Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 4 foto
  Shitet biznesi pastrim kimik
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi pastrim kimik

  Shitet biznesi pastrim kimik i kompletuar dhe i gatshëm me të gjitha paisjet dhe makinat më të mira

  Prishtinë 7 tetor 11:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ekskluzive: Objekt afarist
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ekskluzive: Objekt afarist

  Shitet ose jipet me qira objekti afarist qe gjindet ne lagjen Emshir ne rrugen e planifikuar te quaj

  Prishtinë 7 tetor 10:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Paisje per piceri dhe bare
  Biznes ne shitje / me qera

  Paisje per piceri dhe bare

  OKAZION ! 15000EURO Shiten paisje per piceri dhe bare Paisjet jane te reja vetem 4 muaj te perdorur

  Prishtinë 7 tetor 10:47
  15.000 €
 • 11 foto
  PAISJE PROFESSIONALE PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESSIONALE PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE REJA PER RESTORANTE DHE FAST FOOD ,TE GJITHE ARTIKUJT JANE TE FABRIKAVE TE MIRENJO

  Prishtinë 7 tetor 10:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet

  Shitet shtepija me pllac prej 416 m2 gjithsej ne qender te qytetit ne nje vend shum atraktiv !!

  Prishtinë 7 tetor 10:06
  815.000 €
 • 11 foto
  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER RESTORANTE DHE KUZHINA

  shesim paisje per Restorante dhe fast food ,shitorja jone gjindet perballe ETC ,ne Ferizaj 044 205

  Prishtinë 7 tetor 08:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbim krijim WEB
  Sherbime

  Sherbim krijim WEB

  Me kontaktoni abc.

  Prishtinë 7 tetor 05:13
  10 €
 • 1 foto
  SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €
  Makineri dhe inventare

  SHITEN URGJENT RICOH 8001 2 cope 2250 €

  Shiten urgjent 2 fotokopje RICOH 8001 me shume pak kopje ne gjendje te shkelqyeshme pune. Arsyeja e

  Prishtinë 7 tetor 04:28
  2.450 €
 • 1 foto
  BUBASHFABA insekte buba shtepija banesa 044550009
  Sherbime

  BUBASHFABA insekte buba shtepija banesa 044550009

  viber +37744550009 BEJEM SHFARROSJEN E BUBASHFABAVE ME GARANCION 6 MUJOR, ME GELL EKOLOGJIK PRODHI

  Prishtinë 7 tetor 00:30
  1 €
 • 0 foto
  Moler 0.40 cent m2
  Sherbime

  Moler 0.40 cent m2

  Moler Hidrosanitari uji kanalizim rrym etj me qmim te volitshem

  Prishtinë 7 tetor 00:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pllaci Me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Pllaci Me qera

  Pllaci me qera, jan 10 Ari rruga Bajram Bahtiri afer Fshatit Llukar Prishtine

  Prishtinë 6 tetor 23:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gume za cerupaljku
  Kafshe ferme

  Gume za cerupaljku

  Gume za cerupaljke 0,50centi komad Pravim i cerupaljke po dogovoru Za sve informacije javite se na

  Prishtinë 6 tetor 22:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kafaz fllanza
  Kafshe ferme

  Kafaz fllanza

  kafaz 12 copa fllanza ---- 15e Kafaz 24 copa fllanza ---- 25e Kavezi za prepelice Kavez za 12prepe

  Prishtinë 6 tetor 22:52
  15 €
 • 0 foto
  Termometer-termometar
  Kafshe ferme

  Termometer-termometar

  Termometri za inkubatore Ispitani bez greske za sve vrste inkubatora

  Prishtinë 6 tetor 22:52
  5 €
 • 1 foto
  Termostat MH2010
  Kafshe ferme

  Termostat MH2010

  Digitalni termostat model MH1210W sa sondom 1metar u kompletu temperaturni opseg od -50 do 110 step

  Prishtinë 6 tetor 22:22
  20 €
 • 0 foto
  Vez fllanza per inkubim 30copa 3euro
  Kafshe ferme

  Vez fllanza per inkubim 30copa 3euro

  Shesim vez të freskta të fllanxave . Siq dihet vezet e fllanxave jan shumë të donishme e sidomos për

  Prishtinë 6 tetor 22:21
  3 €
 • 1 foto
  Kafaz per 120cop fllanza NEW
  Kafshe ferme

  Kafaz per 120cop fllanza NEW

  Kavezi za 120 prepelica sa automatskim pojilicama, hranilicama i tacnama za izdjubrivanje.

