KARRIKA ,TAVOLINA ME QERA 045646222
  Sherbime

  TENDA, KARRIKA ,TAVOLINA ME QERA 045646222

  Qfroj me qera tenda-Karrika-tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. Tendat jan ne

  Malisheve Sot, 17:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes delmet +kingja
  Kafshe ferme

  Shes delmet +kingja

  Shes delmet shum te mir te paqa janë 5delme..e3kingja jan shum te mira per ma shum kontak 049644385v

  Malisheve Sot, 15:17
  820 €
 • 12 foto
  Lokal me qera- rr Rilindja Kombetare
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera- rr Rilindja Kombetare

  Lokale me qera kati i par i gatshem per pune, gjenden ne rrugen kryesore Rilindja Kombetare, pose

  Malisheve Sot, 13:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mshtjerra
  Kafshe ferme

  Mshtjerra

  Mshtjerra 8 mujsh

  Malisheve Sot, 13:09
  800 €
 • 5 foto
  shes pshtjerren limozin
  Kafshe ferme

  shes pshtjerren limozin

  shes pshtjerren limozin 4 muj ika shum e mir asht

  Malisheve Sot, 12:56
  500 €
 • 5 foto
  Mzet ne shitje
  Kafshe ferme

  Mzet ne shitje

  Kemi mzet ne shitje te ushqyer me ushqim bio kemi mzet prej 500 kg deri ne 300 mund te thirrni edhe

  Malisheve Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes bikat
  Kafshe ferme

  shes bikat

  shes bikat 500 deri 550 kg

  Malisheve Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE HOTELIERE DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Malisheve Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tri lop qumshtore dy shyta nja me bryna
  Kafshe ferme

  Tri lop qumshtore dy shyta nja me bryna

  Lopt jan dy shyta mushtjerra spari me viqa edhe tbarsune lopt jan shum tmdhaja mbi 700 killa pesh vi

  Malisheve Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejme Hapjen e Bunarave Edhe ne Guri
  Sherbime

  Bejme Hapjen e Bunarave Edhe ne Guri

  -BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

-ME GYPA TE BETONIT.deri 40 metra Thellsi 
-DHE ME GYPA TE PLASTI

  Malisheve Dje, 20:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Rezervimet Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38345646222 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA

  Malisheve Dje, 13:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 2 lopt barsa
  Kafshe ferme

  Shiten 2 lopt barsa

  Shiten dy lopt ka 7 muj barsa lopt jan treja, te urta,jan tuju mjel

  Malisheve 9 korrik 20:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hilti T24
  Makineri dhe inventare

  Hilti T24

  Shitet hiliti T24 ne gjendje te rregullt

  Malisheve 9 korrik 19:55
  150 €
 • 5 foto
  shes pshtjerren limozin
  Kafshe ferme

  shes pshtjerren limozin

  shes pshtjerren limozin 4 muj ika shum e mir asht

  Malisheve 9 korrik 12:56
  500 €
 • 2 foto
  Mshtjerr me viq mashkull
  Kafshe ferme

  Mshtjerr me viq mashkull

  Shitet mshtjerra e lopve te Gjermanis me gjith viq mashkull ka qumsht 17 litra me te gjithaa garanc

  Malisheve 9 korrik 11:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viqi simentall shum i mir
  Kafshe ferme

  Viqi simentall shum i mir

  Viqi ësht simentall femen , shum i mir kush don me rrit me ba lop edhe per qa dush nana ti shkon mbi

  Malisheve 8 korrik 17:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet mzati(biki)
  Kafshe ferme

  Shitet mzati(biki)

  Shitet biki shum i mir me 25 korrik i ban 9 muj 2.60 me kilogram(kg) Nr tel:044129678 Viber:+3834412

  Malisheve 8 korrik 14:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisje mjeksore
  Makineri dhe inventare

  Paisje mjeksore

  rtg dhamit shtrat për kontroll femijve ndrrim i mundahem

  Malisheve 7 korrik 11:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kashta
  Kafshe ferme

  Kashta

  Shes 3000 duj te sivjetit duj jan te mir te lidht mir bajm transport 049-209-265.

