Biznes & Punësime në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Mesuse private per femije
  Punesime

  Mesuse private per femije

  Ofroj mesim privat per nxenesit e shkolles fillore ne lenden e matematikes. Po ashtu ofroj shpjegim

  Prishtinë 28 dhjetor 12:39
  5 €
 • 1 foto
  Ofertë serioze për hua midis individit WhatsApp: ( +33 7 52 16 16 85 )
  Sherbime

  Ofertë serioze për hua midis individit WhatsApp: ( +33 7 52 16 16 85 )

  867/5000 Përshëndetje, Unë ju ofroj kredi të besueshme dhe të shpejtë për çdo person të ndershëm

  Prishtinë 28 dhjetor 12:14
  1 €
 • 0 foto
  Tetelin dhe San shum cilsort
  Kafshe ferme

  Tetelin dhe San shum cilsort

  Tetelin dhe Sanë e klasit te par eshte shum cilsor vetem për Marakli Shiu nuk e ka zan qendron nen m

  Prishtinë 28 dhjetor 08:56
  1 €
 • 1 foto
  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE
  Biznes ne shitje / me qera

  RRITNI PENISIN EJUAJ EDHE 14.224 cm PER GJITHMONE

  Produkti bimor - natyral e rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht d

  Prishtinë 28 dhjetor 08:52
  130 €
 • 6 foto
  Maqina per tharjen e drrasave.
  Makineri dhe inventare

  Maqina per tharjen e drrasave.

  Maqina per tharjen e drrasave. Kontakti 044-121-961 Technical detail mod.mac 300/2G 34.2 KW/h mat

  Prishtinë 28 dhjetor 01:00
  2.800 €
 • 8 foto
  punojme me bagera -minibagger
  Sherbime

  punojme me bagera -minibagger

  podrumat kanalet temelat rrenimet e shtepive rrafshimet viber info : +38344185595

  Prishtinë 27 dhjetor 17:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zyre 84m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre 84m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Zyre 84m2 ne shitje te \"Bregu i Diellit 2\" saktesisht te banesat e bardha, banesa ndodhet ne katin

  Prishtinë 27 dhjetor 10:17
  84.000 €
 • 3 foto
  Kontabilist - Accountant
  Punesime

  Kontabilist - Accountant

  Ofrojme sherbime profesionale -Mbajmë kontabilitetin për biznese të vogla dhe të mëdha dhe kryejme

  Prishtinë 26 dhjetor 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontabilist - Accountant
  Sherbime

  Kontabilist - Accountant

  Ofrojme sherbime profesionale -Mbajmë kontabilitetin për biznese të vogla dhe të mëdha dhe kryejme t

  Prishtinë 26 dhjetor 15:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Aporat per lageshti? Vllag Myk ☑️❇️
  Sherbime

  Aporat per lageshti? Vllag Myk ☑️❇️

  SHES APORATIN TE TEKNOLOGJIS SE RE TE VITI 2017 MULTI FUNKSJONAL ,APORATI E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN,M

  Prishtinë 26 dhjetor 08:43
  1 €
 • 7 foto
  Aporata per thithjen e lageshtis? vllages mykut☎️
  Sherbime

  Aporata per thithjen e lageshtis? vllages mykut☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Prishtinë 26 dhjetor 08:43
  1 €
 • 10 foto
  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut
  Kafshe ferme

  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë 25 dhjetor 22:26
  1 €
 • 5 foto
  Lokal me qera Qendra Tregtare Bregu i Diellit
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me qera Qendra Tregtare Bregu i Diellit

  Jepet lokali me qera ne Qendren Tregtare ne Breg te Diellit ne kate te dyte. Lokali ka hapsire prej

  Prishtinë 25 dhjetor 14:20
  250 €
 • 2 foto
  Shiten extra, klas
  Kafshe ferme

  Shiten extra, klas

  Shiten 20 copa pula te pares klas Cmimi i tyre komplet 170 euro Bleres serjoz .

  Prishtinë 25 dhjetor 11:19
  170 €
 • 0 foto
  Shankerica
  Makineri dhe inventare

  Shankerica

  15 shankerica

  Prishtinë 24 dhjetor 23:43
  1 €
 • 2 foto
  mjalt 100% natyrale
  Sherbime

  mjalt 100% natyrale

  shesim mjalt 100% natyrale me garancion me shumic

  Prishtinë 24 dhjetor 10:44
  7 €
 • 0 foto
  Shes Biznesin per prodhim te detergjentit
  Biznes ne shitje / me qera

  Shes Biznesin per prodhim te detergjentit

  Shes biznisin per prodhim te detergjentit shamponit te durve,enve,xamave etj me maqin edhe land te p

  Prishtinë 23 dhjetor 16:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Lokal Afarist 128m2 ne Lagjen Tophane.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shitet Lokal Afarist 128m2 ne Lagjen Tophane.

