Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 10 foto
  Shiten paisjet per prodhim te Argjendarise
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisjet per prodhim te Argjendarise

  Shitet mini fabrika, te gjitha veglat dhe makinerit per prodhimin e metaleve te qmuara si Arit dhe

  Prishtinë 22 janar 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITJA E STOKUT TË NDRIÇIMIT ME ZBRITJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITJA E STOKUT TË NDRIÇIMIT ME ZBRITJE

  “Arch Lighting” sh.p.k. me numër unik identifikues 810509002 njofton se për shkak të rrethanave të k

  Prishtinë 21 janar 22:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 655 NGA GJERMANIA
  Makineri dhe inventare

  AUTOLARJE E TIPIT KARCHER HD 655 NGA GJERMANIA

  Shitet autolarja e tipit KARCHER HD 655 S e ardhur nga Gjermania. Autolarja ka presion (shtypje) t

  Prishtinë 21 janar 17:21
  390 €
 • 0 foto
  Kurs për ArchiCAD
  Sherbime

  Kurs për ArchiCAD

  -përvojë 19 vjeqare -30 libra të botuara dhe ribotuara -mësimdhënsit profesional -kursi eksluzivisht

  Prishtinë 21 janar 10:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sallë trajnimesh
  Lokale / Punetori / Magazina

  Sallë trajnimesh

  Leshoj me qira sallen e trajnimeve me te gjitha kushtet 90 m2 23 ulese me 23 Kompjuter. Projektor .

  Prishtinë 20 janar 13:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbime Gjeodezike
  Sherbime

  Sherbime Gjeodezike

  -Ndarje të parcelave -Bashkim të parcelave -Rexhistrim te objekteve ne kadaster -Matje gjeodezike -

  Prishtinë 20 janar 11:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kuzhina Profesionale
  Makineri dhe inventare

  Shitet Kuzhina Profesionale

  Shitet Kuzhina Profesionale me te gjitha detajet e nevojshme . Cmimi sipas marrveshjes Gjindemi

  Prishtinë 20 janar 08:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejme thyerjen, prerjen dhe shpuarjen e betonit
  Sherbime

  Bejme thyerjen, prerjen dhe shpuarjen e betonit

  Bejme keto pune: Prerjen e betonit Shpuarjen e betonit prej fi 50 deri fi 500 Dhe thyerjen e beton

  Prishtinë 19 janar 06:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bejme prerjen thyerjen dhe shpuarjen e betonit
  Sherbime

  Bejme prerjen thyerjen dhe shpuarjen e betonit

  Bejme keto pune: Prerjen e betonit Thyerjen e betonit Hapim vrima prej fi 30 deri fi 400 Me mjete p

  Prishtinë 19 janar 06:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bejme prerjen e betonit si dhe thyerjen e betonit
  Sherbime

  Bejme prerjen e betonit si dhe thyerjen e betonit

  Bejme prerjen e betoni dhe therjen e betoni me qmime te volitshem dhe ne menyre profesionale. tel

  Prishtinë 19 janar 06:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Roland XF 640
  Makineri dhe inventare

  Roland XF 640

  Shes Plotterin Roland XF 640 në gjendje shumë të mirë. Plotteri momentalisht është në Zvicer. Në qmi

  Prishtinë 18 janar 07:43
  8.500 €
 • 1 foto
  Lokal me Qira ne Rrugen B te Maxi 24 H
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me Qira ne Rrugen B te Maxi 24 H

  Lokal me Qira ne Rrugen B - Kodi 1483 Lokacioni: Te Maxi 24 H (Mbrapa Objektit) Siperfaqe: 60

  Prishtinë 17 janar 13:24
  500 €
 • 1 foto
  Lokal 50m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal 50m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Lokali gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel EX-IN” afër Hotel Nartelit.

  Prishtinë 17 janar 12:10
  43.000 €
 • 0 foto
  Vozites Profesional me kategori B C E DE
  Punesime

  Vozites Profesional me kategori B C E DE

  Kerkoj pun Vozites Shofer me Kategorit B C E DE Pervoj pune kam shum. Paga e konvenushme 500e Orari

  Prishtinë 17 janar 10:58
  500 €
 • 1 foto
  Shitet Maqina e Akullit industriale
  Makineri dhe inventare

  Shitet Maqina e Akullit industriale

  Shiten maqinat e Akullit industriale 2 x 250 kg /24h Prodhim anglez ne gjende te mire 049133177

  Prishtinë 17 janar 09:29
  3.300 €
 • 5 foto
   RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN
  Punesime

