Biznes & Punësime në shitje në Mitrovicë

 • 2 foto
   karcher auto larje
  Makineri dhe inventare

  karcher auto larje

  1. shprici karcher

  Mitrovicë Sot, 01:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Mitrovicë Dje, 23:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pizza forni Made in ITALY
  Makineri dhe inventare

  Pizza forni Made in ITALY

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD , GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Mitrovicë Dje, 22:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DUPLLO TOSTER
  Makineri dhe inventare

  DUPLLO TOSTER

  KEMI TOSTERA TE MADHESIVE TE NDRYSHME ,TE MESEM DHE TE MDHENJ TOSTERA TE MESEM ELEKTRIK DHE ME PL

  Mitrovicë Dje, 22:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq ni jav mashkull
  Kafshe ferme

  Viq ni jav mashkull

  Shes viqin mashkull ni jav qr ka lind i shnosh

  Mitrovicë Dje, 22:26
  290 €
 • 0 foto
  detelina duj
  Kafshe ferme

  detelina duj

  shitet deteina duj e lidhur sot dujt jan te mdhejn dhe jan lidhur me koh nuk jan dujt lidhur mes dit

  Mitrovicë Dje, 21:46
  2 €
 • 0 foto
  detelin duj
  Kafshe ferme

  detelin duj

  shitet detelina posa lidhur sot dujt jan te mdhej jan shum te mir lidhur per ma shum kontakt telefo

  Mitrovicë Dje, 21:06
  2 €
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Mitrovicë Dje, 20:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045518260

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim të volitshëm ne tere ko

  Mitrovicë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina shatora me qera
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina shatora me qera

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Mitrovicë Dje, 17:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE REJA ,PER RESTORANTE
  Biznes ne shitje / me qera

  PAISJE TE REJA ,PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 20

  Mitrovicë Dje, 16:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Mitrovicë Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Mzati i ka afersisht 500kg asht i ushqyr vetem me ushqim natyral

  Mitrovicë Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Viqat
  Kafshe ferme

  Viqat

  Shiten viqat per info tel ose viber 049473012

  Mitrovicë Dje, 15:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes viq mashkull
  Kafshe ferme

  shes viq mashkull

  shes viq mashkull osht viq rekord

  Mitrovicë Dje, 15:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Viqat
  Kafshe ferme

  Shiten Viqat

  Shiten viqat per info tel ose viber 049473012

  Mitrovicë Dje, 15:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mermer
  Sherbime

  Mermer

  Dy gur mermer per shang kuzhine te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes boj edhe ndrrim me ndonjë sen

  Mitrovicë Dje, 14:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten edhat
  Kafshe ferme

  Shiten edhat

  Shiten edhat ne foto Çmimi: me marrveshje

  Mitrovicë Dje, 13:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shese lopen shyte me viq mashkulle
  Kafshe ferme

  Shese lopen shyte me viq mashkulle

  Shese lopen shyte me viq mashkulle. Shum e mire me majt. Ka tamel dej 12litra

  Mitrovicë Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shese viqin mashkulle imire me majt
  Kafshe ferme

  Shese viqin mashkulle imire me majt

  Shese viqin i mire me majt

  Mitrovicë Dje, 12:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shese lopen shum e mire
  Kafshe ferme

  Shese lopen shum e mire

  Shese lopen plle edhe 3jave eka vaden mu shtu rekord

  Mitrovicë Dje, 12:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes kurbana
  Kafshe ferme

  shes kurbana

  shes kurbana

  Mitrovicë Dje, 11:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes viqin
  Kafshe ferme

  shes viqin

  shes viqin 4 mujsh fort imir osht

  Mitrovicë Dje, 11:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pinqi femer
  Kafshe ferme

  Pinqi femer

  Origjinale

  Mitrovicë Dje, 10:45
  80 €
 • 2 foto
  Ksht te sapo korrur qmimi i volishem
  Kafshe ferme

  Ksht te sapo korrur qmimi i volishem

  Shes kadht te sapo korru afrer 2 ekter jan ne nje vend cmimi i volitshem nr per kont 044-164-210

  Mitrovicë Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pellumba dekorues
  Kafshe ferme

  Pellumba dekorues

  Lepezana bisht qurana. Demqesha dhe shpica qmimi per cope 10e.