  Malisheve 6 korrik 22:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 30 blet arsyja e shitjes migrimi ne gyrbet
  Kafshe ferme

  Shiten 30 blet arsyja e shitjes migrimi ne gyrbet

  Shes 30 blet shumica prej tyre jan 2 katshe arsyja e shitjes kam ardh ne gjermani edhe spo ka kush m

  Malisheve 6 korrik 21:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes shatorra fintak te ri 12x5 ndroj me kerr te v
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes shatorra fintak te ri 12x5 ndroj me kerr te v

  Shes shatorra fintak te ri kvalitet te lart 12x5. 12x4.50. 12x7. Gjindem ne prizren ndroj edhe me k

  Malisheve 6 korrik 19:40
  1.350 €
 • 4 foto
  Vitrin
  Makineri dhe inventare

  Vitrin

  Vitrina njana 2.50 m dhe tjetra 1.20 m ne gjendje pune po arsyja se pak te vogla per qat arsyje qe

  Malisheve 6 korrik 17:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mikser
  Makineri dhe inventare

  Mikser

  Mikser per mish ose brum i perdoru po ne gjendje shum te rregullt 30 kg arsyja se per mua pak i vog

  Malisheve 6 korrik 17:18
  550 €
 • 5 foto
  Shes lopen
  Kafshe ferme

  Shes lopen

  Shes lopen shum e mir e urt me mjel 20L qumsht bars 3 muj per me shum thirr n tel +38345933489

  Malisheve 6 korrik 17:04
  1.300 €
 • 0 foto
  Shes kasht 200 duj e re
  Kafshe ferme

  Shes kasht 200 duj e re

  Shes kasht 200 duj ere per mashum info nr tel 043 990 239 viber +383 43 990 239 ...

  Malisheve 6 korrik 13:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kashta
  Kafshe ferme

  Kashta

  Shes 1000 duj kasht te re te mir bajm transport 049-209-265.

  Malisheve 5 korrik 19:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER,MALLTER,RENOVIME,KNAUF,GLET, NGJYROSJE. ..
  Punesime

  FASADER,MALLTER,RENOVIME,KNAUF,GLET, NGJYROSJE. ..

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Malisheve 5 korrik 14:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  3 lop me viqa shyta qeke simentall
  Kafshe ferme

  3 lop me viqa shyta qeke simentall

  Dy jan mushtjerra spari shyta edhe jan barsu apet nja ashtu qe dyjav jan teper tmira lopt jan mbi 7

  Malisheve 5 korrik 08:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Desh për kurbana shum tmir
  Kafshe ferme

  Desh për kurbana shum tmir

  Shiten 6 desh edhe dy rrunza shum tmira për kurbana jan shum tmir edhe tmdhaj shum qmimi me marrvesh

  Malisheve 5 korrik 08:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Lopa per me pre
  Kafshe ferme

  Lopa per me pre

  Per mish garantoj kfalitet viber

  Malisheve 4 korrik 23:27
  650 €
 • 1 foto
  Detelin
  Kafshe ferme

  Detelin

  Shes 200 duj detelin e mir e verdh me garancjon bajm transport (049-209-265).

  Malisheve 2 korrik 17:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lop simentall
  Kafshe ferme

  Lop simentall

  Shitet lopa qumshtore shum e mir e urt elet me majt lop për marakli viqin e ka femen qumsht ka mbi 2

  Malisheve 2 korrik 10:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shkenda dubova
  Sherbime

  Shkenda dubova

  Shkenda dobova kush esht i nteresuar ishes 12 seanca kushtojn 300 por un i shes per 200 kush esht

  Malisheve 1 korrik 18:40
  200 €
 • 4 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shiten lopt cmimi me marrveshje

  Malisheve 1 korrik 14:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes lop me viq
  Kafshe ferme

  Shes lop me viq

  Shes lopen me viq i ka 8 litra tamel osht e urt pa asni behane nr viber +38349707549

  Malisheve 1 korrik 12:15
  2 €
 • 4 foto
  Lop me viq Rac grauf e Austris
  Kafshe ferme

  Lop me viq Rac grauf e Austris

  Shitet lopa me gjith viq femer u shtu qe 3 jav per her te tret Qumesht ka 20 litra me garancion Pres

  Malisheve 30 qershor 12:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mshtjerr me viq 30 litra qumesht
  Kafshe ferme

  Mshtjerr me viq 30 litra qumesht

  Shitet lopa me gjith viq e re e urt viqin femer ka pjell qe dy jav lopa i ka dikun 28-30 litra qumes

  Malisheve 30 qershor 11:58
  Me Marrveshje