  RENOVIME E BANESAVE ME MATERIAL TUAJIN DHE TONIN

  KRYEJM KETO PUNE BEJM RENOVIMIN E BANESAVE SI DHE SHTEPIJAVE

  Prishtinë 16 janar 10:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

  Leshohet lokali me qira ne Ulpiane,konkretisht mbrapa qerdhes ose mbrama marketit \'\'n.Mollë\'\'.Lo

  Prishtinë 15 janar 20:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 lokale ne Dardani afer ProCredit!DELTA
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten 2 lokale ne Dardani afer ProCredit!DELTA

  Jane te leshuara me qira,ndodhen ne perdhese arketojne qira mujore ne vlere prej 700 euro. Me certif

  Prishtinë 14 janar 23:52
  190.000 €
 • 1 foto
  Detektiv Privat
  Sherbime

  Detektiv Privat

  Ofrojme sherbime profesionale te hetimit privat, per me shume info kontaktoni ne email: detektivpriv

  Prishtinë 14 janar 20:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet lokali 143m2 ne Fushekosove ne Rrugen Dardania ⭕️
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Shitet lokali 143m2 ne Fushekosove ne Rrugen Dardania ⭕️

  ⭕️Shitet lokali 143m2 ne Fushekosove ne Rrugen Dardania ⭕️ ⭕️Lokali eshte ne katin 1 ka nje poozite

  Prishtinë 14 janar 15:08
  1.300 €
 • 2 foto
   Ephedrine,A-pvp,Alprazolam powder,Coke,2fdck,Ketamine 2CB
  Sherbime

  Ephedrine,A-pvp,Alprazolam powder,Coke,2fdck,Ketamine 2CB

  Dibutylone Mexedrone Crytals 4-CMC Crytals 4-cdc crytals a-Pyrrolidinopropiophenone (a-PPP) Crystal

  Prishtinë 14 janar 10:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trafika me qera ne Lagje te Spitalit(Prishtinë)
  Lokale / Punetori / Magazina

  Trafika me qera ne Lagje te Spitalit(Prishtinë)

  Leshohet trafika me qera ne Prishtine ne Lagjen e Spitalit brena oborrit te QKUK, vendi eshte mjaft

  Prishtinë 14 janar 10:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Metal punues kryejm te gjitha punet nga metali
  Sherbime

  Metal punues kryejm te gjitha punet nga metali

  Kryejm te gjitha punet nga metali +38345626061

  Prishtinë 13 janar 19:05
  40 €
 • 14 foto
  Bejme rregullimin e oborreve me kubeza
  Sherbime

  Bejme rregullimin e oborreve me kubeza

  Bejme montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjitheashtu bejm mbjelljen e barit natyra

  Prishtinë 13 janar 12:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RADIOSTACION VETPUNËSIM E PASION
  Makineri dhe inventare

  RADIOSTACION VETPUNËSIM E PASION

  Shes / ndërroj impiantet për Radio Stacion, 2 x 500w.

  Prishtinë 12 janar 19:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejem pastrimi
  Sherbime

  Bejem pastrimi

  Bejm pastrimin dhe mirëmbajtja ne menyr gjenrale ne shtepi,lokale,restorane,zyra. restorantëve . ko

  Prishtinë 12 janar 13:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira në rr.Nazim Gafurri

  ⭕️Lëshojmë objektin me qira për zyre në rr.Nazim Gafurri (pa intereier) ⭕️Objekti ka një sip

  Prishtinë 11 janar 11:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  M O L E R Agimi 0.50 m²
  Sherbime

  M O L E R Agimi 0.50 m²

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, . . . , Renovime dhe Riparime .....

  Prishtinë 10 janar 12:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
     M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor
  Punesime

  M O L E R .. Agimi 0.50m² - kolor

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, . . . . . Renovime dhe Riparime .

  Prishtinë 10 janar 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokali me qera Aktash 60m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qera Aktash 60m2

  Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Pris

  Prishtinë 9 janar 18:34
  300 €
 • 1 foto
  Ofrohet me Qira Biznesi i Gatshem per Piceri dhe Gjelltore
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofrohet me Qira Biznesi i Gatshem per Piceri dhe Gjelltore

  Ofrohet Biznesi per Piceri dhe Gjelltore me Qira - Kodi 1480 Lokacioni: Mbrapa Qeverise Afer Hote

  Prishtinë 8 janar 15:51
  1.500 €
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prishtinë 8 janar 14:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prishtinë 8 janar 14:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 045502220
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 045502220

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Prishtinë 8 janar 14:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Zyre me Qira ne Rrugen B Afer Maxit 24 H
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre me Qira ne Rrugen B Afer Maxit 24 H

