Biznes & Punësime në shitje në Mitrovicë

 • 11 foto
  PAISJE KUZHINASH
  Makineri dhe inventare

  PAISJE KUZHINASH

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Mitrovicë Dje, 22:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pizza forni Made in ITALY
  Makineri dhe inventare

  Pizza forni Made in ITALY

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD , GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 205 539

  Mitrovicë Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DUPLLO TOSTER
  Makineri dhe inventare

  DUPLLO TOSTER

  KEMI TOSTERA TE MADHESIVE TE NDRYSHME ,TE MESEM DHE TE MDHENJ TOSTERA TE MESEM ELEKTRIK DHE ME PL

  Mitrovicë Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   karcher auto larje
  Makineri dhe inventare

  karcher auto larje

  1. shprici karcher

  Mitrovicë Dje, 19:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mermer
  Sherbime

  Mermer

  Dy gur mermer per shang kuzhine te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes boj edhe ndrrim me ndonjë sen

  Mitrovicë Dje, 13:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BEJM ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE 6
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE 6

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Preparate (INSE

  Mitrovicë Dje, 11:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes kukllat
  Makineri dhe inventare

  Shes kukllat

  Kukllat jan 2 pjes

  Mitrovicë 12 nëntor 18:14
  1 €
 • 3 foto
  Kuklla per butik
  Makineri dhe inventare

  Kuklla per butik

  Shes me shume se 20 copa kuklla si ne foto, pak te perdorne shume te rujtne,cmimi 10euro per cop. k

  Mitrovicë 12 nëntor 14:23
  10 €
 • 8 foto
  Kuklla kukella Femra per butik butiqe
  Makineri dhe inventare

  Kuklla kukella Femra per butik butiqe

  Shes kuklla femra shum te rujtne pa demtime 049 435 552 +38349435552 Viber, Whatsapp

  Mitrovicë 12 nëntor 14:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET/OSE ME QIRA
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET/OSE ME QIRA

  Shitet,ose jipet me qira lokali afarist 92,25 m²,Ndertim i ri nga \"AURORA\" ne lagjen e doktorve is

  Mitrovicë 12 nëntor 14:21
  135.000 €
 • 7 foto
  Autolarje nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Autolarje nga Gjermania

  Auto larje te gjitha te ardhura nga Gjermania. 049145804

  Mitrovicë 12 nëntor 13:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkona - Banjo - Drenazha Viber--

  Mitrovicë 12 nëntor 13:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lulja e gjall permi 2 metra
  Makineri dhe inventare

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra

  Shitet lulja e gjall permi 2 metra oshet per restorna a shpi bon

  Mitrovicë 12 nëntor 11:02
  60 €
 • 0 foto
  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION
  Sherbime

  BEJM ELEMINIMIN E BUBASHFABAVE 6 MUJ GARANCION

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Mitrovicë 12 nëntor 07:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve
  Sherbime

  Bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve

  bejme pastrimin e oxhaqeve dhe te bojlerve ne menyre profesionale, pastrimi i oxhaqeve te shtepi

  Mitrovicë 12 nëntor 03:15
  10 €
 • 6 foto
  BRAHMA LIGHT
  Kafshe ferme

  BRAHMA LIGHT

  SHITEN 3 PULA BRAHMA LIGHT DHE 1 PULË BRAHMA LIGHT BLUE. RACA ËSHTË E PASTËR 100 %. PULAT JANË DUKE

  Mitrovicë 11 nëntor 22:03
  140 €
 • 0 foto
  M2-Patundshmëri
  Sherbime

  M2-Patundshmëri

  Agjensioni m² është agjension për patundshmëri i cili synimin e tij e ka në ndërmjetësimin e Shitble

  Mitrovicë 11 nëntor 08:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ponuda privatnog zajma E-mail: bermudez01960@gmail.com
  Sherbime

  Ponuda privatnog zajma E-mail: [email protected]

  Ponuda privatnog zajma E-mail: [email protected] Madam i g. Hello! vi tražite kredit, ali

  Mitrovicë 11 nëntor 04:09
  5.000 €
 • 0 foto
  shiten Lopt me vjeta
  Kafshe ferme

  shiten Lopt me vjeta

  shes lopt me vjeta jon te garatume per tonat njan ka viqin fem tjetra tjetra mashkull edhe ni Msht

  Mitrovicë 9 nëntor 16:22
  3.000 €
 • 9 foto
  Elektro ICO Profesional
  Sherbime

  Elektro ICO Profesional

  ICO Profesional Kompani per rregullimin e instalimeve Elektrike ne Ter Kosoven ne menyr Profesionale

  Mitrovicë 9 nëntor 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  Shes Bikun afer 500 kg 1300 euro ose nga 1.65 me kg. Numri kontaktues +38344331895.