  Lokali gjendet në lagjen Tophane, në objektin Premtimi të ndërtuar nga VG Construction e që gjendet

  Prishtinë 23 dhjetor 13:42
  166.000 €
 • 3 foto
  Auto barjte
  Sherbime

  Auto barjte

  shlep auto bartje bejm transportinm eveturav me brenda kosoves qmimi sipas marveshjes 049400530 04

  Prishtinë 23 dhjetor 10:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  Shatora karrika tavolina 045587719

  Prishtinë 23 dhjetor 07:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Offert Pune
  Punesime

  Offert Pune

  Kerkohen te punesohen per ne Kroaci: 🔹Murator 🔹Pllakashtrues 🔹Gips 🔹Armature 🏗 Mallter me Po

  Prishtinë 22 dhjetor 15:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lokal me Qira ne Rrugen C - 550 M2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokal me Qira ne Rrugen C - 550 M2

  Lokal me Qira ne Rrugen C- Kodi 1419 Lokacioni: Afer Rrethit te Kawa Siperfaqe: 550 M2 Kati

  Prishtinë 22 dhjetor 11:48
  1.500 €
 • 3 foto
  Lokali me qera Aktash
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qera Aktash

  Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Pris

  Prishtinë 20 dhjetor 18:12
  300 €
 • 10 foto
  7 tavolina me nga 4 karrika
  Makineri dhe inventare

  7 tavolina me nga 4 karrika

  Shes 7 komplete tavolina me nga 4 karrika te ardhura nga italia shum praktike me qmim te votlitshum

  Prishtinë 20 dhjetor 12:43
  130 €
 • 7 foto
  Shesim kurbana
  Kafshe ferme

  Shesim kurbana

  Shesim edha Qengja, Kurbana

  Prishtinë 19 dhjetor 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt me Qira ne Qender Rr. Agim Ramadani
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt me Qira ne Qender Rr. Agim Ramadani

  Objekt me Qira ne Qender - Kodi 1469 Lokacioni: Rr. Agim Ramadani te Sllovenia Sportit Siperfa

  Prishtinë 19 dhjetor 14:55
  12.000 €
 • 9 foto
  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337
  Lokale / Punetori / Magazina

  Dyer Pë Garazha "GERMAN TORE" 044 163 337

  NTP"GERMAN TORE" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell m

  Prishtinë 19 dhjetor 13:55
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  fotokopje Ricoh
  Makineri dhe inventare

  fotokopje Ricoh

  makina fotokopje Ricoh modele te reja nga anglia me garancion vetem nje muaj te perdorura

  Prishtinë 19 dhjetor 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  WhatsApp: +33755921837
  Makineri dhe inventare

  WhatsApp: +33755921837

  Përshëndetje, Unë jam Lucenn. Shtetësia zvicerane. Kujdes nga huadhënësit e rremë nga Afrika,

  Prishtinë 18 dhjetor 17:22
  100 €
 • 1 foto
  Nuk mund të besoj se me të vërtetë ekziston një person i ndershëm i shoqërueshëm dhe bujar
  Makineri dhe inventare

  Nuk mund të besoj se me të vërtetë ekziston një person i ndershëm i shoqërueshëm dhe bujar

  Përshëndetje viktimë e katër mashtrimeve të kredisë në këtë vit, unë kisha hequr dorë nga të gjitha

  Prishtinë 18 dhjetor 17:15
  100 €
 • 1 foto
  Mesazh shumë i rëndësishëm !!!!
  Kafshe ferme

  Mesazh shumë i rëndësishëm !!!!

  Përshëndetje Do të ishte e padrejtë nga ana ime të mos e lavdëroj atë që më lejoi të merrte një k

  Prishtinë 18 dhjetor 17:12
  100 €
 • 1 foto
  Ofertë serioze
  Sherbime

  Ofertë serioze

  Përshëndetje të gjithëve vetëm një mesazh të vogël për t'ju tërhequr vërejtjen se huadhënësit midis

  Prishtinë 18 dhjetor 17:09
  10 €
 • 1 foto
  Ofertë  Fat të mirë për ju
  Punesime

  Ofertë  Fat të mirë për ju

  Përshëndetje të gjithëve vetëm një mesazh të vogël për t'ju tërhequr vërejtjen se huadhënësit midis

  Prishtinë 18 dhjetor 17:07
  10 €
 • 4 foto
  per ballona 049/40 53 50
  Sherbime

  per ballona 049/40 53 50

  Shesim dhe bejm dekorime me balona Tag; Balona 1234567890 Banesa Banes Dhoma Shtepi Audi Bmw Merc

  Prishtinë 18 dhjetor 16:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.
  Sherbime

  Problem me lagshtsin dhe mykun ujn te gjitha test.

