Biznes & Punësime në shitje në Podujevë

 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE

  Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndrysh

  Podujevë Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA O44633978 ME NXEMJE

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Podujevë Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Podujevë Sot, 12:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Podujevë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me mbulesa 045646222 NXEMJE

  Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe..koncerte.panaire.e ndeja

  Podujevë Sot, 12:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222

  Jap tenda ,karrika, tavolina me(pa)mbulesa me qera per dasma ahengje dhe raste te ndryshme familjare

  Podujevë Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Podujevë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Podujevë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PROFESIONALE PER RESTORANTE FAST FOOD ,QEBAPTORE E TJ 044 205 539 JU MIREPRE

  Podujevë 22 maj 09:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  Kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve me makineri moderne me presion te ujit si dhe me spirale dhe shiqimi

  Podujevë 22 maj 09:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM
  Sherbime

  DEZINSEKTIM DEZINFEKTIM DERATIZIM

  N.Sh. Eko-Time Kryn Aplikimin e D.D.D. Ne Shtepit, Banesat Dhe Lokalet Afariste Duke Perdorur Prepar

  Podujevë 22 maj 08:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Burmashin
  Makineri dhe inventare

  Burmashin

  Shitet burmashina info +383-49796-055

  Podujevë 22 maj 08:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet invertari komplet per restaurant
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet invertari komplet per restaurant

  Shitet invertari komplet per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.

  Podujevë 22 maj 08:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet invertari komplet per restaurant
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet invertari komplet per restaurant

  Shitet invertari komplet per restaurant, paisjet jane ne gjendje te rregullt shume pak te perdorura.

  Podujevë 22 maj 08:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Instalues i ngrohjes qendrore dhe ujesjellsit
  Sherbime

  Instalues i ngrohjes qendrore dhe ujesjellsit

  Punojme te gjitha llojet e nxemjes qendrore , ujesjellsit , montimin e sanitarise dhe hidro izolime

  Podujevë 22 maj 06:25
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Paisje dhe inventar per pastiqeri
  Makineri dhe inventare

  Paisje dhe inventar per pastiqeri

  Shiten paisjet dhe inventari per pastiqeri paisjet mund te shiten komplet dhe ndaras Kemi edhe shu

  Podujevë 22 maj 03:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sillazh
  Kafshe ferme

  Sillazh

  Shitet sillazhi ne thas te mdhenj i mbushur duke e shkelur.

  Podujevë 21 maj 20:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Sana
  Kafshe ferme

  Shitet Sana

  Shitet sana Qmimi 1.20 te interesuarit le te kontaktojn

  Podujevë 21 maj 18:39
  1 €
 • 1 foto
  Pleh te lopve djegt
  Kafshe ferme

  Pleh te lopve djegt

  Shes pleh te lopeve te djegt original jan ma shum se 20 prekolica e shes edhe ndamas

  Podujevë 21 maj 17:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  Shitet Biku e jap me garancion per cilesin e mishit Te interesuarit kontakt edhe ne Viber +383448094

  Podujevë 21 maj 13:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pula Brahma - Vo / Vez
  Kafshe ferme

  Pula Brahma - Vo / Vez

  Shes Vo te Pulave Gold Brahma Original. Viber: +38649644877

  Podujevë 21 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pula
  Kafshe ferme

  Pula

  Shes pula knojsi pesha 7kg nja

  Podujevë 21 maj 11:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet knuesi
  Kafshe ferme

  Shitet knuesi

  Shitet knuesi eshte race e mire dhe kendon shum bukur.Çmimi eshte fiks 15 euro.

  Podujevë 21 maj 10:20
  15 €
 • 7 foto
  Metal punues leari kompenzime me.vetura
  Makineri dhe inventare

  Metal punues leari kompenzime me.vetura

  punojm gjithqka nga metali

  Podujevë 20 maj 22:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM
  Sherbime

  METAL PUNUES BEHA OFROJM PUN EDHE ME KOPEZIM

  punojm te gjitha punet nga metali pranojm edhe ndrrim vetur kamijonet etj per info VIBER +3834448049

  Podujevë 20 maj 13:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Podujevë 20 maj 12:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet viqi
  Kafshe ferme

  Shitet viqi

  Shes viqin e tamlit ka 3 muj e 10 dit osht mashkull

  Podujevë 20 maj 12:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharra me 2 teha
  Makineri dhe inventare

  Sharra me 2 teha

  Esht 2018 ne gjendje shum te mir 3.20 me pres

  Podujevë 20 maj 10:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA DHE PA MBULESA
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME MBULESA DHE PA MBULESA

  Ofrojme me qera : *Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ( me ndriqim ) , *Karrika me mbulesa d

