Podujevë

Biznes & Punësime në shitje në Podujevë

 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 306 493

  Rezervimet Per Veren 2019-2020 Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38349:306:493 TENDA KARR

  Podujevë Sot, 01:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lopa Bars ne muajin e 9
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa Bars ne muajin e 9

  Shitet Lopa edhe pak dit i mbush 9 muaj osht e urt qet tamel deri ne 15 litra lopa ka 2 viqa tash e

  Podujevë Sot, 00:49
  1.200 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë Dje, 22:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  kompenzime me vetura leari metal
  Sherbime

  kompenzime me vetura leari metal

  Metal punues Leari. punojm dyer,gilindera,rrethoja,karrika,tavolina,mbuloja etj per me shum kontakto

  Podujevë Dje, 19:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Metal punues leari kompenzime me.vetura
  Makineri dhe inventare

  Metal punues leari kompenzime me.vetura

  punojm gjithqka nga metali

  Podujevë Dje, 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve me makineri moderne me presion te ujit si dhe me spirale dhe shiqimi

  Podujevë Dje, 17:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE
  Makineri dhe inventare

  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE

  Ofrojme maqineri per prerje brumi presa, per perzirjen e brumit miksera, qeverisje tbrumit, laminato

  Podujevë Dje, 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda korrika tavolina me qera 049619714
  Sherbime

  Tenda korrika tavolina me qera 049619714

  Tenda karrika tavolina ne qera me mbulesa si dhe pa mbulesa kontaktoni ne numrat e tel:049619714

  Podujevë Dje, 17:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Podujevë Dje, 11:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM
  Sherbime

  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM

  punojm te gjitha punet nga metali pranojm edhe ndrrim vetur kamijonet etj per info VIBER +3834448049

  Podujevë 12 nëntor 20:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet invertari komplet per restaurant
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet invertari komplet per restaurant

  Shitet invertari komplet per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.

  Podujevë 12 nëntor 16:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Podujevë 12 nëntor 10:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Instalues i ngrohjes qendrore dhe ujesjellsit
  Sherbime

  Instalues i ngrohjes qendrore dhe ujesjellsit

  Punojme te gjitha llojet e nxemjes qendrore , ujesjellsit , montimin e sanitarise dhe hidro izolime

  Podujevë 12 nëntor 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Podujevë 12 nëntor 07:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1
  Makineri dhe inventare

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1

  shitet dera e plastikes me mundsi hapje 2n1 (dera levizese) e pershtatshme per markete,depo,ballkone

  Podujevë 10 nëntor 15:13
  180 €
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GELL AMERIKAN
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GELL AMERIKAN

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Podujevë 10 nëntor 02:17
  1 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Punesime

  OFERTE FALAS

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Podujevë 23 tetor 12:08
  3.000 €
 • 1 foto
  Sharra me 2 teha
  Makineri dhe inventare

  Sharra me 2 teha

  Esht 2018 ne gjendje shum te mir 3.20 me pres

  Podujevë 21 tetor 11:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull

  Shes viqin mashkull per me shum viber+38344949253

  Podujevë 19 tetor 10:41
  680 €
 • 4 foto
  Ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Ondulimi

  Shitet inventari per sallon ondulimi. Dy pasqyre,tri Hauba (wella),Nje tavolin me pasqyr per grim dh

  Podujevë 15 tetor 16:40
  550 €
 • 2 foto
  shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  shitet viqi mashkull

  shes viqin mashkull rac shum e mir me majt i ka 5 jav per me shum na kontaktoni

  Podujevë 14 tetor 20:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Torno drebong nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Torno drebong nga Gjermania

  Shes Tornon ( Drebongun) i ardhur nga gjermania . Torno eshte i gatshem per pune dhe ne gjendje shum

  Podujevë 11 tetor 20:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet invertari komplet per restaurant
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet invertari komplet per restaurant

  Shitet invertari komplet per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.

  Podujevë 7 tetor 14:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS ..
  Makineri dhe inventare

  OFERTE FALAS ..

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Podujevë 4 tetor 13:08
  30.000 €
 • 3 foto
  Makine per rroje ZERO
  Makineri dhe inventare

  Makine per rroje ZERO

  Shitet makina WAHL MOBILE SHAVER e ardhur nga gjermania e paperdorur ne paket

  Podujevë 3 tetor 14:13
  22 €
 • 1 foto
  SERVIS ME QIRA
  Lokale / Punetori / Magazina

  SERVIS ME QIRA

  SERVIS ME QIRA OSE DEPO

  Podujevë 2 tetor 14:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  shes lopen shum e mir

  Podujevë 30 shtator 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU
  Sherbime

  OFERTA KREDITE E DREJT DHE E SIGURueshme N IN SIGU

  Përshëndetje të dashur klientë, ju po kërkoni financim për biznesin tuaj, ose për të zgjidhur proble

  Podujevë 26 shtator 07:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Burmashin
  Makineri dhe inventare

  Burmashin

  Shitet burmashina info +383-49796-055

  Podujevë 25 shtator 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dhit
  Kafshe ferme