  Mitrovicë 8 nëntor 20:31
  1.300 €
 • 5 foto
  Inkubator per ritjen e zojve
  Kafshe ferme

  Inkubator per ritjen e zojve

  3 copa Inkubator per ritjen e zojve shum te suksesshem boj edhe ndrim me pula

  Mitrovicë 7 nëntor 18:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  homogenizator ( kuter )
  Makineri dhe inventare

  homogenizator ( kuter )

  mikser per prodhimine pastave kozmetikes dhe shamponit me vakum 3 shtresor 550 litra

  Mitrovicë 7 nëntor 18:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina industriale per prodhimin e plastikes
  Makineri dhe inventare

  Makina industriale per prodhimin e plastikes

  1.Makina industriale Adler Gjerman per prodhimin e paraformave nga PETI 72gr dhe 94gr me 4 qerdhe, 2

  Mitrovicë 7 nëntor 18:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rrobaqepsia "MODA E"
  Sherbime

  Rrobaqepsia "MODA E"

  Dyqani jone ofron te gjitha sherbimet lidhur me rrobaqepsin. Qe te bindeni me sherbimet tona na vizi

  Mitrovicë 7 nëntor 15:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  furre buke
  Makineri dhe inventare

  furre buke

  shes paisje te ndryshme per furra buke.qmimi me marveshje

  Mitrovicë 7 nëntor 15:42
  10 €
 • 8 foto
  Pastrimi i kanalizimave \"Sylejmani\"
  Sherbime

  Pastrimi i kanalizimave \"Sylejmani\"

  Ofrojme sherbime per pastrimin e kanalizimeve te brendshne dhe te jashtme me makina profesionale ,

  Mitrovicë 7 nëntor 11:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pastrimi i Kanalizimave dhe Oxhaqeve “Sylejmani
  Sherbime

  Pastrimi i Kanalizimave dhe Oxhaqeve “Sylejmani

  •Bejm Hapjen Dhe. Pastrimin E Kanalizimave. • Maqin Profesionale •Shikimin me Kamere Gypave

  Mitrovicë 7 nëntor 11:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE REJA ,PER RESTORANTE
  Biznes ne shitje / me qera

  PAISJE TE REJA ,PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE. GJINDEMI PERBALLE ETC NE FERIZAJ WIBER 044 20

  Mitrovicë 7 nëntor 07:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet dhe jepet me qera lokali ne qender
  Lokale / Punetori / Magazina

  shitet dhe jepet me qera lokali ne qender

  Shitet dhe jepet lokali me qera ne qender te mitrovices lokali 60m qmimi me marrveshje Nr.tel 049441

  Mitrovicë 6 nëntor 16:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet lokali 120m qmimi i vulitshem
  Lokale / Punetori / Magazina

  shitet lokali 120m qmimi i vulitshem

  Shitet lokali te stacjoni hekurudhor Afer. Interex. Lokali. Ka 120 m katror. Sapo ndertuar. Ka r

  Mitrovicë 6 nëntor 16:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  E shes apo e jap ne shfrytzim token ne Vinarec
  Lokale / Punetori / Magazina

  E shes apo e jap ne shfrytzim token ne Vinarec

  E shes apo e jap ne shfrytzim token prej 44 ari ne fshatin Vinarc te Mitrovices.Toka eshte e lidhu

  Mitrovicë 6 nëntor 07:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lope
  Kafshe ferme

  lope

  shes lopen me viq 2 muj gati ika bo eshte shum e urt per mjelje 15 litra ika qit me nje her tagji te

  Mitrovicë 3 nëntor 21:56
  1.500 €
 • 3 foto
  paisje makina per autolarje
  Makineri dhe inventare

  paisje makina per autolarje

  paisje makina per autolarje autolarja Karcher kompresori si dhe boca 044 706 017

  Mitrovicë 3 nëntor 14:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  paisje per fast food
  Makineri dhe inventare

  paisje per fast food

  Shes skaren me plin per restaurant ose fast food skara osht ne gjendje shum te mir, shum pak e perd

