Përmet

Biznes & Punësime në shitje në Përmet

 • 0 foto
  Shes blet
  Kafshe ferme

  Shes blet

  Shiten bled ne permet per arsye se do iki jasht shtetit . +355686108098

  Përmet Dje, 02:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis një individi privat.
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi privat.

  Mirëmëngjes në mënyrë që t'ju ndihmoj të zbutni problemet tuaja të ndryshme financiare dhe të përmbu

  Përmet 11 nëntor 16:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Novac posudba
  Sherbime

  Novac posudba

  Zajam ponuda izmedu osobito Bok Ja sam bankar u mirovini koji srce radi s mojim banci. Imam pun

  Përmet 18 tetor 02:01
  100 €
 • 0 foto
  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY AVAILABLE WhatsApp +1(949) 3298726
  Sherbime

  TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY AVAILABLE WhatsApp +1(949) 3298726

  WebSite.. http://bestgradecounterfeit.com WhatsApp..+1(949) 3298726 [email protected]

  Përmet 3 tetor 15:45
  600 €
 • 2 foto
  poskytuje pôžičku medzi vážnym a rýchlym človekom
  Sherbime

  poskytuje pôžičku medzi vážnym a rýchlym človekom

  Som pani Roma Jurcyte, bývalá administratívna manažérka v Treasury South Europe, súkromný investor

  Përmet 3 tetor 09:40
  1.000 €
 • 1 foto
  Dhi race
  Kafshe ferme

  Dhi race

  Shiten 65dhi race cmimi 110 000 njera

  Përmet 24 shtator 16:30
  110.000 Lek
 • 0 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  Shiten 150 krere dhi vendi ne fshatin tolare permet

  Përmet 23 shtator 09:05
  70.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten dele
  Kafshe ferme

  Shiten dele

  Shiten dele vendi 100 krer zona permet delet jan te reja qengji i par e deri ne te 5 pjellja fillon

  Përmet 18 shtator 09:57
  90 Lek
 • 0 foto
  Shesim. tufen e dhive
  Kafshe ferme

  Shesim. tufen e dhive

  Shesim tufen me 150 krer . Dhit. Dhit jan me mosh te re ! Cmimi i diskutushem !!!

  Përmet 3 shtator 12:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Me vetëm një normë interesi 3% ju keni mundësinë të bëni një kredi që varion nga 3000 deri në 150000

  Përmet 21 gusht 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe korporatat

  Përshëndetje, Ju po kërkoni fonde për të riaktivizuar biznesin tuaj, por për fat të keq banka po kër

  Përmet 20 gusht 02:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi, financim dhe investim në biznes
  Sherbime

  Kredi, financim dhe investim në biznes

  Ju keni nevojë të filloni biznesin tuaj, të ndërtoni një shtëpi ose të keni një kredi për të përparu

  Përmet 16 gusht 02:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.
  Punesime

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju.

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Përmet 13 gusht 18:22
  3.000 €
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolid

  Përmet 13 gusht 13:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Përmet 10 gusht 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ofertë shumë e besueshme dhe e shpejtë e huasë
  Sherbime

  ofertë shumë e besueshme dhe e shpejtë e huasë

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Përmet 10 gusht 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Përmet 10 gusht 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidim

  Përmet 9 gusht 17:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë me një transferim të sigurt
  Sherbime

  Oferta e huasë me një transferim të sigurt

  Zbuloni ofertën më të mirë të financimit me kompanitë tona me një normë interesi 3% për 1 deri në 30

  Përmet 4 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi midis individëve

  A jeni një individ, një kompani apo një institut që kërkoni financim ose një kredi për të zgjeruar o

  Përmet 3 gusht 07:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  lexoni ..
  Punesime

  lexoni ..

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë Ju dëshironi të kon

  Përmet 2 gusht 20:28
  300.000 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë
  Sherbime

  Kredia e ofruar kompanive dhe individëve privatë

  Zyra e financimit vjen për të kënaqur nevojat e individëve dhe bizneseve duke vënë në dispozicion të

  Përmet 16 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi dhe financimi i ofruar me siguri
  Sherbime

  Kredi dhe financimi i ofruar me siguri

  A keni nevojë për financim krediti për të ringjallur biznesin tuaj ose për të krijuar kompaninë tuaj

  Përmet 9 korrik 11:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  shiten dele 70 mij lek koka.arsye emigrimi info kontakto ne nmr telefoni

  Përmet 8 korrik 11:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë
  Sherbime

  Kredia midis individit serioz dhe të shpejtë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Përmet 4 korrik 06:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Kredi u ofrohet individëve dhe bizneseve