  Dhit

  Shes

  Podujevë 25 shtator 01:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTA T AND KUFIZUARA DHE SIGURIA KREDITA P FORR
  Sherbime

  OFERTA T AND KUFIZUARA DHE SIGURIA KREDITA P FORR

  Hi! klientë të dashur duke kërkuar një kredi në para për të realizuar projektin tuaj? A jeni refuzua

  Podujevë 24 shtator 22:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  elektromotor dhe reduktor
  Makineri dhe inventare

  elektromotor dhe reduktor

  shiten elektromotora dhe reduktora elektrik lloje te ndryshme +38349545850

  Podujevë 24 shtator 17:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 90 pula t\'katunit e knjosi te reja t\'ndryshme
  Kafshe ferme

  Shes 90 pula t\'katunit e knjosi te reja t\'ndryshme

  Shiten 90 copa pula gjela gjitha komplet qmimi 670 euro... Bejm dhe ndrrim nese me konvenon...

  Podujevë 24 shtator 13:21
  670 €
 • 8 foto
  Shitet Sharra e Druve ne Podujev
  Makineri dhe inventare

  Shitet Sharra e Druve ne Podujev

  shite shara e druve gjendje te rregull viti i sharres 06.09 2018 ne Podujeve Rr.Xhfer Meta Podujeve

  Podujevë 24 shtator 13:08
  1.700 €
 • 0 foto
  shankerica
  Makineri dhe inventare

  shankerica

  Pershendetje , shes shankericat te perdorne por shum te shtrengume . qmimi i shankericave eshte 8 eu

  Podujevë 23 shtator 20:08
  8 €
 • 2 foto
  Kamin per ngrohje me ventilator
  Makineri dhe inventare

  Kamin per ngrohje me ventilator

  Shes kaminin per ngrohje , me ventilator . ventilatori munet me nxe 1 hapsir prei 150 metra kateror

  Podujevë 23 shtator 20:08
  60 €
 • 5 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Shitet lopa barse ne muajn e 9 i ka 4 vite per me teper kontaktoni ne mumrin 044 842 069

  Podujevë 23 shtator 18:09
  2.300 €
 • 11 foto
  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih
  Makineri dhe inventare

  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih

  Co2 400 ampera HOBART i ardhur nga zvicrra esht 2 pjes pjesa e nalt hjeket eka gypin 11 metra i gja

  Podujevë 23 shtator 17:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika per Sony
  Makineri dhe inventare

  Karrika per Sony

  Shiten karrikat per Sony Playstation. 20 copa, 2 euro copa total 40 euro. tel. viber. 044-162-332

  Podujevë 21 shtator 13:47
  2 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit
  Sherbime

  Oferta e huasë midis privatit dhe biznesit

  Këtu është ndërmarrja e duhur për t\'ju ndihmuar në shqetësimet tuaja për të pasur kredi. Ju duhet t

  Podujevë 21 shtator 01:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Powerful Genuine Miraculous powers +27730727287
  Sherbime

  Powerful Genuine Miraculous powers +27730727287

  Powerful Genuine Miraculous powers For Pastors  +27730727287Effective Spiritual Powers for pastors,b

  Podujevë 20 shtator 08:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Prophetic powers and importation Of God +277307272
  Lokale / Punetori / Magazina

  Prophetic powers and importation Of God +277307272

  Prophetic powers and importation formen and women of God Call/ What’s App +27730727287Prophetic Sp

  Podujevë 20 shtator 08:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pleh natyral shum i im
  Kafshe ferme

  pleh natyral shum i im

  shes pleh te lopve origjinal natyral

  Podujevë 19 shtator 21:30
  20 €
 • 2 foto
  Shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen

  Shes viqin femen per me shum viber +38344949253

  Podujevë 19 shtator 12:26
  330 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis një individi serioz dhe të ar
  Sherbime

  Oferta e huasë midis një individi serioz dhe të ar

  Oferta e huasë midis një individi serioz dhe të arsyeshëm Marrja e një kredie të ligjshme ka qenë g

  Podujevë 18 shtator 16:11
  100.000 €
 • 0 foto
  Shes 90 copa pula dhe knjosi gjithat bashk, 800 eu
  Kafshe ferme

  Shes 90 copa pula dhe knjosi gjithat bashk, 800 eu

  Shiten Gjitha pulat komplet qmimi 800 euro i diskutushem pak.

  Podujevë 18 shtator 10:17
  800 €
 • 1 foto
  Lopa ne shitje
  Kafshe ferme

  Lopa ne shitje

  shitet lopa nr kontaktus +38345682313

  Podujevë 16 shtator 19:36
  780 €
 • 0 foto
  Shes dashin me delme
  Kafshe ferme

  Shes dashin me delme

  Qmimi 200 Eu

  Podujevë 16 shtator 18:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet reklama
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet reklama

  Shitet reklama me gjatesi 4 m dhe diameter 1.5x 1.5m

  Podujevë 16 shtator 17:44
  85 €
 • 2 foto
  viq
  Kafshe ferme

  viq

  shes viqin i ka 2 muj

  Podujevë 16 shtator 11:35
  565 €