Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Akcion!!! Vez fllanza 30copa - 2€
  Kafshe ferme

  Akcion!!! Vez fllanza 30copa - 2€

  Vez fllanza freskata 30copa 2€ Prepelicja jaja po akcijakoj ceni 2€ za kutiju od 30komada

  Prishtinë 4 shkurt 18:46
  2 €
 • 1 foto
  Termostat per inkubator Stankovic leskovac
  Kafshe ferme

  Termostat per inkubator Stankovic leskovac

  Termostati za inkubatore Proizvodnja Stankovic Leskovac

  Prishtinë 4 shkurt 18:46
  25 €
 • 7 foto
  Depoja me qira 2€ m2 e qiras 170m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depoja me qira 2€ m2 e qiras 170m2

  Ofrohet Depo 170m2 me qira 2€ m2 depoja është afer spitalit amerikan (veternik ) Depoja ndodhet ne k

  Prishtinë 4 shkurt 14:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejme lloje te ndryshme te transportit
  Sherbime

  Bejme lloje te ndryshme te transportit

  Bejme bartje te ndryshme me kamion numrat kontaktues 044115638 044672115

  Prishtinë 4 shkurt 14:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Transprort me mini bus
  Sherbime

  Transprort me mini bus

  Bejme transportin për te gjitha llojet e grupeve me minibusa me kombi e autobusa Ju mirëpresim vib

  Prishtinë 4 shkurt 09:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Frigorifer 1200 litersh
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer 1200 litersh

  Shesh frigoriferin ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 4 shkurt 08:15
  580 €
 • 6 foto
  TRANSPORT MALLI NGA EVROPA DHE ANASJELLTAS
  Sherbime

  TRANSPORT MALLI NGA EVROPA DHE ANASJELLTAS

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet evropiane . * Gjermani, Belgjik, Holand, Angli, Fr

  Prishtinë 3 shkurt 22:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Transport Malli nga Evropa dhe Anasjelltas
  Sherbime

  Transport Malli nga Evropa dhe Anasjelltas

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet evropiane . * Gjermani, Belgjik, Holand, Angli, Fr

  Prishtinë 3 shkurt 22:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TRANSPORT I MALLRAVE TE NDRYSHME PER EUROPE
  Sherbime

  TRANSPORT I MALLRAVE TE NDRYSHME PER EUROPE

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 3 shkurt 22:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TRANSPORT MALLI NGA EUROPA DHE SKANIDAVIA
  Sherbime

  TRANSPORT MALLI NGA EUROPA DHE SKANIDAVIA

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 3 shkurt 22:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TRANSPORT NGA EUROPA
  Sherbime

  TRANSPORT NGA EUROPA

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 3 shkurt 22:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Transport Malli Nga Europa Dhe Anasjelltas
  Sherbime

  Transport Malli Nga Europa Dhe Anasjelltas

  * Bejme transportin e mallit nga te gjitha vendet: * Europe - Skanidavi . * Gjermani, Belgjik, Hola

  Prishtinë 3 shkurt 22:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i i rrymes ujit dhe kanalizimit
  Sherbime

  mjeshter i i rrymes ujit dhe kanalizimit

  kryejm te gjitha punet me rrym uje dh ekanlizim

  Prishtinë 3 shkurt 12:05
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit rrymes dhe kanlizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit rrymes dhe kanlizimit

  kryejm te gjitha punet m euje rrym dhe kanlizim ne objekte

  Prishtinë 3 shkurt 12:04
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit kanlizimit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit kanlizimit dhe sanitaris

  kryejm te jgitha punet me uj kanlizim dhe snitari mbrend aobjekteve

  Prishtinë 3 shkurt 12:03
  10 €
 • 3 foto
  ⭕Filloj shitja e lokaleve në lagjen Tophane Kompleksi Orhidea ⭕
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Filloj shitja e lokaleve në lagjen Tophane Kompleksi Orhidea ⭕

  ⭕Filloj shitja e lokaleve në lagjen Tophane Kompleksi Orhidea ⭕ ⭕Një lokacion super komercial me si