  Mitrovicë 2 nëntor 22:56
  480 €
 • 1 foto
  Offer of loans fast and reliable
  Biznes ne shitje / me qera

  Offer of loans fast and reliable

  I am an individual who offers loans to peoples in need with a capital that should be used in the sho

  Mitrovicë 22 tetor 16:01
  1.000 €
 • 1 foto
  Offer of loan fast and reliable
  Sherbime

  Offer of loan fast and reliable

  I am an individual who offers loans to people in need with a capital that should be used in the shor

  Mitrovicë 22 tetor 15:57
  1.000 €
 • 3 foto
  Shes Makinen Mjelse per Lop
  Kafshe ferme

  Shes Makinen Mjelse per Lop

  Shes Makinen mjelse e pa perdorur as nje here prodhim turk te interesuarit nviber +386 49 346 662 n

  Mitrovicë 21 tetor 18:28
  250 €
 • 0 foto
  Duje te sanes
  Kafshe ferme

  Duje te sanes

  shes sane nga 1.50 euro viber +38344331895 Ose ndrroj me naj mzat te mire

  Mitrovicë 21 tetor 12:37
  150 €
 • 4 foto
  Shes komplet sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Shes komplet sallon ondulimi

  shiten komplet sallon ondulimi -3pasqyre -3 karrika -2ulse lekure dhe 1 tavolin -1 komod reklamuse -

  Mitrovicë 20 tetor 21:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Mitrovicë 18 tetor 21:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..
  Sherbime

  KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE..

  KOMPANIA- EXTRA -E\'-SPECIALIZUAR.- PËR -PASTRIM -SHTEPIVE-LOKALE-OBJEKTE --GEJAT [kauqa-shtepive]

  Mitrovicë 18 tetor 20:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Papagallet Cute Golden Macaw
  Kafshe ferme

  Papagallet Cute Golden Macaw

  Kam papagallë me cilësi të lartë në dispozicion tek djemtë dhe vajzat. Këto këlyshë janë aktualë në

  Mitrovicë 15 tetor 15:30
  300 €
 • 5 foto
  Lop
  Kafshe ferme

  Lop

  Shifter lopa 5vjet shterrp per kurban.Qmimi sipas marrveshjes.Per me shum informat ne telefon 044789

  Mitrovicë 6 tetor 21:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shesim 160 krer Dele dhe qingja Qmimi sipas marveshjes Nr: 049147977 044147977

  Mitrovicë 4 tetor 20:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  INKUBATOR AUTOMATIK - 66 VEZË
  Kafshe ferme

  INKUBATOR AUTOMATIK - 66 VEZË

  SHITET INKUBATORI AUTOMATIK ME KAPACITET PËR 66 VEZË. INKUBATORI ËSHTË NË GJENDJE TË MIRË TEKNIKE DH

  Mitrovicë 3 tetor 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  INKUBATOR GJYSËM AUTOMATIK - 66 VEZË
  Kafshe ferme

  INKUBATOR GJYSËM AUTOMATIK - 66 VEZË

  SHITET INKUBATORI GJYSËM AUTOMATIK ME KAPACITET PËR 66 VEZË. INKUBATORI ËSHTË NË GJENDJE TË MIRË TEK

  Mitrovicë 3 tetor 14:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BRAHMA LIGHT
  Kafshe ferme

  BRAHMA LIGHT

  SHITET PULA BRAHMA LIGHT KLLUQE

  Mitrovicë 3 tetor 14:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY FOR SALE WhatsApp..+1(949) 3298726
  Sherbime

  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY FOR SALE WhatsApp..+1(949) 3298726

  Undetectable Counterfeit Money Online to print and sell perfect Grade A counterfeit banknotes of ove

  Mitrovicë 2 tetor 15:57
  1.000 €
 • 0 foto
  DUJ ME TETELIN DHE SANË
  Kafshe ferme

  DUJ ME TETELIN DHE SANË

  Shiten duj me teteline ose sane Në Vinarc - Mitrovice Qmimi sipas marrveshjes

  Mitrovicë 2 tetor 15:39
  Me Marrveshje