  Këtu është kompania e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet të

  Përmet 11 qershor 02:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dhene
  Kafshe ferme

  Shiten dhene

  Shes dhente Te interesuarit te me kontaktojn

  Përmet 6 qershor 07:37
  1 Lek
 • 0 foto
  Shesim blet
  Kafshe ferme

  Shesim blet

  Shesim blet permeti me super cemim.per arsye mergimi

  Përmet 3 qershor 19:59
  1 Lek
 • 0 foto
  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta
  Sherbime

  Shiten Patenta B, C, D te Rregullta

  Shes Patenta B, C, D te rregullta pa kurs pa provim. Vetem ne dor me €. Dergoni vetem SMS dhe Telefo

  Përmet 26 maj 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase
  Sherbime

  Financim dhe investime të shpejta dhe efikase

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Përmet 26 maj 08:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë me 100% të sigurisë

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Përmet 25 maj 09:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ
  Sherbime

  Kredia që u ofrohet bizneseve si çdo individ

  Kushtet e financimit të shumicës së investitorëve privatë janë delikate deri në atë pikë ku individë

  Përmet 18 maj 05:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë për të gjithë
  Sherbime

  Oferta e huasë për të gjithë

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Përmet 11 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë
  Sherbime

  Kredi për njerëzit dhe bizneset në nevojë

  Përjashtojnë kompanitë e mashtrimit, ne ndeshim si biznesi më i mirë kualifikues në fushën e kredisë

  Përmet 11 maj 17:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia për individët dhe bizneset

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë kredie prej 1000 deri në 1 500 000 € për një periu

  Përmet 19 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll
  Sherbime

  Kredia e ofruar në siguri dhe pa protokoll

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Përmet 13 prill 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrimi i financimit për të gjithë
  Sherbime

  Ofrimi i financimit për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Përmet 10 prill 06:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta promovuese e financimit
  Sherbime

  Oferta promovuese e financimit

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Përmet 8 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë
  Sherbime

  Financimi për të gjithë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë financimi në internet për shkak të mashtrimit. Në

  Përmet 7 prill 08:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten lope vendi
  Kafshe ferme

  Shiten lope vendi

  Shiten lope vendi me vica.. lopet kane proshimtari te mire te qumshtit dhe jan te vaksinuara. Cmimi

  Përmet 6 prill 15:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Përmet 6 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dele vendi
  Kafshe ferme

  Dele vendi

  Shes dele vendi, ne gjendje shume te mire dhe te vaksinuara.OKAZION 0682564943

  Përmet 4 prill 03:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  50 koke dhi
  Kafshe ferme

  50 koke dhi

  Dhite jane te mira dhe te reja shiten per arsye emigrimi Dhite jane 50 koke

  Përmet 3 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dhi race
  Kafshe ferme

  Dhi race

  Shes dhi race te perzjera 75 krer ,jane te reja,qumeshtore, te vaksinuara ,130 mije te vjetra 1cmim

  Përmet 3 prill 05:48
  130.000 Lek
 • 9 foto
  SHES 32 KOKE DHI RACE LLAPA PA QIME
  Kafshe ferme

  SHES 32 KOKE DHI RACE LLAPA PA QIME

  Dhite jane te races Llapa pa qime 32 koke dhi dhe 36 keca cmimi i arsyeshem . . Shiten per arsye emi

  Përmet 1 prill 07:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhi vendi
  Kafshe ferme

  Dhi vendi

  Shesim tufen e dhive me 130 me kec dhe 25 ftuja dhe 10 ciep

  Përmet 23 mars 21:53
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Dhi vendi
  Kafshe ferme

  Dhi vendi

  Shesim tuf dhish 160 . 120 jan me kec .

  Përmet 14 mars 08:53
  100 Lek
 • 1 foto
  Dhi ne shitje
  Kafshe ferme

  Dhi ne shitje

  Dhite jane me kec dhe te reja

  Përmet 5 mars 16:08
  120 Lek
 • 4 foto
  Blej Diazepam, Tramadol, Xanax, Lorazepam, metadon, adderall dhe të tjerë në shitje
  Sherbime

  Blej Diazepam, Tramadol, Xanax, Lorazepam, metadon, adderall dhe të tjerë në shitje

  Blej Benzodiazepines dhe opiates me çmime të mira Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN ,

  Përmet 12 shkurt 18:09
  10 €
 • 1 foto
  Bëhuni të pasur
  Punesime

  Bëhuni të pasur

  https://illmti.com ( [email protected] ) Bëhuni të pasur Bëhu i famshëm Ejani të bëni n

  Përmet 30 shtator 09:47
  666 €