Biznes & Punësime në shitje në Mallakastër

 • 0 foto
  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset
  Sherbime

  Kredi për individët dhe të gjitha bizneset

  Me vetëm një normë interesi prej 3%, përfitoni nga ndihma jonë e financimit përveç sigurisë së madhe

  Mallakastër 2 prill 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Ju jeni një biznes ose një individ privat që kërkoni një ofertë kredie për të ringjallur biznesin os

  Mallakastër 17 mars 08:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Paisje per shtepi dhe biznese
  Makineri dhe inventare

  Paisje per shtepi dhe biznese

  kjo lloje makine perdoret per amballazhimine e produkteve tona shtepiake ose te nje lloji biznesi,ma

  Mallakastër 15 mars 16:45
  160 €
 • 0 foto
  Kredi afatgjatë.
  Sherbime

  Kredi afatgjatë.

  Kredi afatgjatë. HSBC FIRNANDO është një kompani shumë bujare me një kapital shumë të lartë që ofron

  Mallakastër 14 mars 12:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fiat
  Makineri dhe inventare

  fiat

  fiat

  Mallakastër 10 shkurt 17:06
  10.000 €
 • 2 foto
  Ephedrine BP crystal powder for sale: +27780038395,
  Biznes ne shitje / me qera

  Ephedrine BP crystal powder for sale: +27780038395,

  Ephedrine BP crystal powder for sale: +27780038395,You can watsup, (South Africa) We are one of the

  Mallakastër 6 shkurt 13:35
  765 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Makineri dhe inventare

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Mallakastër 15 janar 16:15
  100 €
 • 1 foto
  PAIN/ANXIETY MEDS WITHOUT A PRESCRIPTION ONLINE.
  Sherbime

  PAIN/ANXIETY MEDS WITHOUT A PRESCRIPTION ONLINE.

  Buy Mdma Pills Buy LSD Blotters (500ug) VERY DISCRETE AND RELIABLE OVERNIGHT DELIVERY BELOW IS

  Mallakastër 13 janar 04:48
  300 €
 • 0 foto
  Shitet biznes
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznes

  Shitet godine 3 katshe ne Ballsh. Kati i pare eshte Magazine, kati i dyre eshte Dyqan( ne gjendje pu

  Mallakastër 30 dhjetor 11:51
  80.000 €
 • 0 foto
  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P
  Sherbime

  OFERTA E KREDITS S QU SHUME DHE E SIGURueshme PA P

  ofrojmë kredi për të gjithë ndërkombëtarin midis individit të të gjitha llojeve, Ne jemi në dispozic

  Mallakastër 21 shtator 23:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Mallakastër 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Mallakastër 13 gusht 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Mallakastër 13 gusht 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Mallakastër 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Mallakastër 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihmë financiare për të gjithë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Mallakastër 12 gusht 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Mallakastër 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Mallakastër 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Mallakastër 9 gusht 15:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Mallakastër 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fabrike vaji
  Makineri dhe inventare

  Fabrike vaji

  Shitet fabrike vaji me shporta.fabrika ka dy presa.kapaciteti 10 kuintal ne ore.Vendodhja Mallakaste

  Mallakastër 2 gusht 12:43
  10.000 €
 • 0 foto
  Park Bledesh
  Kafshe ferme

  Park Bledesh

  Shiten parku i bleteve me 36 koshere ne gjendje shume te mire cmimi i arsyeshem

  Mallakastër 2 gusht 10:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion Kondicioner Kollone
  Makineri dhe inventare

  Okazion Kondicioner Kollone

  Shitet Kondicioner Kollone Inverter 48 eshte be gjendje shume te mire ka punuar 1 vite dhe shitet pe

  Mallakastër 30 korrik 21:31
  1.000 €
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Sherbime

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Întotdeauna un împrumut legal a fost întotdeauna o m

  Mallakastër 29 korrik 21:49
  95.475.457 €
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Mallakastër 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma financiare në siguri të plotë
  Sherbime

  Ndihma financiare në siguri të plotë

  Unë jam një njeri që ofron kredi në të gjitha vendet për të gjithë njerëzit përgjegjës që kanë nevoj

  Mallakastër 1 korrik 21:34
  1 €
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Mallakastër 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  WE OFFER PERSONAL LOAN,BUSINESS LOAN,AND DEBT CONSOLIDATION LOAN
  Biznes ne shitje / me qera

  WE OFFER PERSONAL LOAN,BUSINESS LOAN,AND DEBT CONSOLIDATION LOAN

  I am Mr Osman Ibrahim Loan Lender,Are you seriously interested in getting a genuine Loan without

  Mallakastër 10 qershor 17:26
  1.000.000 €
 • 1 foto
   CLICK HERE FOR INSTANT APPROVE LOAN SERVICE
  Biznes ne shitje / me qera

  CLICK HERE FOR INSTANT APPROVE LOAN SERVICE

  We can assist you with LOAN here on any amount you need provided you are going to pay it back af

  Mallakastër 10 qershor 12:16
  1.000.000 €
 • 1 foto
   DEBT CONSOLIDATION, NEED A FAST LOAN OR HELP?
  Sherbime

  DEBT CONSOLIDATION, NEED A FAST LOAN OR HELP?

  Contact us for some genuine and certified financial services to set yourself up with a new busines

  Mallakastër 6 qershor 15:44
  1.000.000 €
 • 1 foto
   DEBT CONSOLIDATION, NEED A FAST LOAN OR HELP?
  Biznes ne shitje / me qera

  DEBT CONSOLIDATION, NEED A FAST LOAN OR HELP?

  Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for a money to enlarge your busi

  Mallakastër 31 maj 20:22
  1.000.000 €
 • 0 foto
  Huaja e shërbimit midis private
  Sherbime

  Huaja e shërbimit midis private

  Përshëndetje të gjithëve, Kontaktoni postën time: [email protected] Nëse keni probleme

  Mallakastër 8 gusht 23:48
  100 €
 • 1 foto
  OTTENERE il credito di 5000€ a 5000.000€ entro 24 ore per effettuare la richiesta ora Email-berthiercorinnecorinne@gmail.com Ciao, Mr. e Mrs. questo messaggio è diretto a tutti coloro che sono nel bisogno di una seria prestito applicazione e urgente.
  Kafshe ferme

  OTTENERE il credito di 5000€ a 5000.000€ entro 24 ore per effettuare la richiesta ora [email protected] Ciao, Mr. e Mrs. questo messaggio è diretto a tutti coloro che sono nel bisogno di una seria prestito applicazione e urgente.

  OTTENERE il credito di 5000€ a 5000.000€ entro 24 ore per effettuare la richiesta ora Email-ber

  Mallakastër 29 dhjetor 11:20
  1.000 €