Mat

Biznes & Punësime në shitje në Mat

 • 0 foto
  Shiten 40 dhi
  Kafshe ferme

  Shiten 40 dhi

  Shiten 40 dhi cmimi idiskutueshem

  Mat Sot, 00:13
  10 Lek
 • 0 foto
  Pomoc rodinám
  Biznes ne shitje / me qera

  Pomoc rodinám

  Hledám čestné a spolehlivé jednotlivce, kteří mohou půjčit své prostředky na jakoukoli částku za zis

  Mat 22 shtator 11:02
  3.000 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Mat 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Mat 7 shtator 16:39
  5.000 €
 • 9 foto
  Shes Dhi
  Kafshe ferme

  Shes Dhi

  Shiten 57 dhi nga keto 2 jane cjepë 32 jane ne prodhim,10 jane shtesa (ftuja),13 jane shterpa, mosha

  Mat 22 gusht 09:21
  40.000 Lek
 • 0 foto
    pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar ng
  Sherbime

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar ng

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Mat 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Mat 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Mat 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Mat 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844

  Specialist individual: Whatsapp: 0022997351844 Întotdeauna un împrumut legal a fost întotdeauna o m

  Mat 29 korrik 21:37
  9.874.022 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Mat 16 korrik 09:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Mat 16 korrik 09:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Mat 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Mat 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 6 dhi
  Kafshe ferme

  Shiten 6 dhi

  Dhi franceze/alpine. Jane te shendetshme dhe qumeshtore. Per me shume informacion telefononi.

  Mat 23 qershor 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Mat 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Mat 25 maj 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit
  Sherbime

  Oferta e shpejtë dhe 100% e sigurt e financimit

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Mat 22 maj 08:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Mat 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLANK ATM CARD
  Makineri dhe inventare

  BLANK ATM CARD

  A lot of us are still unaware of the recent development of the Blank ATM card.. An ATM card that c

  Mat 13 maj 13:06
  50.000 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Mat 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Mat 11 maj 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vica
  Kafshe ferme

  Vica

  Kerkoj te blej 100 ose me shum vica

  Mat 19 prill 20:31
  350 Lek
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Mat 19 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Mat 13 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  Shiten 57 dhi nga keto 2 jane cjepe. 32 jane ne prodhim, 10 jane shtesa(ftuja), 13 jane shterpa. Mos

  Mat 11 prill 12:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Mat 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Mat 8 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Mat 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Mat 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ekspres caffe
  Makineri dhe inventare

  Ekspres caffe

  Shesim ekspres kafeje per shtepi. Eshte shume pak i perdorur pothuajse i ri edhte me kutine e vet o

  Mat 4 prill 00:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lop Vendi
  Kafshe ferme

  Lop Vendi

  Shitet Lop Vendi Cmimi Diskutueshem

  Mat 3 prill 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lop Rrace
  Kafshe ferme

  Shitet Lop Rrace

  Shitet Lop Rrace 2 vicash Cmimi i diskutueshem

  Mat 3 prill 14:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Salle Play Station 3&4
  Makineri dhe inventare

  Salle Play Station 3&4

  Shiten 2cope Play station 3sh dhe 3cope play station 4 te kompletuar me nga 9 pulta (18 gjithsei) ,

  Mat 3 prill 10:57
  3.500 €
 • 0 foto
  Dhi alpine
  Kafshe ferme

  Dhi alpine

  Shiten 70 koke dhi alpine me cmim te arsyeshem

  Mat 3 prill 07:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Frigorifera biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Frigorifera biznesi

  Shitet frigorifer freskus dhom dhe frigorifer banak ne gjendje te Mire pune shiten per arsye emigrim

  Mat 2 prill 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Eko GE Voluson 730 Color Doppler
  Makineri dhe inventare

  Eko GE Voluson 730 Color Doppler

  Shitet Eko General Electric Voluson 730 color doppler. Ka dy sonda : 1) Convex (abdominal) 2) Convex

  Mat 2 prill 08:15
  8.500 €
 • 4 foto
  SHITEN PAJISJE PARUKERIE
  Makineri dhe inventare

  SHITEN PAJISJE PARUKERIE

  Shiten pajisje parukerie te kompletuara dhe pajisje per berjen e thonjve. Shiten per arsye mosperdor

  Mat 2 prill 07:06
  150.000 Lek
 • 3 foto
  Gurthyese
  Makineri dhe inventare

  Gurthyese

  Shitet gurthyse (lavatrice zhavori) ne gjendje pune e komoletuar..okazionn

  Mat 25 mars 17:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dhit
  Kafshe ferme

  Shiten dhit

  Shiten 90 krer dhi bashk me.kecat cmimi I diskutushem ..

  Mat 16 mars 13:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  lavatrice zhavori
  Makineri dhe inventare

  lavatrice zhavori

  Shitet lavatrice zhavori me te gjitha gjerat e kompletuar ...shitet per arsye mbyllje biznesi

  Mat 7 mars 18:08
  1 Lek
 • 4 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  SHES 50 KRER DHI

  Mat 21 janar 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet 100 dhi
  Kafshe ferme

  Shitet 100 dhi

  Shiten 100 dhi alpine edhe vendi dhit jan.te pastra nuk.kan.asnje lloj.semundje per me shum.info te

  Mat 26 gusht 17:41
  7.500 Lek
 • 1 foto
  Bezpłatne pożyczki osobiste
  Punesime

  Bezpłatne pożyczki osobiste

  Bezpłatne pożyczki osobiste dobry wieczór, Jestem praetorem i chcę pomóc tym, którzy odrzucają ban

  Mat 11 tetor 12:34
  5.000 €