  Prishtinë 6 tetor 22:21
  185 €
 • 7 foto
  zogj fllanza 0.50cent
  Kafshe ferme

  zogj fllanza 0.50cent

  Pilici japanskih prepelica od 3-7dana 0.50centi Zogj fllanza japanoze 3-7dite 0.50centi Moguc svaki

  Prishtinë 6 tetor 22:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Parket , Laminat
  Sherbime

  Parket , Laminat

  Shtrojme Parket dhe Laminat. Punojme me hapsira te vogla dhe te medha. Oferta speciale te sezonit ve

  Prishtinë 6 tetor 22:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fllanza knus 0.70cent
  Kafshe ferme

  Fllanza knus 0.70cent

  Mladi petlici prepelice 0.70centi Moze zamena za kukuruz ili psenicu na vece kolicine moguc dogovor

  Prishtinë 6 tetor 22:02
  1 €
 • 0 foto
  Akcion!!! Vez fllanza 30copa - 2€
  Kafshe ferme

  Akcion!!! Vez fllanza 30copa - 2€

  Vez fllanza freskata 30copa 2€ Prepelicja jaja po akcijakoj ceni 2€ za kutiju od 30komada

  Prishtinë 6 tetor 22:02
  2 €
 • 0 foto
  Hidrometer+termometer per inkubator
  Kafshe ferme

  Hidrometer+termometer per inkubator

  Vlagomer+termometar za inkubatore i sve ostale namene

  Prishtinë 6 tetor 22:02
  7 €
 • 1 foto
  Motorna testera motorka
  Kafshe ferme

  Motorna testera motorka

  Prodajem novu motornu testeru koriscena samo za rezanje grana sitno nesto. Mac i lanac su fabricki n

  Prishtinë 6 tetor 22:02
  250 €
 • 3 foto
  fllanza mish
  Kafshe ferme

  fllanza mish

  fllanza 1kg-6€

  Prishtinë 6 tetor 22:01
  6 €
 • 2 foto
  Inkubiranje jaja
  Kafshe ferme

  Inkubiranje jaja

  Usluzno inkubiranje svih vrsta jaja (kokoske, prepelice, curke, patke, guske...) Inkubatori su Stank

  Prishtinë 6 tetor 22:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Niple pojilice - pipe
  Kafshe ferme

  Niple pojilice - pipe

  Prodajem niple pojilice za kokoske i prepelice 1.5e komad Takodje i ugradjujem niple po dogovoru. za

  Prishtinë 6 tetor 22:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqine per Waffle dhe Slush Maqine( ftohes per pij
  Makineri dhe inventare

  Maqine per Waffle dhe Slush Maqine( ftohes per pij

  Dy maqinat jane te reja, jane porosit gabim. Cmimi eshte i diskutushem. Mund te shiten edhe ndaras

  Prishtinë 6 tetor 22:00
  700 €
 • 9 foto
  Fllanza japoneze
  Kafshe ferme

  Fllanza japoneze

  Gjithashtu kemi edhe veze te fresketa te fllanzave 3€- 30copa. Fllanza japoneze Cmimi është 2€ për

  Prishtinë 6 tetor 22:00
  2 €
 • 1 foto
  Termostat per inkubator Stankovic leskovac
  Kafshe ferme

  Termostat per inkubator Stankovic leskovac

  Termostati za inkubatore Proizvodnja Stankovic Leskovac

  Prishtinë 6 tetor 22:00
  25 €
 • 7 foto
  Inkubatori
  Kafshe ferme

  Inkubatori

  Inkubator 100veze manual Fllanza 270veze Manuelni inkubatori za 100kokosija jaja. 270prepelicja. Mog

  Prishtinë 6 tetor 21:59
  75 €
 • 0 foto
  Termostat za Inkubator
  Kafshe ferme

  Termostat za Inkubator

  termostat Termostati 15€

  Prishtinë 6 tetor 21:59
  15 €
 • 1 foto
  Continer
  Makineri dhe inventare

  Continer

  Shitet Contineri gatshem per qfare do lloj biznesi Info 044 43 43 10 Dhe 049 245 614

  Prishtinë 6 tetor 21:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent
  Lokale / Punetori / Magazina

  Urgjent

  Urgjent

  Prishtinë 6 tetor 21:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Flija me Porosi Transporti Gratis
  Sherbime

  Flija me Porosi Transporti Gratis

  Per Nder Te Muajit Ramazan Kemi Bër Zbritje Per Një Iftar Të Këndshem Porosit Fli Me Saq Per Famil