  Zyre me Qira ne Rrugen B - Kodi 1478 Lokacioni: Mbrapa Maxit 24 H Siperfaqe: 60 M2 Kati 3

  Prishtinë 8 janar 14:23
  200 €
 • 3 foto
  Objekt Afarsit me qira
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt Afarsit me qira

  Objekti gjendet ne Qytezen Pejton, rr. Pasha Vasa. Kati I pare ka nje hapsire prej 85 m2 edhe eshte

  Prishtinë 8 janar 09:16
  1.100 €
 • 4 foto
  Lokal me Qira 140 M2 Afer Xhamis Llapit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me Qira 140 M2 Afer Xhamis Llapit

  Lokal me Qira ne Kodren e Trimave - Kodi 1474 Lokacioni: Afer Xhamis Llapit Siperfaqe: 140 M2

  Prishtinë 7 janar 14:08
  500 €
 • 0 foto
  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220
  Sherbime

  Leshojm Tenda Karrika Tavolina me Qera 045502220

  LESHOJ tenda karrika tavolina me qera per me shum info nr tel 045502220

  Prishtinë 7 janar 11:38
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  Objekt me Qira Te Toni Market
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt me Qira Te Toni Market

  Objekt me Qira te Prishtina e Vjeter - Kodi 1472 Lokacioni: Afer Toni Market Siperfaqe: 340 M2

  Prishtinë 6 janar 16:42
  800 €
 • 3 foto
  Shesum duj teteline
  Kafshe ferme

  Shesum duj teteline

  Shesum duj teline

  Prishtinë 6 janar 10:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕Shitet lokali 87m2 në lagjen Bregu i Diellit buzë rrugës kryesore⭕️
  Lokale / Punetori / Magazina

  ⭕Shitet lokali 87m2 në lagjen Bregu i Diellit buzë rrugës kryesore⭕️

  ⭕Shitet lokali 87m2 në lagjen Bregu i Diellit buzë rrugës kryesore ⭕Lokali eshte i organizuar me h

  Prishtinë 6 janar 09:59
  2.500 €
 • 10 foto
  Urgjent Shitet Inventari
  Biznes ne shitje / me qera

  Urgjent Shitet Inventari

  Shitet inventari i mbrendshem dhe i jashtem i pershtatshem per kafiteri: Ndriqimin, Zerimin, Sistem

  Prishtinë 5 janar 21:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes ose nderroj te Shkembi Kavajes ne Durres
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes ose nderroj te Shkembi Kavajes ne Durres

  Ne Durres, Shes(ose me qera) ose Nderroj me apartamente ne Tirane ose Durres ambient biznesi ne Dur

  Prishtinë 3 janar 15:14
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet SIGURIA.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet SIGURIA.com

  Siguria.com paraqet domain nje-fjalesh qe perkon me sektorin e sigurimeve. Domaini eshte i pershtat

  Prishtinë 2 janar 21:47
  30.000 €
 • 0 foto
  Ndërto bujtinen tënde me G&G Exclusive !
  Sherbime

  Ndërto bujtinen tënde me G&G Exclusive !

  Ndërto bujtinen tënde me G&G Exclusive ! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim !

  Prishtinë 2 janar 11:17
  3.333 €
 • 7 foto
  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj
  Sherbime

  Punime të Ndryshme Rrënime,Transport,Gërmime etj

  Kompania AS TRADE SHPK kryen punë tokësore gërmim të dheut, rërës, zhavorrit dhe materialet tjerë dh

  Prishtinë 1 janar 16:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sherbime financiare
  Sherbime

  Sherbime financiare

  Ofrojme shërbime për kontabilitet dhe financa. Të gjitha shërbimet tona i kryejne profesionist të ke

  Prishtinë 31 dhjetor 10:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante
  Makineri dhe inventare

  Shporeti i plinit per Gjelltore Restaurante

  Shes shporetin e plinit per gjelltore apo restorante ne gjendje te rregullt , Shporeti eshte nga ino

  Prishtinë 30 dhjetor 08:05
  200 €
 • 0 foto
  Marr kombi w t5 .vito.ose vetura kush ka interes
  Sherbime

  Marr kombi w t5 .vito.ose vetura kush ka interes

  Marr kombi w t5.vito.ose vetur mercedes golf 5 me kompenzim kuptohet me marrveshje.kush ka inter

  Prishtinë 30 dhjetor 02:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten ballsam shampon
  Sherbime

  Shiten ballsam shampon

  Shiten Ballsam-shampon per trup dhe floke 0.35ml rreth 1300 copa afati deri fund 2019 shiten komplet

  Prishtinë 29 dhjetor 15:56
  Me Marrveshje