  Ofrojme : - kontrollimi i efikasitetit te sistemit - detektimi i humbjeve eventuale - detektimi i rr

  Prishtinë 17 dhjetor 11:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control
  Sherbime

  Pastrim Mirembajtje te objekteve Access Control

  Në kuadër të pastrimit dhe mirëmbajtjes profesionale të banesave kolektive, Bardhi - D sh.p.k kujdes

  Prishtinë 17 dhjetor 11:48
  1 €
 • 0 foto
  Shitet gjygymi i qajit 20L
  Makineri dhe inventare

  Shitet gjygymi i qajit 20L

  Shes gjygymin e qajit per gjelltore ne gjendje te rregullt , ka kapacitet deri 20 litra. Cmimi 80

  Prishtinë 17 dhjetor 08:11
  80 €
 • 0 foto
  Jepet lokali me qera mbi Momo Cafe rrugen B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet lokali me qera mbi Momo Cafe rrugen B

  Leshohet me qera lokali ne rrugen B mbi Momo Caffe nga ndertuesi Partner and Dervisholli. Ka pozicio

  Prishtinë 16 dhjetor 17:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes ose jap me qera Objekti Afarist 2450m
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes ose jap me qera Objekti Afarist 2450m

  Objekti ka sipërfaqe te tërësishme 2450m2 dhe oborr 8 ari.Objekti është në rrugë kryesore ne Lagjen

  Prishtinë 16 dhjetor 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Leshohet me qera lokali mbi Momo Caffe, rruga B
  Lokale / Punetori / Magazina

  Leshohet me qera lokali mbi Momo Caffe, rruga B

  Leshohet me qera lokali ne rrugen B mbi Momo Caffe nga ndertuesi Partner and Dervisholli. Ka pozicio

  Prishtinë 16 dhjetor 16:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  punojm me porosi
  Sherbime

  punojm me porosi

  punojm gjithqka nga metali kombinim me dru si tavolina ,karrika, dekore te ndryshme ,hapsira te loka

  Prishtinë 16 dhjetor 15:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LOKALI ME QIRA
  Sherbime

  LOKALI ME QIRA

  IPET ME QIRA LOKALI ME PAMJE NGA PARKU I QYTETIT. RRUGA ISA KASTRATI Nr 43 SIPERFAQJA 93 m2 ME DOKUM

  Prishtinë 16 dhjetor 14:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Objekt Afarist 2200më shitje afër QMI-së.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt Afarist 2200më shitje afër QMI-së.

  Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë - Ferizaj afër QMI-së. Objekti ndodhet në 50 Ari truall dh

  Prishtinë 16 dhjetor 10:53
  1.100.000 €
 • 4 foto
  Lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qera

  Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Pris

  Prishtinë 15 dhjetor 19:56
  300 €
 • 4 foto
  Lokali me qera ne Aktash 60m2
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qera ne Aktash 60m2

  Lëshoj lokalin me qera në madhësi prej 60m2. Lokali gjendet në rrugen Hajrullah Abdullahu nr.2 -Pris

  Prishtinë 15 dhjetor 13:42
  300 €
 • 4 foto
  Shitet biznesi pastrim kimik
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet biznesi pastrim kimik

  Shitet biznesi pastrim kimik i kompletuar dhe i gatshëm me të gjitha paisjet dhe makinat më të mira

  Prishtinë 15 dhjetor 11:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  IPET ME QERA LOKALI 88.5M2 NE PRISHTINE
  Lokale / Punetori / Magazina

  IPET ME QERA LOKALI 88.5M2 NE PRISHTINE

  IPET ME QERA LOKALI AFARIST ME SIP. 88.5M2; LOKACIONI: BREGU I DIELLIT- NE QENDREN TREGTARE. LOKAL

  Prishtinë 15 dhjetor 04:02
  800 €
 • 6 foto
  DeLonghi CAFFÈ VENEZIA
  Makineri dhe inventare

  DeLonghi CAFFÈ VENEZIA

  Shitet... eshte i po sa ardhur nga Gjermania ... ne gjendje shume te rregullte ... per me shume shi

  Prishtinë 14 dhjetor 10:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt me Qira ne Fush Kosove te Posta
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekt me Qira ne Fush Kosove te Posta

  Objekt me Qira ne Fush Kosove - Kodi 1468 Lokacioni: Afer Postes Posedon: - Objekti 2 Katsh

  Prishtinë 13 dhjetor 15:37
  3.500 €
 • 11 foto
  Servisim i dyerve dhe dritarev, Roleta
  Sherbime

  Servisim i dyerve dhe dritarev, Roleta

  Bejm servisim te dyerve dhe dritarev,Roleta etj. Per ma teper na kontaktoni ne tel. +38349112275

  Prishtinë 13 dhjetor 11:07
  Me Marrveshje