Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Dizajn Enterieri për Banesa,Shtëpi dhe Lokale
  Sherbime

  Dizajn Enterieri për Banesa,Shtëpi dhe Lokale

  Me ekip profesional i kryejmë këto shërbime : -Dizajnimin komplet të : shtëpive,banesave dhe lokalev

  Prishtinë 3 tetor 04:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKALE AFARISTE NE RRUGET KRYESORE NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKALE AFARISTE NE RRUGET KRYESORE NE PRISHTINE

  Lokal afarist ne rrugen Agim Ramadani 92m2 me cmim fillestar 370000 euro. Lokali punon dhe mund te i

  Prishtinë 3 tetor 02:20
  370.000 €
 • 12 foto
  Eng House Company
  Sherbime

  Eng House Company

  Ngrohje Qendrore, Klimatizim, Ventilim. Kompania Eng House inkurajon bashkëpunimin dhe komunikimin n

  Prishtinë 3 tetor 02:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET LOKAL 1000m2 DHE SHTEPI 350m2 NE 10ari vend
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKAL 1000m2 DHE SHTEPI 350m2 NE 10ari vend

  Lokacioni eshte prane parkut te Taukbashqes dhe afer parkut te Germise. Trualli ka siperfaqe prej 1

  Prishtinë 3 tetor 02:20
  450.000 €
 • 0 foto
  Elektricist
  Sherbime

  Elektricist

  Istaloj rymen si dhe riparim e shtyllav elektrike numri kontaktit 043 990 350

  Prishtinë 3 tetor 02:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL
  Sherbime

  DEZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE ELEMINIM ME GELL

  BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM . BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabav

  Prishtinë 3 tetor 02:00
  1 €
 • 1 foto
  OFERTA FALAS
  Punesime

  OFERTA FALAS

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Prishtinë 3 tetor 01:42
  50.000 €
 • 9 foto
  Lokali ne shitje ne qender te Prishtines
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne shitje ne qender te Prishtines

  Super oferte ne vendin ku rralle shiten hapsirat afariste Kujdes eshte mundesi ideale per investim

  Prishtinë 3 tetor 01:14
  175.000 €
 • 8 foto
   MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .
  Sherbime

  MOLER NGJYROSJE 0.50 m² +38344878728 Renovime .

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë 3 tetor 00:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hamburger (FastFood)
  Biznes ne shitje / me qera

  Hamburger (FastFood)

  Shitet Biznesi HAMBURGER i gatshem per pun me te gjitha paisjet e nevojshme Lokali gjindet ne prisht

  Prishtinë 3 tetor 00:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali 173m2 ne Arberi buze rruges!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 173m2 ne Arberi buze rruges!DELTA

  Ne lagjjen \"Arberia\"(ish-Drgodan)ofrohet ne shitje lokali modern i madhesise 173m2 i cili ndodhet

  Prishtinë 2 tetor 23:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet lokali 173m2 ne Arberi!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet lokali 173m2 ne Arberi!DELTA

  Ne lagjjen \"Arberia\"(ish-Drgodan)ofrohet ne shitje lokali modern i madhesise 173m2 i cili ndodhet

  Prishtinë 2 tetor 23:45
  242.000 €
 • 6 foto
  Makin per paketim sheqeri
  Makineri dhe inventare

  Makin per paketim sheqeri

  shitet makina per paketim sheqeri prodhim i celikpakut srbis kapacitet paketimi 30 kg ne ore me nje

  Prishtinë 2 tetor 23:27
  3.299 €
 • 10 foto
  Shiten Makinat industriale per prodhim (mobileri)
  Makineri dhe inventare

  Shiten Makinat industriale per prodhim (mobileri)

  Gjitha Makinat jane ne gjendje te mir pune. Makina per Iverica Giben CNC Morbidell 504 Kompresor Pr

  Prishtinë 2 tetor 23:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  LOKAL ME QERA NE QT "KODRA E DIELLIT" - PRISHTINE

  JEP LOKALIN ME QERA. LOKALI NDODHET NE QENDREN TREGTARE KODRA E DIELLIT, NR.48. ÇMIMI 100€. MADHESI

  Prishtinë 2 tetor 22:10
  100 €
 • 3 foto
  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP
  Sherbime

  FJALOR GJERMANISHT - SHQIP

  Ky fjalor praktik me vit-botim 2019 me 2 CD, me shprehje parësore të nevojshme për jetën e përditshm

  Prishtinë 2 tetor 22:08
  8 €
 • 0 foto
  Lokali ne Prishtine-kroi i bardhe
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali ne Prishtine-kroi i bardhe

