Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt afarist - Shtëpi 535m2 në shitje në Aktash.

  Objekti ndodhet në 5.10 Ari truall, gjendet në Aktash - Lagjja e Muhaxherëve, shumë afër rrugës krye

  Prishtinë 29 janar 13:10
  510.000 €
 • 1 foto
  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 60m2 në shitje në Qendër - Shesh.

  Lokali gjendet në Sheshin Edit Durham afër Sheshit Zahir Pajaziti. Lokali ndodhet në katin përdhesë

  Prishtinë 29 janar 12:52
  290.000 €
 • 3 foto
  Lokal 210m2 me qira në Taukbashqe.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 210m2 me qira në Taukbashqe.

  Lokali gjendet në rrugën “Nazim Gafurri” dhe ka pamjen në rrugën kryesore. Lokali përbëhet prej

  Prishtinë 29 janar 12:48
  850 €
 • 3 foto
  Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 60m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen e Spitalit afër Super Vivës. Lokali ndodhet në katin

  Prishtinë 29 janar 12:03
  90.000 €
 • 3 foto
  Lokal 108.6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 108.6m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Lokali ka fletë poseduese dhe gjendet në Lagjen e Spitalit afër Super Vivës. Lokali ndodhet në katin

  Prishtinë 29 janar 12:01
  162.000 €
 • 4 foto
  Lokal 43m2 në shitje në Emshir te Banesat e Arabve
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 43m2 në shitje në Emshir te Banesat e Arabve

  Lokali gjendet në Emshir(Kalabri) te Banesat e Arabve. Lokali ndodhet në rrugë kryesore në një lokac

  Prishtinë 29 janar 11:52
  90.000 €
 • 5 foto
  Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë.

  Lokal 67m2 + Bodrum 53m2 në shtije në Ulpianë. Lokali gjendet në Ulpianë në rrugën Mujë Krasniqi, k

  Prishtinë 29 janar 11:38
  130.000 €
 • 11 foto
  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.
  Makineri dhe inventare

  FURRA MIKSERA DHE TE GJITHA PAISJET PER HOTELERI.

  Shesim skara shporeta te plinit roshova furra te picave furra rrolling mashine me lagshti miksera te

  Prishtinë 29 janar 11:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal 129m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 129m2 në shitje në Lagjen Dodona - 4 Llullat

  Lokali gjendet në Lagjen Dodona në rrugën Barjam Kelmendi. Lokali ndodhet në katin e 1-rë dhe ka 1 h

  Prishtinë 29 janar 11:30
  232.000 €
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal - Zyre 160m2 me qir anë Dragodan-Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan, ndodhet në katin përdhesë dhe për momentin është I ndarë në dy lokale me

  Prishtinë 29 janar 11:20
  650 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet lokali 90m2 ne Lagjen e Muhaxhereve⭕
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 90m2 ne Lagjen e Muhaxhereve⭕

  ⭕Shitet lokali 90m2 ne Lagjen e Muhaxhereve ⭕Lokali ka nje pozite te pershtatshme per qfarëdo vepri

  Prishtinë 29 janar 11:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokal 128m2 në shitje në Tophane.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 128m2 në shitje në Tophane.

  Lokali gjendet në Tophane në rrugën Lidhja e Lezhës në objektin e ndërtuar nga kompania “PREMTIMI

  Prishtinë 29 janar 11:13
  166.400 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet lokali 50m2 ne Lagjen e Muhaxhereve⭕
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 50m2 ne Lagjen e Muhaxhereve⭕

  ⭕Shitet lokali 50m2 ne Lagjen e Muhaxhereve ⭕Lokali ka nje pozite te pershtatshme per qfarëdo vepri

  Prishtinë 29 janar 11:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 36m2 në shitje te Mati 1.

  Lokali gjendet në rrugën Theodor Muzaka te Mati 1, në Kompleksin “Nderimi” dhe ka qasje nga rrug

  Prishtinë 29 janar 10:58
  51.000 €
 • 3 foto
  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re.