  Podujevë 20 maj 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia e ofruar për të gjithë
  Sherbime

  Kredia e ofruar për të gjithë

  Kredia e ofruar për të gjithë. Ju jeni një individ i thjeshtë, ju jeni një kompani ose një organizat

  Podujevë 20 maj 07:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GELL AMERIKAN
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA ELEMINIM ME GELL AMERIKAN

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINFEKTIM DERATIZIM DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE I

  Podujevë 20 maj 03:17
  1 €
 • 2 foto
  Shitet Lopa Bars ne muajin e 9
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa Bars ne muajin e 9

  Shitet Lopa edhe pak dit i mbush 9 muaj osht e urt qet tamel deri ne 15 litra lopa ka 2 viqa tash e

  Podujevë 20 maj 01:49
  1.200 €
 • 0 foto
  Shes Biznesin Caffe&Food
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin Caffe&Food

  Shes biznesin i renovuar para 1 viti i kompletuar inventari dhe kuzhina . Per me shume info. na vizi

  Podujevë 19 maj 23:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE
  Makineri dhe inventare

  MAQINERI BRUMI, FURRA DHE VEGLA PUNE

  Ofrojme maqineri per prerje brumi presa, per perzirjen e brumit miksera, qeverisje tbrumit, laminato

  Podujevë 19 maj 18:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop me viq ne shitje
  Kafshe ferme

  Lop me viq ne shitje

  Lop eshte 5 vjeq viqi mashkull me 11 maj 2 muj shum i mir edhe lopa per me shum info kontakto 045623

  Podujevë 19 maj 13:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhit
  Kafshe ferme

  Dhit

  Shes

  Podujevë 19 maj 12:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  shes lopen me gjith viq shum e mir e urt

  Podujevë 19 maj 09:00
  1.550 €
 • 1 foto
  Sallon ondulimi
  Makineri dhe inventare

  Sallon ondulimi

  Shiten dy pasqyre dhe nje karrike per sallon ondulimi.qmimi 170 euro.

  Podujevë 19 maj 05:53
  153 €
 • 10 foto
  kompenzime me vetura leari metal
  Sherbime

  kompenzime me vetura leari metal

  Metal punues Leari. punojm dyer,gilindera,rrethoja,karrika,tavolina,mbuloja etj per me shum kontakto

  Podujevë 19 maj 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Torno drebong nga Gjermania
  Makineri dhe inventare

  Torno drebong nga Gjermania

  Shes Tornon ( Drebongun) i ardhur nga gjermania . Torno eshte i gatshem per pune dhe ne gjendje shum

  Podujevë 18 maj 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Duj t sanes dhe kashtes
  Kafshe ferme

  Duj t sanes dhe kashtes

  shiten dujt e sanes dhe t kashtes

  Podujevë 18 maj 19:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten dujt e sanes
  Kafshe ferme

  shiten dujt e sanes

  shiten dujt

  Podujevë 18 maj 18:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kameramane.Fotografe
  Sherbime

  Kameramane.Fotografe

  Kameramane ,fotografe. Me nje pervoj 20 vjeqare ne videoxhirime dhe fotografi ju mirepresim. • Xhi

  Podujevë 18 maj 11:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes buren
  Kafshe ferme

  shes buren

  shes buren 1100 litra baj ndrrim

  Podujevë 18 maj 08:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqin e barit
  Makineri dhe inventare

  Maqin e barit

  Maqin e barit per me shum infornata kontaktoni ne numrin 044 713 622

  Podujevë 17 maj 20:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  shes lop shum e mir me gjith viq ka afer 20kg tamel kontakt 044690486 045621046

  Podujevë 17 maj 19:00
  1.420 €
 • 2 foto
  shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  shitet viqi mashkull

  shes viqin mashkull rac shum e mir me majt i ka 5 jav per me shum na kontaktoni

  Podujevë 16 maj 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa shum e mir
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shum e mir

  Shitet lopa shum e mir ekstra klas. lopa esht barse i ka ba 9 muj kto dit shtohet me viq. Lopa i

  Podujevë 16 maj 13:57
  1.600 €
 • 2 foto
  15 zoj ekstra brahma buff
  Kafshe ferme

  15 zoj ekstra brahma buff

  shiten komplet te qelur me pul shume t shendosh

  Podujevë 15 maj 21:27
  50 €
 • 11 foto
  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih
  Makineri dhe inventare

  Shitet Co2 400 amper HOBART indistrual ose ndrrih

  Co2 400 ampera HOBART i ardhur nga zvicrra esht 2 pjes pjesa e nalt hjeket eka gypin 11 metra i gja

  Podujevë 15 maj 14:58
  Me Marrveshje