  Shitet Lokali ne Prishtine-Kroi i Bardhe. Lokali ka siperfaqe prej 30 metra katrore. Lokali eshte i

  Prishtinë 2 tetor 21:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale
  Sherbime

  Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale

  Ndertojm shtepi * 1 Punen e vrazhd 2 suvatim mrena ose me zall apo me materjal te gatshem 3 izolim

  Prishtinë 2 tetor 20:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet biznesi restorani per shitje, Prishtine
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofrohet biznesi restorani per shitje, Prishtine

  Ofrohet biznesi për shitje (Fast Food Demolli) Te dhenat rreth biznesit: Biznesi Fast Food Demolli

  Prishtinë 2 tetor 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tavolinat per zyre
  Makineri dhe inventare

  Tavolinat per zyre

  Shiten tavolinat per zyre

  Prishtinë 2 tetor 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika te plastikes me qira044545701
  Sherbime

  Karrika te plastikes me qira044545701

  Tenda Tavollina Karrikka ne sherbim .dasma dhe raste te ndryshme

  Prishtinë 2 tetor 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz
  Sherbime

  Međunarodni Transport & VIP Taxi Prevoz

  Quantum Leap Export-Import Lokalni i Međunarodni transport DOOEL Skopje Licencirana Firma. Vrši br

  Prishtinë 2 tetor 19:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD
  Sherbime

  BEJME HAPJEN E GYPAVE TE KANALIZIMIT ME MAKINA MOD

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Prishtinë 2 tetor 18:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkojme 4 puntore Masazhere
  Sherbime

  Kerkojme 4 puntore Masazhere

  Kerkojme 2 puntore dhe 2 praktikante me pages. Princ Massage - Per me shume kontaktoni: +386 49 838

  Prishtinë 2 tetor 18:38
  500 €
 • 0 foto
  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006
  Sherbime

  Rent a Car Vetura Me Qira Polo 2006

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë 2 tetor 18:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OBJEKT ME QIRA
  Lokale / Punetori / Magazina

  OBJEKT ME QIRA

  Objekti gjendet ne Veternik (Mbrapa Grand Store, mes Rezonaces dhe Baumarket) ne Rr. Rilindja nr.45,

  Prishtinë 2 tetor 17:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Karrika dhe Tavolina me qira
  Sherbime

  Karrika dhe Tavolina me qira

  Kemi karrika dhe Tavolina me qira

  Prishtinë 2 tetor 17:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?
  Sherbime

  Fotografia juaj në pelhurë ? OFERTË E LIMITUAR ?

  🔥🔥🔥 OFERTË E LIMITUAR!!! 🔥🔥🔥 Kanvas pikturë me pelhurë me foton tuaj vetëm 9.99€ 🛵 Transporti Falas

  Prishtinë 2 tetor 16:49
  10 €
 • 2 foto
  Shitet os leshohet me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet os leshohet me qera

  Shitet Lokali me siperfaqe 50m2 afer shkolles teknike .Qmimi volitshem.

  Prishtinë 2 tetor 16:47
  68.500 €
 • 6 foto
  Kompresor ajri i ri Atlas Copco G7FF 1.1m3/ minut
  Makineri dhe inventare

  Kompresor ajri i ri Atlas Copco G7FF 1.1m3/ minut

  Kompresor industrial me vidha ATLAS COPCO model G7FF ,i ftohur me ajër, një-fazë ngjeshjeje ,me inj

  Prishtinë 2 tetor 15:59
  5.350 €
 • 7 foto
  Tharesa & filtera Atlas Copco per kompresor ajri
  Makineri dhe inventare

  Tharesa & filtera Atlas Copco per kompresor ajri

  Tharesa te ajrit Atlas Copco model FX (deri 3°C) dhe F (deri 7°C) largojne lageshtine ne menyre efik

  Prishtinë 2 tetor 15:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kompresor ajri i ri Atlas Copco G18FF 2.70 m3/min
  Makineri dhe inventare

  Kompresor ajri i ri Atlas Copco G18FF 2.70 m3/min

  Kompresor profesional me vidha ATLAS COPCO model G18FF,i ftohur me ajër, një-fazë ngjeshjeje ,me inj

  Prishtinë 2 tetor 15:55
  7.800 €
 • 3 foto
  Kompresor ajri i ri Atlas Copco G15L 2.31 m3/min
  Makineri dhe inventare

  Kompresor ajri i ri Atlas Copco G15L 2.31 m3/min

  Kompresor profesional me vidha ATLAS COPCO model G15L,i ftohur me ajër, një-fazë ngjeshjeje ,me inje

  Prishtinë 2 tetor 15:54
  6.600 €
 • 2 foto
  Shnderrues Frekuencor(Driver) - Danfoss
  Makineri dhe inventare

  Shnderrues Frekuencor(Driver) - Danfoss

  Shnderruesit Frekuencor te Danfoss perdoren per mbrojtjen e motorit, kursimin e energjise elektrike,

  Prishtinë 2 tetor 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  inventar tavolina & karriga & bej ndrrim me veture
  Makineri dhe inventare

  inventar tavolina & karriga & bej ndrrim me veture

  shes inventarin 15 tavolina me nga 4 karriga te metalit etj.

