Mirditë

Biznes & Punësime në shitje në Mirditë

 • 1 foto
  ofertë serioze dhe e shpejtë e huasë Whatsapp: +33758561497
  Sherbime

  ofertë serioze dhe e shpejtë e huasë Whatsapp: +33758561497

  Përshëndetje Ju keni nevojë për financim për shtëpinë tuaj, biznesin, blerjen e një makine, blerjen

  Mirditë 25 tetor 09:36
  20.000 €
 • 1 foto
  ponuda zajma između pojedinca
  Sherbime

  ponuda zajma između pojedinca

  Pozdrav Potrebno vam je financiranje za vaš dom, posao, kupnju automobila, kupnju motocikla, stvar

  Mirditë 20 tetor 00:50
  100 €
 • 0 foto
  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Financimi dhe huatë për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurt e financave vë në dispozicionin tuaj një ofertë kredie prej 1000 deri 15 000 000 €

  Mirditë 12 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gati në mënyrë të sigurt
  Sherbime

  gati në mënyrë të sigurt

  Kredi e sigurt për para dhe asnjë protokoll! ju doni shtëpinë tuaj! ju doni makinën tuaj! keni nevoj

  Mirditë 16 gusht 03:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Mirditë 13 gusht 13:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihmë financiare
  Sherbime

  ndihmë financiare

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Mirditë 12 gusht 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Mirditë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Mirditë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Mirditë 9 gusht 17:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Mirditë 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet biznesi ‘’Pasticeri’’
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi ‘’Pasticeri’’

  Shitet Biznesi Pasticeri e kompletuar ,me te gjitha materialet brenda . 3 frigorifer kollon ngrires

  Mirditë 26 korrik 15:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Mirditë 16 korrik 09:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes dhi rrace greke
  Kafshe ferme

  shes dhi rrace greke

  kam dhi per te shitur ,ato jane shume rrace e mire per qumesht,kane arritur te bejne deri ne 4keca,n

  Mirditë 4 korrik 14:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Mirditë 4 korrik 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet bizneseve dhe të gjithë individëve

  Merrni një hua prej 1,000 deri në 9,000,000 € me një normë interesi prej 3% më lehtë nga kompania më

  Mirditë 26 qershor 02:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten blete
  Kafshe ferme

  shiten blete

  Shiten 35koshere blete 2 katshe me koshere te reja anti varro.

  Mirditë 7 qershor 16:27
  270 Lek
 • 1 foto
  LOANS FOR 2% PERSONAL LOAN & BUSINESS LOAN OFFER APPLY NOW
  Biznes ne shitje / me qera

  LOANS FOR 2% PERSONAL LOAN & BUSINESS LOAN OFFER APPLY NOW

  Are you in need of any assistance ? Do you need extra money to pay up your debt, pay up old money or

  Mirditë 6 qershor 15:53
  1.000.000 €
 • 0 foto
  shiten blete
  Kafshe ferme

  shiten blete

  shiten 7koshere blet te reja me 5-6 rruge mize

  Mirditë 1 qershor 14:07
  70 Lek
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Mirditë 26 maj 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shiten blete
  Kafshe ferme

  shiten blete

  shiten 20koshere blete 2 katshe

  Mirditë 25 maj 20:37
  220 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Mirditë 25 maj 09:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Mirditë 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Mirditë 11 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Mirditë 11 maj 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Mirditë 19 prill 18:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Mirditë 13 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Mirditë 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Mirditë 8 prill 21:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Mirditë 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Mirditë 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer supermarketi
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer supermarketi

  Shes frigorifer supermarketi super gjendje. Motor I ri she serbentina te reja.. Camino 3 mil lek I d

  Mirditë 4 prill 00:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET Makineri per kopjim çelesash
  Makineri dhe inventare

  SHITET Makineri per kopjim çelesash

  Firme Gjermane Makineria eshte ne gjendje perfekte Diskun e ka te ri (diamanti), Rripin e motorrit e

  Mirditë 23 mars 20:53
  150 €
 • 3 foto
  Furre pjekje per pula keva gica ne hell
  Makineri dhe inventare

  Furre pjekje per pula keva gica ne hell

  Shitet furra per pjekje ne hell! Mban deri ne 6 keca nikosisht! Cmimi 4500 i diskutushem 0692551759

  Mirditë 5 shkurt 18:08
  4.500 €
 • 1 foto
  Guaranteed LOAN OFFER FOR HONEST PEOPLE Contact Us Now
  Makineri dhe inventare

  Guaranteed LOAN OFFER FOR HONEST PEOPLE Contact Us Now

  We give out finance to interested individuals who are seeking for financial assistance with good fai

  Mirditë 27 janar 11:29
  1.000.000 €
 • 1 foto
  KERKOJ PARTNER PER BLETARI
  Kafshe ferme

  KERKOJ PARTNER PER BLETARI

  Kerkoj bashkepunim me nje Bleterrites pa afat dhe pa kushte. Kam vend dhe toke deri 100 ha, ne Bashk

  Mirditë 25 janar 17:54
  1 €
 • 1 foto
  LOAN==BELIEVE IT OR NOT YOU CAN GET YOUR LOANS IN LESS THAN AN HOUR
  Sherbime

  LOAN==BELIEVE IT OR NOT YOU CAN GET YOUR LOANS IN LESS THAN AN HOUR

  We give out finance to interested individuals who are seeking for financial assistance with good f

  Mirditë 15 janar 15:59
  1.000.000 €
 • 4 foto
  Makine per prodhimin e akullores
  Makineri dhe inventare

  Makine per prodhimin e akullores

  Makine per prodhimin e akullores 3 fazorshe . Cmimi i diskutushem

  Mirditë 13 janar 12:53
  2.800.000 Lek
 • 0 foto
  Jepet me qera Lokal
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me qera Lokal

  Jepet me qera lokal ne qytetin e Rreshenit... Punimet e realizuara ne lokal jane cilesore Siperfaq

  Mirditë 16 qershor 11:02
  400 €
 • 1 foto
  Matthias Tiesler
  Makineri dhe inventare

  Matthias Tiesler

  Ju ofron një hua prej 1,000 deri 500,000 franga për këdo që mund ta paguajë atë. më kontaktoni: ties

  Mirditë 19 mars 19:58
  50 €