Obiliq

Biznes & Punësime në shitje në Obiliq

 • 11 foto
  paisje kuzhinash
  Makineri dhe inventare

  paisje kuzhinash

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,FUR

  Obiliq Sot, 20:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Grur 800 kg 0.30€& terrshan 4 tona 0.38€kg
  Kafshe ferme

  Shitet Grur 800 kg 0.30€& terrshan 4 tona 0.38€kg

  Shitet grur fara Nikola-Baloton e perzier e mir shum 0.30€ kg 650kg ////// terrshan fara 100thas nga

  Obiliq Sot, 20:06
  35 €
 • 0 foto
  Shitet sana
  Kafshe ferme

  Shitet sana

  Shitet sana jan 4000balla me marrveshje

  Obiliq Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF ,GLET, NGJYROSJE...
  Punesime

  FASADER,MALLTER,RENOVIME KNAUF ,GLET, NGJYROSJE...

  PUNOJME FASADE, MALLTER, RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE Mallterin e punojm me maqin. 044-279-731

  Obiliq Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen Bub/Minuk
  Kafshe ferme

  Qen Bub/Minuk

  Shes qenin 40 a osh shum i shtir i msum

  Obiliq Dje, 18:08
  40 €
 • 2 foto
  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME THIRR VIBER
  Sherbime

  BUBASHFABA DEZINFEKTIM JU GARANTOJME THIRR VIBER

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA

  Obiliq Dje, 13:14
  1 €
 • 0 foto
  kanalizime bejme zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizime bejme zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin e kanalizimeve me paisje moderne spirale si dhe me presion ujit inqizimin e gypave

  Obiliq 15 nëntor 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Obiliq 15 nëntor 09:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  tenda shatora 044 286 167 KASTRIOT
  Sherbime

  tenda shatora 044 286 167 KASTRIOT

  ofrojm ne sherbim tenda shum stabile dhe te pershtatshme per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare

  Obiliq 11 nëntor 06:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten kunguj taze nga ara prodhim vendor
  Kafshe ferme

  Shiten kunguj taze nga ara prodhim vendor

  Shiten kunguj t mir shum me zgjedh nga 0.60€ copa ku se fara me porosi t lagta nga 3€ kg per info

  Obiliq 4 nëntor 20:14
  60 €
 • 5 foto
  Shiten 3viqa mashkuj
  Kafshe ferme

  Shiten 3viqa mashkuj

  Shiten

  Obiliq 1 nëntor 22:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten
  Makineri dhe inventare

  Shiten

  Shitet koshi i kallamoqit si dhe maqina per qkoklim dhe bluarjen e kallamoqit e cila ka dy vende per

  Obiliq 26 tetor 11:52
  1 €
 • 5 foto
  Tenda me qira 044 198 450
  Sherbime

  Tenda me qira 044 198 450

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja (

  Obiliq 21 tetor 11:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FAST FOOD DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Obiliq 17 tetor 10:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Loans in 24h for all of Germany
  Sherbime

  Loans in 24h for all of Germany

  Loans in 24h for the whole country. The private loan company is open 24 hours, 7 days a week. We wi

  Obiliq 17 tetor 10:07
  20.000.000 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Sherbime

  OFERTE FALAS

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Obiliq 12 tetor 08:50
  30.000 €
 • 1 foto
  Skele
  Sherbime

  Skele

  Skele me qëra Qmimi shum i volitshëm

  Obiliq 28 shtator 10:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Obiliq 23 shtator 12:48
  50.000.000 €
 • 3 foto
  Makine mjelse
  Kafshe ferme

  Makine mjelse

  Makina mjelse ne gjendje te rregullt punon shume mire qmimi 170€

  Obiliq 22 shtator 16:57
  170 €
 • 0 foto
  KUJDESI Sasia e Kreditit DHE TEL VETM KUNDRA PA PR
  Sherbime

  KUJDESI Sasia e Kreditit DHE TEL VETM KUNDRA PA PR

  ofrojmë kredi për të gjitha ndërkombëtarët dhe midis llojeve individuale të vrimave, për të gjitha n

  Obiliq 22 shtator 01:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Obiliq 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dujt
  Kafshe ferme

  Shes dujt

  Shes dujt e sivjetit si dukati tmir 1.30

  Obiliq 19 shtator 17:12
  1 €
 • 3 foto
  Pula brhma
  Kafshe ferme

  Pula brhma

  Shiten Bramat 1 gjel silver mosha 5 muj 1 gjel bso mosha 4 muj e gjys 2 zogza gold blue mosha 4 muj

  Obiliq 19 shtator 12:59
  120 €
 • 2 foto
  Urgjent shes lopen me 15 litra qumsht e barsume
  Kafshe ferme

  Urgjent shes lopen me 15 litra qumsht e barsume

  Urgjent shes lopen me 15 litra qumsht e barsume qe dy jav lopa o nviqin e tret qe 3 muj ka pjell viq

  Obiliq 18 shtator 16:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet objekti industrial
  Lokale / Punetori / Magazina

  shitet objekti industrial

  shitet hall pune industriale me gjersi 25mq ,gjatesi 60mq dhe lartesi 9m plus zyret dhe zhveshtoret

  Obiliq 18 shtator 14:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 5 copa dele me dash
  Kafshe ferme