  Prishtinë 3 shkurt 11:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mjeshter i ujit
  Sherbime

  mjeshter i ujit

  kryejm te gjitha punet m euje

  Prishtinë 3 shkurt 11:39
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i rrymes dhe ujit
  Sherbime

  mjeshter i rrymes dhe ujit

  kryejm te gjitha punet me rrym dhe uje

  Prishtinë 3 shkurt 11:38
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit dhe rrymes
  Sherbime

  mjeshter i ujit dhe rrymes

  kryejm te gjitha punet me uje dhe rrym

  Prishtinë 3 shkurt 11:37
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i rrymes ujit dhe kanalizimit
  Sherbime

  mjeshter i rrymes ujit dhe kanalizimit

  kryejm te gjitha punet me rrym uje dh eknalizim

  Prishtinë 3 shkurt 11:36
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit rrymes dhe knalizimit
  Sherbime

  mjeshter i ujit rrymes dhe knalizimit

  kryejm te gjitha punet me uje rrym dhe kanlizim

  Prishtinë 3 shkurt 11:28
  10 €
 • 0 foto
  mjeshter i ujit,,kanlizimit dhe sanitaris
  Sherbime

  mjeshter i ujit,,kanlizimit dhe sanitaris

  kryejm te gjitha punet me uje knalizim dhe sanitari

  Prishtinë 3 shkurt 11:25
  10 €
 • 0 foto
  Transport dhe Shkarkim
  Sherbime

  Transport dhe Shkarkim

  Transport ne te gjithe Kosove. Shkarkim me kran dhe me pirunjer Bartje Pune me Kran Pirunjer Vil

  Prishtinë 3 shkurt 07:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  fllanza mish
  Kafshe ferme

  fllanza mish

  fllanza 1kg-6€

  Prishtinë 2 shkurt 21:38
  6 €
 • 9 foto
  Fllanza japoneze
  Kafshe ferme

  Fllanza japoneze

  Gjithashtu kemi edhe veze te fresketa te fllanzave 3€- 30copa. Fllanza japoneze Cmimi është 2€ për

  Prishtinë 2 shkurt 21:38
  2 €
 • 7 foto
  zogj fllanza 0.50cent
  Kafshe ferme

  zogj fllanza 0.50cent

  Pilici japanskih prepelica od 3-7dana 0.50centi Zogj fllanza japanoze 3-7dite 0.50centi Moguc svaki

  Prishtinë 2 shkurt 21:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kafaz per 120cop fllanza NEW
  Kafshe ferme

  Kafaz per 120cop fllanza NEW

  Kavezi za 120 prepelica sa automatskim pojilicama, hranilicama i tacnama za izdjubrivanje.

  Prishtinë 2 shkurt 21:30
  185 €
 • 1 foto
  Fllanza knus 0.70cent
  Kafshe ferme

  Fllanza knus 0.70cent

  Mladi petlici prepelice 0.70centi Moze zamena za kukuruz ili psenicu na vece kolicine moguc dogovor

  Prishtinë 2 shkurt 21:29
  1 €
 • 0 foto
  Saldues -
  Makineri dhe inventare

  Saldues -

  Saldues Kanalizime te BLLOKUARA i zhbllokojme Intervenime ne rryme Intervenime ne uje Thejm me h

  Prishtinë 2 shkurt 15:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER Profesional HD 650
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER Profesional HD 650

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER Profesional HD 650 sapo ardhur nga Gjermania. Autolar

  Prishtinë 2 shkurt 09:27
  360 €
 • 1 foto
  RRITNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON
  Punesime

  RRITNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM PER GJITHMON

  Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht

  Prishtinë 1 shkurt 21:25
  150 €
 • 1 foto
  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA ME QERA KARRIKA TAVL 045587719

  Japimmme qera shatora karrika tavolina nr 045587719 nxhdo koh jeni te mir pritur

  Prishtinë 1 shkurt 20:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
  Punesime

  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

  Burri duhet te ketë penisin e fuqishëm! Unë do ju tregoj se si ta bëni atë për 4 jave! " Me ndihmen

  Prishtinë 1 shkurt 18:48
  150 €
 • 2 foto
  2 cop shiten
  Kafshe ferme

  2 cop shiten

  Shitet lopa qumshtore me viq .