  Prishtinë 6 tetor 21:14
  15 €
 • 4 foto
  Ti Porosite Flin ne ta Sjellim ne Shtepi Gratis
  Sherbime

  Ti Porosite Flin ne ta Sjellim ne Shtepi Gratis

  Per Nder Te Muajit Ramazan Kemi Bër Zbritje Per Një Iftar Të Këndshem Porosit Fli Me Saq Per Famil

  Prishtinë 6 tetor 21:14
  15 €
 • 7 foto
  Renovime Moler Glet Tapeta Rafaello Gur Laninat
  Sherbime

  Renovime Moler Glet Tapeta Rafaello Gur Laninat

  Rexha-N kryen keto sherbime Renovime: -Moler -Glet -Knauf -llaqe - dekoruse - Fasad te brendshme -Ta

  Prishtinë 6 tetor 21:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Renovime komplet ne shtepi banesa lokale zyre etj
  Sherbime

  Renovime komplet ne shtepi banesa lokale zyre etj

  Cfar Ofrojme ne: Ne konsultim me nevojat e klientit dhe mundesite teknike, fillimisht pergatisim nj

  Prishtinë 6 tetor 20:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent a Car Mercedes A class
  Sherbime

  Rent a Car Mercedes A class

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë 6 tetor 18:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LOKAL ME QIRA BREGU I DIELLIT
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKAL ME QIRA BREGU I DIELLIT

  LOKAL ME QIRA NE BREGUN E DIELLIT Ipet lokali me qira ne Prishtinë, afër banesave te Bardha! 120 m2,

  Prishtinë 6 tetor 17:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave
  Sherbime

  Bëjmë shpërndarjen e fletushkave apo brshurave

  Ne jemi një compani qe veprojmë qe 5 vite ne Kosovē. Kryesisht ofrojmë keto shërbimë: Bëjmë shpërn

  Prishtinë 6 tetor 16:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shesim 2 Inkubator
  Kafshe ferme

  Shesim 2 Inkubator

  Shesim Inkubator Fabrikisht te perdorur ku gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy ore , lage

  Prishtinë 6 tetor 16:51
  100 €
 • 11 foto
  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI
  Sherbime

  CAJA COMPANY BEJME HAPJEN E BUNARAVE EDHE NGURI

  BEJME HAPJEN E BUNAREVE 

 -Hapjen e puseve (Bunarëve) për ujë të pijes deri në 500 metra thel

  Prishtinë 6 tetor 16:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €
  Sherbime

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME 29.9 €

  LIGJI I SUKSESIT NE 16 MËSIME Porosisni ne viber dhe perfitoni nga kjo zbritje 38976256899, POSTA FA

  Prishtinë 6 tetor 16:35
  27 €
 • 10 foto
  BG-Term Ngrohje Qendrore
  Sherbime

  BG-Term Ngrohje Qendrore

  Bejmë Instalimin dhe riparimin e të gjitha llojeve te ngrohjës Qendrore ( Pelet, Qymyr, Dru, Naftë,

  Prishtinë 6 tetor 15:55
  35 €
 • 2 foto
  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)
  Sherbime

  Xhirim Profesional te Eventit tuaj (perfito -20%)

  -Rezervimet deri me 28 shkurt 2018 perfitojn -20% (Qmimet ne photo 3 ) -Te gjitha mund ti shihni ne

  Prishtinë 6 tetor 15:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten lokalet ne Mati 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten lokalet ne Mati 1

  Lokali 1: 108.6m² i cili mund të ndahet në: 2 x 54.3m² Lokali 2: 120.6m² i cili mund të ndahet në: 5

  Prishtinë 6 tetor 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj bashkepuntor
  Biznes ne shitje / me qera

  kerkoj bashkepuntor

  kerkoj bashkepuntor-ortak ne biznesin Nesa underwear

  Prishtinë 6 tetor 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokal Afarist 128m2 ne Lagjen Tophane.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokal Afarist 128m2 ne Lagjen Tophane.

  Lokali gjendet në lagjen Tophane, në objektin Premtimi të ndërtuar nga VG Construction e që gjendet

  Prishtinë 6 tetor 14:42
  166.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas.
  Punesime

  Oferte falas.

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dis

  Prishtinë 6 tetor 09:28
  20.000 €
 • 1 foto
  oferte falas
  Punesime

  oferte falas

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Agjensia jonë i vë në dispo

  Prishtinë 5 tetor 19:27
  30.000 €