  Shiten 5 copa dele me dash

  Shes delet gjithsej 5 copa 4jan dele dhe 1 dash

  Obiliq 17 shtator 19:30
  560 €
 • 3 foto
  OBJEKTI ME QERA
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKTI ME QERA

  IPET OBJEKTI ME QIRA 250 M2 ESHT I PERSHTATSHEM PER SERVIS PER DEPO OSE VEPRIMTARI TE NDRYSHME PER M

  Obiliq 17 shtator 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten 10 gjela rodejlland
  Kafshe ferme

  shiten 10 gjela rodejlland

  shiten 10 gjela rodejllnd 4 muj

  Obiliq 16 shtator 22:13
  20 €
 • 5 foto
  3 bikat shum tmirat
  Kafshe ferme

  3 bikat shum tmirat

  Bikat per postrm 3 copa jan exstra

  Obiliq 16 shtator 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Obiliq 16 shtator 14:15
  945 €
 • 2 foto
  Urgjent shes lopen m15 lit qumsht e barsume
  Kafshe ferme

  Urgjent shes lopen m15 lit qumsht e barsume

  Urgjent shes lopen me 15 litra qumsht e barsume qe dy jav lopa o nviqin e tret qe 3 muj ka pjell vi

  Obiliq 13 shtator 18:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitett Mistri i kuq 2 ekter
  Kafshe ferme

  Shitett Mistri i kuq 2 ekter

  Shitet mistri i kuq shum i mir Gjindemi Ne Mazgit Prishtin - Mitrovic Km 5

  Obiliq 13 shtator 09:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Viqi
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi

  Shitet Viqi mashkull 4 mujshh osht shummm i mir

  Obiliq 13 shtator 09:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mundësi speciale për të ndryshuar jetën tuaj
  Makineri dhe inventare

  Mundësi speciale për të ndryshuar jetën tuaj

  Mundësi speciale për të ndryshuar jetën tuaj Ne ju shoqërojmë në projektet tuaja. Zgjidhje të përsht

  Obiliq 13 shtator 04:43
  10.000 €
 • 0 foto
  investimet dhe huatë midis individit
  Sherbime

  investimet dhe huatë midis individit

  Ne ofrojmë kredi nga 500 deri në 6,000,000 në një gjendje shumë të thjeshtë. Ne duam njerëz seriozë

  Obiliq 12 shtator 17:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten maqinat e zhdruktaris ne gjendje tmir pune
  Makineri dhe inventare

  Shiten maqinat e zhdruktaris ne gjendje tmir pune

  Shiten maqinat ne gjendje shum tmir pune: Vakum presa me dy furra njera furr e paperdor prodhim i se

  Obiliq 11 shtator 22:30
  14.000 €
 • 3 foto
  Shiten dhit
  Kafshe ferme

  Shiten dhit

  Shiten 3 dhi dhe 1 cjap per me shum info thirr ne numer

  Obiliq 11 shtator 16:20
  350 €
 • 2 foto
  Karrik per frizer-frizere,sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Karrik per frizer-frizere,sallon ondulimi

  Shes karriken per frizere frizere

  Obiliq 9 shtator 14:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes bikn
  Kafshe ferme

  Shes bikn

  Shes bikun 450 der 500kg i ka

  Obiliq 7 shtator 20:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju /.
  Sherbime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju /.

  ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti, ose

  Obiliq 7 shtator 02:01
  5.000 €
 • 5 foto
  Separe tavolina nga druri
  Makineri dhe inventare

  Separe tavolina nga druri

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Obiliq 6 shtator 09:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kasht n ara t 2019 12-15kg balli peshon
  Kafshe ferme

  Shitet kasht n ara t 2019 12-15kg balli peshon

  Shitet kasht n ar me marr nga 50cent copa balla t mir shum t bardh dhe me bari do osht afer osfolti

  Obiliq 4 shtator 14:35
  50 €
 • 4 foto
  Shitet elbi vjeshte 6rensh nga 28 cent kg
  Kafshe ferme

  Shitet elbi vjeshte 6rensh nga 28 cent kg

  Shitet elbi vjeshte 94 thas nga 28 cent kg 4.5 ton jon afersisht per info : 044545603

  Obiliq 4 shtator 14:35
  28 €
 • 1 foto
  Qen
  Kafshe ferme

  Qen

  Shitet kudra e sharit me dy kllysh femra

  Obiliq 3 shtator 20:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Viqi qumshtit
  Kafshe ferme

  Viqi qumshtit

  Viqi femer ni muj egjyse

  Obiliq 3 shtator 16:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  Lopa me viq femer viqi 6javsh

  Obiliq 3 shtator 16:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera

  Tenda, karrika (tavolinat me mbulesa ) si dhe pa mbulesa Tendat jane dimenz. 4x8m 5x10m 6x12m.

  Obiliq 3 shtator 08:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitenn 2 Ekter kallamoq
  Kafshe ferme

  Shitenn 2 Ekter kallamoq

  Kallamoqi osht shumm i mir

  Obiliq 1 shtator 08:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bikat
  Kafshe ferme

  bikat

  shes 5 copa bika urxhent kg 2.15

  Obiliq 29 gusht 12:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  viqi
  Kafshe ferme

  viqi

  Shitet viqi mashkull 1 muj rac austriake shyt pa brina nr wiber +37745541032

  Obiliq 28 gusht 22:02
  Me Marrveshje