  Prishtinë 1 shkurt 18:44
  1.400 €
 • 9 foto
  Zyre me Qira ne Kalabri Kati 1 - Objekti Riera - Llesna
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me Qira ne Kalabri Kati 1 - Objekti Riera - Llesna

  Zyre me Qira ne Kalabri - Kodi 1493 Lokacioni: Kompleksi Riera e Ndertuar nga Kompania Llesna

  Prishtinë 1 shkurt 16:37
  300 €
 • 1 foto
  maqin per futjen e kabllave
  Sherbime

  maqin per futjen e kabllave

  shes maqinen e ardhur nga zvicra sherben per futjen e kabllave ne ceva per informata shtes kontakto

  Prishtinë 29 janar 13:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre - Lokal 103 m2 në shitje te 4 Llullat.

  Lokali gjendet te 4 Llullat në rrugën Bajram Kelmendi. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka një H

  Prishtinë 29 janar 13:24
  206.000 €
 • 0 foto
  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt - Shtëpi 540m2 në shitje në Pejton.

  Objekti ndodhet në 3 Ari truall dhe gjendet në Pejton afër Rezonancës. Objekti ka gjithsej 540m2 të

  Prishtinë 29 janar 13:18
  1.350.000 €
 • 3 foto
  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 35m2 në shitje te Qafa.

  Lokali gjendet te soliterat e Qafes dhe ka 32m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 35m2. Lokali ndodh

  Prishtinë 29 janar 13:11
  75.000 €
 • 2 foto
  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.

  Objekti ndodhet në 5.10 Ari truall, gjendet në Aktash - Lagjja e Muhaxherëve, shumë afër rrugës krye

  Prishtinë 29 janar 13:10
  510.000 €
 • 1 foto
  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.

  Lokali gjendet në Sheshin Edit Durham afër Sheshit Zahir Pajaziti. Lokali ndodhet në katin përdhesë

  Prishtinë 29 janar 12:52
  290.000 €
 • 3 foto
  Lokal 210m2 me qira në Taukbashqe.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 210m2 me qira në Taukbashqe.

  Lokali gjendet në rrugën “Nazim Gafurri” dhe ka pamjen në rrugën kryesore. Lokali përbëhet prej

  Prishtinë 29 janar 12:48
  850 €
 • 3 foto
  Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen e Spitalit afër Super Vivës. Lokali ndodhet në katin

  Prishtinë 29 janar 12:03
  90.000 €
 • 3 foto
  Lokal 108.6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 108.6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen e Spitalit afër Super Vivës. Lokali ndodhet në katin

  Prishtinë 29 janar 12:01
  162.000 €
 • 4 foto
  Lokal 43m2 në shitje në Emshir te Banesat e Arabve
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 43m2 në shitje në Emshir te Banesat e Arabve

  Lokali gjendet në Emshir(Kalabri) te Banesat e Arabve. Lokali ndodhet në rrugë kryesore në një lokac

  Prishtinë 29 janar 11:52
  90.000 €
 • 5 foto
  Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.

  Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë. Lokali gjendet në Ulpianë në rrugën Mujë Krasniqi, k

  Prishtinë 29 janar 11:38
  130.000 €
 • 11 foto
  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.
  Makineri dhe inventare

  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.

  Shesim skara shporeta te plinit roshova furra te picave furra rrolling mashine me lagshti miksera te

  Prishtinë 29 janar 11:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal 129m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 129m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat

  Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi. Lokali ndodhet në katin e 1-rë dhe ka 1 h

  Prishtinë 29 janar 11:30
  232.000 €
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe për momentin është I ndarë në dy lokale me

  Prishtinë 29 janar 11:20
  650 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet lokali 90m2 ne Lagjen e Muhaxhereve⭕
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 90m2 ne Lagjen e Muhaxhereve⭕

  ⭕Shitet lokali 90m2 ne Lagjen e Muhaxhereve ⭕Lokali ka nje pozite te pershtatshme per qfarëdo vepri

  Prishtinë 29 janar 11:13
  Me Marrveshje