Obiliq

Biznes & Punësime në shitje në Obiliq

 • 11 foto
  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  HATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Obiliq Sot, 04:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Obiliq Dje, 23:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  paisje kuzhinash
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Obiliq Dje, 22:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Obiliq Dje, 22:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF ,GLET, NGJYROSJE...
  Punesime

  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF ,GLET, NGJYROSJE...

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Obiliq Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Obiliq Dje, 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Obiliq Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Obiliq Dje, 16:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skele
  Sherbime

  Skele

  Skele me qëra Qmimi shum i volitshëm

  Obiliq Dje, 14:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda me qira 044 198 450
  Sherbime

  Tenda me qira 044 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Obiliq Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Obiliq Dje, 11:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Obiliq Dje, 03:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Obiliq Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Obiliq Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Obiliq Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kasht n ara t 2019 12-15kg balli peshon
  Kafshe ferme

  Shitet kasht n ara t 2019 12-15kg balli peshon

  Shiten balla kashte t mdhoj t mir shum do me bari do pa bari kasht elbi-gruri-terrshane .per info :

  Obiliq 20 korrik 23:30
  60 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Obiliq 20 korrik 20:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen Bub/Minuk
  Kafshe ferme

  Qen Bub/Minuk

  Shes qenin 40 a osh shum i shtir i msum

  Obiliq 20 korrik 19:08
  40 €
 • 5 foto
  Lshohet Objekti me qera 2000m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lshohet Objekti me qera 2000m2

  Lëshohet objekti me qera ne qender te Obiliqit. Objekti me siperfaqe 2000m2. Renditja: Lokal 1200m2

  Obiliq 20 korrik 16:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  ENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Obiliq 20 korrik 16:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rrema per zjem
  Sherbime

  Rrema per zjem

  Rrema per parazjem 3 euro thesi

  Obiliq 20 korrik 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME THIRR VIBER
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME THIRR VIBER

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Obiliq 20 korrik 14:14
  1 €
 • 2 foto
  Shitet Lopa me Viq Mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me Viq Mashkull

  Lopa osht shumm e mir e urt Viqin 4 e ka Viqin Mashkull e ka

  Obiliq 20 korrik 08:34
  1.600 €
 • 2 foto
  Shitet Mshtirra
  Kafshe ferme

  Shitet Mshtirra

  Per ma shum Info.. Na Kontaktoni

  Obiliq 20 korrik 08:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Grur fara Nikola-Baloton shum e mir
  Kafshe ferme

  Shitet Grur fara Nikola-Baloton shum e mir

  Shitet grur me porosi prej 16-07-2019 ja nisum me korr nese o kismet nga 0.22€ kg refuz prej kombaji

  Obiliq 20 korrik 05:20
  22 €
 • 4 foto
  Shitet Grur 800 kg 0.30€& terrshan 4 tona 0.38€kg
  Kafshe ferme

  Shitet Grur 800 kg 0.30€& terrshan 4 tona 0.38€kg

  Shitet grur fara Nikola-Baloton e perzier e mir shum 0.30€ kg 650kg ////// terrshan fara 100thas nga

  Obiliq 20 korrik 05:19
  35 €
 • 8 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Obiliq 19 korrik 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kanalizime bejme zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizime bejme zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Obiliq 19 korrik 08:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera  NXEMJE
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera NXEMJE

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Obiliq 19 korrik 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Obiliq 19 korrik 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Obiliq 19 korrik 05:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Obiliq 19 korrik 05:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj
  Sherbime

  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj

  Me vetëm një normë interesi prej 3% ju keni mundësinë për të bërë një hua që varion nga 3000 në 1500

  Obiliq 19 korrik 04:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shiten kecat
  Kafshe ferme

  shiten kecat

  shiten kecat

  Obiliq 18 korrik 23:10
  80 €
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Obiliq 17 korrik 14:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Shitet lopa edhe 1 jav shtohet i ka 700kg, 25 litra qumsht.

  Obiliq 17 korrik 14:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Biki
  Kafshe ferme

  Biki

  shes bikun urgjent per ma shum informata kontakto n tel 049145205

  Obiliq 17 korrik 10:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ADDERALL, ACTAVIS, OPANA, XANAX, NORCO,
  Sherbime

  ADDERALL, ACTAVIS, OPANA, XANAX, NORCO,

  VERY DISCRETE AND RELIABLE OVERNIGHT DELIVERY BELOW IS A LIST OF SOME OF OUR PRODUCTS KETAMINE C

  Obiliq 17 korrik 08:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kasht 0.30 cent
  Kafshe ferme

  Shes kasht 0.30 cent

  Shes kasht 0.30 duki kush vjen me mar ne arë i kom rreth 80 ekter

  Obiliq 17 korrik 00:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Obiliq 16 korrik 14:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PE SHES - DHJAM GUSI/PATE, Raki ftoni, pjeshke
  Kafshe ferme

  PE SHES - DHJAM GUSI/PATE, Raki ftoni, pjeshke

  Per shitje DHJAM GUSI/PATE Raki - Kumblles, Pjeshkes, Dardhes dhe Ftonit Veze e katunit Me marve

  Obiliq 16 korrik 10:00
  1 €
 • 5 foto
  Separe tavolina nga druri
  Makineri dhe inventare

  Separe tavolina nga druri

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Obiliq 16 korrik 08:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes bikn
  Kafshe ferme

  Shes bikn

  Shes bikun 450 der 500kg i ka

  Obiliq 15 korrik 20:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Obiliq 15 korrik 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda EGZONI 049633978
  Sherbime

  Tenda EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Obiliq 15 korrik 10:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri
  Sherbime

  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Obiliq 14 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq Mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq Mashkull

  Lopa osht shum e mir e urt e ka viqin e 3

  Obiliq 13 korrik 10:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lopa me viq Mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa me viq Mashkull

  Lopa osht shum e mir e urt e Ka viqin e 2 Viqin e ka mashkull

  Obiliq 13 korrik 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shishe nargile
  Makineri dhe inventare

  Shishe nargile

  Shiten shishe qmimi me marrveshje

  Obiliq 13 korrik 01:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Obiliq 12 korrik 15:31
  Me Marrveshje