  Mitrovicë Dje, 10:45
  10 €
 • 1 foto
  Shitet lulja e gjall permi 2 metra
  Makineri dhe inventare

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra oshet per restorna a shpi bon

  Mitrovicë Dje, 10:26
  60 €
 • 0 foto
  Pasul
  Kafshe ferme

  Pasul

  Shitet pasuli i ri shum i mire i lehte per zierje,gjithashtu per mbjellje shum i mire rritet rreth 3

  Mitrovicë Dje, 09:34
  2 €
 • 6 foto
  E shes apo e jap ne shfrytzim token ne Vinarec
  Lokale / Punetori / Magazina

  E shes apo e jap ne shfrytzim token ne Vinarec

  E shes apo e jap ne shfrytzim token prej 44 ari ne fshatin Vinarc te Mitrovices.Toka eshte e lidhu

  Mitrovicë Dje, 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve
  Sherbime

  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve

  bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve ne menyre profesionale, pastrimi i oxhaqeve te shtepi

  Mitrovicë Dje, 04:15
  10 €
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Mitrovicë Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda Karrika Tavolina Me Qera Mitrovic 049306493
  Sherbime

  Tenda Karrika Tavolina Me Qera Mitrovic 049306493

  Tenda Karrika Tavolina me qera Tenda Me Dimenzione Te Ndryshme Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa Tav

  Mitrovicë 20 korrik 17:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  viq
  Kafshe ferme

  viq

  shesh viqin 3 muajsh osht shumm i mire viq i tamlit qmimi me marveshje ju mire mresim blersit serjoz

  Mitrovicë 20 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten
  Kafshe ferme

  shiten

  shes delet rac bardhoke 104 copa me kingja jon tnerzyme per sdyti her

  Mitrovicë 20 korrik 14:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kuklla per butik
  Makineri dhe inventare

  Kuklla per butik

  Shes me shume se 20 copa kuklla si ne foto, pak te perdorne shume te rujtne,cmimi 10euro per cop. k

  Mitrovicë 20 korrik 13:34
  10 €
 • 8 foto
  Kuklla kukella Femra per butik butiqe
  Makineri dhe inventare

  Kuklla kukella Femra per butik butiqe

  Shes kuklla femra shum te rujtne pa demtime 049 435 552 +38349435552 Viber, Whatsapp

  Mitrovicë 20 korrik 13:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes lokalin  te Bunari
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes lokalin te Bunari

  Shes lokalin ne qender te Bunari , lokali ka 130 m2 si dhe posedon edhe bodrumin me 130 m2

  Mitrovicë 20 korrik 12:40
  120.000 €
 • 0 foto
  Ipet lokali me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet lokali me qira

  Ipet lokali me qira , ka 10 m² .Gjendet mbrapa sheshit Meh Uka ne Mitrovice .

  Mitrovicë 20 korrik 12:38
  100 €
 • 3 foto
  Shitet Lokali 140m², ne 2 kate ne Mitrovice
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokali 140m², ne 2 kate ne Mitrovice

  Shitet Lokali 140m² ne 2 kate ne katin perdhese dhe katin e pare ne Mitrovice. Lokali gjindet ne rru

  Mitrovicë 20 korrik 10:55
  139.000 €
 • 7 foto
  Autolarje nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Autolarje nga Gjermania

  Auto larje te gjitha te ardhura nga Gjermania. 049145804

  Mitrovicë 20 korrik 10:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  M2-Patundshmëri
  Sherbime

  M2-Patundshmëri

  Agjensioni m² është agjension për patundshmëri i cili synimin e tij e ka në ndërmjetësimin e Shitble

  Mitrovicë 20 korrik 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rrobaqepsia "MODA E"
  Sherbime

  Rrobaqepsia "MODA E"

  Dyqani jone ofron te gjitha sherbimet lidhur me rrobaqepsin. Qe te bindeni me sherbimet tona na vizi

  Mitrovicë 20 korrik 08:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Duj (Balla)
  Kafshe ferme

  Duj (Balla)

  Shes Duj(balla) Grun i verdh 300copa San livadh 60copa 1,30cn

  Mitrovicë 19 korrik 22:17
  1 €
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber--

  Mitrovicë 19 korrik 21:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet viqi.
  Kafshe ferme

  Shitet viqi.

  Shitet viqi qe eshte i treguar ne fotografi.

  Mitrovicë 19 korrik 18:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes lopen shyte ndrrim i mundshem
  Kafshe ferme

  shes lopen shyte ndrrim i mundshem

  shes lopen shyte e re 4 vjet e gjys osht shtuar afer 3 mujve tamelqore 12 - 15 litra qumsht ipe

  Mitrovicë 19 korrik 15:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Shiten viqat per kontakt 049473012

  Mitrovicë 19 korrik 13:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lop me viq 10 litra tamel ndrrim me shterrp
  Kafshe ferme

  Lop me viq 10 litra tamel ndrrim me shterrp

  Shes lopen qe 10 dit u shtu me viq mashkull ndrrim me naj lop shterrp viberi 38344423717

  Mitrovicë 19 korrik 12:50
  780 €
 • 3 foto
  Pula Brama
  Kafshe ferme

  Pula Brama

  Shes nje gjel Brahma edhe 4 zogj gjithashtu edhe 3 Amroka 2 pula nje gjel

  Mitrovicë 19 korrik 11:50
  10 €
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Mitrovicë 19 korrik 05:56
  Me Marrveshje