  SHITET URGJENT! Lokali gjendet te Prishtina e Re, ngjitur me Pallatin e Drejtësisë, në objektin afar

  Prishtinë 29 janar 10:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 126m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Lokali gjendet në Dragodan në kompleksin “ALB Dizajn” afër rrugës kryesore. Lokali ndodhet në ka

  Prishtinë 29 janar 10:40
  240.000 €
 • 2 foto
  Lokal 26m2 në shitje në lagjen Mati 1.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 26m2 në shitje në lagjen Mati 1.

  Lokali gjindet në lagjen Mati 1 në rrugën Muharrem Fejza, mbrapa Super Vivës në objektin e ndërtuar

  Prishtinë 29 janar 10:33
  35.000 €
 • 1 foto
  Lokal 64m2 në shitje në Dardani.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 64m2 në shitje në Dardani.

  Lokali gjendet në Dardani afër Postes së Madhe. Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithsej 2 H

  Prishtinë 29 janar 10:29
  64.000 €
 • 3 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +

  Prishtinë 28 janar 23:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  auto transporues.
  Sherbime

  auto transporues.

  punoj me kombi me hillt saldoj - ( variti) etj... etj ne ter territorin e kosoves

  Prishtinë 28 janar 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OXHAK PASTRUES PROFI
  Sherbime

  OXHAK PASTRUES PROFI

  P A S T R O J M OXHAQET KALLDAJAT KAMINAT TEL DHE VIBER 044 476 322

  Prishtinë 28 janar 09:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 30m2 neto në shitje në Bregun e Diellit.

  Lokali gjendet në Bregun e Diellit te banesat e “Standardit” (banesat e Komunës). Lokali ndodhet

  Prishtinë 28 janar 01:18
  45.000 €
 • 7 foto
  Ofrojme Renovime dhe Ndertime me staf Profesional
  Sherbime

  Ofrojme Renovime dhe Ndertime me staf Profesional

  Të dashur klient, ju njoftojmë se kompania PRO zgjëron biznesin tani edhe ne fushën e ndërtimtarisë

  Prishtinë 28 janar 01:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrojme Renovime dhe Ndertime
  Sherbime

  Ofrojme Renovime dhe Ndertime

  Pro Construction - Jemi kompani profesionale në fushën e ndërtimit te cilët ofrojmë këto punë : Ndë

  Prishtinë 28 janar 01:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Objekt 1400m2 në Cagllavicë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt 1400m2 në Cagllavicë

  Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë. Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 d

  Prishtinë 28 janar 01:03
  730.000 €
 • 7 foto
  (TENDA ME QERA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (TENDA ME QERA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera ne sherbim tenda karrika tavolina 044280873 viber +383 44 280 873

  Prishtinë 27 janar 23:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatora karrika tavolina 044280873 viber 00383 44280873

  Prishtinë 27 janar 23:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  (TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (TENDA SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina nr info 044280873 ne gjdo kohe jeni te mir pri

  Prishtinë 27 janar 23:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  (SHATORA ME NXEMJE ME QERA KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Biznes ne shitje / me qera

  (SHATORA ME NXEMJE ME QERA KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina 044280873 viber +38344280873

  Prishtinë 27 janar 23:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  (SHATORA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim me qera shatroa karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh ne nr 044280873 viber +38344280

  Prishtinë 27 janar 23:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  (TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  (TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japim ne sherbim tenda karrika tavolina 044280873 viber 0038344280873

  Prishtinë 27 janar 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Masazher per spondilloz
  Sherbime

  Masazher per spondilloz

  Masazher per spondilloz

  Prishtinë 27 janar 21:17
  40 €
 • 7 foto
  Maqinat per prodhimin e Najllonit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat per prodhimin e Najllonit

  Maqinat per prodhimin e Najllonit. 044-121-961

  Prishtinë 27 janar 08:25
  35.000 €
 • 0 foto
  Pune praktike teknik dentar
  Sherbime

  Pune praktike teknik dentar

  Ftojme te interesuarit qe te na kontaktojne per pune praktike ne Prishtine per teknik te dhembeve (t

  Prishtinë 27 janar 00:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali në qender të Ferizajit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali në qender të Ferizajit

  Shitet lokali ne tender te ferizajit në rrugen ahmet kaqiku përball stasionit të trenit : \" Lokali

  Prishtinë 26 janar 22:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Licensa per Windows 10 Pro
  Sherbime