  Prishtinë 2 tetor 15:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IQOS 2.4 BLUTOOTH
  Sherbime

  IQOS 2.4 BLUTOOTH

  ne komplet jane dy kutija dhe nje cigarellek dy mbyshesa keto te gjitha ne foto

  Prishtinë 2 tetor 14:37
  60 €
 • 11 foto
   BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA
  Sherbime

  BEJME DREJTIMIN E DHEMBEVE PA TELA

  Bejme drejtimin e dhembeve ,pa tela. Nuk ka me nevoje te duket se keni tela ne dhembe,te shemtojne

  Prishtinë 2 tetor 14:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DREJTONI DHEMBET ME PROTEZA TE TEJDUKSHME
  Sherbime

  DREJTONI DHEMBET ME PROTEZA TE TEJDUKSHME

  Bejme drejtimin e dhembeve te shtrember me proteza te tejdukshme ,pa tela,pa materiale kimike.Bejme

  Prishtinë 2 tetor 14:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TAVOLINE PER TEKNIKE DENTARE-URGJENT-399 euro
  Makineri dhe inventare

  TAVOLINE PER TEKNIKE DENTARE-URGJENT-399 euro

  Shes tavolinen e punes per teknike dentare e prodhimit gjerman KaVo. Materiali eshte metal i kombinu

  Prishtinë 2 tetor 14:13
  399 €
 • 0 foto
  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR
  Makineri dhe inventare

  Inventer TrippLite 6000W, 48V (4x12V), APSX6048VR

  https://www.tripplite.com/6000w-powerverter-aps-x-series-48vdc-208-230v-inverter-charger-pure-sine-w

  Prishtinë 2 tetor 13:53
  1.100 €
 • 1 foto
  M O L E R .Agimi 0.50m² - NGJYROSJE
  Punesime

  M O L E R .Agimi 0.50m² - NGJYROSJE

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Renovime dhe Riparime ,

  Prishtinë 2 tetor 13:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77
  Punesime

  M O L E R .. Agimi ...0.50m² --- 049 83 76 77

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Zyrave , Depove , Lokaleve me polikollor . . . punojm .

  Prishtinë 2 tetor 13:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
     M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor
  Punesime

  M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, . . . . . Renovime dhe Riparime .

  Prishtinë 2 tetor 13:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  depo me qera ne prishtin l.kalabri
  Lokale / Punetori / Magazina

  depo me qera ne prishtin l.kalabri

  depo gindet ne hyrje te podrumit shum afr per shfrytezim.i mir per Depo ose ndonj puntori te vogel c

  Prishtinë 2 tetor 13:32
  45 €
 • 9 foto
  Depo, Zyre, etj me qira 5000m2 toka 3000m2 objekti
  Lokale / Punetori / Magazina

  Depo, Zyre, etj me qira 5000m2 toka 3000m2 objekti

  Objekti afarist gjendet në zonën industriale në rrugën Lidhja e Pejës, gjegjësisht në rrugënPrishtin

  Prishtinë 2 tetor 12:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet furra urgjent dhe dy tavolina
  Makineri dhe inventare

  Shitet furra urgjent dhe dy tavolina

  Shitet furra urgjent cmimi me marrveshje dhe dy tavolina me karrika tel044317458.

  Prishtinë 2 tetor 11:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Sherbime

  OFERTE FALAS;

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Prishtinë 2 tetor 07:49
  10.000 €
 • 11 foto
  KNAUF GLET FASADA.NGJYRE
  Sherbime

  KNAUF GLET FASADA.NGJYRE

  Ofrojm sherbime Profesionale per ● BANESAVE ● SHTËPIJAVE ● LOKALVE ● ZYREVE ETJ . - Me p

  Prishtinë 2 tetor 07:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Moler profesionalist
  Sherbime

  Moler profesionalist

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 2 tetor 07:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas
  Sherbime

  oferte falas

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Prishtinë 2 tetor 00:34
  5.000 €