  Licensa per Windows 10 Pro

  Licensa per windows 10 Pro / digital license

  Prishtinë 26 janar 17:40
  50 €
 • 7 foto
  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines
  Makineri dhe inventare

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines

  Maqina per prodhimin e sungjereve te kuzhines 044-121-961 Kitchen sponge line: • While in terms

  Prishtinë 25 janar 22:52
  18.000 €
 • 13 foto
  Transport nga Gjermania per Kosovë dhe anasjelltas
  Punesime

  Transport nga Gjermania per Kosovë dhe anasjelltas

  Kontakti Kontaktoni me ne onlin direkt neVibrt ose WhatsApp ne tel:mobil :  Konta

  Prishtinë 25 janar 21:26
  10 €
 • 1 foto
  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1090
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE PROFESIONALE E TIPIT KARCHER HD 1090

  Shitet autolarja profesionale e tipit KARCHER HD 1090 e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte trefaz

  Prishtinë 25 janar 16:09
  690 €
 • 5 foto
  Shiten lokalet ne Mati 1
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten lokalet ne Mati 1

  Lokali 1: 108.6m² i cili mund të ndahet në: 2 x 54.3m² Lokali 2: 120.6m² i cili mund të ndahet në: 5

  Prishtinë 25 janar 14:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Depo, Zyre, etj me qira 5000m2 toka 3000m2 objekti
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo, Zyre, etj me qira 5000m2 toka 3000m2 objekti

  Objekti afarist gjendet në zonën industriale në rrugën Lidhja e Pejës, gjegjësisht në rrugënPrishtin

  Prishtinë 25 janar 10:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dy objekte ne Gjilan
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dy objekte ne Gjilan

  Shiten dy objekte ne Gjilan, 8.60 ari me 500m2. Objektet gjinden ne rruge kryesore. Cmimi sipas mar

  Prishtinë 24 janar 12:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Lokale ne Nartel Center, Prishtine
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten Lokale ne Nartel Center, Prishtine

  Shiten Lokale luksoze me dizajne unike dhe moderne ne Nartel center , ne qender te Prishtines. Kati

  Prishtinë 24 janar 00:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Invertar 7 tavolina me nga 4 karrika
  Makineri dhe inventare

  Invertar 7 tavolina me nga 4 karrika

  Shes 7 komplete tavolina me nga 4 karrika te ardhura nga italia shum praktike pshtetsen me amortizim

  Prishtinë 23 janar 16:15
  120 €
 • 0 foto
  Shes inventarin per Kafeterij/Bar \"Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes inventarin per Kafeterij/Bar \"Ferizaj

  Shes inventarin \" Karrika, futele tavolina, shang etjera per Kafeterij/Bar...Te gjitha jan te reja

  Prishtinë 23 janar 15:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oxhak Pastrues Prishtine
  Sherbime

  Oxhak Pastrues Prishtine

  Pastrojme Oxhaqet Kaldajat e nxemjeve qendrore Kaminat Info:tel dhe viber 044 316 311

  Prishtinë 23 janar 12:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OXHAK PASTRUES
  Sherbime

  OXHAK PASTRUES

  P A S T R O J M OXHAQET KAMINAT KALLDAJAT TEL DHE VIBER 044 476 322

  Prishtinë 23 janar 11:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Torno komplet
  Biznes ne shitje / me qera

  Torno komplet

  shitet puntoria Torno torno potisje me paisje frez italiane me orman te vetin me paisje ratifikues

  Prishtinë 22 janar 22:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Malli dhe Raftat
  Makineri dhe inventare

  Shitet Malli dhe Raftat

  - SHITET MALLI: ( TEKSTIL, KOZMETIKE, LODRA, KUZHINE, BYZHYTERI, KEPUCE ) I CILI MBULON LOKAL DERI

  Prishtinë 22 janar 20:35
  5.000 €
 • 1 foto
  Reklama
  Makineri dhe inventare

  Reklama

  Shitet Reklama 3D \"ARDI\" me Ndriqim ngjyre te kuqe drita LED ne gjendje shume te mire. ( QMIMI 160

  Prishtinë 22 janar 17:58
  160 €